Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148301) EXIEZ válasza w.miki (#148298) üzenetére


EXIEZ
senior tag

offba teszem de nekem 404 et hoz ki a BB topikra, hol is van ez?

(#148302) Nirvatti válasza EXIEZ (#148301) üzenetére


Nirvatti
tag

BestBuy topik

[ Szerkesztve ]

(#148303) Beni2360 válasza EXIEZ (#148301) üzenetére


Beni2360
félisten

Már megszűnt, lezárták. lehet, hogy újból indítják.
Már nyitottak egyet .
" Valami van de nem az igazi" :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148304) beg válasza EXIEZ (#148301) üzenetére


beg
veterán

Az összefoglalóban. Rögtön amellett, hogy ez nem az topik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#148305) s7evcsenko válasza Beni2360 (#148294) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt mennyire lehet megterhelni?
Egy klímát elbír vagy esetleg kettőt?

(#148306) PainKiller13:
A számot én is láttam, csak nem sokat mond nekem, ezért is kérdeztem rá konkrét eszközzel. :B
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#148306) PainKiller13 válasza s7evcsenko (#148305) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ott van 16A. 1 klímát biztos, kettőt már nem biztos.

(#148307) Beni2360 válasza s7evcsenko (#148305) üzenetére


Beni2360
félisten

Mint látom választ kaptál.
Nekem másfajta van 16 A-s és egy 2 KW-s kis ventis kályha van rákötve. Azt vezérli minden gond nélkül. Klímája váltogatja melyik mekkora és mennyi terhelést kér a hálózatról. Ha jól tudom 16A kb 3500 Wattot tud kiszolgálni de ezt egy szaktopikban kérdezd. De ez már nagyon off itten.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148308) Degeczi válasza s7evcsenko (#148305) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egyet simán, kettőt már necces, inkább ne. Minden hasonló kínai eszköznél érdemes ráhagyni tartalékot, nem hajtani ki a névleges terhelhetőségig, és egy klíma könnyen fölvehet 7-8 A-t.

(#148309) Gézengúz válasza Beni2360 (#148307) üzenetére


Gézengúz
addikt

~240Vx16=3840W kb. ez a plafon.

(#148310) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Köszönöm mindenkinek. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#148311) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

A következőket keresném, bestbuy márka/termék jöhet nyugodtan:

- Display port to hdmi adapter.
- Usb hub kellene laptophoz.

:R

(#148312) i-sti válasza motoflug (#148311) üzenetére


i-sti
senior tag

(#148313) Breki


Breki
veterán

FANTASTIC PRICE FOR XIAOMI HUOHOU FOLDING UNIVERSAL KNIFE

CODE: 2855KK

LINK: [link]

Only 26€ instead of 44€

Most nézem itt már egyszer tíz dollár is volt, van ennél még jobb ár?

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148314) Breki válasza w.miki (#148298) üzenetére


Breki
veterán

Köszi ennyiért azt is behúztam, de eredeti kérdés is érdekelne jobb árban

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148315) azbest válasza motoflug (#148311) üzenetére


azbest
félisten

én tőle vettem minidp->hdmi és normál dp->hdmi adaptert. Aktív, nem csak a dp port hdmi alternatív módját használja. Dp1.1-es kimenettel (thinkpad t430) is megy a 4k@30Hz hdmi-re alakítás vele. Újabb dp verzióval pedig 60Hz is. Rgb módot és teljes színinformációs ycbcr-t is tud, valamint támogatja a 24, 25, 29, 30 Hz-es módokat is, ami filmezésnél lehet szempont.

Ha csak fullhd a cél, úgy jó lehet a 2 dolcsi körüli filléres passzív adapter is. 8 dolcsi körül viszont nagyon jó vétel a 4k képes aktív.

