Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149701) DeFranco válasza Janaboy (#149700) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nézd, ha arról menne a polémia, hogy a bivalyfülszőr buksza tartósabb-e mint a trombitaréz tok, és hány helyen kell lukat fúrni egy rfid brifkón hogy menjen vele a paypass akkor igazat adnék, mert ezek nem relevánsak a topic szempontjából, kis tűrés után jogos az észrevétel.

De itt konkrét termékajánlások mentek még pedig külföldi, jellemzően kínai forrásból így ez itt releváns.

(#149702) azka79 válasza Janaboy (#149700) üzenetére


azka79
aktív tag

Simán lehetne egy külön totyikja. Azért ez a téma eléggé összetett, itt van pld a méret kerdes, mi fer bele es mi nem...

(#149703) Mr.Csizmás válasza azka79 (#149702) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ruhás topic? eddig se szóltam érte ott :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149704) Ateszpapa válasza azka79 (#149702) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Persze külön topikban amibe a román személyi is belefér.
:))

(#149705) azka79 válasza Ateszpapa (#149704) üzenetére


azka79
aktív tag

Én nem mertem leírni

(#149706) petipetya válasza Ateszpapa (#149704) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs akkora topic, amelybe belefér :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#149707) JoinR válasza mazsi (#149699) üzenetére


JoinR
senior tag

Én nagyon szeretem a K6-os Oukitelem, anno preorderben rendeltem 200$-ért (kb 52 000 volt) és a mai napig hibátlan. 6300-as akksiból még mindig van 5500mAh, igaz a kamera gyenge, de sebességre nincs vele gondom. Egyedül az újabb Android hiányát tudnám felróni neki, leragadt a 7-nél, pedig anno beígérték az Oreot.

(#149708) Wajk


Wajk
addikt

nem láttam, ha volt akkor sorry:
AliExpress $15/$2 kupon - végöszegges, bármire ;)
Nem egy nagy, de nekem épp jól jött. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149709) Zola007


Zola007
veterán

akkor legyen

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149710) beg


beg
veterán

A pénztárca téma még épp a határon billeg, bár valóban több offot generál. De ezek nem ezért lesznek törölve ha egyáltalán, mert ezek pár hsz után lecsöngenek, van hozzájuk kínai beszer link, stb.
A probléma azzal van, hogy az off határt a nagyon off-ba billentik a "belefér-e" roppant egyedi és sosem hallott unásig tépett mondatok és az arra adott tapsikolások és hahotázások.
Tehát vagy menjen a ruha topikba, vagy maradjon itt, de a nagyon frappáns személyizés nélkül.

Választhattok.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#149711) PainKiller13 válasza Wajk (#149708) üzenetére


PainKiller13
őstag

Szintén :R :R :))

(#149712) Hansomester válasza beg (#149710) üzenetére


Hansomester
tag

Pedig egy jól tömhető kínai vagy thai buksza olcsón nekem is jól jönne :)
Sry :)

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#149713) MADcat válasza Hansomester (#149712) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Gondolom az se baj ha lány, igaz? :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#149714) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Most érkezett egy csomagom GB-ről, Europe Railway Priority Mail - vasúti free shippingel - 41 nap volt, dpd hozta ki. Minden oké vele :)

(#149715) Zola007 válasza beg (#149710) üzenetére


Zola007
veterán

[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149716) Zola007 válasza Zola007 (#149715) üzenetére


Zola007
veterán

Pénztárca topik

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149717) DeFranco válasza Zola007 (#149715) üzenetére


DeFranco
nagyúr

dabzs

(#149718) macilaci78 válasza Zola007 (#149715) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a link keresőszó nélkül épp annyira lesz felesleges holnapra, mint az azt követő hsz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#149719) digitalentum


digitalentum
csendes tag

Akkor most minden egyes "eBay-es kütyü"-nek nyílik majd egy újabb topik?! Biztos, hogy ez a jó irány?

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#149720) anorche1 válasza GIJoe (#149648) üzenetére


anorche1
őstag

Ilyenkor mi a teendo? Telefonos ugyfelszolgalattal meg mult het penteken, 17 ora elott par perccel beszeltem, akkor a csaj igerte, hogy utana nez, es vissza hiv.
Tegnap hivott is, de semmit nem tudom mondani, csak hogy folyamatban van a kereses. Ma volt a leveles postas, o is hallott arrol, hogy a keresik a csomagomat 2 postan is, de sehol sincs.
A csaj egy par perce hivott, hogy tovabbra sincs meg, irjak panaszt emailben.

