Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145401) DJ. Ru$y válasza robi191 (#145400) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez és ehhez hasonló cuccok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#145402) robi191 válasza DJ. Ru$y (#145401) üzenetére


robi191
kezdő

Köszönöm, közben ezt találtam, elvileg boltban megvehető, de árat nem ír. :o

Grabber

[ Szerkesztve ]

(#145405) DJ. Ru$y válasza robi191 (#145402) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez még mindig az eBay-es (kínai) kütyüs topic, így nem fogok itthonról linkelni, ha itt kérdezel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#145406) beg válasza DJ. Ru$y (#145405) üzenetére


beg
veterán

+1

A belföldi források megbeszélésére rengeteg más topik van. Összefoglalóban is van ajánlás. Ez nem az a topik.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#145407) Ghard válasza robi191 (#145402) üzenetére


Ghard
őstag

Azért nem olyan nehéz ám rákattintani a Where to buy gombra :U
Vagy típusszám alapján megnézni ebayen a találatokat

[ Szerkesztve ]

(#145408) fecus


fecus
őstag

Ha valaki vett már ilyen vagy hasonló autós telefontartót és sikerült felraknia a műszerfalra, akkor amit a kis videó elején mutat az ragasztós (amiről a fóliát lehúzza)? Ha igen, vette már le valaki, ottmarad a nyoma?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#145409) DJ. Ru$y válasza fecus (#145408) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az nem ragasztó... Az egy sima tapadókorong, ami csak pormentesítve van azzal a lappal. Nem, hagy ragasztónyomot, mert nincs ragasztó. Tudom, mert nekem is hasonló van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#145410) spileraaa válasza spileraaa (#145379) üzenetére


spileraaa
senior tag

Original Xiaomi Mi Speaker Bluetooth 4.0

Kb 4-5 órát bír

amikor kezd lemerülni lehetne használni power bankrol?

ha igen tudtok olyat ajánlani ami olyan hogy ha kint -20 es +50 C fok van nem lesz baja

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#145411) macilaci78 válasza fecus (#145408) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én viszont vettem és igenis van rajta valami takony. Pormentesítve volt, de a B5 Passat textúrás műszerfalán nem áll meg, van egy íve és nem fekszik fel rá teljesen.
Ez az első, amint volt ragasztó, a többin nem. És mindet ablakra teszem, ott tökéletesen áll.
Mágneses fejút használok, ebből viszont csak kettő vált be. Lehetőleg rövid nyakút, hogy ne rázkódjon, de a Passat szélvédője lapos szögű, a Mi A1 nem fér el állítva, ezért vettem a hosszabb nyakút. Ezen volt a ragasztó is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145412) DJ. Ru$y válasza macilaci78 (#145411) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az enyémen nem volt takony, de ugyanúgy pormentesítve volt. (Lehet csak azért, mert márkás, Baseus.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#145413) macilaci78 válasza DJ. Ru$y (#145412) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha már volt rajta takony, megpróbáltam a műszerfalra, üresen megállt, de bólogatott, ahogy a műszerfal ívén mozgott, a telefon súlya alatt meg pár perc után a korong széle elkezdett felválni és onnantól mindegy is volt... Szóval maradt az üvegre cuppantás. Úgy állítottam be, hogy a telefon nagyjából el is takarja, így a látómezőből nem takar ki.
Ezt rendeltem, nem Baseus, hanem noname. Behúzott gémmel használom, nem rázkódik. A telefontokba ragasztott fém lemezkéhez kapcsolódik a mágnes. El-el mászik, fordul a telefon, de le nem esik még Budapest vadregényesebb utcáin sem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145414) fecus válasza macilaci78 (#145413) üzenetére


fecus
őstag

Akkor még egy kérdés: Van most egy ilyenem van. Ha veszek egy olcsó, nem wireless cuccost vajon a gombóc a végén egyforma méretű? Ki tudom cserélni csak a kart?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#145415) Donki Hóte válasza Ghard (#145407) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Van valakinek ilyen videógrabbelő kütyüje?

Jobb ez, mint a korábban linkelt EasyCap grabber? (Ami ugyan jóval olcsóbb, de rettentő gagyi minőségben grabbel videót :O )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145416) Beni2360 válasza Donki Hóte (#145415) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem az ősrégi sony asztali hdd-s felvevő vált be. Szépen konvertál és még menüt is csinál a DVD-hez.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#145417) Real_Necro válasza Beni2360 (#145416) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én panát használok meg dvd ram lemezeket, valamint egy svhs öntvény mechanikás videót. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#145418) macilaci78 válasza fecus (#145414) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem vettem észre különbséget.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145419) Ghard válasza Donki Hóte (#145415) üzenetére


Ghard
őstag

Nézni kell teszteket róla. Ami az egyik embernek jó minőség, a másiknak nem biztos.
Random keresésre ezt dobta a youtube. VHS kamerával csinálta a videót amit 60 dolcsis cuccal digitalizált. Nem tűnik rossznak.

