Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148851) davenport válasza Skillet (#148826) üzenetére


davenport
aktív tag

Blitzwolf töltőim vannak, nekiálltam hogy linkeljek neked párat, mert kicsik, gyorsak, és jók, de sehol sem lelni eladó darabokat normális áron BW-C7, BW-C9, BW-C10.

No money, no honey.

(#148852) MADcat válasza erdey_a (#148844) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

S9+ telefonommal fényképezek rengeteget. Az akku időt hagyjuk ennél a telefonnál. Nem cipelném a tükröst folyamatosan.
Nem ismersz engem, de beállítasz egy mai 15 évesnek aki 20 órát a telefon felett görnyed, miközben Párizsban sétál. Nem szép tőled. :N

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#148853) Beni2360 válasza MADcat (#148852) üzenetére


Beni2360
félisten

De szeretnék közel a 15 éves kór felett 20 órát görnyedni a telefon felet Párizsban sétálva. :O

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148854) MittuDomain_ válasza Beni2360 (#148853) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én is, de úgy, hogy az a 20 óra görnyedés 5-7 nap alatt jöjjön össze. :)

És nyelvtani hibák nélkül. ;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#148855) szabifotos


szabifotos
senior tag

6 portos Orico 2db QC-vel appból 16.5USD.

Valami apróságot hozzátéve 18-6USD coinos kuponnal (14db van még), egész jó ár, nemde?. 13.27USD-t fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#148856) DrBubo77 válasza asdf_ (#148827) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az opti24-nál meg kell adni a pupillatávolságot, a szögeket és a cilindert is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#148857) Ixion77 válasza DrBubo77 (#148856) üzenetére


Ixion77
őstag

Mindenhol meg kell. Prizmásat már nem vállalnak bárhol, de cylinder és pupillatávolság ma már sehol nem kihívás.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#148858) Wajk válasza szabifotos (#148855) üzenetére


Wajk
addikt

hol van az a kupon? 18/6? köszi

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#148859) szabifotos válasza Wajk (#148858) üzenetére


szabifotos
senior tag

Appban, coins&coupons.

[ Szerkesztve ]

(#148860) Breki


Breki
veterán

Ezt nem gondoltam volna, de most jött a hír, hogy feladták. Új bolt értékelés nélkül.

Nagyon kíváncsi leszek.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148861) Real_Necro válasza Breki (#148860) üzenetére


Real_Necro
veterán

Rendeltem egy barnát... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#148862) Zozzant válasza Breki (#148860) üzenetére


Zozzant
addikt

Az a kérdés mit adtak fel:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#148863) nababika válasza Breki (#148860) üzenetére


nababika
aktív tag

Hé, fiúk! Nőjetek már fel :))

(#148864) petipetya válasza #65537792 (#148823) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bluetooth 4.2-es telómmal simán működik (igaz, ez is Xiaomi), de nem hiszem hogy a Sony-val ne lenne kompatibilis. Egy Xiaomi fejhallgatóhoz képest érezhetően kevesebb a mély hang (véletlenül az is van itthon), ám ezt leszámítva más különbség nincs köztük.

Fizikailag nagyon kényelmes a használata, remekül passzol a fülbe, és a használata is elég egyszerű - nem egy rakétatudomány.

Mivel nagy kínálat ebből a bölcsős, 40-40-400 mAh-es, bluetooth 5.0-ás fülesből, érdemes más márkát is kipróbálni, aztán ebből kiderül melyik a jobb. A 25 USD lélektani határ közelében, ár/érték arányban ez egy nagyon jó kis füles. Ettől biztosan vannak jobbak, ahogyan rosszabbak is ilyen áron.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148865) petipetya válasza Breki (#148860) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lényeg, hogy nem te adtad fel, hanem ők.

"nincs rá lezsóidő"

(#148866) Zola007 válasza Zozzant (#148862) üzenetére


Zola007
veterán

a kínai az elveit, nekik meg a leckét :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148867) pulutodurumo válasza Real_Necro (#148861) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Order cancelled in 4..3..2..1.. ;]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#148868) petipetya válasza Zola007 (#148825) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem kerestem olyat, mert nem szimpatikus, úgyhogy ilyen példával nem tudok szolgálni. Anno talán egy SonyEricsson w800i-hez volt olyan kivitelezésű fülesem, ahol a nyakam hátulján futott a vezeték. Folyamatosan irritált (nem szó szerint), és csúszott a vezeték, amely miatt nem maradt meg stabilan a fülemben a cucc. Úgyhogy nem tudom, mennyire lenne az kényelmes.

Az iPhone féle, és az azt majmoló Xiaomi AirDots Pro pedig hülyén néz ki, mintha csak egy fogkefe letört vége kandikálni ki az ember füléből.

Úgyhogy végeredményben szerintem ez a kapszulás kivitelű airdots az, ami tenylehesen leválthatja a vezetékes fülhallgatókat.

