Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148151) Dr.NX válasza szabi__memo (#148150) üzenetére


Dr.NX
addikt

EU Priority Line szállítással nincs áfa, se kezelési költség.

Elfogadom a sütiket.

(#148152) Ghard válasza szabi__memo (#148150) üzenetére


Ghard
őstag

:N
1 év garancia itt is van. Paypallal 150 napon belül ingyen visszaküldheted, ezen túl 3000Ft körül van ajánlva Kínába.

[ Szerkesztve ]

(#148153) szabifotos válasza szabi__memo (#148150) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én is innen vettem. Shipping biztositással 80k-t fizettem érte, áfa sem volt. Itthon akkor 95k körül volt az ára.

(#148154) storm3 válasza Breki (#148138) üzenetére


storm3
senior tag

es ezt hol? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#148155) Mr.Csizmás válasza Ghard (#148152) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

főleg ha eltűnik :)) ismerős zopo telóját visszaküldésnél behúzták, és letagadták.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148156) Breki válasza storm3 (#148154) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148157) Breki


Breki
veterán

Banggood
XIAOMI Original SOOCAS X3 Waterproof Electric Toothbrush
Kod: HHHHHOT za $39.99 💥

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148158) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött egy palack formájú termosz az aliról, amely már sajnos nincs az eladó kínálatában, ám hasonlót kisebb űrtartalommal láttam nála. A színeket elnézve elképesztő volt a kínálata, ráadásul az eladó elég rugalmas: a már kifizetett fényes feketét simán tudtam vele módosítani matt feketére. Ez a szín valami elképesztő, feketelyuk módjára nyeli el a fénysugarakat, ahogy a belseje az italt. Tapasztalatom még nincs vele, ám az értékelések alapján Nyugat-Európa meg van vele elégedve, így nem számítok meglepetésre.

Irodában és utazás közben tökéletes lesz ezzel a városi stílussal, mivel a kulacs már túl sportos erre a célra.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148159) i-sti válasza Breki (#148157) üzenetére


i-sti
senior tag

[link]

Alin 41 USD a fehér.

Novum Forum Siculorum

(#148160) petipetya válasza i-sti (#148159) üzenetére


petipetya
nagyúr

+6.31 USD szállítási költség.

Brekié a kóddal és 0.27 USD szállítási költséggel együtt 41.26 USD, amit még be lehet vállalni ahhoz, hogy átcsússzon.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148161) Breki válasza i-sti (#148159) üzenetére


Breki
veterán

És az miért jobb?

+ shipping
Shipping:
US $6.31 t

Így már bőven vámhatár felett.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148162) i-sti válasza Breki (#148161) üzenetére


i-sti
senior tag

Igaz. Azt nem vettem észre :R

Erre van kupon kód? Kellene valami pontos páratartalom mérő

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#148163) DJGABI válasza petipetya (#148158) üzenetére


DJGABI
addikt

Lehet véletlenül vantablack színben küldte ;] tényleg jól néz ki

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#148164) kenand válasza i-sti (#148162) üzenetére


kenand
veterán

lehet már nem él de néhány napja linkeltek kupont hozzá, keress rá

(#148165) Kozy10 válasza petipetya (#148158) üzenetére


Kozy10
tag

A családban van pár ilyen flakon/termosz, gyerekeknek iskolába, utazáskor meleg kávének is tökéletes.
Jól tartja a hideget és a meleget is, mint egy hagyományos termosz.
Nekünk bevált. :C
Legutóbb innen vettem: [link]
igaz itt csak kék és narancssárga van, 0,5 és 0,75 literes...

(#148166) i-sti válasza kenand (#148164) üzenetére


i-sti
senior tag

[/hsz_147556]

Ezt találtam de ez sajnos már le van járva.

Novum Forum Siculorum

(#148167) szabi__memo válasza Mr.Csizmás (#148155) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az derék. Lehet tudni melyik korrekt cég volt?

