Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145601) dugesz77 válasza Breki (#145599) üzenetére


dugesz77
őstag

Én innen rendeltem. Ennél rá van ragasztva előre a ragasztó csík.

(#145602) szabifotos


szabifotos
senior tag

EU Priority Line telót posta hozza, ugye nem futár? Csak ha nem lenne itthon senki azért fontos...

(#145603) tupacamaru válasza szabifotos (#145602) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem GLS viszi? Nem kaptál nyomkövető számot?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#145604) szabifotos válasza tupacamaru (#145603) üzenetére


szabifotos
senior tag

Hmm, látom már. GLS. Akkor meg úgyis hív majd a futár gondolom... :R

(#145605) Ance válasza dugesz77 (#145601) üzenetére


Ance
őstag

Ez gondolom nem módosítja azt, hogy a gép mikor írja a szűrőcserét. Azt biztos a menetifő és észlelt szennyezettség alapján számolja.

Mennyivel hosszabb ideig használja a szűrőt az aki ilyet is rak rá?

(#145606) farkas-j válasza gabe_ (#145576) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszi, de félreértettél. Én nem beépítőkeretet keresek, hanem valami többé kevésbé esztétikus dobozt, amibe be tudnám építeni a rádiót.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#145607) farkas-j válasza DJGABI (#145583) üzenetére


farkas-j
őstag

Valami esztétikusabb műszerdobozt vadászok. Hangszórók nem lesznek beépítve csak a táp. Régebben amikor még magam marattam építettem az elektronikákat sok mindent építettem és dobozoltam. Most itthon egy normálisabb műszerdoboz 4-6ezer Ft, ami összemérhető a rádió árával.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#145608) dugesz77 válasza Ance (#145605) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem tudom mi után számol a légtisztító. Nálam láthatóan jól összegyűlik rakta a por tehát annyi értelme biztos van,hogy kevésbé terhelem le a szűrőbetétet . Nem hiszem,hogy tovább bent hagyom mint ahogy jelezne , de talán így maradt benne tartalék az élettartama végéig . Ha máskor nem is de ilyen extrém poros eseményeknél megéri használni. Nálam mondjuk rajta van non-stop ,másfél havonta újra cserélem a réteget a régi megy ki kukába , nem nagy pénz érte.

(#145609) Sungoo


Sungoo
addikt

Rendeltem egy Baseus s06-ot, remélem nem lövök mellé, erősítsetek meg ebben. :D A mostani fülesem maga a tökély, csak az akksi másfél órás.

(#145610) .: JuSzT :. válasza Sungoo (#145609) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nem rossz de inkább a Tronsmart S2. 10-12 óra üzemidő

(#145611) wwenigma válasza Sungoo (#145609) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Több darab mukodik ismerősöknél, jó cucc. Én most Wavefun Flex 2 -t rendeltem 14$-ért mert a Tronsmartomban az egyik akku meghalt igy csak 3 órát tud már...lesz abból egy BT speaker igy... Flex Pro lenne az igazi quick charge miatt de abbol ki vannak fogyva.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#145612) Sungoo


Sungoo
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Kíváncsian várom, mit tud.

(#145613) Minstrel válasza wwenigma (#145611) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nekem most jön a második Flex2, mert amit először kaptam az nem vette a töltést. Egyszer lehetett tölteni és 10 perc múlva jelezte, hogy feltöltve, de 15 perc használat után lemerült.
Remélem a következő jó lesz.

(#145614) bul07


bul07
nagyúr

rosegal.com

3D Electronic Christmas Decoration Tree DIY Kit
[link]
WDMY02
$1.99

Egy ilyen már jött nekem, mg nem forrasztottam össze majd karácsony előtt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#145615) Degeczi válasza bul07 (#145614) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pár éve raktam össze egyet, gyerekkel (pl. alkatrészlábak lecsippantésével) jó időtöltés
Az rémlik, h vmi apróság el volt írva a leírásában/rajzán amitől tán az egyik szín kisebb fényerővel ment. Nem ugrik be, h mi, de egyszerű volt javítani (és azóta lehet, h eleve jó leírást mellékelnek)

(#145616) DeFranco válasza bul07 (#145614) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi a tippet, megrendelem. infó: csak egy darabra érvényes a kupon, kettőt vettem volna.

