Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146451) SenorGrande válasza HornedReaper (#146444) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Lehet Alin több kupont használni egy rendeléshez, vagy rendeljek ~10 dolláronként?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#146452) lorcsi válasza erdey_a (#146439) üzenetére


lorcsi
veterán

addig kattogtam a kuponokkal, amíg 8.88$ lett, le is vonta
viszont a Order amount $ 11.88, de az Order Detail Financial fülnél 8.88$

érdekes lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#146453) erdey_a válasza Druss (#146450) üzenetére


erdey_a
őstag

azt tudom, csak kíváncsi voltam, hogy mi az oka hogy nem megy (régebben azért lett mindenem closed, mert a kártyámat kellett újra megadnom)
most a cseten azt mondják, hogy kupon nélkül tuti menni fog. szóval sima átverés. én nem tudom semmilyen kuponnal vagy kóddal sem megvenni, csak teljes áron. forduljanak fel.

Vérboci

(#146454) dugesz77 válasza Real_Necro (#146449) üzenetére


dugesz77
őstag

Lehet azért ,mert én nem app-ból vásároltam. Fene tudja, de ennyiért sem rossz. Innen rendeltem a feketét és abból vont le 3$-t.

(#146455) bugizozi válasza HornedReaper (#146444) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszönöm, működik! :R
(és még most is lehet igényelni)

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#146456) erdey_a válasza erdey_a (#146453) üzenetére


erdey_a
őstag

37 dolláromon fog ülni egy hétig a csöves aliexpress, mert sehogy és semmit nem enged kuponnal rendelni. 'szódjanak meg.

Vérboci

(#146457) AtiSnatch válasza erdey_a (#146456) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Az előbb nem tudtam begyűjteni a pontokat, mert busy a rendszerük. :U

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#146458) gixxergabi válasza AtiSnatch (#146457) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nekem is ezt írta, de nem voltam belépve, egy másik fülön beléptem utána megkaptam a 2 kupont.
Az egyiket már fel is használtam, nem is kellett semmit csinálni, vásárlásnál már be is illesztette automatikusan és le is vonta... (pc-chrome)

(#146459) AtiSnatch válasza gixxergabi (#146458) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Appban volt a gondom, meg tegnap is, amikor két dolgot vettem délelőtt és kb 5 körül megjött az sms, hogy levették a pénzt meg a visszaigazoló email. Valami update nem adta ki nekik. :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#146460) erdey_a válasza AtiSnatch (#146457) üzenetére


erdey_a
őstag

rövidre zártam a dolgot. csináltam egy új e-mail címet, regisztráltam újra egy másik kártyával az alin és mindössze 7,88 usd-ért tudtam így megvenni (appból talán még lejebb is ment volna). olcsóbban mint az előző 4 rendelésem bármelyike. Pedig én már 10.65-ért is megvettem volna, de nem adták :DDD

Vérboci

(#146461) Elemental válasza tobias40 (#146302) üzenetére


Elemental
addikt

Stabilan áll a helyén? nem hajlamos kicsúszni, elmozdulni?

(#146462) tobias40


tobias40
veterán

Szúnyogháló függöny ajtóra mágneses 100 x 210

Itthonról vagy külföldön érdemes?
Bejárati ajtóra kellene de ami tartós,nem túl gagyi,ha lehet jöhet link is.

Hazait találok milliót de nem tudom eldönteni melyik a jó és tartós!
Nem egy évre venném! :R

(#146463) hardline


hardline
senior tag

Banggood GWTR raktár az mit takar? EU?

(#146464) mazsi válasza tobias40 (#146462) üzenetére


mazsi
senior tag

Én csak gagyit láttam eddig boltban, vagy webshopban. Hozzáértők szerint fémszálast érdemes venni hogy túlélje a szezont.
Mi pár éve a legnagyobb cégtől vettünk pár tíz métert, majd megvarrattuk a pecás ismerősnek a saját sátrat. Én ma is ebbe az irányba keresnék.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#146465) TheProb


TheProb
veterán

Biztató... (BlitzWolf-BW-AR182)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#146466) Sungoo


Sungoo
addikt

15 napja ebben a helyzetben ragadt a posta nyomkövetése szerint. Aggódnom kellene?

