Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149501) petipetya válasza CHIPman (#149498) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem csak a Simple. A Gránit Pay esetén is be lehet állítani, hogy a tranzakció értékétől függetlenül mindig történjen hitelesítés.

"nincs rá lezsóidő"

(#149502) Degeczi válasza CHIPman (#149498) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Használok BB-ot: opció, h csak fölébresztve legyen-e a telefon, vagy föl is oldva. Egyéni döntés ki hogyan használja, de a lényeg, h választhatod a biztonságosabb módot, míg az ellopott bankkártyádat jópárszor le tudják nyúlni 5e Ft-al amíg le nem tiltod, ill. el nem éri a napi limitet

(#149503) Plero


Plero
tag

Milyen autós kamerát ajánlotok? Semmi extra (170 fokos látószög, automatikus be- és kikapcsolás)

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#149504) Donki Hóte válasza Degeczi (#149502) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jól mondod, addig tudják használni az ellopott/elveszett bankkártyát, amíg el nem érik a limitet, vagy le nem tiltod.

A letiltás viszont szintén pénzbe kerül (meg ráadásul, ha mégis megkerül a kártya, akkor nem tudod újra használatba venni), ezért jobb ötlet az, ha a napi limitet 1 Ft-ra állítod :R

Ezt megteheted vagy a netbankodból, vagy pont ugyanolyan költségű telefonhívás áráért, mintha a letiltást kérnéd :K

Ebben az esetben más nem tudja használni a kártyát, de ha mégis visszakerül hozzád, akkor újra használatba tudod venni :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#149505) powerwade válasza petipetya (#149467) üzenetére


powerwade
senior tag

Bátorkodtam nyitni egy EDC avagy Mindennap Hordott Targyak topikot, mert nekem is hiányzott :D

[ Szerkesztve ]

(#149506) Czimby válasza Plero (#149503) üzenetére


Czimby
addikt

Xiaominak van vagy 5 típusa, nézd meg mire van szükséged.
Kell-e kijelző vagy elég az annélküli, kell-e bele GPS vagy esetleg tudjon tolatókamerát is.
A minőséggel nincs gond az tuti.
Én azok közül választanék.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#149507) mazsi válasza gboszi (#149497) üzenetére


mazsi
senior tag

Alin le van butítva a felület. Másik oldal sem írja a szállítót?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#149508) petipetya válasza Donki Hóte (#149504) üzenetére


petipetya
nagyúr

Viszont nincs arra garancia, hogy a kártyaszám és a hátulján lévő kód birtokában nem fognak vele a neten keresztül vásárolni a későbbiekben.

"nincs rá lezsóidő"

(#149509) Donki Hóte válasza petipetya (#149508) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha a vásárlás belefér a napi limitbe, akkor valóban tudnak vele vásárolni a neten. Mondjuk még ebben a szaktopikban is kevés olyan dolgot szoktak ajánlani, aminek az ára 1 Ft lenne, drágábbat meg nem tudsz egy 1 Ft-ra limitált keretű kártyával venni :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#149510) Ferike81 válasza erdey_a (#149422) üzenetére


Ferike81
senior tag

Köszi!
Ilyen műanyag kapszulát találtam már, csak féltem, hogy néhány főzés után eldeformálódik. 10$ körül találtam inox kapszulát, azon gondolkozom azt kellene. Nekem csak hétvégi otthoni kávézásra kellene, mert hétköznap munkában van egy jó gépem.

Más.
Április 25.-én rendeltem sinceritytrading-től 2db sd-t. Pénteken landolt itt a messzi Nyírségben. Ez még országon belül is szép teljesítmény lenne. ;)

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#149511) vargalex válasza Donki Hóte (#149509) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem a kolléga arra gondolt, ha a "becsületes megtaláló" felirja ezeket az adatokat, te pedig jóhiszeműen visszaemeled a limitet...