De azert megkerdeznelek titeket is: ilyenkor mi a helyes lepes? Mert a csaj mondta, hogy karteritest az elado tud inditani.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#149721) Bendegúz98 válasza anorche1 (#149720) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Te nem kaptad meg igy neked refund. Roviden. Hosszabban meg ha van idod meg kedved teszel feljelentest a rendorsegen ismeretlen tettes ellen, vagy legalabb ezt belengeted meggyorsitando a keresest.

[ Szerkesztve ]

(#149722) DarkByte válasza digitalentum (#149719) üzenetére


DarkByte
addikt

Csomó másik terméknek volt eddig is szaktopikja itt a PH-n.
Szerintem teljesen logikus döntés volt külön venni. Így a kecske is megmaradt és a káposzta is jól lakott.

[ Szerkesztve ]

(#149723) pulutodurumo válasza digitalentum (#149719) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Akkor most zárjuk az, összeskínaitelefon, minden okoskarkötő, fülhallgató, satöbbi topikot, és ide lehet ömleszteni, mert mind kínai és kütyü. Biztos hogy ez a jó irány?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#149724) digitalentum


digitalentum
csendes tag

DarkByte & pulutodurumo
Tehát, amikor már minden itt tárgyalt eBay-es kütyü kapott egy saját topikot, akkor ez itt kiürül és bezár. Most már értem.

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#149725) DeFranco válasza pulutodurumo (#149723) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem fragmentáljuk tovább a fórumot. én például igénylem hogy minden magánhangzóval kezdődő névvel rendelkező uv-s kamuszúnyogirtót különítsünk el a mássashangzóval kezdődő nevűektől, legyen külön topic az eu-s raktárról rendelhető termékeknek, legyen egy topictartalomjegyzék kereső topic és vezessük be a közlekedési rendőr rangot meg hozzá egy külön szaktopicot ahol a sok kis önkéntes forgalomirányító elküldheti egymást a büdö megfelelő topicba.

a többieket meg akik képesek differenciáltan feldolgozni vizuális ingereket és mivel nem buktak meg óvodában játszásból ezért nem kapnak szájrángást attól hogy már nem megint az ő liblingjük van a porondon hagyják szépen tobzódni a tutti-fruttiban.

(#149726) DarkByte válasza DeFranco (#149725) üzenetére


DarkByte
addikt

Azért sarkítotok is egy kicsit, lássuk be :)

Én tényleg csak felületesen olvasom ezt a topikot, de amikor görgetem a pár napig felgyülemlett dolgokat, nekem is feltűnt hogy elég sokszor megy a pénztárcákról a diskurálás. És látszólag tartósan is van erre a témára igény. Ilyenkor szerintem egyáltalán nem hülye ölet külön témába szétvenni. Ez szerintem pont az igényesség jele.
De tippre nektek is jobb hogy nem kell a többi egyéb dolog közül kivadászni a nektek fontos infót, másrészt ott lehet teljes állásban kibeszélni és nem itt kell nyomni állandóan az off gombot. Mellesleg amiatt hogy külön van, az összefoglalóba is ki lehet gyűjteni az épp ajánlott dolgokat és nem orrvérzésig ismételgetni magatokat.
Aztán persze lehet tévedek és jobb a bolhapiacon kaparászni (én még jobb kategorizálást is el tudnék képzelni, mert én aztán tényleg csak nagyon specifikus dolgok miatt járok ide; ettől még én is hülyeségnek gondolnám az atomjaira bontást).

De tőlem aztán. Végül is az egész PH fórumot is bele lehetne tenni egyetlen topikba, hogy én meg a másik irányba sarkítsak. :DDD Google kutyámat ráuszítva végülis bármit megtalálok, nekem nem lenne gond.

[ Szerkesztve ]

(#149727) DeFranco válasza DarkByte (#149726) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van egy egészséges egyensúly azt meg kellene tartani.

én nem tudok és nem is akarok 100 topicot követni egy témában, nem fogok bekövetni egy kínai ruhás egy kínai tárcás, egy alis egy paypalos egy kínai porszívós egy kínai vázás egy kínai csilimagos topicot mert egyrészt egy pont ugyanennyiszeres offot generál, pont nincs ennyi időm és pont nem akarok ennyit feleslegesen szörfölgetni a topicok között, és bizony ha nem mentem nem látom mi megy, akkor sem ha van valami érdekes fejlemény.

erre pont jó ez a mostani felállás, engem sem érdekel nagyon sok minden abból ami itt megy de át tudom ugrani ha van valami tényleg über tobzódós thread az a topicgazdák elirányítják egyébként meg ki lehet itt is vesézni valamit kulturált mértékben.

elsietett volt ezt most külön kicsatornázni, ennyi erővel minden szíre szárra lehetne írogatni hogy vótmáren mennyészobára, akár szunyogirtó akár tracking kérdés akár akciós telefon akár bármi.

persze, kell a differenciálás de felesleges 20 hsz-enként külön topicot nyitni úgy is megáll a saját lábán ha akar.