[ Szerkesztve ]

(#146467) johniee válasza Sungoo (#146466) üzenetére


johniee
senior tag

írj a Posta.hu ügyfélszolgálatnak, nekem ezután lökték tovább amit vártam és náluk dekkolt :)

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#146468) tobias40 válasza Elemental (#146461) üzenetére


tobias40
veterán

Én a szellőző rácsosat vettem,áll benne mint a cövek pedig itt vidéken vannak ám "utak"! ;]
Vettem még egyet tartalékba is.. :)

(#146469) tobias40 válasza mazsi (#146464) üzenetére


tobias40
veterán

Akkor sajnos nem oldom meg egyszerűen (és olcsón) a bejárati ajtót....
Asztalos 20-ért csinálja "baráti" áron fából...

(#146470) Sungoo válasza johniee (#146467) üzenetére


Sungoo
addikt

De a nyomkövetési szám szerint még a származási országban van. Ha nálunk ragadt volna be, akkor lenne értelme.

(#146471) kcsa válasza Sungoo (#146470) üzenetére


kcsa
veterán

Simán lehet, hogy itt van, csak a posta ül rajta.

(#146472) Elemental válasza tobias40 (#146468) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

(#146473) fradi81 válasza bul07 (#144499) üzenetére


fradi81
veterán

Megjött ez a liitokala PL4 akkutöltő nagyon király :)

moto g72, Ninebot d28e

(#146474) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Várok két cuccot ebayről, 17track szerint már két hete az országban van. [kép1] [kép2]
Kérdeztük a postán, ahol azt mondták, hogy nem érvényes az azonosító.
Lehet ennek jobban utánanézni?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#146475) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani autóba tolatokamerat kijelzovel? Ebay, Ali, gear est, stb. Lehetőleg wireless

[ Szerkesztve ]

(#146476) p.t.r válasza HornedReaper (#146444) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Köszi! :R

(#146477) DJ. Ru$y válasza HoTaZo (#146474) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezek nyomkövetés nélküli csomagok. Ezek csak csomagszámok. Ezeknél a legutolsó uptodate infó az, hogy mikor hagyja el a feladó országot. Onnantól lutri mikor jön meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#146478) ANOka válasza fcbarca (#139150) üzenetére


ANOka
őstag

Mellé!

Villanyborotva szaktopik.
Van, aki szerint használható.
(Én még csak 1x próbáltam, érdemi véleményt nem tudok mondani. Főleg, mivel eddig pengés borotvát használtam.)

[ Szerkesztve ]

(#146479) HoTaZo válasza DJ. Ru$y (#146477) üzenetére


HoTaZo
őstag

:(((
Akkor az ebayes eladó mi alapján "követi"?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#146480) netseft


netseft
aktív tag

Nem teljesen ide tartozik, de látom más is szenvedett az AliExpress kuponok kapcsán. Én is szívtam a fogam a múltkori $25-$5 és most a $10-$3 kuponok miatt is. A probléma egy "security reason", ami miatt (szinte) azonnal "closed" státuszba kerül a megrendelés, persze a pénz levonása után. Erre banki és kártya problémák után még a kupon használatát szokták emlegetni mint indok, viszont nálam érdekes mód a szállítási cím volt a probléma. Két címem van rögzítve hosszú évek óta és most nem arra akartam rendelni, amire legtöbbször. A másikat kiválasztva elfogadta a megrendeléseket kuponnal együtt. Ez nagyon nagy fekete pont, mert nem adják meg a pontos indokot, chaten már csak bottal találkozni, a szállítási cím problémát pedig szerintem a pénz levonása előtt is lehetne ellenőrizni, bár érthetetlen mi a gond évek óta rögzített cím esetén. Hátha valakinek segít ez az információ.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#146481) Vagany válasza netseft (#146480) üzenetére


Vagany
őstag

Nálam a telefonszám formátumával volt gond. Valamiért kötőjell volt a területi hívószám (20) és a szám között, átírtam és jó lett. De azért furcsa, hogy sima rendelésnél soha nem volt semmi probléma csak a kuponosnál jött ez elő.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#146482) solor válasza netseft (#146480) üzenetére


solor
tag

Nekem is lezárták a rendelést fizetés után. Ilyenkor mennyi idő, mire visszautalják? Van teendőm ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#146483) mirci18 válasza grizlisandor (#146018) üzenetére


mirci18
addikt

Szia.