Alex

(#149512) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok

Rendeltem januárban egy 64 Gb micro SD kártyát sinceritytrading-től...
Márciusban rákérdeztem, hogy mi lehet a csomaggal mert nem kaptam meg, azonnal vissza utalta
az árát.
Másnap rendeltem megint onnan, mert jó áron volt, de ez sem érkezett meg a mai napig sem.
Szerintetek a postás gyűjti be, mert felismeri a csomagolást...?
Jeleztem 2 hete hogy nem jött meg ez a szállítás sem , de semmi válasz...
Mit csináljak ?
Paypal fizetés volt...

Laca

[ Szerkesztve ]

(#149513) sambenez válasza laca71 (#149512) üzenetére


sambenez
addikt

Ne rendelj többet.

(#149514) laca71 válasza sambenez (#149513) üzenetére


laca71
aktív tag

Igen , ez így lesz, akkor ezt bebuktam ?

(#149515) -secret- válasza laca71 (#149512) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tracking nem volt hozzá?

(#149516) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Múltkor volt itt 8 dolcsi körül príma esernyő? Azt tudná vki nekem linkelni? Kellene néhány.

(#149517) Saccco válasza PainKiller13 (#149516) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mire megjön úgyis eláll az eső.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#149518) laca71 válasza -secret- (#149515) üzenetére


laca71
aktív tag

Sajnos nem adott, ez egy 10 dolláros Samu kártya..
Eddig minden megérkezett ettől az eladótól...

[ Szerkesztve ]

(#149519) PainKiller13 válasza Saccco (#149517) üzenetére


PainKiller13
őstag

Van esernyő, csak szinte mind már elvan deformálódva. Cserélném őket.

(#149520) Saccco válasza PainKiller13 (#149519) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#149521) w.miki válasza laca71 (#149512) üzenetére


w.miki
veterán

Én sem rendelek már tőle, már nálam is eltűntek a kártyák.
Ha írsz neki pár dollárért ad hozzá tracking-et az (talán) nem tűnik el.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149522) Wajk válasza petipetya (#149508) üzenetére


Wajk
addikt

mintha az rémlene, hogy a Bankoknál kötelező mostmár (április v. májustól) a kétlépcsős hitelesítés, azaz SMS/PUSH üzeneten keresztül küldött megerősítő kóddal lehet csak vásárolni. 500 v. 1000 Ft fölött. A Bankomnál (CiB) már be van vezetve.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149523) laca71 válasza w.miki (#149521) üzenetére


laca71
aktív tag

Igazad van, de akkor honnan rendeljek elfogadható árakon kártyát..

(#149524) gboszi válasza mazsi (#149507) üzenetére


gboszi
senior tag

PostNL

"If you're good at something, never do it for free!"

(#149525) petipetya válasza Wajk (#149522) üzenetére


petipetya
nagyúr

CIB-es vagyok, tudom. Ám ez nem érvényes a külföldi rendelések esetén, ott nem kér plusz hitelesítést.

"nincs rá lezsóidő"

(#149526) Sungoo válasza petipetya (#149525) üzenetére


Sungoo
addikt

Az ERSTE-nél már régen van. SMS-ben jön a hitelesítő kód.

(#149527) Degeczi válasza Sungoo (#149526) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, de ha már autentikált a kártya az adott helyen, akkor nem. Lopott kártyánál persze ez is védelem, de ha a Paypal vagy Alipay fiók kerülne feltörésre, arról nem érkezne külön SMS, csak ha maga a kártya is küld vásárlásonként.

(#149528) PainKiller13 válasza Saccco (#149520) üzenetére


PainKiller13
őstag

Igen, úgy látom megdrágult :(

(#149529) Sungoo válasza Degeczi (#149527) üzenetére


Sungoo
addikt

Én nem szoktam menteni a kártya adatokat. Ezek szerint pl az Ali fizetéskor ezért jön mindig.

