Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148451) DJ. Ru$y válasza Breki (#148449) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezen nincs Toslink output, ergo nem jó. Neki olyan kell, amin Toslink In és Out is van. (Ez egy D/A konverter.)

Olyan eszközt, ami D/D és közben van volume control én még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#148452) TCr válasza Breki (#148449) üzenetére


TCr
veterán

Köszi, pont ezt néztem mielőtt megszületett az előző kommentem, de félő, hogy a D/A konverzió esetleg ronthat a hangminőségen, és pont ezért lett Xiaomi soundbar, mert ebből a szempontból kategóriájában verhetetlen.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#148453) Aryes válasza TCr (#148452) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha az eszközön egyébként van hangerőszabályzó, és nem áll távol tőled a hackelés/bütykölés, egy arduino-val és egy ir vevővel olcsón és minőségromlás nélkül meg lehetne oldani a problémát.

(#148454) TCr válasza Aryes (#148453) üzenetére


TCr
veterán

Túlságosan nem, de le tudnád írni röviden, hogy mire gondoltál, kérlek? :R

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#148455) citkar válasza Zola007 (#148450) üzenetére


citkar
addikt

Abban igazad van, hogy emelgetnek az áraikon, mert megbízhatóak alapvetően és minőségi termékeket is árulnak. Biztos vannak sikeresebb és kevésbé sikeresebb termékeik, de rendkívül kevés, ami rossznak mondható. Ettől függetlenül, ezek alapján nem mondanám, azt hogy átmennének gagyiba...
Több Xiaomi termékem van és több nem Xiaomi, ami akár Xiaomi is lehetett volna, de az áruk miatt nem azt vettem, hangsúlyozom, hogy az áruk, nem a "gagyi" mivoltuk miatt.
Akár a szúnyogirtóval kapcsolatban: már tavaly néztem az elemes megoldásukat, jó, tetszetős de sokalltam az árát. UV fényes, ventis megoldást vettem még tavaly, de jóval olcsóbban, mint a Xiaomi.
Billentyűzettel, egérrel és több termékkel ugyanígy jártam el, az áruk miatt mást választottam. De nagyon kevésről olvastam, azt, hogy nem elég jó minőségűek, csak találni olcsóbbat.

[ Szerkesztve ]

(#148456) HKorn válasza citkar (#148448) üzenetére


HKorn
addikt

Majd arra jönnek rá idővel az emberek, hogy attól mert valami Xiaomi brandelt még nem feltétlen éri meg, mert én azt látom az itt linkelt termékeken is, hogy sok esetben drágábbak, de az emberek látatlanban is bizalmat szavaznak neki és megveszik drágábban is, mert most a Xiaomi az menő. 1-2 cuccom nekem is van tőlük, nem is rosszak, de annyira nem is hasra esősek.

Run&Ride

(#148457) 123xyz


123xyz
tag

Hello.

Visszakanyarodva kicsit a szúnyogírtós témára, most jött emailes reklámok között egy ilyen gearbestről: Utorch Mosquito Killer Lamp , 12.99$. Ezt ugye jól látom, hogy kb ugyanolyan a működési elve, mint a korábban linkelt, előrendelhető Xiaomi-nak? És az Utorch vállalható márka?

[ Szerkesztve ]

(#148458) w.miki válasza 123xyz (#148457) üzenetére


w.miki
veterán

nem.
Nekem lámpám volt, nem sokáig bírta. Persze lehet neked szerencséd lesz.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148459) DJGABI válasza Zola007 (#148434) üzenetére


DJGABI
addikt

56k-ért én behúztam 2 hete a Redmi Note 7-et. [kép] szerintem nem mostanában lesz ennyi itthon az ára. Plusz én optimista vagyok, 3 héttel számolok Priority Line-ra, ennyi idő alatt szvsz főleg nem. A Mi 8 lite volt 54k legolcsóbban, sufnigsm-ből. Meg az a 20% is pénz, nem sürgetett a mobil csere, csak amiatt léptem meg. Az elődje, a 4X már hazai beszerzés volt, ott kisebb volt anno a diffi a külföldi vásárlással összehasonlítva.

SSD-t viszont már én is megbántam, nincs gond a noname 240-essel, de mire ideért valóban annyiért kaphattam volna hazai garisat is.

(#148457) 123xyz szerintem teljesen oké az utorch, bár én csak ilyen alap 18650 + cree ledes lámpát vettem tőlük.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#148460) citkar válasza HKorn (#148456) üzenetére


citkar
addikt

Ezt írtam én is, de attól, hogy nem mindig éri meg, még nem lesz gagyi. Ők annyiért adják, mert valószínűleg megéri nekik, aztán van amit nekem is megéri megvenni tőlük, van amit meg nem.
Csak a kolléga a brandelt termékekkel kapcsolatban (vagy az összes Xiaomival kapcsoaltban) gagyi színvonalat említett, ami nem állja meg a helyét a termékeik döntő többségében.

