Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148801) mazsi válasza DJ. Ru$y (#148793) üzenetére


mazsi
senior tag

A rendszerben lehet hiba mert én is így jártam. A tracking kód alapján estem be a környező postákra. Mindenhol morogtak az értesítő hiánya miatt, de a második helyen meg is kaptam a pakkot.
Nekem 3. hétre jött meg március végi rendelés, de a biztonság kedvéért vártam még 5 napot az átvétellel.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#148802) Rula


Rula
tag

Sziasztok!
Nem teljesen idetartozik, de nem találtam jobb fórumot.
Egy kisebb városban vettem egy "Xiaomi" Powerbankot. Túl jó ajánlatnak tűnt, de még is megvettem. Ahogy nézegettem, vannak kamu Mi-s powerbankok és gyanúsan ez is az.
Lehet gondom belőle? Mármint árthat a telefonnak, vagy esetleg berobbanhat maga az aksi vagy valami ilyesmi?

(#148803) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Kínából tud valaki kedvező áron 10"-os tablet "tokot"? Ilyen cipzáros, talán neoprén anyagú dologra gondolok. Bluetooth billentyűzetet tartanék benne. Akár kupon is jöhetne hozzá.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#148804) Ixion77 válasza bazsimano (#148800) üzenetére


Ixion77
őstag

A fogantyús változata szerintem sima felületre jó (a múltkor az volt 1$). Gyakorlatilag egy szivacs, rajta egy vízálló smirglivel. Jól leszedi a ráégett olajat, de persze össze is karcolja a felületet.
(Viszont nem hozta ki a postás hanem nekem kellett elmenni érte sorban állni a postára - így nekem már nem érte meg.)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#148805) bazsimano válasza Ixion77 (#148804) üzenetére


bazsimano
őstag

akkor inkabb ne is hasznaljam ha szetkarcolja az edenyt? akkor inkabb kihagyom :D:D:D
koszi az infot

(#148806) mazsi válasza Rula (#148802) üzenetére


mazsi
senior tag

Nem lesz rosszabb a boltokban kapható vackoktól a tiéd sem. A fellépő hibák 99%-át a telefonod amúgy is felülbírálja majd töltés közben.
Én azért nem hagynám felügyelet nélkül hosszabb ideig töltve.
A leggyorsabb mód az eredetiség ellenőrzésre hogy rövidre zárod egy kábellel-összekötöd a ki-, és bemenetet. Az eredeti kikapcsol tizedmásodperc múlva, a gagyi elkezd melegedni, majd füstölni. Persze van mobilapp is ami doboz alapján megmondja a tutit, meg mérhetsz töltés közben is stabilitást, de ezek macerásabb megoldások.
Amúgy egyre ritkább a hamisítvány ezekből. Milyet vettél, és mennyiért?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#148807) SZIGMA válasza Rula (#148802) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Általában a cellák vackok bennük, nem tudják a ráírt kapacitás felét sem. A normális powerbankokban lévő védelmi funkciók sincsenek bennük, szóval a 100ezres telót nem tenném rá.

Mi volt az a kihagyhatatlan ajánlat?
(Merthogy akcióban a 10000 mAh Rock Slim PB-t 10 euro-ért vettem. 13-14 körül kezdődnek most a Rock, Baseus, USAMS bankok,amiért már érdemes pénzt adni, és ezek a hivatalos shopból.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#148808) Mr.Csizmás válasza SZIGMA (#148807) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha szerencséje van, gagyi helyett homokkal töltött cellásat kapott, az legalább nem robban fel. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148809) Rula válasza mazsi (#148806) üzenetére


Rula
tag

A füstölős módszert azért kihagynám :DDD
16000mAh (már ha annyi) 3ezer körül volt. Ismerem az egyik eladót ott, és mondtam neki, hogy szinte biztos, hogy fake. Neki rémlett, hogy valami Xiaomis helyről hozta a főnöke, de simán lehet, hogy fake attól még.

Néztem ilyen oldalakat, az usb-nél nincs ott a Xiaomi jel, a súly a fake súlya, a dobozon nincs Xiaomis kaparós matrica amin lenne sorszám.