"nincs rá lezsóidő"

(#148869) w.miki


w.miki
veterán

Lenovo HS11 Smart Body Fat Scale Digital Bluetooth LED Display #Gearvita
Kupon: GVHS11YR
Ára: USD 15,99

Shipping ?
$13.13 to Hungary via Netherland Registered Air Mail ?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148870) Breki válasza petipetya (#148864) üzenetére


Breki
veterán

engem érdekelne mennyire stabil

Blitzwolfnál néha kissé bizonytalannak érzem.

Illetve érdekelne telefonáláskor headsetként hogy működik mit tapasztaltál, hogy hallanak

Ja és a külvilágot mennyire zárja ki telefonáláskor?

jöhet a füllhallgatósba is

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148871) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy autós töltőt: Baseus 30W Dual USB C PD Quick Charge QC 4.0 Car Charger
2 telefont töltök róla, egy Honor 8-at és egy iPhone SE-t. Az a furcsaság van vele számomra, hogy ha csak a Honor 8-at töltöm, akkor működik a gyorstöltést, viszont ha rádugom az iPhone-t is (ami nem támogatja a QC-t) akkor a Honor átáll normál töltésre. Próbáltam megcserélni az USB-t, a kábelt, de a szitu ugyanaz. A kérdésem az lenne hogy ez normális: Dual QC így vagy mind2 port gyorsan tölt, vagy mind2 normál módban? Nem lehet olyan hogy egyik gyors, másik normál? Ha ilyet akarok akkor olyan töltőt kellett volna venni, aminek egyik portja QC másik normál? Létezik ilyen?

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#148872) -secret- válasza Real_Necro (#148861) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is.

(#148873) petipetya válasza -secret- (#148872) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én meg egy ilyen lapos, űrhajós táskát ugyanettől az eladótól. Ha kamu, akkor is visszakapjuk az árát, ahogyan az 1 dolláros pulóver/kabát esetén is történt :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148874) DJ. Ru$y válasza bugizozi (#148871) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyan ezen a képen a Type-C-sről ír, de szerintem a két port együttes használata esetén 5V-ra vált aminek az össz teljesítménye 5A.

BW-nak van olyan töltője amire gondolsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#148875) bugizozi válasza DJ. Ru$y (#148874) üzenetére


bugizozi
őstag

De hát akkor itt meg miért reklámozza úgy hogy "Dual QC" ? :F

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#148876) -secret- válasza petipetya (#148873) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Űrhajós? Rábeszéltél! ;]

(#148877) Degeczi válasza petipetya (#148864) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az üzemidő ami elriasztó: 4 óra nagyon kevés, fene se akarja kétnaponta még ezt is töltögetni.

(#148878) Real_Necro válasza petipetya (#148873) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem egyértelmű, hogy milyen betű van az S után, így kihagyom... ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#148879) -secret- válasza Real_Necro (#148878) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:D

(#148880) DJ. Ru$y válasza bugizozi (#148875) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez az amit te írtál, hogy 2 QC képes eszközt tud QC-val tölteni, szerintem ugyanazt a töltő feszültséget küldi mind a két portra. Ezért, amikor érzékeli, hogy a nem QC-s iPhonet rádugod, akkor visszavált 5V-ra, hogy ne tegye tönkre a készüléket?! Csak ezt tudom elképzelni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#148881) htc07 válasza DJ. Ru$y (#148880) üzenetére


htc07
addikt

annak nem sok ertelme lenne, mert a QC lenyege, hogy a telefon meg a tolto megbeszelik egymassal, hogy milyen feszultseg/amper kell neki.

[ Szerkesztve ]

(#148882) Breki válasza Degeczi (#148877) üzenetére


Breki
veterán

A play time ennyi a stand by time 170 óra körül van legalábbis a Blitzwolfnál

És direkt úgy van megcsinálva, hogy a doboza egyben töltő, tehát csak vissza kell rakni és duplázza

ilyet meg úgyis a tokjába rakod vissza ha nem használod

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148883) petipetya


petipetya
nagyúr

Érkezett két tolltartó a Xiaomi tollakhoz. A barnából már van korábbról másfajta, az érzésre és szagra is bőr. A fekete viszont műbőrnek tűnik.

A barna kidolgozása elég ramaty az éleknél, míg a fekete teljesen rendben van, mintha csak egy drága parker tollhoz kaptam volna.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#148884) DJ. Ru$y válasza htc07 (#148881) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, csak, ha a 2 portra ugyanaz a betáp, akkor az egyik port nem fog tudni lekommunikálni QC-t. Én máshogy nem tudom magyarázni a kolléga által leírt működést... Esetleg hibás működéssel.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#148885) htc07 válasza DJ. Ru$y (#148884) üzenetére


htc07
addikt

szerintem is kozos betap van, mindketto tamogatja a qc-t, de ha ket eszkoz van rajta, akkor letiltja. erre tudok gondolni

(#148886) macilaci78 válasza Skillet (#148826) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezt használom, a hamutartó fedele alatt elfér a szivargyújtóba dugva, illetve a vele adott vezetékkel együtt magában a hamutartóban, pedig a B5 Passat nem egy dohányos túragép.

