Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148052) vince válasza oszy (#148045) üzenetére


vince
őstag

Én nem bíznám a rendszámomat erre a fém akármire, eltörik a rugó és oda a rendszám. Én Simple-Fixet használok több éve, ma sem vennék mást. Szállítással együtt 10 €-ból megvan, az azért nem egy ökör ára :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#148053) El Gringo


El Gringo
senior tag

slim pénztárca. Nem ali, így offba rakom. De volt róla szó, hogy belefér-e a forgalmi.
[link]
rendeltem egy ilyet, mert a kemény műanyagot nem akarom használni öltönnyel, tiszta ciki. :) Kíváncsiságból kipróbáltam, és belefér a forgalmi a két nagy hátsó fakkba. Ki van centizve rendesen, de éppen nem lóg ki.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#148058) beg


beg
veterán

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#148059) Real_Necro válasza beg (#148058) üzenetére


Real_Necro
veterán

BB bezárása elvonási tüneteket okoz... :DDD

Egyébként kínai rendeléseim most irtó gyorsan jönnek. Lehet hozzá köze a nem régiben megduplázódott repülős forgalomnak? Pl Alis ünnepi hétvégén rendelt csomagjaim 8-15 nap között potyognak sorban befele.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#148060) dugesz77 válasza sambenez (#148056) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze de amíg nem telítődik a levegő párával addig párásít. Én sem mondtam mást. Egy asztmás például sokkal jobban érzi magát 30-40%-os páratartalomban 70 fölött már szenvedhet, nem kell itt pocsolyákban gondolkodni rögtön.
Bocs mindenkitől, befejeztem :R

[ Szerkesztve ]

(#148061) Zola007 válasza Real_Necro (#148059) üzenetére


Zola007
veterán

Én ráfanyalodtam a lámpás topikra, 2 nap alatt nagy nehezen sikerült 4 ezret eltapsolni :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148062) htc07


htc07
addikt

sziasztok,

van most valami bestbuy usb3 2.5" külső ssd ház?

noname-t nem szeretnék :B

(#148063) WestBam válasza Zola007 (#148061) üzenetére


WestBam
senior tag

Pedig mi rajta voltunk, hogy rendesen elköltsük a pénzed :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#148064) SZIGMA válasza htc07 (#148062) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Gearbesten a Maiwo K104-re keress rá, pontokkal 5 dolcsi alatt elhozható.

[link]

Nálam már vagy 8db van otthon belőle, a sebességet nem igazán néztem, de a minősége meggyőző, pláne ennyiért.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#148067) Zola007 válasza WestBam (#148063) üzenetére


Zola007
veterán

Tudtam én, hogy bízhatom bennetek.
Itt mindenki képes elbánni egy kis csalánnal :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148068) johniee válasza htc07 (#148062) üzenetére


johniee
senior tag

Én ezt vettem most - Chipal, sok (pozitív) értékelés van rá :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#148069) Teplic


Teplic
tag

Alin sok februári csomagom tart itt a tracking alapján, azaz még kínát sem hagyta el. Nincs rajta nemzetközi nyomkövetés. Mire számítsák? Azt kellene látnom, ha Kínát elhagyta?

Tracking number:
UR05116XXX3CN
(X-ek tőlem)

Logistics company:
TNT

Shipment time:
2019-02-26 09:35:06

(#148070) oszy válasza vince (#148052) üzenetére


oszy
veterán

Ez lesz! Köszönöm!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#148071) csako válasza Teplic (#148069) üzenetére


csako
veterán

Nem rég volt beszélve, hogy az U-s nem követhető, csak a feladó/posta országán belül
[link]
Neked pedig a repülővel elhagyta az országot, tovább már nem tudod követni a helyzetét.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#148072) Teplic válasza csako (#148071) üzenetére


Teplic
tag

Igen, azt tudom hogy nincsen rajta nemzetközi követés. :)
de az U kezdetűek nekem eddig addig látszódtak, hogy elhagyta a feladási országot. és fura, hogy most az sem, és 2,5 hónap óta nem érnek ide a csomagok.. kb 10 ilyen rendelésem van.. nem értem, 300+ rendelésen vagyok túl már az évek alatt, de a februáriak nem érkeznek meg.

Március végén alis rendelteknél meg voltak olyanok, amik 7(!) napot futottak, ilyen gyors posta sem volt még :)

(#148073) bul07


bul07
nagyúr

USAMS kábelek jó áron

[link], ennél 3/1 kupon

2pcs/Lot[link]

3pcs/lot[link]

Na ezt ki vállalja be
Vaseky Laptop Memory Module DDR4 / 2133MHz / 16GB - Black
[link]
GB-CN11VSK
$87.99

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148074) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Erről a dashcamról szeretnék véleményeket. Túl nagy igényem nincs, kamionban szeretnék hébe-hóba táj bemutató videókat csinálni. Ha más hasznos funkciót is ki tudok használni benne, annak csak örülök. Pofára, ez tetszik az eddig látottak közül, az általam megfizetendők közül.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#148075) bul07 válasza HoTaZo (#148074) üzenetére


bul07
nagyúr

Ragasztósat ne vegyél kamionba, ha nemzetközibe nyomod, mert simán büntet érte a rendőr (Ausztria)
Akkor se praktikus a ragasztós ha nem csak te vezeted

Amúgy nem szerretem az átirányítós hozzászólásokat :) de
De itt a fóruma sok hasznos infóval, ha visszaolvasol

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148076) HoTaZo válasza bul07 (#148075) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ok, akkor oda megyek a kérdéssel.
Köszi!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#148077) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok, van bevált USB hub? Csak töltésre használnám, elég 2 port és átvinne 2 ampert. Egy időben csak egy port menne.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#148078) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Szeretnék venni üvegpalackot, leginkább tea részére, hogy ne a petpalackokba kelljen forrón öntenem :)
Nem akartam random rendelni, nehogy eresszen a kupakja. Valakinek van tapasztalata? :R

(#148079) -secret- válasza XP NINJA (#148078) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Termosz nem jó? Még melegen is tartja.