Mr.Csizmás: Tölti a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#148810) BB9000


BB9000
senior tag

Dioptriás napszemüveget rendelnék, de nem Aliról, hanem inkább EU-n belülről. Volt már szó erről itt a topikban tavaly. Egy német és egy Lengyel oldalt is ajánlottatok. A keresőt sajnos lefelejtették az oldal új dizájnjáról, ezért nem tudom megkeresni sem.
Lécci küldjétek el a linkjét az EU-s szemüvegrendelős oldalnak. Köszi.

(#148811) erdey_a válasza BB9000 (#148810) üzenetére


erdey_a
őstag

prohardver alól van kereső...

de én csak az alist találtam, meg a magyar opti24-et

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#148812) zeon.hu válasza Alg (#148789) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

No, nem volt időm befejezni:
Szóval működik a fotokromatikus szemüveg autóban, de persze kevésbé sötétedik be. Az enyém kb fele annyira, mint napon.

#?*@&!

(#148813) DrBubo77 válasza BB9000 (#148810) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én innen rendeltem: https://www.opti24.hu/.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#148814) bul07


bul07
nagyúr

FLOVEME Micro Usb Cable
[link]
Kupon van 2/2.01
Tehát
3db 30cm kábel 1.49$-> 0.49$/db
1db 30cm+1db 100cm US $1.59

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148815) CHIPman válasza bul07 (#148814) üzenetére


CHIPman
nagyúr

2-1 van már csak.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#148816) w.miki


w.miki
veterán

Autós porszívó
Mini Portable Cordless Vacuum Cleaner for Home and Car, 5300Pa, USB Charging, Handheld Portable and Small
32,99$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148817) bul07 válasza CHIPman (#148815) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen elírtam 2/1 kupon van, új jönnek ki az árak is amit írtam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148818) HoTaZo válasza bul07 (#148814) üzenetére


HoTaZo
őstag

Mi a kód? Mert a kosárban van egy 30cm-es és egy 1méteres, de azt kéri, hogy írjak be érvényes kódot, "2/2.01" nem jó neki.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#148819) Zsoleszhun válasza HoTaZo (#148818) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ali app -> coins&cupons -> cupon excange és ott 50 pont az 1/3$ kupon

¯\_(ツ)_/¯

(#148820) bul07 válasza HoTaZo (#148818) üzenetére


bul07
nagyúr

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#148821) HoTaZo válasza Zsoleszhun (#148819) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszönöm! Megvan! :R :D

(#148820) bul07 : Köszönöm! Vettem + 2db méterest így is. :D :R

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#148822) petipetya válasza petipetya (#147770) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megjött a (Xiaomi) Redmi AirDots a giztop oldaláról. A feladást követően nemzetközi regisztráltként jött 1 hét alatt, a szingapúri, track17 és magyar posta által is követhető azonosítóval.

A dobozban a bölcső, benne a 2 füles, egy-egy pár kisebb és nagyobb gumiharang, és a kínai belpiacos modellt sejtető csak csirkelábas leírás. Bekapcsolás után elsőre párosítottam, azóta prímán működik.

Az oldalról annyit hogy postára adás után azonnal completed-re változik a rendelés státusza.

"nincs rá lezsóidő"

(#148823) #65537792 válasza petipetya (#148822) üzenetére


#65537792
törölt tag

Gondolom ebben az ár-kategóriában ez az ajánlott. Nem nagyon éri meg mással próbálkozni?

Amúgy tetszik, hogy ilyen minimalista. Edzéshez pont keresek true wireless fülest. Hangminősége zenénél milyen? Jó sony telohoz is mondjuk?

[ Szerkesztve ]

(#148824) petipetya válasza petipetya (#147670) üzenetére


petipetya
nagyúr

Újabb kickstarter tárca érkezett az AliExpress-ről, ezúttal a két fémlap és rugalmas szalag által alkotott cucc. A mostani setup 12 mm vastag benne (bankkártya, személyi, lakcím, rajzlapra fénymásolt TAJ, egyetlen papírpénz háromfelé hajtva, és munkahelyi belépőkártya.

