Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149301) w.miki válasza w.miki (#149286) üzenetére


w.miki
veterán

Töröltem a párosítást, reseteltem, újra párosítottam, és ma reggel ütemezetten bekapcsolt :R
Kicserélném az FW-t is... ha tudnám hogyan kell, és mi az előnye :DDD
Egyébként minden kínai termékkel lehet SW probléma Xiaomi, Alfawise, Digoo... stb. mindnél van valami.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149302) petipetya válasza w.miki (#149301) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Egyébként minden kínai termékkel lehet SW probléma"

Ennél is?
Xiaomi 90Fun RFID Blocking Wallet

"nincs rá lezsóidő"

(#149303) w.miki


w.miki
veterán

2019 New Luxury Polarized Sunglasses
US $3.79
(Ezzel nincs SW gond... bár lehet... )

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149304) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Újabb nem ajánlott kínai hőmérő :(

Sajnos fél óra egymás mellett eltöltött idő után is annyira különböző értéket mutatnak a kijelzők, hogy az teljesen vállalhatatlan.

A két külső szenzor csak 0,4 fok különbséget mutat, de a két külső szenzorhoz viszonyítva a belső eszköz érzékelője már 2 fok eltérést mutat :W

Hihetetlen, hogy nem tudnak (legalább nagyjából) egyforma értéket mutató hőmérséklet mérő szenzorokat beépíteni ezekbe a vackokba :(

Tud valaki ajánlani bevált (egyforma értékeket mutató) külső-belső hőmérsékletmérő állomást ajánlani?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#149305) MasterDeeJay

Ismerősöm kért egy 64-es pendriveot, mondom veszek ebayről ha nem gond hogy 2-3 hét a szállítás.
Szokásos sandisk ultra flair lett a kiválasztott. [link]
Az a durva hogy 4 hó 25-én adta fel és ma megérkezett (egy hét alatt). Bélyegek alapján 7.7 dollárba volt a feladása plusz a levél amibe beletette. Az kb 2300Ft, tehát a pendrive ára 2000Ft alatt van. Vagy az a dollár az nem az usa dollár? illetve kaptam egy sincerity trading-es 5% kupont.
Hogy a fenébe éri meg ez egyáltalán? Feltételezem hogy keresni is akar rajta akkor meg 1eFt a pendrive?

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#149306) Degeczi válasza MasterDeeJay (#149305) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hogy lenne már USD Hongkongból?
Kb. 37 Ft egy hongkongi dollár.

(#149307) Nikaré válasza Degeczi (#149292) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez most komoly? Veszek egy ilyen okos konnektort és cseréljek fw -t?
Amúgy, hogyan tudom ezt megoldani? Hol van erről leírás?
Az telefon appal utána rendesen működik?

(#149308) MasterDeeJay válasza Degeczi (#149306) üzenetére

Ja basszus azt hittem csak egyféle pénzük van a jüan. Asszem át kell nézem pár oldalt a wikipédián. De most olvasom hogy a jüan az nem is egyféle pénz.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#149309) davenport válasza MasterDeeJay (#149305) üzenetére


davenport
aktív tag

Vannak olyan elméletek, melyek alapján nagy tömegben szállítanak, ezért jó árakat tudnak kalkulálni, és kínai állam támogatja őket. Vannak olyan elméletek, melyek alapján a nemzetközi egyezmények adta lehetőségeket használják ki, melyek alapján jóval olcsóbb Kínából postázni, mint más "fejlett" országból. ezért 300 forint körüli az ára.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#149310) w.miki


w.miki
veterán

Spanyol raktárról
DOSS SoundBox XL Portable Wireless Bluetooth Speaker Dual-Driver 3D Stereo Bold Bass wireless speaker TF AUX USB
Ár: 60.96 USD Seller kuponnal + 5.26 USD posta

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149311) Cyborg válasza Degeczi (#149298) üzenetére


Cyborg
őstag

Akkor van egy BW-SHP2-őm eladó, nem érdekel? Müködik, csak az okos rész kihalt belőle, egy fw frissítéssel megoldható.
Vagy, ha elküldöm Neked, megcsinálod Nekem?

(#149312) Ixion77 válasza Donki Hóte (#149304) üzenetére


Ixion77
őstag

±1 fok a hivatalos pontossága az ezekben levő érzékelőknek. Itt a fórumon a Xiaomi mérőit dicsérik, de azoktól se várj sokkal jobbat. Nekem is van belőle, simán téved -1 C°-ot. Igaz, legalább konstans felfelé. Ami eddig a legpontosabb gyári kalibrálású azok közül amit próbáltam a Thermopro . Ha annál pontosabb kell, akkor kalibrálhatót vegyél valamint kalibrálóeszközt, és használd havonta. Persze ez árban már egy egész más kategória lesz.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#149313) Degeczi válasza Cyborg (#149311) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha szegedi vagy, nincs akadalya.

