Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149251) Sungoo válasza MADcat (#149250) üzenetére


Sungoo
addikt

A Mi Band 3-ban olyan motor van, hogy elindul a szekrényen, ha rezeg. :D Amióta én is ilyen okos kütyüket használok óra helyett, nekem is folyamatosan némítva van a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#149252) Wajk válasza bgunne (#149244) üzenetére


Wajk
addikt

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#149253) Breki válasza bgunne (#149244) üzenetére


Breki
veterán

Redmi AirDots vs. Xiaomi Mi AirDots

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149254) oszy válasza Sungoo (#149251) üzenetére


oszy
veterán

Nekem is némítva van mióta Apple Watch van.
Egy karkötő tesztet olvastam, ahol hiányolták, hogy nem ad ki hangjelzést. Ezért kérdeztem csak. :) Ha érezni a rezgést, akkor jó. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#149255) tonyrulez válasza Savageboy (#149243) üzenetére


tonyrulez
őstag

Rendben, kipróbálom, remélem ez lesz a baj :) Bár ha jól tudom, Bluetooth hangerőállítás csak annyit tesz, hogy a céleszközön állítja a hangot. Maga a hang adatfolyam azonos.

4 8 15 16 23 42

(#149256) CHIPman válasza w.miki (#149230) üzenetére


CHIPman
nagyúr

21,99$ lesz az, ugyanis a kábel nélküli verzió nem rendelhető. Mondjuk ennyiért se rossz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#149257) gabe_


gabe_
őstag

Olyan telefont találni manapság, amiben lehetőleg minél nagyobb akksi van, és azért hardveresen is elfogadható?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#149258) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Fórumtársak!!!

Esetleg valaki nem tud usb toldót ebayen? Valami nagyon kicsi kellene, hogy ne mindig a beépített csatlakozót baxtassam laptopban vagy tv-ben... vagy bármiben :)

THX.
Legjobb egy akkora volna jó mint egy egérhez a stick vagy mi a xar :)

THX

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#149259) Degeczi válasza Sungoo (#149251) üzenetére


Degeczi
nagyúr

+1
Csak akkor nem mindig szoktam érezni a MiBand3 rezgését ha biciklin tekerek, de egyébként nekem is évek óta mindig némítva van a telefonom emiatt, annyira bevált ez a jelzés.

(#149260) Rula válasza CHIPman (#149256) üzenetére


Rula
tag

Én tegnap még tudtam kábel nélkülit rendelni, gondolom kifogyott

[ Szerkesztve ]

(#149261) pulutodurumo válasza gabe_ (#149257) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Redmi Note valahány. 4000 mAh, két napot elmegy ha használod, 3-4-et ha kíméled. Nekem még a 4-es van, kétéves modell, de a közösség mögötte még mindig erős.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#149262) gabe_ válasza pulutodurumo (#149261) üzenetére


gabe_
őstag

Én is redmi note 4-et használok, teljes elégedettséggel, az asszonynak kéne lassan valami...

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#149263) Savageboy válasza tonyrulez (#149255) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Nálam nem szakadozott, de ha 100%-on volt a telefon hangereje akkor valamiért határozottan rosszabb volt a hangminőség, inkább a telefont visszavettem ~80%-ra és az autórádión hangosítottam.

(#149264) pulutodurumo válasza gabe_ (#149262) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mondanám hogy Redmi 6 vagy 7 (nem Note), de már azok is 5,5 és 6-os kijelzővel jöttek, és "csak" 3000-es akksival. Én sem tudom mi lesz a feleségemnek a következő, most kezdi feladni a Redmi 3S nála. Egy jó pár éve már nem trend kisebb modellt gyártani.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#149265) tukko1


tukko1
aktív tag

Látott már valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#149266) Breki válasza gabe_ (#149257) üzenetére


Breki
veterán

kb. 5000 mAh akkumulátorkapacitás - 5300mAh XIAOMI Max 2 vagy 5000mAh OUKITEL K5000

kb. 6000 mAh akkumulátorkapacitás - 6080mAh OUKITEL K6000 Plus, 6000mAh OUKITEL K3 vagy Gretel GT6000.

kb. 8000 mAh akkumulátor kapacitás - OUKITEL K8000

kb. 10000mAh akkumulátor kapacitás - OUKITEL K10000 Pro és OUKITEL K10000 MAX

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149267) DJGABI válasza pulutodurumo (#149264) üzenetére


DJGABI
addikt

az R7 4000-es akksis mint a RN7. csak a vas más, a ház maga 99%-ban ugyanaz

(#149266) Breki ó igen, a klasszikus kuk*tel-ek

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#149268) GIJoe


GIJoe
addikt

Srácok melyik Rolton rádió tud ébreszteni is? :R

(#149269) Cyborg válasza gabe_ (#149257) üzenetére


Cyborg
őstag

Az a baj, hogy már nem teljesen így megy.
Hiába nagy az akksi, ha a kijelző, és a Soc sokat eszik.

