Hirdetés

2019. november 12., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#149651) Saccco válasza petipetya (#149650) üzenetére

Saccco
(veterán)

Arról is csak egy képet, nehogy összezavarodjon. ;]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#149652) maxxenergie válasza -secret- (#149634) üzenetére

maxxenergie
(senior tag)

Megnéztem 361CN a vége ... miért :F

◄ TELEFON : 06/30/444-2718 ► Duna Pláza(XIII.ker) / Budafoki út(XI.ker) ◄

(#149653) Real_Necro válasza petipetya (#149647) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Igazából a clipet nem fogom sűrűn használni, de ki tudja...
Összeszámoltam, 20 kártyám van, abból 9 a fontos, kettő selejtezhető. Ezért tetszik, amit linkeltem.
Meg tudod tömni a tiedet 9 karival?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#149654) gabe_ válasza petipetya (#149650) üzenetére

gabe_
(őstag)

És kimondta!
:D

Sovány szakácsban sose bízz!

(#149655) Skillet

Skillet
(őstag)

Apró tartót keresek. A mostani bőr már nagyon odavan.
EZT találtam.
Nem rossz, de kellene még egy zseb. Oda szoktam tenni pl a bevásárló kocsi érmét.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149656) szabifotos válasza A214 (#149633) üzenetére

szabifotos
(senior tag)

Köszi, már a múltkor is volt rá kupon, de az lejárt. :R

[ Szerkesztve ]

(#149657) peestike válasza anorche1 (#149645) üzenetére

peestike
(senior tag)

ez úgy néz ki, hogy beragadt a tiszain a postán, lehet ott kellene megpróbálni. még bejegyzés szerint sem jutott el a kézbesítő postára, azért nem volt ott.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#149658) petipetya válasza Real_Necro (#149653) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Ezt 10 kártyával tömtem meg úgy, hogy mindegyik helyre kettőt raktam (kivéve a külső, gyors elérésű rekeszt), így 18 mm vastag a tárca pénz nélkül. Kivenni viszont már kínszenvedés mindet.

Tapasztalatom alapján az ilyen bifold tárcák inkább papírpénzhez valók, és nem ennyi kártya hordásához. Inkább ezeket ajánlom:

Az Undivided Wallet is simán elbírja, plusz az összehajtogatott papírpénzt, plusz egy kis aprót. Jelenleg az Undivided az, amely mindig helytállt, kompromisszumok nélkül, akár sok, akár kevés cuccot kellett benne hordozni. Ráadásul szállítási költség nélkül vásárolható meg.

Emellett ez a formabontó tárca is elég jó ajánlat a GBM kóddal, a legvége 6700 Ft szállítási költséggel együtt. 9 kártya kényelmesen elfér benne a pénzzel együtt.

Pluszban itt van még pár egyszerűbb:
Bycobecy
Habár a kártyák számát nem írják, de 8-9 beleférhet, a pénz clip pedig hasznos tud lenni, amikor nem számítasz rá.

ZEEKER
Drágább, de 10 kártyáig elmehetsz vele.

Alumínium
8 kártyáig jó, ennél egyszerűbbet jelenleg nem találtam.

A használhatatlan linkelésért köszönet a prohardver lapcsaládnak

(#149659) petipetya válasza Skillet (#149655) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Az általad említett bolt tele van apró tartóval, ezen a linken éred el őket. Rengeteg több zsebes is megtalálható köztük.