Linket tudnál adni hozzá?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#146484) erdey_a válasza solor (#146482) üzenetére


erdey_a
őstag

nincs... 1 max 2 héten belül visszajön a zsé

Vérboci

(#146485) solor válasza erdey_a (#146484) üzenetére


solor
tag

:R

(#146486) petipetya válasza petipetya (#146077) üzenetére


petipetya
nagyúr

Újabb tárca érkezett Kínából, lássuk miként boldogul a városi környezetben. A színárnyalat azért más, mert némely fotót a reggeli napsütésben, míg a többit egy kevésbé fényes helyen készítettem. Főbb paraméterek:
-7.8 x 10.5 cm
- gyors elérésű bankkártya rekesz
- titkos zseb a papírpénznek
- flexibilis fő zseb
- gyors elérésű igazolvány zseb

A tárca mérete 7.8 x 10.5 cm. Az egyik oldalán zárt, míg a másikon nyitott a fő zseb, ezáltal van egy vagány lejtése. A legvastagabb pontján 13 mm - ugyanezekkel megtömve az Undivided Wallet 10 mm, itt írtam.

A gyors hozzáférést biztosító, húzókás zsebbe egyetlen kártya fér úgy, hogy könnyen lehessen használni. Alatta van egy mindkét oldalán nyitott titkos rekesz, ahová a pénzt és az Erzsit raktam, ennek mérete 6.5 x 10 cm.

A fő zsebben elfér a sok vacak, ennek mérete 7 x 9.5 cm. Ezt egy flexibilis szövet fogja körbe, amely által könnyedén nyitható.

A hátulján van egy gyors hozzáférésű, átlátszó igazolvány ablak, melynek mérete 9.5 x 5.5 cm, ám valójában az átlátszó rész csak 8 x 5 cm.

Az alis fotókkal ellentétben a papírpénzt a titkos rekeszbe érdemes tenni, mégpedig háromfelé hajtva, amely által éppen egy bankkártya szélességét adja ki. Az egyik oldalán bedugom az ujjam, és így a másikon simán kijön a lóvé. Kasszánál nagyon könnyű volt kibányászni az bitcointot Erzsit, majd a maradékot a bankkártyával kifizetni.

A bankkártyás húzós fül príma, remekül betölti a szerepét.

A fő zseb is jól használható, akár két oldalról megnyomva, akár csak a kártyahegy két oldalán benyúlva (egyik végén a személyi, másik végén a szép kártya, a közepén lévők pedig ritkán használtak).

A hátán lévő átlátszó ablakban a bérlet teljes szélessége látható, így társadalmunk leghasznosabb és legműveltebb munkaerői is megtekinthetik, hogy ott van az ezüstcsík rajta.

Összességében az apró kivételével biztosítja a gyors elérést:
- kasszánál a bankkártyát egy mozdulattal ki lehet húzni
- készpénzt, Erzsit egy tolással ki lehet szedni, a blokkot egy mozdulattal be lehet oda gyűrni (már aki gyűjti, én nem)
- bérlethez zsebből egy mozdulattal előkapva szintén gyors
- munkahelyi belépőkártya pedig mindegy hol van benne, mert a tárcán keresztül nyitható vele az ajtó

Tipikus városi tárca a mindennapokra, nekem 2 nap éles teszt után tetszik.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146487) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Ha valaki memóriakártya és a 3dolcsis kupon párosításán gondolkodik akkor itt egy 64-es SanDisk.