(#149728) digitalentum


digitalentum
csendes tag

Persze, el lehetne lamentálni még azon is, hogy egy okostelefon vagy egy porszívó eBay-es kütyünek számít e vagy sem, de nem akarok/akartam vitát generálni.
A napokban voltam egy konferencián (egészségügy) ahol a következők hangzottak el: Milyen jó, hogy elkülönülnek a szakágak, lehetőséget adva a célirányos kutatásoknak, és milyen rossz, hogy elkülönülnek a szakágak, mert nem láthatóak az összefüggések a szakági problémák között.
Valami hasonló érzésem van most is. OFF, én beszéltem (mondta a sziú törzsfőnök).

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#149729) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

Olyasmire lennék kiváncsi, hogy találtatok e már olyan hdd 2.5 házat ami esetleg külön áramforrásra köthető és nem usbről vagy nem csak arról kapja az áramot?
Itteni ajánlás alapján vettem egy wincsit a tvhez, de örülnék, ha külön áramforrásos házba lenne tehető ha van olyan, mert nem akarom, hogy minden bekapcsoláskor (mikor a hdbox bekapcsol) az is bekapcsoljon és fölösbe tekerjen egész nap.

Köszönöm :R

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#149730) Beni2360 válasza Masooo (#149729) üzenetére


Beni2360
félisten

Ilyen nincs. A TV ad neki áramot mindenképpen de csak akkor pörög ha be van kapcsolva az időeltolás. Max olyan USB kábelt kell csinálni ahol a bemenő tápérintkezőt kikapod. és a házra adott áramforráskor induljon el. Vannak olyan házak amik tétlenség esetén kikapcsolnak egy idő után. Vagyis ha nem megy time-shift - ha jól írtam - akkor kikapcsol. Nálam is volt az LG TV-re dugva egy 2.5" házban egy HDD és csak akkor indult ha engedélyeztem a felvételt vagy a time-sciftet és nem kellett plusz táp neki. Ez a folyamat látszott is mert amikor kértem akkor írta, hogy dolgozom rajta.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#149731) Masooo válasza Beni2360 (#149730) üzenetére


Masooo
aktív tag

Attól bonyolult kicsit, hogy itt hiába teszem tv-re. A tv jól kezelné a sima házban lévő hdd-t is.
Viszont műholdas tv megoldás digi szolgáltatóval aki cam modult nem ad műholdra, így hdbox van a tv alatt. Erről viszont a kapott tájékoztatás alapján nem tud felvenni a tvre kötött hdd, a digisek szerint csak a boxra kötött hdd fogja felvenni az adást. Így nem tesztelgettem, mert a neten is olvastam erről ilyesn megállapításokat, hogy hdbox esetén abba kell tenni a hdd-t, hogy felvegye az adást.
A hdbox viszont egy kupac mókusgané és amikor reggel automatikusan bekapcsol, akkor egyből bekapcsolja a hdd-t ami most egy becrux-ban van ha jól emlékszeem a ház nevére. Napközben meg nem kapcsolja ki ha nem választom le menüben hanem pörgetgeti. Éjjel mikor auto kikapcsol akkor meg gondolom leválasztás nélkül csak elveszi a delejt a hdddtől ami megint nem lehet túl egészséges.
Erre keresek vmi megoldást.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#149732) macilaci78 válasza Masooo (#149729) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha ez adatkábelként is működik, akkor nyertél is.

Ledes topikban merült fel régen, TV mögé rakható 5V-os hangulatvilágításhoz.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#149733) Masooo válasza macilaci78 (#149732) üzenetére


Masooo
aktív tag

köszönöm, eszembe sem jutott volna :) de jól hangzik

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#149734) Beni2360 válasza Masooo (#149731) üzenetére