Jó öreg tolómérő barátom szerint a tárca önmagában 9 mm vastag, amit kicsit soknak tartok, ám a végeredmény mégis nagyon kompakt. A két lap műanyagnak túl nehéz, így tényleg fémből lehetnek. RFID blokkolásról fogalmam sincs, de majd idővel csekkolom. A külső gyors hozzáférést biztosító szalagrész stabilan megtart akár egyetlen kártyát, vagy papírpénzt.

A boltban rengeteg változat található, az eredeti Secrid Wallet például biztosan elsírja magát, ha odetéved :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148825) Zola007 válasza petipetya (#148822) üzenetére


Zola007
veterán

Awei A880BL szerű kivitellel találkoztál valamerre?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148826) Skillet


Skillet
addikt

Minél kisebb autós töltőt keresek. Az lenne a legjobb, ha semennyire sem állna ki a szivargyújtóból.
KATT Ez, mint tuti megoldás, mert ugreen. Abban még sosem csalódtam.
KATT Ez pedig tronsmart, ez passz. Nincsenek tronsmart cuccaim.
Baseus
Rock ezt mondjuk a hivatalos Store-ban nem lelem. Bármelyik ajánlott ezek közül? Teszt esetleg?
:R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#148827) asdf_ válasza BB9000 (#148810) üzenetére


asdf_
veterán

Dioptriás napszemüveget rendelnék,

De miert nem csinaltatsz? Egy szemuveg nem csak annyibol all, hogy bal szem ennyi dioptria, jobb szem meg amannyi oszt kesz. Vannak ott meg fokok, pupillatavolsag, esetlegesen cilinder. Az ilyen abc-ben arult, eloregyartott olvasoszemuvegek is tobbet artanak, mint hasznalnak, konkretan be kene tiltani a p-ba.

(#148828) Breki válasza #65537792 (#148823) üzenetére


Breki
veterán

Van másik is. Előszőr én is ezen gondolkoztam, és utána szerintem találtam jobbat írtam is róla. Mondjuk egy összehasonlítást meghallgatnék a kettő között.

De a füles topikban pont ez a téma.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148829) Donki Hóte válasza Skillet (#148826) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezeket a kicsiket el kell felejteni :(

A méretük miatt nincs bennük megfelelő hűtés, nem tudnak hülni. Tartósan jó ha 2 ampert ki lehet húzni belőlük.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148830) Imy válasza petipetya (#148765) üzenetére


Imy
veterán

20/20 műanyag? Érdekes, én fémet rendeltem....

(#148831) Breki válasza Donki Hóte (#148829) üzenetére


Breki
veterán

Ezt cáfolnám.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148832) Donki Hóte válasza Breki (#148831) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát cáfold :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148833) erdey_a válasza Donki Hóte (#148829) üzenetére


erdey_a
őstag

egy autós töltő ha gyök kettővel tölt, akkor is feltölti a telefont, vagy legalábbis annyi naftával ellátja, ami a navi fogyasztásának visszapótlására szükséges. de egy 4-5 órás úton így is, úgy is feltölti a telót. nem tudom elképzeli a szitut, mikor sürgősen nulláról fél óra alatt kell 80%-ra tölteni és az autó az egyetlen lehetőségem...

Vérboci

(#148834) Donki Hóte válasza erdey_a (#148833) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Van aki on-line navigációra használja telefonját menet közben, ami kb. 60 - 80 %-os fényerőt tol folyamatosan a telefon kijelzőjére, használja a netet, meg azért nem alapjáraton pörgeti a processzort.

Tehát egy 6 collos kijelzőjű telefon esetében kb. 1 amper csak arra kell, hogy a telefon ne merüljön. Ha tölteni is szeretnéd, akkor kell minimum tartósan 1.5 amper :(

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148835) MADcat válasza erdey_a (#148833) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kirándulás, városnézés alkalmával többször "mentett életet", hogy a kocsinál a gyári gyorstöltővel megpumpáltam a telefont. Sőt szállító koromban is, amikor egész nap telefonáltam címek között jól jött abban 20-30 percben a nafta. De nyilván akinek ez fontos beszerzi, minden másra ott van az általad vázolt verzió.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#148836) IG55 válasza asdf_ (#148827) üzenetére


IG55
senior tag

Szemész szerint az olvasószemüvegek csupán nagyítók, megveheted a bármilyen boltba kaphatót.

