Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149551) -secret- válasza Wajk (#149549) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ilyen dual Baseus-okat használok otthon. 3/3 hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#149552) DeFranco válasza kcsa (#149550) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudok. ;]

szerk:
hint: ;] <--

[ Szerkesztve ]

(#149553) kcsa válasza DeFranco (#149552) üzenetére


kcsa
veterán

Máris jobb, köszi :DDD

(#149554) Wajk válasza -secret- (#149551) üzenetére


Wajk
addikt

én is nyúzom, nem melegszik, szépen tölt, folyamatosan be van dugva a dokkoló amivel használom :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149555) vpleft


vpleft
tag

Sziasztok!
Egy SATA-s 12.7mm-es laptop optikai meghajtóhoz keresek USB-s külső házat.
A kikötésem az, hogy legyen külön power kábele is, mivel tartok tőle, hogy az USB 3.0-ás 900mA sem lenne elég neki.(legalábbis a specifikációi szerint) Tudtok ajánlani valami jól bevált típust?
Ezt a Deepfoxot néztem ki eddig:
link

[ Szerkesztve ]

(#149556) Ixion77


Ixion77
őstag

Tud valaki olyan rövid (15cm) kábelt ajánlani Aliexpress-ről aminek mindkét vége USB-C csatlakozású?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#149557) -secret- válasza Ixion77 (#149556) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Baseus vagy Ugreen

[ Szerkesztve ]

(#149558) kcsa válasza DeFranco (#149552) üzenetére


kcsa
veterán

Meg is rendelem, túl nagy összeget nem kockáztatok. Köszi!

(#149559) Ixion77 válasza -secret- (#149557) üzenetére


Ixion77
őstag

Vagy Rock. A márkákat ismerem, csak épp ilyen rövid kábelt nem találok sehol.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#149560) -secret- válasza Ixion77 (#149559) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

25 cm-eset látok, de rövidebbet én sem nagyon.

(#149561) Gsx-rr válasza Zsoleszhun (#149431) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkor ezt a toltot meg szabad venni?

(#149562) Wajk válasza Gsx-rr (#149561) üzenetére


Wajk
addikt

ezt a töltőt láttam már pár néven, párunk véleményét, javaslatot pár hsz-el lentebb olvashatod.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149563) digitalentum válasza Gsx-rr (#149561) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Breaker; Gsx-rr
Én (és úgy látom, hogy mások is) ezt javaslom.

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#149564) asdasdasd


asdasdasd
tag

Vettem alin egy 40$ áfamentes Threecar mp5 playert. (Threecar official store) Meg is jött, törött a képernyő, kapott az alján egy baszást ahol nem volt védőszivacs.
Írtam nekik, hogy ha ajánlanak megoldást nem dispute-olok. Gondoltam a meakulpa és a posta szidása után felajánlják, hogy küldenek újat. Írtam az is, hogy vissza csak akkor küldöm ha fizetik a postát mert az innen kb a készülék fele. Erősködnek, hogy kapcsoljam be, hogy elindul-e. Akkuról elindítottam, kép van csak ugye a touchscreen kapa. Küldtem fotót, erre ez:
"if we can send the screen for you and show a video how to work?"
Ilyent még nem láttam, csináld magad.... :W
Mit javasoltok, bevállaljam? Nem csap a földlhöz a 40$, lehet poénból rápróbálok.

(#149565) mazsi válasza asdasdasd (#149564) üzenetére


mazsi
senior tag

Én nem hagynék ki ekkora bulit ha legalább átlagos lenne a kézügyességem :P Azért valami bizbaszt küldjenek a kijelző mellé munkadíjként...

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#149566) Breaker válasza digitalentum (#149563) üzenetére


Breaker
tag

Ok köszi!

nem ertem amugy miert a feszultseget jelezgetik ki allandoan, minden telo ennyin tolt. Sokkal informativabb hogy mennyi aram folyik at eppen az eszkozon, akkor talan szamolgatni is lehetne a toltesi idot.

Üdv
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#149567) kcsa válasza Breaker (#149566) üzenetére


kcsa
veterán

Váltogatja az áramerősséget és a feszültséget a kijelzőn.