Beni2360
félisten

Na azért ezt a felállást az előbb nem ecsetelted velünk.
Nekem is van egy DIGI igaz kábel és egy ALMA DVB-C boxba megy a kábel és onnan a TV-hez.
Na ott van usb port és abba bedugva egy 2.0 külső HDD. DE nálam a menüben külön be kell kapcsolni a felvételt vagy a time-sciftet. és csak akkor indul el a HDD.
A T-Home boxom meg vagy 10 éve megy folyamatosan benne egy 320 GB-s vinyóval, ott is csak kikapcsolás van de gondolom 2019-ben ez már megoldott szoftveresen a leválasztás. Meg be lehet állítani a vinyón, hogy ez ne legyen gond.
Sajna más ötletem nincs.
Ui: Na olyan kapcsolóm van 2 db is de még erre nem próbáltam. Ha gondolod holnap megnézem, hogy működik-e a dolog.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#149735) Masooo válasza Beni2360 (#149734) üzenetére


Masooo
aktív tag

digi kaon 1000hd a gyári box, sajnos ha veszek egy jó boxot a digi akkor sem társít ahhoz kártyát mert akkor ugye bukna éves szinte 6000ft-ot.

most volt egy frissítés rajta kapott ahogy nézem 2 új beállítást.
a média menüben elérhető dolgok sorban

rögzítés pvr-re
időeltolás -szürkítve, nem engedi jelen pill szerkeszteni
időtullépés kezdete
időtullépés vége
felvétel hossza (max 4 óra lehet)
azonnali ismétlés 10-60 mp
reklám átugrás 1-5 perc
usb leválasztás
formázás.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#149736) Skillet válasza Wajk (#149708) üzenetére


Skillet
addikt

nekem is jól jönne, de hiába kattintok a kuponra, nem történik semmi. :(

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149737) Ciccuka válasza digitalentum (#149719) üzenetére


Ciccuka
veterán

eBay-es kütyük - OFF topik
is van

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#149738) Beni2360 válasza Masooo (#149735) üzenetére


Beni2360
félisten

Működik a kis kapcsoló, leveszi az áramot róla.
A leírás szerint szoftveresen is tudod állítani be és kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#149739) Masooo válasza Beni2360 (#149738) üzenetére


Masooo
aktív tag

meg is rendeltem mert máshol is tudnék ilyet használni :)
köszönöm nektek!

A kaonnal majd próbálkozom azért.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#149740) edk- válasza Skillet (#149736) üzenetére


edk-
őstag

Nekem így jelent meg; a nyíllal jelölt fehér foltocskára kellett kattintani. A nyilat nyilván én rajzoltam be.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#149741) Skillet válasza edk- (#149740) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem rendesen jelent meg, nem volt szétesve... addig kattintgattam, míg végül sikerült. Ezért a 2$-ért keményen meg kellett dolgoznom. :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149742) kigyi_23 válasza edk- (#149740) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem tudom miért esett szét nálatok nálam megjelent kattintottam kosárba raktam valamit és már mutatta is, hogy vonja belőle. El is vertem egy kis pénzt pedig már 3 hónapja tiszta voltam :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#149743) GIJoe


GIJoe
addikt

Baseus power bank 30000mAh 27$ + kuponozni is lehet...

(#149744) Skillet válasza kigyi_23 (#149742) üzenetére


Skillet
addikt

Mint írtam is, nálam nem esett szét, csak hiába kattintgattam rá, nem történt semmi. Próbáltam számítógépen, telefonon és tableten... aztán végül sikerült.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149745) DJGABI válasza GIJoe (#149743) üzenetére


DJGABI
addikt

ezekhez amúgy nincs tok? mert a sáomi-féle is tök fém, szép is jó is meg minden, de csak be szoktam dobni a táskába, muszály szilikontok rá, ne legyen ocsmány 1 hét után

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#149746) oszy válasza Wajk (#149708) üzenetére


oszy
veterán

Beváltja, de csak látszólag. Amúgy nem működik! Legalábbis tegnap nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#149747) Skillet válasza DJGABI (#149745) üzenetére


Skillet
addikt

MuszáJ bizony! :K

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149748) DJGABI válasza Skillet (#149747) üzenetére


DJGABI
addikt

egyenlőre elengedem hogy bele kötöttél a hejjes írásomba ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#149749) edk-


edk-
őstag

Alis körkéses borotvával van tapasztalat? Utazáshoz keresek, találtam ezt a picikét. Nagyobb van dögivel, például ez szintén USB-ről tölthető.

A mindennapokban egy háromkörkéses Remingtont használok, amikor nem pengét.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#149750) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan autóstöltöt, ami a szivartyújtóból nem lóg ki? Opel Corsa C-be szeretném (bár feltételezem, hogy a foglalatok standard méretűek).

Illetve praktikus, nem csicsás, nem gagyi kinézetű kártyatartót szeretnék beszerezni. De aliexpressen szinte csak gagyi kinézetűt találni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.