A használhatatlan linkelésért köszönet a prohardver lapcsaládnak

(#149660) ANOka válasza edk- (#149646) üzenetére

ANOka
(senior tag)

Ez (sem) nyerte el a feltétlen bizalmam... :U

(#149661) azka79 válasza petipetya (#149650) üzenetére

azka79
(aktív tag)

+1 :DD :DDD Szerintem még mindig nagyon nagyon vicces :C

[ Szerkesztve ]

(#149662) MADcat válasza azka79 (#149661) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Juj de jó! :C

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Lenovo T430

(#149663) Donki Hóte válasza ANOka (#149643) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Nekünk nagyon jó hűtőszekrénybe való hőmérőnk van :R

Igaz, hogy van köré építve egy hűtőszekrény is

[ Szerkesztve ]

16 éve a PH!-n :-)

(#149664) werszomjas válasza Donki Hóte (#149663) üzenetére

werszomjas
(őstag)

És nézted már egy másik hőmérővel hogy pontosan mér-e? ;]

üdv

(#149665) Atomantiii válasza szabifotos (#149656) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

Nekem sajnos már nem fogadja el. Ja de mégis, először nem akarta.

[ Szerkesztve ]

(#149666) Donki Hóte válasza werszomjas (#149664) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Ilyenből van 5 db otthon. Bármikor találok közöttük egyet, amelyik ugyanazt mutatja, mint a hűtő hőmérője (merthogy mind az 5 hőmérő más értéket mutat :P )

[ Szerkesztve ]

(#149667) bul07

bul07
(veterán)

RIWA RD-201 Professional Cutting Scissors Barber Tools Stainless
[link]
US$ 0.99

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#149668) szuszinho

szuszinho
(őstag)

Megint elég jó áron vannak a porszívók. Dibea D18, Alfawise FJ-166A egy árban is vannak. Van számottevő különbség közöttük? Az Alfawise AR182BLDC papíron jobb szívóerőben, de valóban megéri a felárat? Vannak ezekkel tapasztalatok?

(#149669) -secret- válasza bul07 (#149667) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

M1, M2 mit jelent?

(#149670) kcsa válasza -secret- (#149669) üzenetére

kcsa
(veterán)

ha rákattintasz rögtön látszik: M1 "fésűs" - ha jól tudom ezt ritkításra használják, M2 meg "sima" olló.

(#149671) -secret- válasza kcsa (#149670) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Közben rájöttem. Köszi! :D

(#149672) w.miki

w.miki
(addikt)

Xiaomi Cokit DYT-05 Mosquito Killer Lamp
Ára: 13.55 USD (12.09 EUR) Pre

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149673) Cyborg válasza petipetya (#149658) üzenetére

Cyborg
(senior tag)

Sziasztok,

olyan legalább 10db-os kártyatartót tudnátok ajánlani, ami kicsit nagyobb, és Taj kártya is elfér benne?

Köszi

(#149674) Beni2360 válasza Cyborg (#149673) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Én addig nyírtam körbe amíg belefért.
Még senki nem szólt érte.
Átlátszó ablakban van és leolvassák a számokat és annyi.

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#149675) Real_Necro válasza petipetya (#149658) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Ez esetben még mindig nyerő lehet amit linkeltem, de alis verziót még nem találtam: [link]

Olyan tartót nem szeretnék, amiben ömlesztve egyben van az összes kártya és keresgélni kell vagy inkább ki kell venni az összeset, ha szükségem van valamelyikre.
A Bycobecy kicsit az i-clip koppincsának tűnik, de mi tartja a helyén a karikat, hogy ne essenek ki?

A Zeeker tetszik, csak a keret nem, én nem akasztgatnám sehova, így az a része felesleges. Ugyanakkor lehet "lapozni" és a kártyák sem potyognak ki. Eltettem kedvencbe, de egyelőre nem ez lesz valószínűleg a keret miatt a befutó.

Az alumíniummal is a kipotyogás a bajom...

A Travando sem tökéletes egyébként, hiányzik róla a patent, hogy ne nyíljon könnyen ki. Találtam belőle egy olcsóbb, kisebb verziót is: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#149676) Donki Hóte válasza Cyborg (#149673) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

TAJ kártyából, adóazonosító kártyából csak másolatokat hordok magammal, másoláskor meg akkorára fénymásolom, hogy bankkártya méretű legyen. Másolás után egymásnak hátat fordítva a TAJ kártyát és az adóazonosító kártyát egybe összelamináltam.