[ Szerkesztve ]

(#148316) DJGABI válasza w.miki (#148247) üzenetére


DJGABI
addikt

bb topikban akartam válaszolni, de akkor inkább itt

akku: [link] v [link]
bt [link]

[link] ilyen nimh-et viszont nem ajánlok, x360-ba vettem egyet, fél év után kuka

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#148317) Breki


Breki
veterán

Megérkezett a

Blitzwolf BW-FYE5 bt füles, ha jól látom még nem volt beszámoló róla

Nagyon pozitív csalódás a hangja nem is hittem volna, hogy ilyen szuper lesz, ért már egy ilyen csalódás, de ez
nagyon jó még eq nélkül is. Megkockáztattam, hogy Xiaomi Airdots helyett ezt vegyem úgy néz ki bejött.

Ahogy a tesztben írják:

Kimagasló hangminőség

A hamgminőség meglepően jó és ez ért a legnagyobb meglepetésként a fülessel kapcsolatban. Az FYE-1 egy középkategóriát hozott, ez nagyságrendekkel tisztább hangzást produkál, a jó hallójárati illeszkedésnek köszönhetően kiváló, erőteljes a basszus, emellett a magasak is nagyszerűen szólnak, nem tudok rá rosszat mondani. Ha igényes vagy a hangzásra és nincs bajod az in-ear fülhallgatókkal, akkor mindenképp ezt a típust javaslom vételre. Akit zavar, hogy a füle nagyon be van dugaszolva, de nem érdekli ennyire a hangzás, annak az FYE-1 jobb választás lehet a valamivel kényelmesebb viselet miatt.

Az előbb kipróbáltam Headsetként is és tökéletes nem tudom hogy csinálják, hisz csak a fülemben van, de akivel beszéltem azt mondta, hogy egy kicsit tompán, de nagyon jól hall én pedig őt tökéletesen hallottam, igaz, kicsit még szokni kell, hogy az agyamban szól.

Egy másik tesztből:
A vezetéknélküli duó ráadásul két eszközként látszik a BT párosító listán, így mind a jobb, mind a bal egységet külön-külön is használhatjuk, mint headset. Amennyiben mindkettőt egyszerre kapcsoljuk be, automatikusan szinkronizálnak és ékes angolsággal be is mondják, mi történik, nagyon ötletes.

12.: Blitzwolf BW-FYE5 tesztje

Ráadásul mindkét oldal tartalmaz egy-egy mikrofont, így meglepően jó a hangminőség. Én általában ekézni szoktam az olyan füles párosokat, aminek nincs kábele, így a szájhoz képest távol esnek a hangra érzékeny membránok, de a Blitzwolf BW-FYE5 esetében tényleg remek mind a hívó- mind a fogadóoldali hangminőség. A kezelés egyszerű, egyetlen gombot nyomogathatunk a felületen, amivel a ki- és bekapcsolást, a számok közötti lapozgatást, illetve a hívás felvételét, letételét és hasonlókat vezérelhetünk. Egy dolog hiányzik, a hangerő állítás, ez maradt a telefon oldalán.

Egyelőre spotify-al tesztelve mivel bluetoothos abban eltűnik az eq ezt kicsit sajnálom, de nélküle is nagyon jól szól! :C :DD :R

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148318) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Egy kis segítség kellene nekem... Van egy olyan eszközöm, amelyik hangot ad ki, mindezt egy ilyen "nagy Jack" dugós fejhallgatóval.

Azt szeretném elérni, hogy mindez bt-on keresztül történjen. Tehát van egy "nagy jack lukam", meg kellene egy fejhallgató és meg kellene oldani a kettő között a hangátvitelt. Fejhallgatóból szinte mindegy, hogy milyen a minőség, annyi hogy legyen rajta hangerő szabályozó...

Jah, és bocs a teljesen hozzá nem értő szövegért, remélem azért érthető voltam... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148319) tranceplanet válasza Breki (#148317) üzenetére


tranceplanet
addikt

Köszi! Üzemidő infó még nagyon fontos lenne!

