Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149901) vpleft


vpleft
tag

Nem tudjátok esetleg mi lehet a különbség a Rock Zircon fülesek között az official store-ban? Van 3 különböző árakon ->
Verzió 1
Verzió 2
Verzió 3
Vagy nincs is különbség, csak több pénzt akarnak bezsebelni a drágábbakkal? :F

[ Szerkesztve ]

(#149902) Czimby válasza darkrock (#149900) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi ezt már ellőttem 😁

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#149903) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Aldiban láttam ilyen multifunkciós ajtó kitámasztót, de darabja 1000 Ft-ba került. Esetleg találkozott valaki alin vagy e-bayen hasonlóval olcsóbb kivitelben? Előre is köszönöm.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#149904) Dluinet válasza vpleft (#149901) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1 regisztrált küldemény
2 csak Oroszországba szállítva
3 ali standard shipping

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#149905) solti válasza janakbacsi (#149903) üzenetére


solti
senior tag

1000 forint Aldiban, ahogy Te is írod, amúgy meg teljesen jó darab. Mégis minek ilyet Kínából rendelni?!

(#149906) petipetya válasza janakbacsi (#149903) üzenetére


petipetya
nagyúr

Door stopper néven keress rá alin, vagy vehetsz háromszoros áron idehaza, ahogy javasolták.

"nincs rá lezsóidő"

(#149907) janakbacsi válasza solti (#149905) üzenetére


janakbacsi
őstag

azért, mert olcsóbb.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#149908) solti válasza janakbacsi (#149907) üzenetére


solti
senior tag

A linkelt képen pont annyiba kerül mint itthon, talán pár forinttal drágább is.

(#149909) janakbacsi válasza solti (#149908) üzenetére


janakbacsi
őstag

1,86 x 290 = 539 Ft. Ez kb. fél ár az itthoni 1000 Ft-hoz képest.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#149910) EXIEZ válasza beg (#149888) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Instant del. főleg, hogy új eladók is. Akinek megéri a bepróbálás azt hogy supportozzon, akkor csinálja :C

(#149911) Mr.Csizmás válasza janakbacsi (#149907) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1000 / 2 = 500 ft darabja (igen, a képen két darab van, + alsó támasza is)

usd/huf 288,00 (mnb.hu) x 1,89 = 544,32 ft plusz várakozás, és a minőség is kétséges :)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149912) janakbacsi válasza Mr.Csizmás (#149911) üzenetére


janakbacsi
őstag

Mint ahogy korábban írtam is, az aldiban darabja kerül 1000 Ft-ba. Tessék figyelmesen olvasni. A két darabos egységcsomag ára 2000 Ft. :))

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#149913) Mr.Csizmás válasza janakbacsi (#149912) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"ez 2000 ft" és kész akkor.

btw. háztartási/százforintos boltban tuti létezik klónja olcsón.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149914) janakbacsi válasza Mr.Csizmás (#149913) üzenetére


janakbacsi
őstag

van egy ilyen üzlet a közelünkben. hazafelé akkor betérek oda. köszi a tippet.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#149915) Mr.Csizmás válasza janakbacsi (#149914) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szívesen

pár éve kellett vmi filléres plasztik vacak ajtó? ablakhoz?, a százforintosban olcsóbb volt mint alin

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149916) JoinR válasza Mr.Csizmás (#149913) üzenetére


JoinR
senior tag

Úgy hívják, hogy faék.

(#149917) Breki


Breki
veterán

Úgy látom itt még nem szerepelt

Ha olyan webáruházat keresel, ahonnan pár nap alatt megkapod az amúgy Kínából, több hét alatt érkező termékeket.

GeekMall.eu egy európai webáruház, amely szállít Magyarországra is. Az előnye nyilvánvaló: villámgyors, pár napos szállítás (hiszen a szomszédból érkezik), vámról szó sincs, mert Európai Uniós országból érkezik és két év garanciát ad a legtöbb termékre. Az sem mindegy, hogy ha vissza kell esetleg küldeni, akkor az is nagyon gyorsan, pár nap alatt megvan.

