Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146302) tobias40 válasza #46372352 (#146301) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem ilyen van,ajánlott részemről!

(#146303) Dr.NX válasza Ghard (#146276) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez biztos? Ez jogszabályban szerepel?

Elfogadom a sütiket.

(#146304) Dr.NX válasza htc07 (#146277) üzenetére


Dr.NX
addikt

Olyanra tudok gondolni, hogy mondjuk a mögötted jövőnek vakít a fényszórója, akkor felvillantod neki a VAKÍT feliratot.
Vagy mondjuk autópályán felhívni a figyelmet a mögötted 3 méterrel nyomuló prémium német autót vezető közlekedésben résztvevőt a helyes követési távolság megválasztásának fontosságára. ;]

Elfogadom a sütiket.

(#146305) Donki Hóte válasza Dr.NX (#146303) üzenetére


Donki Hóte
veterán

6/1990. KöHÉM rendelet.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146306) shield válasza Dr.NX (#146303) üzenetére


shield
őstag

Elvileg a nem szabvány jelzésű belső féklámpát sem lenne szabad használni, nem hogy ezt a marhaságot. Tegyél egy próbát, majd meglátod.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#146307) Dr.NX válasza Donki Hóte (#146305) üzenetére


Dr.NX
addikt

Köszi, ezzel el is dőlt a kérdés.
A világító és fényjelző berendezések alkalmazására és működésére vonatkozó üzemeltetési műszaki feltételek

37. § (1) * A járművön csak olyan fajta, olyan színű, oly módon elhelyezett és annyi világító-, illetőleg fényjelző berendezést szabad alkalmazni, amilyent és amennyit a rendelet előír vagy megenged. Ez a rendelkezés nem vonatkozik az olyan világítóberendezésekre, amelyeknek a fénye a jármű üzemszerű használata során kívülről sem közvetlenül, sem közvetve nem látható (pl. csomagtér-megvilágító lámpa, szerelőlámpa), továbbá azokra a világító-, illetőleg fényjelző berendezésekre, amelyeket a világító- és fényjelző berendezések elhelyezése tekintetében jóváhagyási jellel * ellátott járműveken gyárilag helyeztek el.

Elfogadom a sütiket.

(#146308) Donki Hóte válasza Dr.NX (#146307) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Így van :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146309) 1stVikman válasza #46372352 (#146301) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia, itt van még egyszer a link : ANDE Magnetic Car Cellphone Mount Holder - Black

(#146310) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

3.5 jack jack kábelt keresek aminek a csatlakozó része nem bumszli. A tok miatt nem fér be de a fülhallgatóé viszont igen.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#146311) Ghard válasza Dr.NX (#146303) üzenetére


Ghard
őstag

Igen, még fényvisszaverő matricát is tilos feltenni. :K

[ Szerkesztve ]

(#146312) eddieke666


eddieke666
tag

Sziasztok!

Van egy idős ismerősöm aki már sajnos többször elesett otthon,és magától nem tudott felállni.Hiába kiabált ,sajnos az otthon lévő rokonai nem hallották.Tudtok ajánlani valami bevált kézi riasztót,amit meghallanának a rokonok?

(#146313) UberMutant válasza eddieke666 (#146312) üzenetére


UberMutant
őstag

mobil egy madzaggal a nyakába akasztva, azzal mentőt is tud hívni

(#146314) Zola007 válasza eddieke666 (#146312) üzenetére


Zola007
veterán

valamelyik nagyifon, azokon van SOS gomb, küld SMS-t vagy felhív egy adott számot
ha gyorsan, olcsón kell valami, akkor vegyen egy nagy hatótávolságú vezetéknélküli csengőt
a központi egységet tegye egy jól hallható helyre, a nyomógombját pedig hordja a zsebében

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146315) eddieke666 válasza UberMutant (#146313) üzenetére


eddieke666
tag

Zola007

Azt elfelejtettem leírni,hogy nagyon rosszul lát.Ezért gondoltam én valami 1 gombos riasztóra.Természetesen nem biztos hogy ez a legjobb ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#146316) ztibor válasza eddieke666 (#146315) üzenetére


ztibor
senior tag

a nagyifon jó ötlet. nem kell hozzá látni, van a hátulján egy S.O.S. gomb, ha megnyomja x másodpercig, hívást indít és ha bevan állítva sms-t is küld.
Fateromnak nemrég vettünk ilyet, működik, de szerencsére élesben még nem kellett kipróbálni.

(#146317) i-sti


i-sti
senior tag

Honnan lehet most jó áron Nitecore TINI lámpát vásárolni?