(#149677) Cyborg válasza Donki Hóte (#149676) üzenetére

Cyborg
(senior tag)

és (#149674) Beni2360

Mindkettő kiváló ötlet, köszönöm, de igazából otthoni tárolásra gondoltam, bár tudom, arra egy zacskó is megtenné, úgyse látja senki :) . Egyébként a saját adataimat fejből tudom, a többieké pedig scannelve a telefonomon van jpg formátumban,így nem hiányzik soha semmi.

[ Szerkesztve ]

(#149678) Breki válasza szuszinho (#149668) üzenetére

Breki
(veterán)

Vannak, Alfawise FJ-166A van is nekem arról többször írtam részletesen

Alfawise AR182BLDC-ról itt

[link]

Én ha nem lenne az első biztos Alfawise AR182BLDC-at venném.

Van egyteszt oldal ahol van róla részletesebb leírás, de nem rakhatom be mert rögtön szólnak nekem, de láttam más simán berakja neki nem szólnak, hátha berakják, vagy keresóbe beírod és kiadja.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149679) oszy

oszy
(addikt)

Megér a Honor band 4000 Ft-ot? 🙂 Esetleg más alternatíva? A mi band drágább.

iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!

(#149680) Cyborg válasza oszy (#149679) üzenetére

Cyborg
(senior tag)

A 4-es tuti, mert 8000 újonnan kínából, 3-ast meg nem vennék már.

(#149681) Salex1 válasza oszy (#149679) üzenetére

Salex1
(senior tag)

Hol kerül annyiba?

Eladó: Nikon D3200 40eFt csak váz. Nikon AF-P 18-55 23eFt.

(#149682) w.miki

w.miki
(addikt)

Végre gondolnak a gyártók a nagy kezűekre is! :U
OUKITEL K9 7.12 Inch FHD+ Waterdrop Display 6000mAh 4GB RAM 64GB ROM Helio P35 Magyar menü és B20 támogatás
Kupon: 5BGK9
Ár: 199$ ~57.890Ft
EU Priority Line szállítás áfa és vámmentes

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149683) oszy válasza Cyborg (#149680) üzenetére

oszy
(addikt)

Bocsánat! :) Kissé félre gépeltem telefonról. :R
Honor Band 3 - 9.990 Ft
Szóval ez megér annyit, vagy inkább más?

Hol 8.000 Ft a 4-es?

[ Szerkesztve ]

(#149684) Real_Necro válasza w.miki (#149682) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Ez inkább már a lapátkéz kategória. ;)

(#149685) Cyborg válasza oszy (#149683) üzenetére

Cyborg
(senior tag)

3-ast már ne vegyél szerintem.

~8300Ft a 4-es, bocsánat, kicsit füllentettem :B

(#149686) Cyborg válasza w.miki (#149682) üzenetére

Cyborg
(senior tag)

Hozza vajon az oukitel még mindig a régi minőséget?
Régen nagyon megbízható telókat csináltak, de már annyi elérhető árú xiaomi/honor van, hogy évek óta rá se néztem az oukitel kínálatra :)

szerk.
rakhattam volna egy hsz-be a kettőt,bocsánat :B

[ Szerkesztve ]

(#149687) HKorn válasza w.miki (#149682) üzenetére

HKorn
(őstag)

177mm magas és 86mm széles, azigen, péklapát ehhez képest kiskanál

Ride only - Rockrider E-ST500

(#149688) oszy válasza Cyborg (#149685) üzenetére

oszy
(addikt)

Köszi! Akkor inkább ezt veszem meg nővéremnek. :)

(#149689) DeFranco válasza oszy (#149688) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

fogja szeretni, jó cucc.