Miért a GeekMall.eu-t válaszd, mik az erősségei?

európai webáruház, így a szállítás majdnem olyan gyors, mintha egy magyarországi webáruházból rendelnél (pár nap tipikusan)
áfa és vámmentes szállítás, hiszen Európai Uniós országból érkezik
2 év garancia
PayPal fizetésre is van mód

A PayPal fizetés fontos, hiszen a PayPal elég jó vásárlói védelmet kínál (ha bármi gond lenne, de ez igen ritka).

Termék kínálat

A termék kínálat persze kisebb, mint a kínai webáruházak esetén, de azért számos neves gyártó top termékei fellelhetők:

Xiaomi
Huawei
Teclast
Chuwi

Telefonok, tabletek, laptopok, médialejátszók, hangszórók, stb.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149918) DJGABI válasza Breki (#149917) üzenetére


DJGABI
addikt

fizetett hirdetésünket láthatták? :DDD

viccet félretéve: oké h gyors, de azért az 1,27-es szorzót kb rárakják a termékekre, most így hirtelen RN7-re néztem csak rá

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#149919) Salex1


Salex1
senior tag

Alis 35/5 vagy hasonló kupont tud valaki? A kicsit fentebb említett már lejárt.

[ Szerkesztve ]

(#149920) Breki válasza DJGABI (#149918) üzenetére


Breki
veterán

nem,

mint látható külföldi webáruház, biztos fizetnek nekem azért, hogy egy magyar fórumon ajánljam :W

Én tabletet kerestem és robotporszívót arra jó árakat találtam

Persze biztos drágább általában, de itt is vannak kuponok meg akciók.

RN7-ról meg fogalmam sincs mi

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149921) Degeczi válasza DJGABI (#149918) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"az 1,27-es szorzót kb rárakják"
Muszáj nekik, ha a magyarországi forgalmuk elért már egy -nem túl magas- küszöböt

(#149922) Mr.Csizmás válasza Degeczi (#149921) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

évi 8k€

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149923) sepsi0 válasza Breki (#149917) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Én köszönöm, hogy megosztottad. :R
A legnagyobb bajom, hogy ami kellene az elfogyott. Szerintem jó árai vannak és remélem gari is jó.
Gearbest pl egy kalap kaki kett, Ali-ról rendelgetek, de ott a vámhatár. Xiaomi.hu elmegy, de nincs minden.
Már reggeltem is. Ha van még ilyen oldal, akkor jöhet, de lehetőleg megbízható legyen.
Pl GB, nemrég halt be a Soocas X3 fogkefém (8 hónapos), meg sem próbáltam intézni a garit, minek? Gearbest-tel? Sajnos benne van a pakliban.
Én köszönöm.

(#149920) Breki
Esetleg kuponforrást találtál ide?

[ Szerkesztve ]

(#149924) Breki válasza sepsi0 (#149923) üzenetére


Breki
veterán

Szia

Ennyit találtam róla

A GeekMall.eu két év garanciát ad minden elektronikai termékre. A gyártók általában 1 évet adnak, de a GeekMall azt meghosszabbítja 1 évvel a saját terhére.

Több facebook oldaluk van ahol írják úgy látom egy francia meg egy angol, de lehet van még több is egyelőre ezeket találtam.

Meg ezt az olasz kuponos oldalt

[link]

De saját tapasztalatom nincs még róla!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149925) macilaci78 válasza beg (#149888) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem maradjon, mindenkinek jogában áll hülyének lenni. Ez vonatkozik a linkelőre és a vásárlóra is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#149926) Breki válasza sepsi0 (#149923) üzenetére


Breki
veterán

ja a Soocas X3-al kapcsolatban nekem is van egy de mivel az volt akciós világos rózsaszín színben, hol vettél hozzá pórfejeket tudsz linket adni?