(#145420) pulutodurumo válasza spileraaa (#145410) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ha feltalálják azt az akkut ami ezt kibírja, szólok eskü. ;)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#145421) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok, mi az ajánlott vezetéknélküli porszívó, ami szétszedhető és akkor hosszu cső nélkül ilyen morzsa? Vagy van topicja? 100 dodoig mennék el

"If you're good at something, never do it for free!"

(#145422) beci válasza gboszi (#145421) üzenetére


beci
őstag

Ez nem lehet rossz, 9kpa...
[BlitzWorf® BW-AR182 2-in-1]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#145423) dugesz77 válasza beci (#145422) üzenetére


dugesz77
őstag

Bliztwolf-tól kicsit félek,mert jó pár terméküket kifuttatták elég hamar. Csere/kopó alkatrész utánpótlás miatt hezitálok ,pedig nem rossz cucc ez. Akarok is venni egy ilyesmit de valószínűleg Xiaomi-nál kötök ki megint.

[ Szerkesztve ]

(#145424) Degeczi válasza dugesz77 (#145423) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, a "Blitzwolf" csak a Banggood saját címkéje, számunkra ismeretlen beszállítók termékein. Így még az is előfordul, h egy adott típust ugyan nem futtatnak ki, de belül teljesen megváltozik (pl. a népszerű BW-SHP2 fogyasztásmérő konnektor is így járt az ősszel)

(#145425) Airedhyal válasza Degeczi (#145424) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Hogy járt a BW-SHP2, mit és menyire módosítottak benne?

(#145426) Degeczi válasza Airedhyal (#145425) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem módosították, hanem ősz óta másik gyártó készíti, teljesen más a belseje.
Ez annak fontos, aki átflasheli (mert azt persze másként kell). Aki gyári állapotában használja, annak csak annyi az eltérés, h másként néz ki a webes felülete, máshogy frissíti az adatokat. De egyébként ugyanolyan jól használható maradt és megbízható, azzal nincs gond.

(#145427) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Konyhába a gázt begyújtani ez milyen lehet?
Illetve az ilyen alágyújtóst könnyen be lehet vele gyújtani?

(#145428) petipetya válasza gyenesmartin (#145427) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem nem alkalmas rá. Tapasztalatom alapján egyik szikragyújtó sem az igazi a gázrózsához, ellenben a nyílt lángot adók már tökéletesek lehetnek. Igaz nekem azok sem, és a gyufánál jobbat még nem találtam erre.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#145429) Zola007 válasza gyenesmartin (#145427) üzenetére


Zola007
veterán

lángos gyújtó bármelyik vegyesboltban 300-400 ft

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145430) Beni2360 válasza gyenesmartin (#145427) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem se jó begyjutáshoz. Gáznál működik mivel ott is ennél kisebb szikrát adó az automatikás.
Nekem cserépkályha begyújtásnál gázzal tölthető gyújtó van amit kb 2 $ értékben itthon a Spárban megkapsz. Még a nagy huzat sem oltja ki a lángot.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#145431) dugesz77 válasza Degeczi (#145424) üzenetére


dugesz77
őstag

Így hirtelen körbenéztem itthon és nem kapható már a BlitzWolf® BW-P2 powerbank, BlitzWolf® BW-LT4 lámpa, BlitzWolf® BW-LT3 lámpa.
Biztos van jó pár ezen kívül is és nem olyan régi termék egyik sem.

(#145432) gyenesmartin válasza Zola007 (#145429) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Eddig bárhonnan vettünk ilyen lángos gyújtót, egyik sem volt minőségi. 5.-6. próbálkozásra gyújt be, de könnyen ki is aludtak. Néha még a gáztól is kialudnak.
Ezért is szeretném ezeket elkerülni.

[ Szerkesztve ]

(#145433) Degeczi válasza gyenesmartin (#145427) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Gázhoz jó, alágyújtóshoz nem, hiszen csak ívet húz, attól az nem fog meggyulladni.

(#145434) ggeleven válasza gboszi (#145421) üzenetére


ggeleven
őstag

Én ilyet vettem nemrég és imádom.
Alfawise FJ166A
2 hete van meg és szinte minden nap végigtolom a lakáson (pár perc az egész).Ma talán az autóban is ki tudom próbálni. Ha ez is meglesz, akkor írok róla többet.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#145435) werszomjas válasza ggeleven (#145434) üzenetére


werszomjas
őstag

Előtte milyen porszívót használtál?