(#148168) Mr.Csizmás válasza szabi__memo (#148167) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

http://www.zopomobilestore.lv/, azóta el is tűntek.

Augusta Deglava 108/3-73
Riga, Latvia, LV-1082

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148169) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Egy külföldi küldeményről honnan tudnám megállapítani, hogy honnan és miért jött? Drága nejem életében nem rendelt soha semmit sem sehonnan, nem is tudna, erre jött neki egy küldemény "külföldiából", amin "Doll Cloth" volt feltüntetve 4.55$ értékkel. A küldemény tartalma pedig egy 100-as póker/rulett zseton volt...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148170) petipetya válasza Vertigo18 (#148169) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha a feleséged is rendelt volna valamit ugyanattól az eladótól, akkor egyszerűbb lenne a magyarázat: osszecserélték a címzést két ember csomagján. Ám így felmerül a kérdés, hogy honnan tudják a nevét is címét Kínában? Olyan, mintha valaki rejtett szándékkal rendelt volna a nevére. De ne is figyelj rám, csak hangosan gondolkodtam 🙂

"nincs rá lezsóidő"

(#148171) Vertigo18 válasza petipetya (#148170) üzenetére


Vertigo18
addikt

A nejem soha a büdös életben nem rendelt még sehonnan külföldről. Amit szeretne, azt én rendelem meg neki, nem igazán ért ezekhez a dolgokhoz. És igen, regisztrálva sincs egyik oldalra sem.

A kérdés pedig jogos, honnan tudnák Kínában a nejem TELEFONSZÁMÁT, címét, nevét...?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148172) Donki Hóte válasza Vertigo18 (#148169) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Valahol kell lenni rajta rendelésszámnak. Az alapján el lehet indulni.

(A nagy számok törvénye alapján ilyen esetnek is elő kell fordulni, ha az gyakran előfordul, hogy rendelünk valamit, de nem érkezik meg, akkor olyannak is lenni kell, hogy nem rendel az ember semmit, mégis megérkezik ;] )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148173) Saccco válasza Vertigo18 (#148171) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez egy kínai kütyüs megcsalás lesz szerintem. :U

;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#148174) Ádám16


Ádám16
addikt

Segítséget kérek! Keresek:

1. Legalább 4 dugaljas elosztót, amin legalább 1, de inkább 2 USB csati van, és legalább 1 méter hosszú a kábele. Nincs szükségem Smart funkciókra.
2. Alkonyatérzékelős analóg pici-letisztult órát, éjjeliszekrényre.
3. Valamilyen ajánlott csavarhúzó, és villáskulcs készletet, nagyon alap felhasználásra.
4. Van-e ajánlott bőr mobiltokos gyártó pl Alin ?
5. Olyan BT adaptert, amibe a 2.0-m 3.5-es Jackjét dugva a TV-mmel tudnám használni a hangszórópáromat. Ha a tévém tud BT-t kezelni, akkor számíthatok rá, hogy ez működőképes dolog lenne? Ha nem, tudtok ajánlani HDMI/USB-Jack átalakítót?

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#148175) i-sti válasza Ádám16 (#148174) üzenetére


i-sti
senior tag

(#148176) Breki válasza Ádám16 (#148174) üzenetére


Breki
veterán

1. Nemrég írtam Orico vagy Xiaomi.

3. Szintén nem rég, de az már nem akciós itt nézz körül.

4. Van ha bujtatós. Kérdés milyen telefon
5. Igen pont ilyenről írtam a másik topikban mindjárt linkelem.

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148177) BullZeye válasza petipetya (#148158) üzenetére


BullZeye
veterán

Csavaros ez ugye?

Lövök magamnak valahol 1 litereset ebből, tetszik ez a matt felület, mennyire tűnik sérülékenynek? Klasszik befújták valamivel vagy gumi az anyaga?