[ Szerkesztve ]

(#148080) dugesz77 válasza dugesz77 (#148060) üzenetére


dugesz77
őstag

Szomorúan látom megint takarítás volt... Annyira nem volt off a téma de ti tudjátok(még hosszú sem). Ilyenkor kicsit elmegy a kedvem a segítő/jó szándékú -bár nem pontosan a külföldi rendelésekhez tartozó-hozzászólások írásától. Légy szíves töröljétek azt is akkor ,mert ennek így se füle se farka.

[ Szerkesztve ]

(#148081) w.miki válasza dugesz77 (#148080) üzenetére


w.miki
veterán

sajnos már elég sokaknak elment a kedve ettől a fórumtól.
Persze lehet, épp ez a cél.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148082) Breki válasza szimi57 (#148077) üzenetére


Breki
veterán

Érdemesebb már ilyet venni töltéshez

De ha okos rész még felesleges van Orico és Saomi olcsóbban.

[link]

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148083) BullZeye válasza w.miki (#148081) üzenetére


BullZeye
veterán

Nincs elég pénz prémiumból és reklámból, a HSZek meg sok helyet foglalnak, adatbázis meg telítődik :)

(#148084) atee_13 válasza w.miki (#148081) üzenetére


atee_13
őstag

Szerintem is jó volt olvasni mások tapasztalatát/véleményét még ha az a valami akkor lehet nem is kellett, de jövőre nézve hasznos infók voltak, de úgy fest az offtopikja sem pörög nagyon

(#148085) szimi57 válasza Breki (#148082) üzenetére


szimi57
őstag

Kösz, olyanra gondoltam, ahol a bemenet is USB. Nyilván 3-as. Az egyik portra mágneses töltő menne, a másikra hagyományos

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#148086) Wajk


Wajk
addikt

Az Alin pontokért váltható pl $2-os kupon (Select) ami 20 pontba kerül azt hogyan lehet felhasználni?, Mert nem találtam olyan infót, hogy pl $10 után stb. Valaki próbálta már? Fel lehet használni akármire, akármilyen értékhatárral? Kétlem...
köszi

+1: hogy a vélemények, tapasztalatok maradjanak, szerintem bőven a témába vág!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#148087) Breki válasza szimi57 (#148085) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Ha nem kell USB 3 vagy lan van olcsóbb is!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148088) Breki válasza Wajk (#148086) üzenetére


Breki
veterán

Ha egyről beszélünk.

Kiírja az adott terméknél, mire használhatod, pl itt 15 dollár után jár.

Én mindig végigpróbálgatom mobilon és még vásárlás előtt kiírja, hogy milyen kuponokat fogad el.

store kupon, select kupon, ali kupon stb.

Egyébként Meskal Ferenc aki nagyon vágja ezt a kuponos témát a Facebook-on remélem nem baj, hogy kiírom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148089) XP NINJA válasza -secret- (#148079) üzenetére


XP NINJA
őstag

Pont az a bajom vele :DDD Órákat kell nyitva tartanom hogy ihatóra hűljön.

(#148090) dugesz77 válasza atee_13 (#148084) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem meglepő az eleve off topik, al off topikjába és még oda is off-ban írni... Kicsit túl lett spilázva a dolog szerintem.

(#148091) beg


beg
veterán

Ez nem a BB topik továbbra sem, akinek problémája van vele, a megfelelő csatornákon jelezheti kifogását.
Ez továbbra is az eBay-es kütyük kis pénzért topik, mely külföldi, főképp kínai beszerzésekkel foglalkozik. Nem pedig magyar webshopos párásítókkal és Lidl akciókkal, az a szál lett törölve vele együtt a rá adott válaszokkal.
Nagyon bonyolult?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#148093) Talala


Talala
senior tag

Hali! MiBand 2 vagy 3-ra nincs esetleg kupon ?

(#148094) -secret- válasza Talala (#148093) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Original Xiaomi Mi band 3
kupon: HU19160
kupon ár: 19,61$

[ Szerkesztve ]

(#148095) Breki


Breki
veterán

Láttam a Baseusnál vágható kábelkötözőt.

Essager

Rákeresve találok hosszabbakat jobbakat. Van erről tapasztalat melyik a legjobb legolcsóbb ami még jól is néz ki?

Például ez tetszik.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148096) erdey_a válasza Breki (#148095) üzenetére


erdey_a
őstag

én ezt vettem, de nincs feliratfétisem
tökéletesen megfelel a célra.

Vérboci

(#148097) PainKiller13 válasza Breki (#148095) üzenetére


PainKiller13
őstag

Seasonic tápokhoz adnak, én azt használom :)

(#148098) NORBl válasza htc07 (#148062) üzenetére


NORBl
aktív tag

Szia

Én ezt néztem ki.

(#148099) bul07


bul07
nagyúr

Nem annyira hú de
De hátha valakinek jól jön

Mijia 0.5mm Sign Pen
+With Free J.ZAO Refills, 3 pcs
[link]
US$ 2.79

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148100) w.miki válasza beg (#148091) üzenetére


w.miki
veterán

Nekem igen, mint moderátor, segítenél megérteni ezeket?
1. Pontosan melyik a "megfelelő csatorna", ahol a kifogásokat jelezni lehet?
2. Pontosan melyik szabályzati pontot sértem meg, ha egy OFF-topic topikban, a hozzászólást OFFba téve OFFolok?

Köszi :R

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.