(#149314) Breki


Breki
veterán

Itt is megkérdezem hátha a szakfórumot kevesebben olvassák.

Homemade Xiaomi Air Purifier rendelt márilyet innen valaki?
Véleményeket várnék

[link]

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149315) TheMiller válasza Breki (#149314) üzenetére


TheMiller
tag

Nekem nincs, viszont ahogy az árát nézem, mire a szűrőt is megveszed, annyiba vagy mintha megveszed a rendes változatot (pl. 'Original Xiaomi Smart Mi Air Purifier'-t 26 ezerért vettem GB-ről).

Ez így kicsit átverés árban (pedig az ötlet tök jó), gondolom a minőség se lesz azonos színvonalú és akkor az elbukott funkcionalitások elő sem kerültek.

Kérlek ne vedd magadra, de gondoltam leírom, nehogy csalódás legyen a végén. Szerintem akkor lenne ez a színvonal piacképes, ha 10-15 usd lenne max.

The World is Yours

(#149316) pulutodurumo válasza TheMiller (#149315) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ez tényleg egy gyalázatos kendács ennyiért.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#149317) TommyX_ válasza Breki (#148317) üzenetére


TommyX_
őstag

Köszönöm Breki fórumtársnak az ajánlást :R , tegnap és in megkaptam a Blitzwolf BW-FYE5 fülest, hangminősége teljesen jó, ennyiért jó vétel volt. :C

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#149318) Cyborg válasza Breki (#149314) üzenetére


Cyborg
őstag

Kicsit sokallom az árát, ahhoz képest, hogy rettentő csúnya így, meg a mobilitás is oda. Van az pénz, amiért lemondanék a designról, de ez most így elsőre nem tűnik annak.

...mindenesetre nagyon érdekes :-)

...látom közben többen is ezen a véleményen vannak.

[ Szerkesztve ]

(#149319) Breki válasza TheMiller (#149315) üzenetére


Breki
veterán

Nem veszem köszi a véleményt, Több fajta van és a felhasználói vélemények általában nagyon jók ezért kezdett el érdekelni.

Van Mi Air Purifier-em csak másodlagosnak esetleg munkahelyre gondoltam.

Itt például vannak külön részek.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149320) Breki válasza TommyX_ (#149317) üzenetére


Breki
veterán

Szívesen.

Én máig nem értem, hogy hallhatnak ilyen jól vele telefonáláskor amikor semmi kinyúló bizbasz nincs a szám fele.

Két dolog ami zavar ezeket tapasztalod?

1. van amikor nem érzem elég stabilnak, még nem igazán pottyant ki, de félek azért kicsit, ha kiesik nem találom meg olyan pici

2. Ha mindkettő bent van olyan szinten szűri a környezetet, annyira bent szól, hogy fura egy kicsit, mintha egy belső hang szólna szinte, közlekedéshez, ha nem gyalogos szerintem nagyon veszélyes berakni mindkettőt egyszerre.

Viszont a design minőség kialakítás nagyon profi, kivéve még talán a tok kinyitását.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149321) hardline


hardline
senior tag

HDMI 2.0 kábelt keresek 5m hosszút. Van jól bevált, vagy ajánlott? 4k 60hz hdr tartalomhoz kell.

(#149322) -secret- válasza hardline (#149321) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ali, Ugreen

(#149323) Breki válasza hardline (#149321) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149324) betyarr


betyarr
veterán

ugye a bg eu priority line az mindig dpd-s csomag?

(#149325) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi SW probléma
Xiaomi WIFI Amplifier 2 Repeater 2 nem kapcsolódik Open Wifi-hez, csak jelszavashoz :(
Más is járt így? Van megoldás?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149326) DJGABI válasza betyarr (#149324) üzenetére


DJGABI
addikt

??
sima holland. itthon meg mpl hozta ki nekem.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#149327) hardline válasza Breki (#149323) üzenetére


hardline
senior tag

Köszönöm!
-secret- neked is!

(#149328) betyarr válasza DJGABI (#149326) üzenetére


betyarr
veterán

valamiért úgy emlékeztem,hogy a dpd hozza.ezek szerint nem...

(#149329) szabifotos válasza w.miki (#149325) üzenetére


szabifotos
senior tag

Csak jelszavashoz kapcsolódik. Ez normális, én is ezt tapasztaltam. Szerintem megoldás nincs, de lehet tévedek...

(#149330) sambenez válasza betyarr (#149328) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem eddig GLS hozta mindig.

[ Szerkesztve ]

(#149331) betyarr válasza sambenez (#149330) üzenetére


betyarr
veterán

f*sza,indulhat a harc,ha futár hozza.haza rendeltem,de napközben dolgozunk :U

(#149332) tamas.nick válasza Breki (#147875) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Megtetszett az esernyős ajánlatod, ma jött meg a TopX-es esernyő, elég masszív, jó minőségűnek tűnik, nagyon erős a rugója. Egyedül az nem tetszik, hogy ha egyszer gombnyomással összecsuktam, akkor ismételten nem lehet kinyitni, ahhoz megint össze kell csukni az ernyőt.