Mostanában néztem YT tesztet, ahol kifejezetten az akksikat tesztelték, YT,Insta, FB, játékok, ilyesmi(nyilván nem teljesen relevánsak ezek a tesztek sem, mert senki nem járatja a kijelzőt 9 órán át folyamatosan:), de akkor is elgondolkodtató), és pl. a Note 7 Pro IPS/SD675/4000mAh kombóját lenyomta egy Amoled/SD712/3070mAh-ás Mi 9 SE.
Tudom, hogy nem egy árban vannak, ezzel csak azt akarom mondani, hogy az akksi kapacitás csak kiindulási alap legyen, ne az alapján válassz telefont.
Mivel én is üzemidő függő vagyok, beleszaladtam már pár meglepetésbe pusztán csak az akksi kapacitásra hagyatkozva.

(#149270) gabe_ válasza Cyborg (#149269) üzenetére


gabe_
őstag

Igen, én is ettől tartok. Hiába van a telefonban egy teherautó akksi, ha mondjuk nem hatékony a többi hardver, elavult a proci, meg ott egy 6"-os kijelző...

Miért nem gyárt senki 4,7-5 colos amoled kijelzős telefont, mondjuk egy snapdragon 660-al, 4-5000-es akksival, mai modern keskeny kávás házban? Szerintem lenne rá igény...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#149271) Cyborg válasza gabe_ (#149270) üzenetére


Cyborg
őstag

...azért mert feleslegesnek tartják a gyártók a QC korában. Ugy vannak vele, hogy csak van 1-2 naponta 20 perced, pl. zuhany, vagy kaki közben, amíg QC-vel szinte 80%-ra lehet tölteni egy telót, ami megint elég jó ideig, így felesleges akkora plusz súlyt, meg nagyobb fizikai méretet cipelni.

A másik meg, hogy a gyakorlat/statisztika azt mutatja, hogy elég, ha 1 napot kibír a teló, mert az ember este úgyis töltöre dugja lefekvésnél, így nem foglalkoznak a kisebbséggel, akinek nagy akksi fétise van :D

(#149272) ANOka válasza gabe_ (#149270) üzenetére


ANOka
őstag

Lehet, hogy - az akku kivételével - a Samsung Galaxy A40 lesz a te telefonod.
Nekem hirtelenjében tetszik, el kell kezdenem gyűjteni rá...

[ Szerkesztve ]

(#149273) Mr.Csizmás válasza ANOka (#149272) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

5,99" :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149274) MADcat válasza Mr.Csizmás (#149273) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Pedig 6 coll alatt nincs élet. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#149275) Cyborg válasza ANOka (#149272) üzenetére


Cyborg
őstag

Vagy a nagytesó A50, igaz 6,44", de amoled, 4000-es akksi, dupla kamera, talán 100 alá beesik majd hamarosan itthon is.

Mr.Csizmás

kollega Mi 9 SE-je 5,99 Collos, de akkora házban van majdnem, mint egy iphone 6-7, ami ugye 4,7-es.

[ Szerkesztve ]

(#149276) DJGABI válasza Mr.Csizmás (#149273) üzenetére


DJGABI
addikt

akkora mint egy régebbi 5 collos, én is azt néztem ki. [link]

akksiban nem túl izmos, gsmarena 73h kombináltat mért

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#149277) ANOka válasza Mr.Csizmás (#149273) üzenetére


ANOka
őstag

De majdnem csak 140 mm a legnagyobb mérete!
Méret: 144,4 x 69,2 x 7,9 milliméter

(#149278) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#149276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+többiek

jogos :D :R

(bánom hogy eladtam a mate 9-emet, legjobb teló evör)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149279) HKorn válasza Cyborg (#149275) üzenetére


HKorn
addikt

Már beesett, Telenornál kártyásan, függetlenül 99990 Ft az A50

Az A40 ugyanitt 70K, erre gyúrok én is, péklapát nem kell.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#149280) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Az Aliexpressről rendelt csomagom SF Expresszel jön Magyarországra. Azt tudom, hogy ezeket nem a posta hozza ki, de tudna nekem segíteni valaki, hogy melyik futárszolgálat? Mert az összesbe beírtama a kapott követési számot, de gyiken sem jelenik meg (Már Magyarországon van a csomagom)
Válaszotokat előre is köszönöm

(#149281) pulutodurumo válasza Pcgamers (#149280) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az SF oldalán megnézed, hogy mi a rendes nemzetközi száma a csomagnak, és azt használod.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#149282) Pcgamers válasza pulutodurumo (#149281) üzenetére


Pcgamers
tag

Ott kerestem, de csak a kapott számot találom

(#149283) MittuDomain_ válasza petipetya (#149189) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ma nekem is megjött.
Szintén jó tapasztalatok, megy az automata ahogy kell, csak a nyele az, ami meglepően k rövid.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#149284) Skillet válasza gabe_ (#149270) üzenetére


Skillet
addikt

:R
130x65mm, telibe kijelzős! De noccs köszönöm nem kell!

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149285) Bear válasza Pcgamers (#149280) üzenetére


Bear
aktív tag

Szia, nekem egy hete a DPD hozta.