Ilyen Bosch porzsákosom van, ennél jobb lehet :F

[ Szerkesztve ]

üdv

(#145436) kenand válasza Degeczi (#145424) üzenetére


kenand
veterán

Blitzwolf több lehet mint Banggood márka, sok helyen kapható..., de biztosan más gyártók termékeit árulja saját neve alatt, nagy kedvenc Xiaomi is ezt csinálja... Blitzwolf okos konnektorok Tuya gyártmányok (ahogy az Alfawise is) , ha nagyon nem piszkálják meg megy is mindkét appal. Van olyan konnektorom is amit a Sonoff ismert fel "sajátjaként " de aztán még sem működteti.... ott már jobban bele piszkáltak az fw-be.

[ Szerkesztve ]

(#145437) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#145431) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

LT3-LT4-ből vennék még, ha lenne :( sajnos azóta se láttam minőségben és árban hasonló kvalitású darabot.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#145438) Jarod1


Jarod1
addikt

,Valaki tud valami jóárasított törülközőt, főleg edzéshez kellene.

(#145439) Degeczi válasza kenand (#145436) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De, a "Blitzwolf" a Banggood bejegyzett márkaneve. Ettől még persze árulhatják máshol is (ahogy pl. a Conrad-os "Voltcraft" cuccok is kaphatóak többfelé)
A Tuya-tól a "Smart Life" szoftvert licenszelik, nem az a hardvergyártó. Ősz óta vmi "Gosund SP1" gyártmány kapható a BH-SHP2 okoskonnektorból.

(#145440) Ghard válasza gyenesmartin (#145427) üzenetére


Ghard
őstag

Alágyújtóshoz ilyesmit nézz.

(#145441) Real_Necro válasza Zola007 (#145429) üzenetére


Real_Necro
veterán

Évek óta minden pénteken kollégákkal lángost eszünk, de eszembe nem jutott eddig meggyújtani... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#145442) petipetya válasza Real_Necro (#145441) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#145443) kenand válasza Degeczi (#145439) üzenetére


kenand
veterán

Lehet jobban utána néztél mint én, mert annyira nem mélyedtem bele, de pl a Tuya többnek tűnik nekem mint csak SW gyártó. Szerintem van sok terméke hw+sw, amit lehet nem a Tuya gyárt le, de valószínű a hw+sw-t együtt adja el. Ha megnéztem a termékeit sok ismerőst látok, mit különböző neveken árulnak.
Pl ez teljesen megegyezik az én EFamilys konnektorommal (amit aztán az eWelink is sajátjának érzi, de mégsem kezeli) . A mutatott sw képek is teljesen megegyeznek.

(#145444) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok ajánlani valami megbízható tolatóradart, vagy esetleg kamerát, amit nem túl bonyolult beépíttetni és nem kell hozzá új fejegységet venni? :D

Köszönöm! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#145445) Ghard válasza Ghard (#136020) üzenetére


Ghard
őstag

2db 5 hónap után tönkrement a Haotiancheng ledekből, nem ajánlott.
És mivel aliexpress, most nincs ingyen visszaposta vagy csere/full refund :D

[ Szerkesztve ]

(#145446) erdey_a


erdey_a
őstag

sziasztok, külső usb-s 2,5 sata winchester házból hol és melyiket érdemes most?

illetve ugyanitt olcsó, s jó, laptopra csipeszelhető webcam-re is elfogadok tippeket

Vérboci

(#145447) Ciccuka válasza erdey_a (#145446) üzenetére


Ciccuka
veterán

Verbatim

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#145448) htc07


htc07
addikt

látom van már egy csomó xiaomi gateway (upgrade, aqara, mijia) meg ezekhez a kellékek, melyiket éri meg a legjobban megvenni, mi különbség van köztük? (hangvezérlést nem használok)

illetve pl. egy aqara hőmérő kompatibilis a mijia gateway-el? vagy mi a különbség ezek közt?

[ Szerkesztve ]

(#145449) tigipuf


tigipuf
senior tag

Már egyszer érdeklődtem hátha most is segít valaki... :)

Volt 1 ilyen BG-s rendelésem:

Mivel 2 hét alatt sem tudták feladni,így refundot kértem,most így állunk:

Szerintetek,tapasztalatotok szerint kb mikor hajlandóak paypalra visszautalni az összeget?

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#145450) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok

230V-os Quick Charge 3.0 töltőre lenne szükségem, igazából egy ilyen port elég lenne de nem találok olyan termékem amelyen csak ez a csatlakozó lenne megtalálható. Az Essager mennyire megbízható termékeket gyárt? Az Ugreenhez képest féláron árulják. Esetleg van valakinek tapasztalata a márkával?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.