(#149530) DeFranco válasza Real_Necro (#149460) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem hagyományos bőr pénztárcám van, de amikor megkaptam az újat-szépet megfogadtam hogy nem tömöm ki, maradjon elegáns.

mivel táska mindig van nálam, vettem egy sima húszforintos soklapos kártyatartót, abba teszek mindent a mindennap használt 1 db bankkártyán és 2 db klubkártyán kívül (bár abból is elég lenne egy) és az megy a táskábabe

azon nagyon ritka alkalmakkor amikor kell egy személyi/lakcímkártya/ep kártya/szép kártya/backup bankkártya akkor előveszem a kártyatartót és kilapozom, de ez kb. havi 1-2 alkalom, egyébként úgy is a csecse tárcát veszem elő.

hozzáteszem nekem kell a tárca mert hordok aprót (most már az is limitálva van 3 érmére) és elrakom a blokkokat is for könyvelés reasons, de így soha nincs kitömve.

(#149468) gabyka: kár, hogy a TAJ-nál pl. ragaszkodhat az eü intézmény az eredetihez. próbálkoztam én is kicsinyített másolattal, mert nem fér be a kártyahelyre, de kellhet az eredeti, és akkor ott prompt elég necc ha nincs.

[ Szerkesztve ]

(#149531) stickermajom válasza DeFranco (#149530) üzenetére


stickermajom
addikt

TAJ-ra ott az EU-s. Standard méretű és mindenhol elfogadták eddig nekem.

(#149532) DeFranco válasza stickermajom (#149531) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt hiszem az itthon hivatalosan nem igazol, de erre nem emlékszem pontosan.

amúgy névre, címre is tudnak ellenőrizni a rendszerben, bediktált taj számra biztosan, tehát elvileg nem akadály ha nincs taj, csak egy kockás cetlin van a taj számod, gyakorlatilag meg ragaszkodhatnak hozzá.

nyilván nem ezen múlik a világ dicsősége de mivel fontos lehet, jeleztem, és mindenki úgy hordja ahogy jól esik :)

(#149533) Wajk


Wajk
addikt

újra van valami Sale az Alin, véletlenül nincs valami 10-20$ minusz pár dollár kupon?

más:

15"-os laptopphoz szeretnék venni kicsit extravagánsabb hátizsákot, bringázáshoz. kompakt, vékony fajtát. Egy éve kb nagyon ritka volt aranyáron, de most jóval felbővült a választék, idéntől sok új modellel. Éppen ezért kevés feedbackkel. de amik vannak azok biztatóak.

elvárások:
- $20 alatt/körül
- ~40 x 30 x 10 cm
- szögletesebb, nem hagyományos hátizsák kialakítás
- hátizsák mellett a "kézimód" előny (horizontális fogantyú)
- amolyan hátra vehető laptoptáska

Valami ilyesmit szeretnék:
https://www.aliexpress.com/i/32905052459.html

Van esetleg valaki aki vett hasonlót és van vélemény?

másik példa...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149534) Donki Hóte válasza vargalex (#149511) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ja, értem.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#149535) Degeczi válasza DeFranco (#149532) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A kb. egy évtizede külföldi nyaraláshoz kiváltott, és 2013-ban lejárt (de az mindegy, csak a szám kell róla) EU-s egészségbiztosítási plasztikkártyám minden intézményben elfogadták eddig. A papírfecnis nem is tudom, hol van a költözés óta.

(#149536) edk- válasza petipetya (#149508) üzenetére


edk-
őstag

Én minden kártya hátoldaláról lekaparom a CVC kódot.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#149537) pető bá' válasza laca71 (#149518) üzenetére


pető bá'
őstag

Ebay-en rendeltél nála, vagy a saját honlapján?
Nekem legutóbb 4 munkanap (!) alatt ideért (szerda->hétfő) egy ~10k értékű csomag levél; a honlapján rendeltem, volt tracking is (a honlapon bejelentkezve látszott talán, emailben nem jött meg).