Átalakítóval 10.09-3 dolcsi. (Appból)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#146488) Ateszpapa válasza petipetya (#146486) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lejárt a BKK bérleted. ;)

(#146489) Jofi81 válasza petipetya (#146486) üzenetére


Jofi81
őstag

Hány kártya fér bele? Te ezeket gyűjtöd amúgy? :D

(#146490) petipetya válasza Jofi81 (#146489) üzenetére


petipetya
nagyúr

Maximum 10 kártya fér el a jóízlés határán belül. Nehéz lejönni a minimalista tárcákról, lehet el kellene mennem egy csoportba, de megvárom az újabb tárcát, hogy majd azt vihessem magammal.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146491) atee_13


atee_13
őstag

Sziasztok!

TV hez keresnék valami mini pc-t. Elsősorban a cél digi omline lenne, itt nézném a csatornákat.

Mi lehet ehhez a legjobb ár érték arány?

Esetleg, ha nem nagy összegért lehet venni valamit ami sokkal többre képes, akkor annak sem lennék az ellensége :))

(#146492) NPeti89


NPeti89
csendes tag

Tegnap szerettem volna felhasználni a -3$-os kuponomat: app-ból eljutottam a megrendelés végéig, és itt valami hiba miatt nem teljesült a renedlés. Ezt 2x próbáltam, az orders-nél látom ezeket closed státusszal, és a pénzt nem vonta le a számlámról.
Ezután tettem egy próbát pc-ről, szintén ugyanez a hiba, closed státusz, viszont a pénzemet leemelte. Mit lehet ilyenkor tenni?

(#146493) erdey_a válasza NPeti89 (#146492) üzenetére


erdey_a
őstag

semmit... 1-2 hét és visszajön a pénz.
Ha visszaolvasol, látod, hogy én is 4 rendelést adtam le különböző kupon meg kódkombinációkkal és ebből 3 ki is lett fizetve, de ment closed-ra.
Új regisztrációval oldottam meg, csak úgy tudtam kuponokkal rendelni. Úgy látszik kezdi az ali is behúzni a féket, mint a gearbest a pontokkal.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#146494) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Random kinai, de mechanikus bill (szaktopicbol): alapbol eleg olcso, 1-2 dolcsis store kuponnal lehet olcsositani.

US $22.25 44%OFF | Metoo Edition Mechanical Keyboard 87 keys Blue Switch Gaming Keyboards for Tablet Desktop Russian sticker
https://s.click.aliexpress.com/e/beeyZUGu

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#146495) htc07 válasza atee_13 (#146491) üzenetére


htc07
addikt

szia,

ha a digi online-nak van androidos appja, akkor a legjobban azzal jarsz, ha veszel valami androidos boxot hozza (eleg egy gagyi is, nekem a horizon go tokeletesen elfut az amazon tabletemen (specifikacio))

(#146496) bbsofficial válasza petipetya (#146486) üzenetére


bbsofficial
tag

Ez valódi bőr?

(#146497) -secret- válasza bbsofficial (#146496) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Leírás alapján igen.

(#146498) petipetya válasza bbsofficial (#146496) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, de ez a genuine leather, ami a hasított bőrt jelenti. Az elmúlt 2 hétben linkelt valaki egy videót erről, a lényeg a képen látható:
- top: a bőr legfelső és legerősebb rétege, a szőr eltávolítása után fel tudják használni, az erősségét a majdnem függőlegesen egymásba fonódó rostok adják, amely által nagy a szakítószilárdsága
- high: ez még a felső réteg, de már a belsőbb rész
- genuine: az izmokkal érintkező bőrréteg, amely attól rugalmas, hogy a mintázata már inkább vízszintes és ezáltal kicsi a szakítószilárdsága, hiszen a rostok könnyen elcsúsznak egymáson
- darálék: ipari hulladék, olyan mintha egy fából készült tömör deszkát (top bőr) hasonlítanánk össze egy farostlemezből készülttel (darálék bőr ragasztóval összepréselve)

YouTube

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146499) ANOka válasza petipetya (#146498) üzenetére


ANOka
őstag

Szerintem a tehenet az ábra rossz oldalára rajzoltad! :D

(#146500) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mivel Tronsmart Encore S6-ot nem igazán találok, van-e ajánlott best buy fejhallgató, ami aktív zajszűrős?

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.