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#148320) EXIEZ válasza Vertigo18 (#148318) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Tehát van egy 6mm-es jack male-es fejhallgató ( ezeknek általában lecsavarható a 6mm-es rész vagy széthúzható ) és egy eszköz 6mm-es jack female dugókkal? Ezek között kellene BT kapcsolat?

(#148321) XtremLor válasza EXIEZ (#148320) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem az jon le hogy neki egy BT-os fejhallgato kellene, es egy eszkoz ami rx-tx-es transmitter....pl ugreen
Jah es persze egy 1$-os jack 6.5 mm to 3.5mm adapter

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#148322) Vertigo18 válasza EXIEZ (#148320) üzenetére


Vertigo18
addikt

A fejhallgatót dobnám is, menne a levesbe. Vennék egy bt-os új fejhallgatót. Az eszközbe meg kellene "valami", amivel párosítanám az új, leendő fejhallgatót...

Xtremelor: a 3.5-ös átalakító már megvan, addig én is eljutottam... :)

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148323) Breki válasza tranceplanet (#148319) üzenetére


Breki
veterán

Battery Capacity Earbud: 50mAh Polymer lithium battery

Charging Box: 400 mAh Polymer lithium battery

Charging Time (h) Time in Charging the Earburds——2H

Time in Charging the Battery Case——2H
Play Time 2.5-3h
Standby Time (h) 170h

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148324) EXIEZ válasza Vertigo18 (#148322) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Akkor már csak egy sima 3.5mm-es BT receiver kell ha jól gondolom. Hasonló a sztori mint amikor TV-n akarnak fejhallgatóval adást nézni.
[Kocsiban AUX-al pl nekem ilyen van]

[ Szerkesztve ]

(#148325) Vertigo18 válasza EXIEZ (#148324) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha van 6mm-es bt. receiver, akkor az átalakító is megspórolható, gondolom.

De igen, olyasmit szeretnék én is, mintha tv-ből jönne a hang egy fülesbe, tökéletes hasonlat! :C Meg valami fejhallgató, amin van hangerő szabályozó és bevált.

Vagyis, várjunk csak... Ha a receivert az eszközbe dugom, akkor az ADNI fogja a jelet a fülesnek?

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148326) gbela válasza EXIEZ (#148324) üzenetére


gbela
senior tag

Szerintem ez a másik irányba megy, hisz ez veszi a jelet a telodrol es adja a kocsinak. Kolléga (és én is:) ) valami olyat keres ami a hangforrás jackjébe tudgva BT-n adja a jelet a BT fejesnek.

(#148327) EXIEZ válasza Vertigo18 (#148325) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Egy eszköz megnevezést adhatnál, csak hogy legyen tiszta a kép miről is van szó

[ Szerkesztve ]

(#148328) vince válasza Vertigo18 (#148325) üzenetére


vince
őstag

bt transmittert kell a hangforráshoz csatlakoztatnod, a kolléga által fotózott szerintem ilyen, csak elírta a nevét :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#148329) TommyX_ válasza Breki (#148317) üzenetére


TommyX_
őstag

Honnét rendelted? :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#148330) Breki válasza TommyX_ (#148329) üzenetére


Breki
veterán

Blitzwolf Direct Store Ali, csak itt már elfogyott.

Meg ugye 30 dollár volt

[link]

Bangoodon most ennyi.

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148331) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Igen, nekem is ezzel van a gondom, ahogy olvasom. A "receiver" az az, ha jól tudom, amit a VEVŐ készülékbe dugunk, hogy kapja a hangjelet... Nekem olyan kellene, amit az "adó" készülékbe dugok, majd ehhez párosítom a bt. fejhallgatót. Lehetőleg minden nehézség nélkül, mert nem akarok még azzal is c@rozni... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148332) Salex1 válasza Breki (#148317) üzenetére


Salex1
senior tag

Telefonon videót nézve nem késik a hang?

