Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149951) sambenez válasza Silent77 (#149949) üzenetére


sambenez
addikt

Már van e-inkes kerek ami BT-s.

(#149952) Silent77 válasza sambenez (#149951) üzenetére


Silent77
veterán

Jaja, tudom. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#149953) Ance válasza UberMutant (#149933) üzenetére


Ance
őstag

Nekem is pont ma jött meg. Nálam a román időzóna vált be.

Neked is csak a kínai lokalizációval ismeri fel a program?

(#149954) UberMutant válasza Ance (#149953) üzenetére


UberMutant
őstag

az időzónát csak a gyengébbek kedvéért írtam, akiknek a miénkhez képest +1 óra nem mond semmit.
igen, kínait kaptam én is. szerintem nincs is másik.

(#149955) anadroid válasza Ixion77 (#149942) üzenetére


anadroid
senior tag

Csak halkan: a nyári a +2. A magyarországi alapidő a GMT+1 (korrektebbül az UT+1).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#149956) anadroid válasza Skillet (#149943) üzenetére


anadroid
senior tag

Az egész évben nyári időszámításnak lesz néhány előnye, pl. a hajnali sötétségben iskolába igyekvő gyerekek a túl korán felkelő, félbágyadt autós által elgázolva. Úgyis túl sokan vagyunk. Ez persze nem jut a nyári időszámítás nagyszerűségét dicsőítő, a "tovább van világos este" bódulatában kóválygóknak az eszébe.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#149957) macilaci78 válasza anadroid (#149956) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem mindegy, hogy egy kómás autós a sötétben kóvályog, a napsütésben hunyorog, az viszont mindenkinek hasznára válna, ha a gyalogos közlekedés is magára erőltetne némi kultúrát. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#149958) beg


beg
veterán

Ha az időzóna, ki milyen mobilnettel tolja, közlekedési kultúra és egyéb ultra off is ki lett maxolva, akkor akár lehet lapozni is nemdebár?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#149959) donbig válasza Wajk (#149806) üzenetére


donbig
tag

Köszönöm!

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#149965) mirci18 válasza beg (#149958) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor remélem a pénztárca téma is ki lesz lőve ha már ilyen figyelmes moderátorja van a topiknak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#149966) sambenez válasza mirci18 (#149965) üzenetére


sambenez
addikt

Annak már van saját topikja. Remélhetőleg többször itt nem kerül így szóba. :D

(#149967) Saccco válasza mirci18 (#149965) üzenetére


Saccco
nagyúr

A felhasználók is legyenek olyan figyelmesek, hogy ne is írjanak ide, úgy nem zavarják meg a topik nyugalmát.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#149968) w.miki válasza Saccco (#149967) üzenetére


w.miki
veterán

egyre többen igyekeznek ennek megfelelni... :(
Engem is érdekelte volna az említett mobilcsomag, de itt az user van a fórumért, és nem fordítva... :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149969) beg válasza w.miki (#149968) üzenetére


beg
veterán

Akkor megkérdezed tőle privátban. Nem egy ördöglakat, csak bizonyos készség kell hozzá. Vagy esetleg egy mobilcsomagokkal foglalkozó topik a külföldi rendelés topik helyett?
De megjegyzésekkel lövöldözni a kiscsoportban a kötelező délutáni pihenő után és uzsi előtt még mindig menő úgy látom. Kemény.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#149970) petipetya válasza petipetya (#123524) üzenetére


petipetya
nagyúr

A tavaly érkezett, sportcipőbe való zokniból rendelt utánpótlás is megjött ma (most is 5 pár fekete), ugyanis az egész nyári hordás után is tökáletes állapotban van, így megéri az árát. Idén mintha 1 centivel hosszabb lenne a szára, pedig a méret elvileg ugyanaz - sebaj, még jobb is így.

Érdekessége, hogy apró csak korlátozott számban tehető bele az anyaga miatt, ha netán a Bosszúvágy mintájára használná valaki. A papírpénz és a bankkártyák viszont nagyon jól illeszkednek bele: kb. 10-20 kártya és egy fizetésnek megfelelő papírpénz is hordható benne, ráadásul zsebbe téve, a felét kilógatva könnyedén elővehető.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#149971) Saccco válasza w.miki (#149968) üzenetére


Saccco
nagyúr

Látom nem ment át az irónia. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#149972) Oldman2 válasza Doki16 (#145981) üzenetére


Oldman2
veterán

Pontosan, köszi!!!
:R :R :R

(#149973) w.miki válasza beg (#149969) üzenetére


w.miki
veterán

:Y úgy tudtam ezért van az off gomb :F
... meg az egész fórum...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149974) Janaboy válasza w.miki (#149973) üzenetére


Janaboy
veterán

Besirok rajtatok, millio egy topik van, miért kell mindent 2 topikban megbeszelni!?