(#148461) Aryes válasza TCr (#148454) üzenetére


Aryes
nagyúr

Írtam privátot, hogy ne itt offoljunk.

(#148462) tlala válasza 123xyz (#148457) üzenetére


tlala
addikt

Úgy tűnik, ugyanaz a működési elv.
Ezeknél szerintem csak a forgó lapát csapágyazása kritikus, ezért én a Xiaomi-t venném. Az alibuyVH kuponkóddal hangyányit még olcsóbb is, USD 12,44.
Illetve még az lehet szempont, hogy ha már világítanak ezek a szobában, akkor inkább felfelé világítson, mint a Xiaomi, a vízszintesen világító fény szerintebb zavaróbb lehet.

(#148463) ANOka


ANOka
őstag

Most jött a TomTop hírlevélben:
Xiaomi wiha Screwdriver Set - 18.99 USD
Ezek valóban jó minőségű bit fejek? Megérnek ennyit ár/érték arányban?
(A termékhez tartozó képen szereplő "felhasználási mód" kevésbé érdekel. Inkább berakom a bitfejet akkus csavarhúzóba.)

Szerk.:
Oké, Ali-n alapból olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#148464) Zola007 válasza citkar (#148460) üzenetére


Zola007
veterán

látom ezt a "gagyi" dolgot nem tudjátok elengedni
akkor megteszem én
nem megfelelő szót használtam, de egyébként 1 sorral lentebb írtam, hogy "Ha nem is minőségileg, hanem már a csapból is az folyik "
jobb lett volna, ha azt írom, hogy egy lesz a sok közül vagy "futottak még"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148465) citkar válasza Zola007 (#148464) üzenetére


citkar
addikt

Biztos másképp értékelünk egyes fogalmakat. Szerintem most is jó termékeket csinál, de kétségtelen, hogy ezzel nincs egyedül a világon. Számomra ez nem "futottak még" és szerintem nem is arra tart, de hát ki, hogy értelmezi.

[ Szerkesztve ]

(#148466) Zola007 válasza DJGABI (#148459) üzenetére


Zola007
veterán

Nyilván, akinek van konkrét elképzelése, cash és éppen figyeli a topikot/kuponokat, az csinálhat jó dealt.

De azt azért tegyük hozzá, hogy a Note 7 nem nagyon van azóta sem 200$ alatt, de itthon is megkapod 65-ért 2 év garival és még mehet lejjebb, míg ideér a telefonod.
Nem neked akarok rosszat, csak figyelgetem én is az árakat, mert nyáron lejár a Redmi 4A-m 2 éves garija és le fogom cserélni valószínű Note 5 - 6 -7 vonalon.
Mondjuk én csak 2 év garival vagyok hajlandó telefont venni, 1 évet adjanak egy 3e Ft-os fülhallgatóra, ne egy 60 ezres műszaki cikkre. De ez már más téma.

Őszintén szólva és azért a 9e Ft különbségért is inkább itthonról venném, de nem akarok senki pénze fölött ítélkezni, ez csak saját "policy" :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148467) fa4hu válasza Zola007 (#148466) üzenetére


fa4hu
őstag

Hol tudsz 65-ért két év garanciával itthonról?

(#148468) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Xiaomi cipőkre nem láttok valahol akciót, vagy jó kupont? Találtam Ali-n, de éppen vámhatár közelében van :(
Vagy az sem fontos, hogy Xiaomi legyen, ha van hasonlóan jó minőség másból.

Én erre akadtam csak rá

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#148469) Mr.Csizmás válasza kigyi_23 (#148468) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148472) Zola007 válasza fa4hu (#148467) üzenetére


Zola007
veterán

smartshop
de bocsánat ott is csak egy évet adnak, azt hittem a xiaomi itthon 2 év garis
de ezek szerint akkor az csak az emagnál van (tőlük vettem a 4A-t, rendes import)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148473) Zola007 válasza kigyi_23 (#148468) üzenetére


Zola007
veterán

decathlon

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#148474) Mr.Csizmás válasza fa4hu (#148467) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

64 190 huf, 2 év gari, 5k utalvány

tényleg megéri kintről rendelni :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148475) Ciccuka válasza Mr.Csizmás (#148474) üzenetére


Ciccuka
veterán

3/32GB-os csak.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#148476) fa4hu válasza Mr.Csizmás (#148474) üzenetére


fa4hu
őstag

A 64 GB-os 68 eFt, de még így is jó ár!

(#148477) Mr.Csizmás válasza fa4hu (#148476) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148478) Sanyesz. válasza Mr.Csizmás (#148477) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Vagy egy másik forrás: Link
Előrefizetéssel 3% kedvezmény és +6 hó gari, azaz 30 hó.
Én így vettem a Mi 9-et.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#148479) vince válasza Sanyesz. (#148478) üzenetére


vince
őstag

xiaomishop.hu egy különösen jó bolt...

nem, nem az :N

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#148480) Sanyesz. válasza vince (#148479) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Mi gond vele? :F

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#148481) Degeczi válasza Sanyesz. (#148480) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Itt elég sokat olvashatsz róluk. Tróger egy banda, akiknek semmi közük a Xiaomihoz, csak jó domainnevet regisztráltak maguknak, ezzel élnek vissza.