[ Szerkesztve ]

(#149286) w.miki


w.miki
veterán

Korábban volt gond a BW SHP2 okos konnektorral, többeknél nem mérte a fogyasztást.
Nálam a fogyasztást méri, viszont pár napja az időzített be/ki kapcsolás nem megy.
Appból manuálisan be/ki tudom kapcsolni, de az ütemezett nem működik. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149287) Real_Necro válasza w.miki (#149286) üzenetére


Real_Necro
veterán

Blitzwolf topicban nem találkoztak ilyen esettel?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#149288) Jarod1 válasza w.miki (#149286) üzenetére


Jarod1
addikt

appp frissítés megvolt???

(#149289) Dluinet válasza w.miki (#149286) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Sajnos a BlitzWolf termékek szoftveresen (firmware-jük) szarok.
Én olyan BlitzWolf terméket már nem veszek, ami számítógépről vagy telefonról vezérelhető, mert random funkcióvesztésük van vagy hibásan működnek, például beállítok valamit és tök mást csinál helyette.
Ilyen problémák a kameráikkal is van.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#149290) GIJoe válasza gabe_ (#149270) üzenetére


GIJoe
addikt

a Meizu 15 majdnem ilyen megfelel ennek, ott a kimovil, használt a compare részt, a méreteknél is elég pontos... Ali Meizu storeja tud okos postát is...

(#149291) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

3-4 portos toltobol mit erdemes most venni?

(#149292) Degeczi válasza Dluinet (#149289) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Eleve nem érdemes a gyári firmware-t egy ilyenen sem meghagyni, hiszen az mindig egy kínai szerverrel kommunikál, ami még akkor is fölösleges lassítás, ha működik. Lecserélt firmware-rel pedig saját automatizálásba illesztve nagyon jó, megbízhatóak a BW konnektorok.

(#149293) mazsi válasza Pcgamers (#149280) üzenetére


mazsi
senior tag

Megakadt a Magyar Posta Kicserélő Központban a csomagod. Majd 10-14 munkanap múlva jön egy sms/email/postai levél hogy küld el a papírokat a vámkezeléshez :( #agyfasz
Elébe tudsz menni ennek ha kinyomozod az S.F. Express weboldalán a magyar rangszámát a küldeményednek (általában RL kezdető szépség). Ne tévesszen meg ha van egy harmadik azonosítója a pakkodnak, ez szerintük teljesen normális.
Ezzel a tárgy címzéssel küldd el nekik a vásárlás dokumentumait emailben a postaimport@posta.hu címre. Ha retro érzés kell, faxolhatod is.
Sürgetni nem érdemes őket, mer szeretnek 30-40 napig marasztalni minden szimpatikus küldeményt a munka hősei :( És nagy eséllyel zöld ruhás emberke hozza ki kürtös sapkában a csomagod miután fizettél nekik.
Ezen a weboldalon leírnak mindent pontosan: https://www.posta.hu/vam

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#149294) Skillet


Skillet
addikt

Adapter kellene anyósnak, valami Dyras övhöz. Véletlenül kukázta a gyárit. 12V 24W a fogyasztása. ITT találtam.
Gondolom egy 3 amperes elég lenne. Vagy érdemes itthonról? Ha van bevált hely, nem sokkal drágábban, osszátok meg! Árérzékeny a dolog, mert szerintem az egész öv nem ér egy árva ruppót sem. :DDD
A csatlakozót már láttam, de mérni még nem mértem, bízom benne, hogy "standard"(5.5x2.5), látványra az.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149295) Cyborg válasza Degeczi (#149292) üzenetére


Cyborg
őstag

Flasheltél már át konnektort?
Úgy beszélsz róla, mint olyan egyszerű lenne, mint egy ota frissítés. Megnyomom a gombot, és magától megcsinálja.

(#149296) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Autó riasztóhoz távirányítót keresek. Ami elromlott az ilyen volt, ugrókódos. [kép]

Ugrókódosra hogyan kell keresni, vagy segítség kellene, hogy melyik volna nekem jó ami tudná pótolni.
Ezt találtam, csak nem vagyok benne biztos, hogy ez nekem jó volna-e. [link]
Itthon is lenne, csak az a többszöröse postával. [link]

(#149297) luciferk válasza XtremLor (#139665) üzenetére


luciferk
senior tag

Szia! gondolom az Xiaomi ES3 3D Smart Floating Blade Head Razor borotváról már van némi pozitív-negatív tapasztalatod, megéri az árát? egy pár szót írjál róla légyszíves :R

(#149298) Degeczi válasza Cyborg (#149295) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak pont egy tucatot (abból 8 db BW-ot)
Egyébként típustól függően némelyik OTA frissítéssel is mehet, de forrasztással sem nagy ügy.

(#149299) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Továbbra is keresnék olyan bevált true wireless fülest, aminek nincs "dokkolója", tehát microUSB kábellel tölthető. Egy vagy két darabos is érdekelhet. :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#149300) ANOka válasza luciferk (#149297) üzenetére


ANOka
őstag

Szaktopikban (is) próbálkozz, talán előbb kapsz rá választ...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.