Janaboy

(#149975) beg válasza w.miki (#149973) üzenetére


beg
veterán

Több helyen többször próbálták már elmagyarázni neked még Házigazdák is. Valóban mindenki helikopter itt az egész kócerájban, kivéve téged.
Nem is értem hogy bírod, de elismerésem. Kiborító lehet nem a te szabályaid alapján játszani. Én kérek elnézést a többiek nevében is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#149976) MADcat válasza Janaboy (#149974) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mindent és mindig ugyanaz azzal a pár emberrel... Nem is értem...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#149977) w.miki válasza beg (#149975) üzenetére


w.miki
veterán

lehet, hogy más sem érti, csak úgy gondolja, hogy teljesen felesleges megkérdezni :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149978) Ixion77 válasza w.miki (#149977) üzenetére


Ixion77
őstag

Az Internetes fórumoknak is megvan a maga kultúrája. Ráadásul honlaponként esetlegesen eltérő szabályokkal. Szokd meg, vagy szökj meg.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#149979) D0zeR


D0zeR
tag

Van itt valakinek ilyen [link]?
Mennyire működő képes ez?
Esetleg más megoldás, telefont akarom egy nagyobb képernyőre micro usb >hdmi

(#149980) Dluinet válasza D0zeR (#149979) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem látszik
valami kábel?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#149981) Mr.Csizmás válasza D0zeR (#149979) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

először azt csekkold, hogy a telód tud-e MHL-t, különben semmire nem lesz jó, hiába veszed meg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149984) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Kingspec SSD-t vett már valaki? Nem ismerem a márkát, mennyire bevált?

(#149985) Mr.Csizmás válasza EXIEZ (#149984) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

attól függ mennyiért, a jellemző CN árakon max kisebb (áfahatár) alatti ssd-t érdemes venni, de itthon is olyan olcsók, hogy a várakozást nem számítva majdnem fillérszexuálás kintről venni. garancia, adattárolási megbízhatóságról nem szólva.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149986) EXIEZ válasza Mr.Csizmás (#149985) üzenetére


EXIEZ
senior tag

nagyjából 19$-re jön ki 1db 128-as SSD, nem tudom mennyire jó vétel, nem tűnik rossz árnak

(#149987) #65537792 válasza EXIEZ (#149986) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem sokkal drágább itthon. Még akciókat is ki lehet fogni rá.

(#149988) Mr.Csizmás válasza EXIEZ (#149986) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

5472 ft -> kis kerekítéssel már Crucial-t is tudsz venni itthonról ennyiért, ami 1. ellenőrzött minőség, 2. garanciás. (MLC, TLC témákat nem is nézve)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149989) netseft válasza petipetya (#149970) üzenetére


netseft
aktív tag

Ez vajon tényleg csak pamut és elasztán vagy van poliészter tartalma is? Komfortos, nem beleizzadós? Mosás során mennyire bolyhosodik? Köszi!

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#149990) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Sziasztok. Segítség vagy tanács kellene nekem Gearbestes és Paypalos panaszkezeléshez. Ha valaki tudna privátban segíteni annak nagyon megköszönném.

(#149991) DJGABI válasza Mr.Csizmás (#149988) üzenetére


DJGABI
addikt

wow, még 7k-ért vettem kb 2 hónapja. tényleg nem éri meg kintről venni.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#149992) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok

Jött értesítés , hogy 15USD feletti vásárlásnál ebayen a mobil appból lejön az M10APP kuponkóddal 10 dolcsi.. mit érdemes venni? :))

(#149993) Doki16


Doki16
addikt

Tudtok ajánlani valami jó usb Bluetooth kütyüt? Létezik ettől az Orico-tól ami olcsóbb és értelmesebb?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#149994) kcsa válasza sagesz93 (#149992) üzenetére


kcsa
veterán

Nálam nem működik (síróssmiley)

[ Szerkesztve ]

(#149995) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Sziasztok! Tudnatok par ajanlott autocamera tippet adni. Erdekelne olyan is ami elolre es hatulra is felvesz. Koszonom.

(#149996) _q válasza sagesz93 (#149992) üzenetére


_q
addikt

Köszi, megnézem mit lehet venni.

(#149994) kcsa
Ha jól látom nem bármire tudod használni csak a "use it now" gombra kattintva amik bejönnek ott lehet levonni.

(#149997) EXIEZ válasza sagesz93 (#149992) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Engedte a kupont, köszi :R

(#149998) DJGABI válasza Doki16 (#149993) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] anno a legolcsóbb csr 4.0-sat vettem, worksforme

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#149999) Wajk válasza kcsa (#149994) üzenetére


Wajk
addikt

elméletileg csak Androidon működik és nem biztos, hogy akárhonnan lehet vele rendelni.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#150000) Salex1 válasza kcsa (#149994) üzenetére


Salex1
senior tag

Csak android appal lehet használni :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.