Ilyet találtam lehet jobb árban szerezni?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149927) Breki válasza Breki (#149924) üzenetére


Breki
veterán

Ez a kimovil oldal tök jó adott termékre rákeresve megmutatja melyik boltban van a legjobb áron, mennyi volt a legolcsóbb ár és az adott árra kattintva oda is ugrik.

Csak kár, hogy euróban van alapból.

Na meg is van dollárban

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149928) sepsi0 válasza Breki (#149926) üzenetére


sepsi0
őstag

Joybuy 5$.
Az elején nem tünt eredetinek, de nem volt rosszabb.
Vigyázz vele, mert a gomblál ázik be, elvileg konstrukciós hiba. Először olyan volt, mintha az akksi kezdene haldokolni, aztán jött a teljes halál. Még nem tudom hogyan szedjem szét.
Pedig nagyon vigyáztam rá, minden használat után megtisztítottam és szárazra töröltem.... Elegem lett egy időre az elektromos fogkefékből.

Megnéztem a Joybuy-t, már elfogyott....

[ Szerkesztve ]

(#149929) Janaboy válasza dugesz77 (#147808) üzenetére


Janaboy
veterán

Dugesz megjött már az L-288? Várjuk az összehasonlítást :D

Janaboy

(#149930) mazsi válasza Breki (#149927) üzenetére


mazsi
senior tag

Egyetlen hátránya hogy csak azok a nagyobb kereskedők kerülnek fel akik fizetnek nekik :(
Ettől függetlenül a telefonokról elég sok részlet kiderül, például az elterjedtebb kameraszenzorok tesztjét is linkelik. És tökéletes a jól reklámozott új típusok elvetésére is pár másodperc alatt. #kimovil

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#149931) vpleft válasza Dluinet (#149904) üzenetére


vpleft
tag

Jaa.. Köszi, ezt nem is vettem észre! :B

(#149932) Breki válasza mazsi (#149930) üzenetére


Breki
veterán

Az aliexpressen belül gondolod?

Mert egyébként mindenki benne van aki engem érdekel 140 bolt.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149933) UberMutant


UberMutant
őstag

megérkezett a Xiaomi-Mijia-BT4_0-Wireless-Smart-Electric-Digital-IndoorOutdoor-Hygrometer-Thermometer-Clock a bangoodról ( aliexpressen 14:95USD).

az óra kiváló, ugyanaz a dizájn mint a páratartalom/hőmérőn, csak dupla széles, de jók az arányai. adnak hozzá kitámasztót, mágnest és ragasztót. bluetoothon a telefonnal szinkronizál a mi home appal és onnan szedi az időt, itt van egy kellemetlen anomália, 1 órával kevesebbet mutat, ha androiddal szinkronizál az ember, azt mondják IOSon jó időt szed. erre próbálom most, hogy török időzónát állítok be a telón a szinkronizálás idejére, de akkor meg pontosan mutatja.

A hőmérséklet és páratartalom kicsi, távolról nem olvasható, de órának tökéletes ( ha sikerül az időt eállítanom). Éllítólag a xiaomi okosotthon központtal is kommunikál, ha van olyan valkinek , így akár hőmérő szenzorként is használható a lakás különböző pontjain.)

update : a török időzóna bevált, most már jól mutatja az időt

[ Szerkesztve ]

(#149934) Breki válasza UberMutant (#149933) üzenetére


Breki
veterán

Úgy emlékszem orosz időzónára állítva a telót is jó.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149935) Degeczi válasza UberMutant (#149933) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert kínai barátainknál nincsen nyári időszámítás, ezért arról rendre megfeledkeznek a fejlesztőik... :W
Pl. a MiBand alkalmazásában is bő egy év kellett, mire tudták kezelni.
Addig valóban nincs más megoldás, mint egy időzónával keletebbre állítani a nyári időszámítás idejére.