Novum Forum Siculorum

(#146318) mazsi válasza ztibor (#146316) üzenetére


mazsi
senior tag

És még jobb ugyanezt óraméretben a csuklójára tenni, mert egész biztosan nem fog senki egy tárgyat magával cipelni ami nélkül tök jól eléldegélt 70-80 évig. ÉS akkor még be is lehet mérni a helyzetét a nagyvilágban, ha nekiindul a tiniszerelmét felkutatni a nagyvilágban :)

Nem pont az idősek a célcsoport alapesetben, de ilyen kategóriát keresnék:

Q60 LBS Smart Watch Baby Kid Watch SOS Call Location Device Tracker Safe Anti Lost Monitor

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#146319) MittuDomain_ válasza eddieke666 (#146312) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekünk is a vezeték nélküli csengő vált be. A nagyi már nincs köztünk, de szerintem ha az nincs nála, a 92 éve 2-3al kevesebb lett volna.

Annyi hogy amíg a telefont látod ha merül, mi teszt jelleggel is átcsöngettünk naponta, nehogy abból legyen baj, hogy lemerült az elem. Viszont tényleg 1db gomb, nem lehet kikapcsolni, félrenyomni, stb.
Persze ehhez az is kellett, hogy tényleg mindig legyen otthon valaki, ebből jobb a telefon.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#146320) dugesz77 válasza MittuDomain_ (#146319) üzenetére


dugesz77
őstag

Mi is egy vezeték nélküli csengővel "digitalizáltuk" a mamit működött, nem volt gond. Egyébként Alert Pager néven futnak ezek az egy nyomógombos személy hívók. Például ez lehet meg is megfelelne a célnak.

[ Szerkesztve ]

(#146321) vargalex válasza grizlisandor (#146291) üzenetére


vargalex
félisten

Mi egy Nulaxy KM-19-et használunk, lassan 2 éve hibatlanul működik. Lehet, hogy nálad éppen az autóban változott valami, ami zavarja. Másik autóban is így viselkedik?

Alex

(#146322) habmalac


habmalac
tag

Üdv! Valami hasonlót szeretnék vásárolni, mozgásérzékelős, automata felvevős stb... van valaki aki már próbált ilyesmit ami bevált?

https://www.amazon.com/Degree-Peephole-Digital-Doorbell-Automatic/dp/B0749BQ626

(#146323) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

ROIDMI Car Holder -t keresnék de nem igazán találok, mindenütt out of stock.
Esetleg tud vki olyan helyet ahonnét van még belőle elérhető termék?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#146324) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Megjött a Deerma F600, viszont a légtisztító szűrő (silver ion) nincs benne. Nézelődtem neten, de ahol van emberi áron az csak kínán belül szállít. Nem emberi áron meg annyi mint a gép.

Tud valaki beszerzési forrást?

(#146325) -secret- válasza pvt.peter (#146323) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Alin van 14$ alatt. Keress rá!

(#146326) Nikaré válasza pvt.peter (#146323) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
Csak ROIDMI a jó?

(#146327) pvt.peter válasza Nikaré (#146326) üzenetére


pvt.peter
őstag

-secret-: köszönöm, megtaláltam.

Nikaré: igen, kifejezetten ezt a típust kerestem.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#146328) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Üdv!

EZ mennyire érheti meg ennyiért? Új telefon lenne, 3 évest váltana kb. Vagy nem akkora biznic Eu Priority Line-nal sem, maradjon inkább az Eustock?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#146329) Zoli-bácsi válasza Vertigo18 (#146328) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Azt ugye látod, hogy pre-order? Processing time:Expected on April 10, 2019

(#146330) Vertigo18 válasza Zoli-bácsi (#146329) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, láttam... Ebből a szempontból ráér.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#146331) UberMutant válasza Vertigo18 (#146328) üzenetére


UberMutant
őstag

mi értesz eustock alatt? az eustock.eu oldalon a legolcsóbb telefon is 44 ropi ez meg 100 dollár.
egyébként az árához képest jónak mondható a specifikációja, egy 3 éves ismeretlen telefont biztosan ver.

(#146332) Vertigo18 válasza UberMutant (#146331) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, Eustock.eu-ra gondoltam. Mindnyájan tudjuk szerintem, hogy az egyik legolcsóbb olyan odlal, ahol azért rendes garanciát is kapunk.

Az "ismeretlen telefon" (amit váltana) pedig egy Xiaomi Redmi Note 2.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#146333) powerwade


powerwade
senior tag

Hello, mi az epp aktualisan ajanlott LEGO kombatilis gyarto, shop? Egy korabbi linket mentettem:HuiQibao, de gondolom van mas is. Koszi.

Probaltam keresni de a 'lego' szora a 'legolcsobb' kifejezeseket dobalja, ami lassuk be elegge gyakori itt :D

[ Szerkesztve ]

(#146334) DJ. Ru$y válasza powerwade (#146333) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lepin.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#146335) Zola007 válasza mazsi (#146318) üzenetére


Zola007
veterán

Én is valami hasonlót keresek.
Ezen közül a gyerek GPS tracker órák közül vett már valaki?:
itthon elvileg Global W5C / Cellect márkanév alatt fut ez: Q50 16 dollár

illetve Wonlex GW100 név alatt fut ez: Q90 21 dollár

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146336) i-sti válasza powerwade (#146333) üzenetére


i-sti
senior tag

(#146337) powerwade válasza i-sti (#146336) üzenetére


powerwade
senior tag

Koszi, es neked is DJ. Ru$y. Be is vasaroltam :)