(#148482) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

1 TB külső vinyó mi a best buy?

#?*@&!

(#148484) Sanyesz. válasza Degeczi (#148481) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Azt tudom, hogy ők nem hivatalos Xiaomi viszonteladók, mondjuk ez a honlapjukon is fel van tüntetve.
Akkor lehet, hogy szerencsém volt. Én előre fizettem a leírt okok miatt és öt nap múlva kezemben volt a készülék. Ez két hete volt. Garanciális ügyintézésre pedig remélhetőleg nem lesz szükség.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#148485) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Én azért örülök neki, hogy itt sokaknak 8-9 ezer forint nem számít! (ami valójában 12-13, mert ugye 4/64 és az a 790 ami a 68 után áll az is majdnem ezer) A honi garancia meg inkább placebo. De mindenki ott veszi, ahol akarja.
Ja, azért linkeljétek légyszíves, ha a redmi note 7 4/64 itthon is 55 ért lesz kapható!

Üdv.: KamuMazsola

(#148486) Mr.Csizmás válasza KamuMazsola (#148485) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148487) pulutodurumo válasza KamuMazsola (#148485) üzenetére


pulutodurumo
őstag

"A honi garancia meg inkább placebo."
Amennyiben az, hogy nem kell Kínába elküldeni valamit, és védik a s*gged a jogszabályok az placebo, akkor igen.
Persze ha szeretsz telefont szerelni otthon, akkor nem gáz.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#148488) DJGABI válasza Mr.Csizmás (#148474) üzenetére


DJGABI
addikt

Ez olyan tipikus péhás komment volt ;] "csak tegyél hozzá egy kicsit, aztán jobbat tudsz venni." 77-ért meg már Pocokphone van/volt. [link] Azon azért picit elgondolkoztam, sose volt még top tier telóm. De nálam a 60k volt a lélektani határ. De igazából a Redmi 4X egy erősebb SoC-al meg nagyobb tárhellyel bőven megfelelt volna. Csak hát ilyet nem gyártanak.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#148489) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#148488) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

itthon is volt már 83k :U

de tényleg jobb 77k-t bukni egy elveszett postás visszaküldésen (ha már eltelt a PP 180 nap mondjuk), mint plusz 6k-ért számlát kapni, rendes garit. :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148490) Breki


Breki
veterán

hogy on is legyen

MÁJUSI áfamentes határ csomagonként: 41.91 USD

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148491) sambenez válasza Breki (#148490) üzenetére


sambenez
addikt

Egyre nehezebb alatta maradni.

(#148492) kigyi_23 válasza Mr.Csizmás (#148469) üzenetére


kigyi_23
addikt

Köszönöm ez sem rossz :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#148493) Breki válasza kigyi_23 (#148468) üzenetére


Breki
veterán

Én már nem tudom, hogy mutassam, de talán így kereső

[link]

itt megkeresed ezt

Xiaomi FREETIE Sneakers Men Light Sport Running Shoes Breathable Soft Casual Fashion Shoes

Xiaomi FREETIE Sneakers
kupon:ee87fa
kupon ár:24,99$

A ruhás topik pedig.

[link]

Ha már így se jó kész feladom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#148494) #65537792


#65537792
törölt tag

Xiaomi...mi lesz a következő? (műanyag fogpiszkáló)

[ Szerkesztve ]

(#148495) Mr.Csizmás válasza #65537792 (#148494) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az vótmá, csak 4k huf :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#148496) Silent77 válasza Mr.Csizmás (#148495) üzenetére


Silent77
veterán

Én 1$-ért bevásároltam belőle. :D
Még klotyó papírjuk is van.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#148497) MittuDomain_ válasza Silent77 (#148496) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Akkor a wc-keféjüket még nem is láttad? :DDD

tényleg van!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#148498) Silent77 válasza MittuDomain_ (#148497) üzenetére


Silent77
veterán

Dehogynem, épp a napokban. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#148499) Aryes válasza MittuDomain_ (#148497) üzenetére


Aryes
nagyúr

Van benne Bluetooth? Bluetooth-szal minden jobb.

(#148500) WestBam válasza KamuMazsola (#148485) üzenetére


WestBam
senior tag

Nem szeretném sokat ragozni a dolgot, de pont akinek számít a 8-9e Ft kellene itthon vásárolnia, mert neki nagyon fog fájni, ha beadja az unalmast és gariztatni kell és nem sikerül a telefonját, műszaki vackát amire nehezen összekapargatta a pénzét. És nyilván nem szlovák vagy akármilyen webshopból kell megvenni, hanem itthon bejegyzett cégtől, akikre a hazai jogszabályok vonatkoznak.
Ritkán offolok, de azért ezt jó lenne már tisztába tenni.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.