(#149936) maross válasza Degeczi (#149935) üzenetére


maross
veterán

csak elore gondolkodnak ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#149937) Skillet válasza maross (#149936) üzenetére


Skillet
addikt

Az nem nagy segítség a kütyünek, mert a télit törlik el, nem a nyárit :N

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149938) Dluinet válasza Skillet (#149937) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A nyárit törlik a téli marad. Akárki akármit mond.
Az eredeti a téli.

Tehát ha a télinél maradunk, akkor az osztrákokkal leszünk egy zónába, ahogy most is, ha a nyárit választjuk, akkor a román időzónába kerülünk.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#149939) Degeczi válasza Dluinet (#149938) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Viszont Magyaroszág helyzetének (az időzóna keleti szélén) sokkal jobban megfelel a nyári, és akármit is mondasz, semmi nincs még véglegesen eldöntve, egyelőre bármelyikre van esély.

(#149940) petipetya válasza petipetya (#149843) üzenetére


petipetya
nagyúr

A bifold wallet ára visszajött az eladótól, ne rendeljétek meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#149941) Skillet válasza Dluinet (#149938) üzenetére


Skillet
addikt

Na az b@szna be :DD
Nincs jelentősége, hogy a téli az eredeti!

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149942) Ixion77 válasza Skillet (#149941) üzenetére


Ixion77
őstag

Ránézve egy időzóna-térképre elég egyértelműnek tűnik hogy melyikben kell lennünk. Valójában a Franciáknak, Spanyoloknak és Benelux államoknak kellene az angol zónában lenniük (GMT), nekünk meg az osztrákban (GMT+1). Tehát ha az óraátállítást eltörölnék, akkor az Angolok az ő téli időzónájukban kellene maradnia (különben hülyén nézne ki ha Greenwich-ben soha többé nem lenne Greenwich-i idő :) ), nekünk pedig +1-ben, tehát a nyáriban (az osztrákokkal együtt). Persze a politikusok bármikor bármilyen hülyeséget kitalálhatnak...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#149943) Skillet válasza Ixion77 (#149942) üzenetére


Skillet
addikt

Politikusok? :C kit érdekelnek? De ha bárkit megkérdezel, szerintem 10-ből 9-en azt szeretnék, hogy a nyári maradjon. ITT mondjuk 62%-ot írnak, de én még embert nem hallottam (rajtad kívül), aki a télit szerette volna! :P
De szerintem kellően szétoffoltuk már a topikot.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149944) bul07


bul07
nagyúr

Portable Car Phone Holder In The Car 360 GPS Stand Bracket Support Smartphone Voiture Phone Holder for iphone Xiaomi Samsung Car
[link]
Kupon 1/1.01$
0.99$

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#149945) UberMutant válasza Skillet (#149943) üzenetére


UberMutant
őstag

ha úgy kérdezed, hogy román időzónába akarnak-e tartozni, vagy az osztrákba, akkor rögtön a "télit" mondják...

ha valaki a xiaomi e-ink órát az aliról szerezné be, a kellemesebb áron (14.95 USD) akkor itt a link [link]

(#149946) szabi__memo válasza UberMutant (#149945) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jó ez a hőmérő csak a tavalyit fele ennyiért vettem és ez pont semmivel nem tud többet

(#149947) UberMutant válasza szabi__memo (#149946) üzenetére


UberMutant
őstag

az órát észrevetted?
meg azt, hogy bluetoothon keresztül a szenzor adatait be tudod gyűjteni?

[ Szerkesztve ]

(#149948) szabi__memo válasza UberMutant (#149947) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tényleg, az órával tud többet. Ami nekem pont nem kell, de másnak kellhet. De a tavalyi is BTs

(#149949) Silent77 válasza szabi__memo (#149948) üzenetére


Silent77
veterán

Melyik?
Az E-ink-es nem tudja. [link]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#149950) szabi__memo válasza Silent77 (#149949) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A LCDs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.