(#149568) mazsi válasza Breaker (#149566) üzenetére


mazsi
senior tag

Értelmes telefonok 3-7 feszültség között váltogatnak melegedéstől, és töltöttségtől függően. Nem csak 5V létezik...
A felvetésed viszont jogos, lehetne árammennyiséget feltüntetni.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#149569) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Videót hova lehet feltölteni, amit egy ebay-es eladó is meg tud nézni? Valószínűleg kínai a kolléga.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#149570) csatacsita


csatacsita
tag

Sziasztok!
Van tapasztalatotok kondis táskákkal kapcsolatban? A legjobban olyan tetszene, ahol a cipő rész külön van és háton is lehet hordani, de ha nem ilyen, az sem baj.
Eddig ez és ez tetszik.

(#149571) Pxs


Pxs
aktív tag

Megbízható, olcsó (1$ körüli) harisnyázott micro USB kábelt tud Aliexpressen valaki?

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#149572) -secret- válasza DrBubo77 (#149569) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Youtube

(#149573) sambenez válasza -secret- (#149572) üzenetére


sambenez
addikt

Kínaiak nem tudják elérni a YT-t.

(#149574) beg válasza sambenez (#149573) üzenetére


beg
veterán

Kínaiak 99%-a VPN-t használ youtube megtekintéshez, szóval elérik, csak szeretnek ezzel is időt húzni, hogy nem érik el.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#149575) Pxs


Pxs
aktív tag

Előzőből lemaradt: hány db 1$-os kínai cuccot tudok rendelni egyszerre ingyen szállítással, ami még vámmentes? :D Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#149576) Breaker válasza kcsa (#149567) üzenetére


Breaker
tag

Az úgy már jobb.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#149577) Ixion77 válasza beg (#149574) üzenetére


Ixion77
őstag

Aztán mikor visszakérdeztem hogy mégis hova töltsem fel neki, akkor visszaküldte egy olyan kínai oldal linkjét, ami minden hieroglifákkal volt kiírva. A fontosabbak persze képként, hogy még véletlen se tudjam lefordítani. Elkínlódtam nagy nehezen a regisztráció végéig, ahol kiírta hogy csak kínai email címet fogad el... Tudnak g**ik lenni, még csak meg sem kell hozzá erőltetni magukat...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#149578) AndrewBlase válasza DrBubo77 (#149569) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én gugli (vagy one-) drive-ra szoktam feltölteni, és annak a linkjét osztom meg. Még nem reklamáltak emiatt.

Miért mindig én???

(#149579) sloja válasza DrBubo77 (#149569) üzenetére


sloja
tag

(#149580) edk- válasza DrBubo77 (#149569) üzenetére


edk-
őstag

Pár éve hasonló esetben jó volt a Youtube.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#149581) CHIPman válasza edk- (#149580) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Persze hogy jó, Banggood és Gearbest is youtube linket kér a hibás termék felülvizsgálatához.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#149582) vargalex válasza CHIPman (#149581) üzenetére


vargalex
félisten

Én az egyik Banggood reklamációnál szintén youtube-ra töltöttem fel videót, de azt írták vissza, hogy nem tudják megnézni, küldjem nekik e-mail-ban.

Alex

(#149583) gyulazsolti válasza gyulazsolti (#149372) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Nekem változott ma. Kaptam track számot. [link]

(#149584) Gsx-rr válasza digitalentum (#149563) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Rendeltem is ,köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#149585) gyapo11 válasza Pxs (#149575) üzenetére


gyapo11
őstag

Most 41-et, de minden hónapban változhat.
Pontosabban áfamentesen ennyit vámmentesen 150-et.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#149586) tsandor1 válasza Attix70 (#142421) üzenetére


tsandor1
csendes tag

@breki @martillo @ggeleven

Sziasztok!