[ Szerkesztve ]

(#148178) Ádám16 válasza Breki (#148176) üzenetére


Ádám16
addikt

Köszönet nektek!

Nem bújtatóst keresek, és iPhone SE készülék. A többi cuccot már be is rendeltem.

(#148179) petipetya válasza BullZeye (#148177) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csavaros a kupakja, és úgy látom be van fújva valamivel az alumínium külső. Maga a szerkezet strapabíró, ám a festés majd elválik.

"nincs rá lezsóidő"

(#148180) Vertigo18 válasza Saccco (#148173) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah neeee...

Ezzel? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148181) Saccco válasza Vertigo18 (#148180) üzenetére


Saccco
nagyúr

All-in, megadta...

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#148182) Zola007 válasza Vertigo18 (#148180) üzenetére


Zola007
veterán

Amig Vegasban történik, Vegasban is marad :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148183) azbest válasza Vertigo18 (#148180) üzenetére


azbest
félisten

Kicsit keresve a neten, lehet kamu rendeléseket adnak fel, hogy felpörgessék az eladásaik statisztikáját. Később lehet majd abból a profilból csinálnak valami nagyobb svindlit, s így gyártanak hozzá jó értékelésű, megbízható eladó profilt. Az a 4px-es levél valószínűleg valamelyik azonosítószámmal kína oldali útja során követhető. És persze lehet a hozzá tartozó rendelés valami értékesebb, mondjuk elektronikai cikk volt.

Ne lepődj meg, ha még pár tucat érkezik. Az adatokról pedig... google maps? Valami kereső, vagy valami helyi cég weblapja, iskola, telfonkönyv.... valahol publikus helyen fenn lehet a neve címe. Itt egy más jellegű példa, ahol a srácot a családján keresztül akarták zaklatni és a szüleit, ottani boltok elérhetőségeit spammelték hülyeségekkel [link], az elérhetőségeket online találták meg, pl google mapsszel.

Brushing Up [link], [link], [link]

És ez még a jobbik ötletem. A rosszabbik akár az is lehetne, hogy esetleg valamit csempészni akarnak és mondjuk nem ártatlan tartalma van a zsetonnak. Postán beépített ember megrendeli a nevedre, majd kiveszi a postai forgalomból, ha megérkezik. Lebukás esetén meg a címzettet veszik elő. Lehet épp szabadságon volt ;]
Na de ez csak az agymenésem, nem tudom létezik-e ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#148184) doddencs


doddencs
senior tag

(#148185) petipetya


petipetya
nagyúr

XIAOMI SO WHITE Sonic Electric Toothbrush Wireless Induction Charging IP67

14.90 U.S. dollars

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148186) Vertigo18 válasza azbest (#148183) üzenetére


Vertigo18
addikt

A második feléhez a mondandódnak annyit, hogy akkor ennyi erőből inkább ki se kellene szállítaniuk a csomagot, az a "beépített ember" kiveszi a postán az egész küldeményt, hiszen nem ajánlott és ennyi. Minek kell azt a csomagot még kiszállítani is, hát az erősen növeli a lebukás esélyét.

Nejem nem ért az ilyen Androidos, számítógépes dolgokhoz, éppen ezért hosszas oktatást is kapott arról, hogy ne rendelgessen semmit és ne is adja meg sehol se az adatait. Nem hülye, így is tett.