"... and I hope you have a great day!"

(#149538) Breki válasza Wajk (#149533) üzenetére


Breki
veterán

Ramadan van :-P

Kingsons store

[link]

Itt volt róla szó korábban.Berst Buy ruhás topik!

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149539) Breaker


Breaker
tag

Sziasztok!

Ezzel a FLOVEME márkával esetleg van tapasztalat?

[link]

Egész jó árnak tűnik 1000huf ért

Köszi
üdv
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#149540) sambenez válasza laca71 (#149523) üzenetére


sambenez
addikt

Esetleg rendelj valamelyik rokonodhoz aki nem azon a környéken lakik. Szerintem a postán tűnik el. Nekem pl eddig minden megjött tőle.
A végtelenségig nem fog visszatéríteni ami érthető. Ha meg túl sok ilyen probléma lesz nem ad el senkinek aki innen rendel.

(#149541) Mr.Csizmás válasza Breaker (#149539) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nyet

220V eszközön nem szabad fillérb#szóskodni. baseus, orico, blitzwolf, rock ezek jók pl.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149542) davenport válasza Breaker (#149539) üzenetére


davenport
aktív tag

Január óta van egy, minimálisan zúg, de még nem égett le tőle a ház. Nem mértem azt, hogy mennyit tölt, egy usb-s kicsi égősorhoz, és kb. havonta egyszeri tablet töltéshez használjuk, arra tökéletes. Csak azért mertem rendelni, mert az amazonon is vannak fent cuccai a márkának.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#149543) Zola007 válasza DeFranco (#149532) üzenetére


Zola007
veterán

Én lelamináltam mégegyszer és levágtam a TAJ-kártya széleit
Így majdnem standard méret éa nem. kötöttek még bele sehol.
De általában fejből mondom a TAJ számot és nem is nagyon kérik emiatt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149544) powerwade válasza Mr.Csizmás (#149541) üzenetére


powerwade
senior tag

Emlekszem amikor ezek a markak voltak az 'ujak' es kerdezgettuk, hogy szabad-e rendelni belole :D

(#149545) Zola007 válasza davenport (#149542) üzenetére


Zola007
veterán

amazonon bárkinek lehetnek fenn cuccai

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149546) kcsa


kcsa
veterán

Van ötletetek autós, felcsavarozhatós telefontartóra? Van az autómban konzol, így kihasználnám a lehetőséget.

Alin próbáltam turkálni, de nem igazán jártam sikerrel - a legjobb lenne ha létezne gravitációs tartó, de ebből csak szellőztetőre csiptetőset láttam.

ui.: ragasztós sem igazán jöhet szóba, csavarozós érdekel :)

(#149547) davenport válasza Zola007 (#149545) üzenetére


davenport
aktív tag

Ja, de ami nagyon sz.r, azt itt jobban látod a felhasználói véleményeken, és nem csak azt írják le, hogy 6 hónap volt, mire eljutott a vlagyivosztoki járásba, és szép a doboza.

No money, no honey.

(#149548) DeFranco válasza kcsa (#149546) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az én mágnesesemen a három karom amivel a lamellába kapaszkodik csavarral van a korongra rögzítve, tehát az biztosan csavarossá tehető.

(#149549) Wajk válasza Breaker (#149539) üzenetére


Wajk
addikt

Baseus dual Chargert fogtam ki $3 alatt, Ugreen-nek és a Baseus-nak is szoktak rendszeresen akcióik lenni, érdemes pár százast rászánni.

(#149538) Breki: köszi megnézem, ha nagyon nem lesz infó, akkor majd rendelek aztán majd én írok hogy használható-e amit találtam :D

Ez is pl baromi jó áron van és a feedbackek sem rosszak...

csak győzzön az ember keresgélni és aztán választani :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149550) kcsa válasza DeFranco (#149548) üzenetére


kcsa
veterán

Tudsz hozzá linket adni? ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.