Ugreen-ből egyszer rendeltem 3 db egyforma fali töltőt, 5 V 2,1 A, egyetlen port. Az egyik elfüstölt, a másik USB aljzatában is volt ragasztó, amitől nem lehetett teljesen bedugni a kábelt, a harmadik is cicergett eszköztől függetlenül. Igen, tudom, az Ugreen már sokaknál bizonyított, nálam is...

Donki Hóte: nekem elég, amúgy meg ott egy 20 Ah-s Xiaomi powerbank folyamatosan a hátizsákomban egy BlitzWolf fali töltővel, két kábellel, vidéki utakra is viszem. Mindezekkel együtt még nem kellett még nem volt arra példa, hogy akár csak két eszközt töltöttünk volna a kocsiban, a Redmi 3 pedig letolta online navival töltés nélkül a 700 km-es utat Bledig, mire rájöttem, hogy a kocsi USB-portja csak médialejátszóhoz tartozik, nem tölt. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148887) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Zapals-ról még év elején rendeltem pár cuccot, amiket fel sem adtak. Hiába írtam email-t, ticketet, nem is válaszoltak. Mit lehet tenni? Paypal dispute?

(#148888) -secret- válasza fcbarca (#148887) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

(#148889) bugizozi válasza DJ. Ru$y (#148880) üzenetére


bugizozi
őstag

Értem, köszi a választ! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#148890) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Üdv.
Kérdezném, hogy aki vett már convoy uv lámpát, az mennyire ajánlja vagy sem?
Illetve ez a sötét üveg (szűrő) mire jó?
Hogy láthatóvá tegye a fényt és lilás árnyalatot adjon, vagy más célt szolgál?
Valamint a túl erősen visszavert fény ellen kell szemüveget felvenni, hogy ne károsítsa a szemet?
Van valahol most jó árban?
Láttam vagy 5 fajtát, 3x7135, 5x7135 driverrel, nichia leddel, lg leddel, szűrővel, anélkül.
Ha nem jó topik, irányítsatok a megfelelő helyre. Köszi, Vikman.

(#148891) Degeczi válasza Breki (#148882) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, üzemidőt írtam én is - de ha a tokja tölti, az valóban jó ötlet, az kiküszöböli ezt a nyűgöt, mert csak munkábajárás közben használnám, munka alatt feltöltődne.

(#148892) doddencs


doddencs
senior tag

Sziasztok!

FM transmitter-ből mi az ajánlott mostanában? Roidmi 3s továbbra is?

(#148893) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!
Ez eredeti lehet? [link] Razer DeathAdder - $27.93
Illetve, ha már FM transmitter: Erről van valakinek tapasztalata? QCY C2

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#148894) finest válasza doddencs (#148892) üzenetére


finest
őstag

A múltkor ezt ajánlotta itt valaki: [link]. Állítólag szép tiszta a hang.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#148895) macilaci78 válasza 1stVikman (#148890) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van elemlámpa topik, kereső kiadja.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#148896) doddencs válasza finest (#148894) üzenetére


doddencs
senior tag

Hmm, szimpatikus. Mondjuk usb-re, memoriakartyara nincs szuksegem, de az, hogy mikrofonos, jo viszont.
Lehetne egyszerubb kivitelben is. :)

(#148897) silvergod válasza Breki (#148860) üzenetére


silvergod
őstag

azt irja hogy 2db-ot vehet egy ember maximum....ezt hogy érti?
ma veszek kettőt,akkor holnap is tudok még kettőt?
vagy látják hogy vettem már és nem lehet?
ez alin hogy van?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#148898) Skillet válasza macilaci78 (#148886) üzenetére


Skillet
addikt

Ennek a celbro-nak a 4. generációja még kisebb.
KATT

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#148899) ace22 válasza 1stVikman (#148890) üzenetére


ace22
tag

Teljesen jó! Az átlátszatlan lap csak az UV fényt engedi át, enélkül van lilás-kékes árnyalata is. A szűrővel 365nm-es "fekete fény" jön csak ki a lámpából.

Elég erős, nappali fényben is használható a szokásos kisüléses csöveken alapuló UV lámpákkal szemben. Éppen ezért nem javaslom, hogy belenézz. Vizsgálandó tárgyról 3-4 másodpercnyi idő alatt visszaverődő fény nem károsítja a szemed (ezalatt megnézel 10 bankjegyet).

A GB-n volt akciós, kb. $14 volt szállítással.

(#148900) Zola007 válasza petipetya (#148868) üzenetére


Zola007
veterán

akkor veszek megint egy Aweit, mert amit az már kibírt edzőteremben, a tiszteletre méltó :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.