(#148837) Donki Hóte válasza MADcat (#148835) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Arról nem is beszélve, ha a navira folyamatosan használt telefon mellé az utastárs is be akarja dugni a saját telefonját töltődni.

3 amper és 2 USB csati alatt nem érdemes autós töltőt venni.

Persze mindenki maga dönti el, hogy mire van szüksége, ha sosem használ navit és csak egyedül ül általában a kocsiban, akkor elég neki egy kisebb teljesítményű, 1 csatis töltő is :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148838) Skillet válasza Breki (#148831) üzenetére


Skillet
addikt

Ez mit takar, vehető valamelyik? :DD

(#148829) Donki Hóte
Köszönöm. Én azért bízom benne, hogy lesz valamelyikkel jó tapasztalat. Ha nagyon nem, akkor is rápróbálok az ugreen-re...

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#148839) Breki válasza Skillet (#148838) üzenetére


Breki
veterán

Azt jelenti, hogy félrement bocsi.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148840) Beni2360 válasza Donki Hóte (#148837) üzenetére


Beni2360
félisten

Egyet értek veled. Nálam is Ugreen Új 2.4A 1A Dual USB kimenet és nem egy pici darab. Ez még nem tudja a gyors töltést. És az 1 A nem is tudja a GPS aku szintet fenntartani .
Júniusban lesz 3 éve, hogy bedugtam a helyére és teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148841) erdey_a válasza MADcat (#148835) üzenetére


erdey_a
őstag

de minek a városnézéshez, meg a kiránduláshoz telefon? túltoltuk ezt Béláim...

az "ipari" felhasználás más... én is navizok egész nap. igaz, hogy egy százéves noname dzsunka céglogós repi töltővel, ami 0,8 amperrel tölt mindkét portján (egyszerre ki tudja mennyivel) és 4-500 kilométer múlva mikor megállok, mindig 100%-on van a szifon

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#148842) Degeczi válasza erdey_a (#148841) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Fotó, navigáció, hasznos appok (pl. a Közkutak nagyon jó idegen helyen), zenehallgatás, ...

(#148843) beg válasza Degeczi (#148842) üzenetére


beg
veterán

Esetleg telefonálás :)
De vihetne mindenki magával kovakövet, messzelátót, nyúzott állat bőrét, hátha fel tudja találni a kereket az erdőben. Nem is értem minek oda telefon.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#148844) erdey_a válasza Degeczi (#148842) üzenetére


erdey_a
őstag

jó oké. akkor ti egy kirándulás / városnézés alkalmával annyit nyomkodjátok, hogy lemerül.
a világ tényleg megérett...

Vérboci

(#148845) ztibor válasza erdey_a (#148844) üzenetére


ztibor
senior tag

Mondjuk nekem a Római utam során volt hogy lemerült városnézés közben, pedig csak fényképezésre használtam. illetve az előre betáplált pontokhoz vettem igénybe néha a gps-t.
Mai világban nem értem mi a különleges azon hogy valaki ilyenekre is használja a telefonját...

(#148846) Degeczi válasza erdey_a (#148844) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha valaki föl akar háborodni másokon, mindegy mi az ürügy.

(#148847) fudi2002 válasza erdey_a (#148844) üzenetére


fudi2002
veterán

Inkább magamban tartom a véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#148848) Nikaré válasza fudi2002 (#148847) üzenetére


Nikaré
őstag

Az nem egészséges! :P

(#148849) smithsys válasza Skillet (#148838) üzenetére


smithsys
aktív tag

Hogy hasznos infot is kapj... 😁
A Baseust tegnap mértem, 1,5 A folyamatosan csorgott egy OP5-be, azt az Ugreent pedig kb. egy éve használom teljes megelégedéssel, szintén tudja a 1,5 A-t legalább.
Mindkettő ajánlott részemről.

(#148850) kmarci25 válasza Skillet (#148838) üzenetére


kmarci25
veterán

Én pedig ezt a ugreent használom. Gyorstöltést tudja, és egyébként nem vészesen nagy. A kisebb testvérét rendeltem, de fizetés után írtak, hogy kifogytak belőle, és vagy várok, vagy elküldik a nagyobbat, ami drágább. Kértem a nagyobbat és nem bántam meg.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.