Bár nem nagyon értem, hogy miért jó ez a random kiküldözgetés még akkor sem, hogy ha megszerezték valamilyen módon mégis az adatait, hiszen pozitív értékelést ezen küldeményekre nem fog kapni. Még azt se tudjuk, hogy honnan jönnek...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148187) Silent77 válasza Vertigo18 (#148186) üzenetére


Silent77
veterán

Félre címezték, megesik néha.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#148188) Vertigo18 válasza Silent77 (#148187) üzenetére


Vertigo18
addikt

Névvel, telefonszámmal, pontos címmel egy olyan embernek, aki életében nem rendelt és nem adta meg az adatait külföldre? :N

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148189) bul07 válasza Vertigo18 (#148186) üzenetére


bul07
nagyúr

Jófogás vagy Vatera rendelés nem volt az ő nevével, mert ott is sok eladó Angliából, Kínából rendeli a vevő címére a cuccot

És esetleg bent maradt a Kínai rendszerében és így lett egy félre postázás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148190) #65537792 válasza Vertigo18 (#148188) üzenetére


#65537792
törölt tag

Vedd fel az eladóval/feladóval kapcsolatot és kérdezd meg. Itt senki sem nyomozó. Nem fognak tudni adni kielégítő választ Neked. :R

(#148191) kcsa válasza bul07 (#148189) üzenetére


kcsa
veterán

Vaterás lehet a megoldás szerintem is

[ Szerkesztve ]

(#148192) NORBl válasza kcsa (#148191) üzenetére


NORBl
aktív tag

sinceritytrading - nél mi a 5% - os kód ?

(#148193) MittuDomain_ válasza NORBl (#148192) üzenetére


MittuDomain_
őstag

SAVE5
A saját oldalán megy csak, nem eBay alól.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#148194) Batistuta7


Batistuta7
tag

[QCY-T1C-TWS]
Mennyire jó ez a termék? Van ennél jobb 10 alatt?
Szerintem egész jó áron van ha tényleg annyira jó ahogy írják.

(#148195) V/ válasza Ghard (#148152) üzenetére


V/
titán

Tévedés, csak amit az eladó megadott visszaküldési időtartamnak az alatti visszaküldés, ez általában max 30 nap, a garanciális visszaküldésre nem érvényes a visszaküldési költségtérítés. Egyébként meg a vásárlás napjától 180 napig lehetne reklamálni a közvetlenül vásárláshoz kapcsolódó dolgot. És 3575 Ft-al + 515 Ft 5000 Ft-ként 10k érték felett az értékbiztosítással kell kalkulálni 500 g-ig a postai úton Kínába visszaküldött dolgok költségére. 501-2000 g-ig meg 8250 Ft +az értékbiztosítás.

(#148196) petipetya válasza Batistuta7 (#148194) üzenetére


petipetya
nagyúr

A kérdés remek, mivel az utóbbi 1-2 hétben rengeteg ilyen stílusú, hasonló hardverű és kinézetű fülest láttam különböző nevek alatt. Csak a márka alapján tudtam dönteni, ezért inkább előrendeltem a Redmi AirDots-ot.

Ám engem is érdekelne, hogy melyiknek milyen a hangminősége ezek közül a sablon fülesek közül (bt. 5.0, kb. 400 mAh bölcső, kb. 40-40 mAh fülesenként, érintésérzékeny vezérlés, zajszűrés).

"nincs rá lezsóidő"

(#148197) Silent77 válasza Vertigo18 (#148188) üzenetére


Silent77
veterán

Sorry, az előzményt nem néztem. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#148198) sloja válasza Batistuta7 (#148194) üzenetére


sloja
tag

Itt ugyanez: [link] 19,98 $

(#148199) fradi81 válasza petipetya (#148196) üzenetére


fradi81
veterán

Ilyet rendeltem ismerősnek, a szempont az volt hogy ne csak 2 órát bírjon mint az átlag ilyen típusú fülesek. A hangminősége azért nincs olyan mint a baseus s06-nak. Jó lenne ebből a fajtából is találni olyat ami tűrhetően szól/jó akksival.

moto g72, Ninebot d28e

(#148200) petipetya


petipetya
nagyúr

Ez a kétoldalú ragasztócsík pár napja már a falon tartja a Xiaom e-ink hőmérséklet és páratartalom mérőt. A sajátját leszedtem, miután az elemmel vacakoltam.

Jó kis cucc, csakis ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.