(#149690) Janaboy

Janaboy
(addikt)

Srácok sokat beszéltek a pénztárcákról, nem akartok rá egy dedikált topikot? :F

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#149691) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

EL wire, hidegneon

van rá ajánlott eladó, vagy vegyem amit találok?

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#149692) DeFranco válasza Janaboy (#149690) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

nem.

(#149693) mazsi válasza Cyborg (#149686) üzenetére

mazsi
(senior tag)

Azért túlzásokba ne essünk! Az Oukitel középszerű cuccokat gyárt. Tele a specifikáció nyálcsorgató részletekkel, de minden belerejszolnak az alkatrészlistába egy easter egget-itt épp a processzor teszi büntetéssé a telefon használatát a 4 éves lemaradással :(

Bónusz külföldi vásárlások után: https://www.bonusway.hu/?r=6975269

(#149694) Mr.Csizmás válasza mazsi (#149693) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

régen is egy B klasse dzsunka volt, ne szépítsük. ha meg nincs annyi hogy hozzátegyen pár mátyást egy hazai 2 év garis redmi note 7-hez, akkor ne telefont vegyen, hanem kaját. rég nincsenek olyan jó dealek kínából, mint anno, egyrészt itthon is van már rendes forgalmazói alternatíva, másrészt ők is rájöttek, hogy jó biznisz, így emelhetnek árat, amíg van rá kereset.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#149695) Cyborg válasza mazsi (#149693) üzenetére

Cyborg
(senior tag)

Szerintem nem estem túlzásokba. Nem írtam sehol, hogy az oukitel prémium gyártó! :F
Ár érték arányban régen ott voltak a szeren, és igenis rendesen összerakott telefonokat csináltak, rendben volt a szoftver, nem úgy, mint az umiknál, ment a gps, nem úgy, mint a lenovóknál, nem málott le a kijelző, mint az elephonoknál, és nem hazudtak az aksi kapacitással se, mint jópáran.

Mr Csizmás

pont ugyanezt írtam itt

[ Szerkesztve ]

(#149696) Janaboy válasza DeFranco (#149692) üzenetére

Janaboy
(addikt)

Akkor hátha az összes pénztárcás hsz törölve lesz mostantól.

Janaboy

(#149697) DeFranco válasza Janaboy (#149696) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

hátha nem.

meg hátha nem te döntöd ezt el.

ez releváns tartalom, releváns linkekkel tűzdelve születnek releváns hsz-ek releváns termékekről, az hogy neked nem tetszik az magánügy.

én sem vagyok érdekelt mert szép pénztárcám van amit nem tervezek lecserélni de kicsit túl sok már a fotelcsendőrködés tilcsák beáta neve napján.

(#149698) Real_Necro válasza Janaboy (#149690) üzenetére

Real_Necro
(veterán)

Nem pénztárca, irattárca. Valamint nem mindenki fanatikus, csak néha szeretne egy újat, jobbat, aztán el van sokáig. ;)

(#149699) mazsi válasza Cyborg (#149695) üzenetére

mazsi
(senior tag)

Nem ingatlak meg a vallásodban. Az Oukitel gyártóként minőségben nálam hátrébb szerepel mint az abécében. Soha rosszabbat, de azért tényleg mindig a konkurenciát segítik a mérnökeik termékenként legalább egy alkatrésszel. Majdnem olyan mint a Telenor: ott is a cég legnagyobb vetélytársa a saját menedzsmentje :P

Bónusz külföldi vásárlások után: https://www.bonusway.hu/?r=6975269

(#149700) Janaboy válasza DeFranco (#149697) üzenetére

Janaboy
(addikt)

Eddig engem sem zavart eddig, de már igen és ez nem fotel csendőrködés, igenis valós felvetés, fejlesztés, de persze lehet úgy is hogy nézni, hogy 'na már megint valaki beszólt'.

Real_Necro: nem is azzal van a baj, csak szerintem ha van egy szaktopik ott jobban meg tudják osztani a tapasztalatokat, jobban is egy helyen van.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.