(#146338) pn4hvq válasza Zola007 (#146335) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Aham, én vettem a fiamnak Q50-est vagy 2 vagy 3 éve húsvétra. Vettem bele egy Domino simet és arra valami ameddigelnemfogy netet (nem jut eszembe a neve, ha kell, utánajárok). Én telefon helyett adtam a gyerekre.
Tapasztalatok:
-csak a telefonos appban beállított számok hívhatják fel az órát (mert ugye telefonként is működik), mint a Knight Riderben
-az óráról listából hívhatók a fentebb beállított számok
-egy gombnyomásos sos hívás. Ha nem veszem fel, akkor smsben küldi a gps koordinátákat.
-én minden este felteszem a töltőre (az akkuja nem valami bika), a biztonság kedvéért (ha valamiért hívnia kell, tudjon)
-tudsz oda-vissza hangüzenetet küldeni (a telefonról az órára és vissza)
-észleli, ha le van véve a kézről (pulzusfigyeléshez hasonló érzékelő van rajta)
-be lehet állítani geofence-t: meghúzol egy x méretű kört, és ha kimegy belőle, jelez. Ezt nem használtam, csak van ilyen opció.
-3 lépésben változtatható, hogy milyen időközönként küldjön az appba (felhőbe) koordinátákat. Pl. egyszer próbaként beállítottam 1 perces intervallumot, és gyönyörűen látszott egy google térképen (vagy ugyanolyanon), hogy melyik útvonalon biciklizett a gyerek.

Negatívum:
-smst nem tud fogadni (legalábbis én nem jöttem még rá, hogyan lehet)
-épület árnyékolhatja
-van, mikor sacc/kb 20m-rel odébbra mutatja, mint a tényleges hely
- az appban néha 5-10 percet elszórakozok, hogy lekérem az aktuális pozíciót, és még mindig a korábbit mutatja. Ez lehet, hogy azért van, mert az iskolában az épület árnyékolja.

Szerk.: felhőből szinkronizál, így elvileg mások is láthatják az óra helyzetét. Hogy ez problémaforrás-e, az egyéni döntés.

Én újra megvenném, ha "nyomkövetni" (ez neki és nekünk, szülőknek is biztonságérzetet ad) szeretném a fiamat és nagy méretű telefon helyett bármikor el tudjon érni erről.

[ Szerkesztve ]

(#146339) Zola007 válasza pn4hvq (#146338) üzenetére


Zola007
veterán

köszönöm szépen a részletes beszámolót :R
épületben az SOS és hívás működik?
vastag falú kőházban lakik, a telekomos és telenor SIM-nek meggyűlik vele a baja, ezért is van neki egyedül neki vodafone kártyája

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146340) pn4hvq válasza Zola007 (#146339) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A gyerek iskolája panel, üveg és vasszerkezetű. Abból hiba nélkül tud hívni (feltételezem, itt olyan korlát fordulhat elő, hogy a fizikai méret miatt kisebb lehet az antenna mérete). A hívás sima gsm hálózaton történik, nem adatforgalom alapú.

(#146341) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Emailes egyeztetes alapjan 1 hete emailben irtak Bangoodrol,hogy refundot megkaptam egy termekre.Azota sem jott meg a penz Paypal szamlamra. Irjak Paypalnak?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#146342) DJ. Ru$y válasza beci (#146341) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha kártyáról vonta a pénzt, akkor a pénz a kártyádra megy vissza, nem Paypalra.

Ellenkező esetben érdemes vagy írni még egy üzenetet a BG-nak vagy a Paypalnak.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#146343) beci válasza DJ. Ru$y (#146342) üzenetére


beci
őstag

Paypallal fizettem. Eloszor oda kell visszamennie,majd onnan a kartyamra.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#146344) Dluinet válasza beci (#146343) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a kártyához csatolt számlára kerül közvetlenül

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#146345) DJ. Ru$y válasza beci (#146343) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha Paypallal fizettél, de kártyáról vonta, akkor sem jelenik meg az összeg a Paypalon, "magától visszamegy" a számládra. A Paypalon a számlatörténetben lesz csak bejegyzés, vagy annál a fizetésnél amelyik az eredeti, hogy visszafizették annak az értékét.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#146346) Imy


Imy
veterán

E-bay hibaüzenet, mitől van, mi rá a megoldás? :F

(#146347) wwenigma válasza Imy (#146346) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Click here to place call, felhiv egy automata a megadott telefonszamodon es lediktal egy számsort majd azt megadva ebayen megemelik a vasarlasi limitedet. Gyk account ellenőrzés.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146348) kmarci25


kmarci25
veterán

Mi band 3-ra van most valami bestbuy opció? Vagy egész egyszerűen eustock és kész?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#146349) Imy válasza wwenigma (#146347) üzenetére


Imy
veterán

Okés, de hova klikkeljek, hogy felhívjanak? :D

(#146350) -secret- válasza Imy (#146349) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.