Xiaomi Air Purifier 2S van most valahol akcióban?

(#149333) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
Zsebrádió szeretnék venni, és az itteni vélemények alapján a Rolton E500-at néztem ki.
Fasttechen 12.18$, ez az oldal mennyire megbízható, máshol ahogy néztem 15-16$?

[ Szerkesztve ]

(#149334) Tim82 válasza darkrock (#149333) üzenetére


Tim82
nagyúr

+ szállítás az az ár a Fasttech-en, ami persze nem nagy összeg (2 USD alatt van), de máris nem annyival olcsóbb.

Amúgy megbízható oldal.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#149335) szabifotos válasza darkrock (#149333) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én is vettem ezt innen. Sők akksi is jött már tőlük. Viszont a rádióval nem voltam megelégedve. Nem vett tisztán sok adót, bár ez lehet területfüggő.

(#149336) oszy válasza gyulazsolti (#149296) üzenetére


oszy
veterán

Én is szemezek ilyennel, mert nekem még bírják, de régiek és inkább vennék újat. :) Nekem két gombos Enforcer van.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#149337) Breki válasza tamas.nick (#149332) üzenetére


Breki
veterán

Melyiket rendelted pontosan?

Még én is gondolkozok egy elegánsabb üzleti ernyőn.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#149338) tamas.nick válasza Breki (#149337) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Feketében: [link]

(#149339) lkristóf válasza tamas.nick (#149332) üzenetére


lkristóf
senior tag

Létezik egyáltalán olyan esernyő? Abba gondolom már akkumulátor kellene. :)

(#149340) tamas.nick válasza lkristóf (#149339) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Szerintem félreérted. Ha gombbal összecsukom, akkor hiába nyomom meg újra a gombot, nem nyílik ki, még ha kézzel nyitom ki, akkor sem marad nyitva. Ahhoz, hogy ismét ki lehessen nyitni az ernyőt, először össze kell csukni a teleszkópot hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#149341) TommyX_ válasza Breki (#149320) üzenetére


TommyX_
őstag

1.
Nálam a bal fülembe kell néha igazgatni.
2.
Nekem a középső "harang" van használatban, ami rajta volt kibontáskor, behallatszik a környezeti zaj, de nem zavaró nem megy a zene rovására.
Másik "haranggal" valószínűleg jobb is lehetne a fülembe.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#149342) gyulazsolti válasza oszy (#149336) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Nekem már volt javítva 2 éve 2500 Ft-ért. Na ezt nem szeretném, ha már egy újra is letudnám cserélni.
Csak mivel nem értek hozzá, ezért kérdeztem, hogy jó lenne-e nekem, és ugrókódos-e.
Még találtam egyet talán még ez lenne jó. [link]

Akkor ezek valamelyikével tudnám pótolni?

(#149344) tahepa válasza RudY (#149343) üzenetére


tahepa
senior tag

Vótmá
[link]
Az origónál (szándékos kisbetű) elfogytak a migráncshírek és elkezdik a régi cikkek újraírását ....

[ Szerkesztve ]

(#149345) bul07


bul07
nagyúr

5A Supercharge USB Type C Cable
[link]

1/1.01 kupon után
1m 0.99$ és a másik fajta 0.69$

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#149346) petipetya válasza tamas.nick (#149340) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez így normális.

"nincs rá lezsóidő"

(#149347) smithsys válasza w.miki (#149310) üzenetére


smithsys
aktív tag

Jó cucc, jó ár. Nekem ma hozta a futi.
Cca. 5 óra járatás után remek hangja van, pedig amikor bekapcsoltam megijedtem tőle annyira nyersen, semmitmondóan szólt.
100$ alatt szerintem ez az egyik legjobb speaker kínából.
Ha tudná a TWS-t már jönne a második is, így még kicsit gondolkodom. 😊😉😁

(#149348) lkristóf válasza tamas.nick (#149340) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nem értettem félre, de maga a rugós szerkezet így működik. A teleszkóp szerkezetet a teleszkóp összecsukásával húzom fel, ezért tudom utána kinyitni és becsukni. De a becsukás azzal fejeződik be, hogy újra összecsukom a teleszkópot is hogy működő képes legyen.

(#149349) tamas.nick válasza lkristóf (#149348) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Szóval ezért, köszönöm! Ezt nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#149350) oszy válasza gyulazsolti (#149342) üzenetére


oszy
veterán

Az enyémnek semmi baja, csak jobb lenne egy új távirányító, amit be lehet tanítani!
De legalább a gumi nyomógombok! 🙂

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.