Most ismét jó áron van a porszívó: https://www.gearbest.com/upright-vacuums/pp_009482578323.html?wid=1101231

De ahogy nézem az akku elég drága hozzá. Nem tudjátok véletlenül, hogy 18650-es cellákból áll, amit esetleg lehetne cserélni?
Vagy mire tönkremegy az akku, addigra a porszívó is? :DD

(#149587) silvergod válasza gyulazsolti (#149583) üzenetére


silvergod
őstag

én 26.án de nekem még semmi..igaz, van még 3 nap vissza

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#149588) Attix70 válasza tsandor1 (#149586) üzenetére


Attix70
aktív tag

Ment privi vissza.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#149589) Breki válasza tsandor1 (#149586) üzenetére


Breki
veterán

Ezt nem tudom, de én inkább az újabbat venném.

Bár nagyon meg vagyok elégedve vele de az újabb nagyobb szívóereje miatt, még jobb lett szerintem szóval kipróbálnám.

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149590) nightzone válasza silvergod (#149587) üzenetére


nightzone
aktív tag

ugyan így, nálam sincs mozgás

gyulazsolti: majd figyeld ha ráhúzod az egeret a "track order"-re nem-e lesz "cancelled shipment"

(#149591) gyulazsolti válasza nightzone (#149590) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Figyelem, egyenlőre bizakodó vagyok. :) [link] [kép]
Remélhetőleg folyamatban van neked is.
Csak 9397 rendelésük van. :Y

(#149587) silvergod

Reméljük feladják neked is. És persze meg is kapjuk.

[ Szerkesztve ]

(#149592) tsandor1 válasza Breki (#149589) üzenetére


tsandor1
csendes tag

Egy S50-es társa lesz, a kihagyott helyekkel csak megbirkózik! :)

(#149593) silvergod válasza gyulazsolti (#149591) üzenetére


silvergod
őstag

na megkaptam én is a tracket,regisztrált csomag.
erre most már nagyon kiváncsi vagyok.... :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#149594) Real_Necro válasza gyulazsolti (#149591) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szupi és addig álljunk fél lábon... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#149595) gyulazsolti válasza Real_Necro (#149594) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Nem fontos. Használd mind a kettőt mert elfáradsz. :DD

(#149593) silvergod

Biztos befutott a kamionjuk, és pörgetik kifele a csomagokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#149596) Real_Necro válasza gyulazsolti (#149595) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha lenne bármilyen készlet, azt mondom ok, lehet, talán, de tejesen üres az egész és lássuk be, abszolút nem reális, hogy majd teljesíteni fogja ezeket a rendeléseket.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#149597) petipetya válasza MittuDomain_ (#147868) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ma reggel vizsgázott ez az ernyő, befelé menet többször lett csuromvizesen nyitva és csukva a legkisebb gond nélkül. Pár észrevétel:
- a félig csukott és fellógatott aluljárós ernyővel ellentétben, ez csak nyitva szárad
- útközben a gombbal való csukásnál úgy rázza magáról a vizet, mint egy kutya, arra amerre az ernyő néz (a többit rátok bízom)
- a teleszkóp összecsukása nem megy a hasamhoz nyomott ernyővel, ehhez két kéz kell
- szélálló

Remek cucc.

"nincs rá lezsóidő"

(#149598) betyarr válasza petipetya (#149597) üzenetére


betyarr
veterán

- szélálló

tehát semelyik irányban nem tudja a szél meggyötörni?pl így sem?

- útközben a gombbal való csukásnál úgy rázza magáról a vizet, mint egy kutya, arra amerre az ernyő néz (a többit rátok bízom)

itt mire gondolsz pontosan?ha bezárja az automatika,akkor csurom víz leszel ha magad felé tartod?vagy hogy?

(#149599) Real_Necro válasza petipetya (#149597) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nyitva viszont egész gyorsan szárad.
A vízlerázás szerintem jó, csak az útjába ne álljon valaki.
Nekem a kettőből az egyik néha picit szorul becsukásnál, de már használattal javul. Ellenben nekem nem tűnt túl nehéznek összecsukni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#149600) edk- válasza csatacsita (#149570) üzenetére


edk-
őstag

Sporttáska: én ebből vettem egy 40 literest, de csak mert kicsire összecsomagolható.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.