(#148333) Beni2360 válasza Gézengúz (#148309) üzenetére


Beni2360
félisten

Én is így számoltam csak már nem írtam át mivel az én dugóra csak 15 A és 3500 W van írva holott a termékleírásnál 16 A szerepel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#148334) kano válasza Breki (#148330) üzenetére


kano
nagyúr

15bwfye5 kuponnal 31.39$.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#148335) Zola007


Zola007
veterán

van most Aliexpressre valami általános kupon?
27 dollárt pazarolnék hülyeségekre

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148336) Vertigo18 válasza vince (#148328) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én úgy láttam, hogy az az eszköz egy receiver, tehát hangszóróhoz, fülhallgatóhoz csatlakoztatjuk, hogy "vegye" a jelet, nem pedig eszközhöz, hogy "adja"...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148337) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Milyen minőséget képviselnek ezek a napszemüvegek? Va esetleg tapasztalata valakinek róla?
Dubery

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#148338) Breki válasza Salex1 (#148332) üzenetére


Breki
veterán

Most pár youtube videót megnézve nem tapasztaltam De a tv-hez valamiért nem kapcsolódik.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148339) Breki válasza kano (#148334) üzenetére


Breki
veterán

Köszi az jó ár most megkísértett, hogy vegyek még eggyet.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148340) fradi81 válasza bajtokarpi (#148337) üzenetére


fradi81
veterán

Már írtam róla nemrég, nekem tetszik és eddig nincs vele gond. Rendeltem is még kettőt.

moto g72, Ninebot d28e

(#148341) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Erről a headphone-ról van valakinek bármi tapasztalata? Olyat keresnék, amit a nyakamban hordanék és úgy is hallhatóak legyenek a hangok.

Legyen minél több az üzemidő, a hangminőség nem számít annyira.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#148342) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Xiaomi habosítós szappanadagolóhoz milyen szappant érdemes használni?
Most próbáltam úgy 30%os Lidl-s szappannal de marad a cső végén és idővel lecsepeg...
Köszi

(#148343) lappy


lappy
őstag

Best buy pendrive-t keresek jobb márka érdekel 64 vagy 128 Gb-os.
Tud vki ajánlani vmi akciósat!

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#148344) Ance válasza szabi__memo (#148342) üzenetére


Ance
őstag

Nekem a Palmolive Aquarium és a Frosch Aloe Vera jött be eddig a legjobban. Ezeknek az illatuk is megmarad a keverés után. Fele felébe keverem.

(#148345) szabi__memo válasza Ance (#148344) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem csepegnek egyáltalán?
Lehet túl hígat csináltam:F

(#148346) farkas-j válasza lappy (#148343) üzenetére


farkas-j
őstag

Én 128GB-os Kodak pendrájvot vettem és bevált. Sebességteszt

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#148347) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok!
Innen rendelt valaki szemüveget? [link]
Nem tudom hogy eredeti vagy sem mert nem VEITHDIA store-ból való.
Viszont a storban majdnem 3 dolláral drágább szerintetek eredeti lehet?

(#148348) TommyX_ válasza Breki (#148330) üzenetére


TommyX_
őstag

Köszönöm, meg is rendeltem. Kíváncsi vagyok, hogyan fog szólni azokkal a zenékkel, amiket én hallgatok. :K

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#148349) tranceplanet válasza Breki (#148323) üzenetére


tranceplanet
addikt

Köszi, de a te személyes tapasztalatodra lettem volna kíváncsi. A playing time érdekelne. Most van egy készülékem 2 órát bír. Szeretnék egy másikat és 4h lenne a cél. Eddig úgy tűnik a JBL Free X tudja (38K). Én ezt néztem ki amúgy: Blitzwolf BW-FYE4 . Nem szoktam csutkázni a hangerőt, ~40% volume körül szoktam nyomatni melóhelyen, többnyire electro stílus. A JBL-nek amúgy Battery Type: Lithium-ion polymer (3.7V, 85mAh), gondolom emiatt van meg a négy óra.

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#148350) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Sziasztok!
Keresek bestbuy cromecast szerű sticket, vagy akár azt (wifi ->hdmi).
Tudtok segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.