(#145617) Degeczi válasza bul07 (#145614) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Jé, megtalátam, annak idején elmentettem:
Az A panelon az előtétellenállások:
- R2: 2k, ami a piros LED-ekhez tartozik
- R4: 1k, a narancsságra LED-ekhez
- R6: 330 a zöld LED-ekhez
(az eltérő színű LED-ek más áramot igényelnek kb azonos fényerőhöz)

A B panelon azonban
- R2 a zöld LED-ekhez tartozik
- R4 a pirosakhoz
- R6 a sárgákhoz
ezért ennek megfelelően más értékeket kell ide beültetni (a színhez tartozóan ugyanolyan értéket, mint az A-n), különben nagyon kis fényerővel világítana a zöld a B panelon

[ Szerkesztve ]

(#145618) DeFranco válasza DeFranco (#145616) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak akarnám rendelni, nem enged shipping methodot választani...

(#145619) DJGABI válasza DeFranco (#145618) üzenetére


DJGABI
addikt

mobilról megy. nem kattintottam semmire, csak a tracking mellől a pipát ki

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#145620) DeFranco válasza DJGABI (#145619) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mobilról nekem is sikerült, bár onnan is kacifántosan.

szerk: megvan, a sima checkoutot kell választani, nem a checkout with paypalt, és akkor rendben meg lehet rendelni PC-ről is.

újra beírva másodszorra is megadta a kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

(#145621) kigyi_23


kigyi_23
addikt

FBRG2019

Ez mire működik? Most kaptam Rosegal-tól az van odaírva mellé Saving $5-$10

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#145622) DJGABI válasza kigyi_23 (#145621) üzenetére


DJGABI
addikt

fb-n is dobta nekem reklámban, 50$ felett 5-öt elenged :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#145623) chatran


chatran
őstag

EarPods koppintás Lenovo fülhallgatóval van valakinek tapasztalata? Most egész jó áron van.

(#145624) Zola007


Zola007
veterán

kábelsaru és összekötő krimpelő van valami értelmes Kínából? :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145625) spileraaa válasza gyenesmartin (#145427) üzenetére


spileraaa
senior tag

egyből begyúl tőle
vagyis szerintem nagyon jó majd meg rendelek valami masszívabbat mert ugyanilyen van de ez elég törékeny külsőnek érzem

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#145626) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Zéger(seeger) fogó van ajánlott kicikínai? Igazából nagyon hobbi célra, szinte alig lenne használva, tehát ilyen értelemben nem kell hogy brutál strapabíró legyen, de azért ne is essen szét az ember kezében. :D

(#145627) Pzoli2


Pzoli2
tag

2.18.-dikán rendeltem ma megkaptam Német raktárbol.
Huion Inspiroy Q11K vezeték nélküli digitális grafikus rajzoló tábla toll, 8192-es szinttel rendelkező táblagépek 8 Expressz kulcs és tolltartó nagyon tetszik .
[link]

(#145628) szabifotos válasza Zola007 (#145624) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én anno ezt rendeltem. LINK Nekem nincs vele bajom, bár tény, hogy nem sűrűn használom, de amikor kell, akkor teszi a dolgát.

(#145629) DeFranco válasza Zoli-bácsi (#145626) üzenetére


DeFranco
nagyúr

halkan írom, én ilyet vettem: [link]

stabilnak korlátozottan stabil a cserélhető fejek miatt, de leszedi a zégergyűrűt meg vissza is rakja

(#145630) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Xiaomi Okos Kuka

Ez eskü jó lenne, csak azért a 15.5 liter nem túl sok. Nálam ez hamar megtelne, és hát a [link] a kukazsák is nagyon drága így..

(#145631) Chris Kiki válasza DeFranco (#145629) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Egy erősebb zégergyűrűnél atomjaira szakad a közepe. Nálam a nem ajánlott kategória.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#145632) Imy válasza Atomgeszi (#145630) üzenetére


Imy
veterán

(#145633) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Olyan USB3.0-s 2,5" vagy m.2-es cuccot keresek, ami tudja az USB3.0 sebességét.

Mert vettem egy 1200FT-os eBay-st, beleteszem az SSD-t, de nem tudok egyszerűen 45MB/s olvasási sebesség fölé menni. NTFS fájlrendszerbe van formázva.

USB3.0-s pendrive pedig ugyanazon a porton simán olvas 130MB/s-mal.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#145634) pulutodurumo válasza Graphics (#145633) üzenetére


pulutodurumo
őstag

3-4$-ért nem kell sokat várni. Nekem ilyen van, ez nem lassú. 10$ alatt vettem kicsivel. Az Orico is jó, azt a húgom használja. Már nem emlékszem az mennyire gyors, régebben vettem.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#145635) Graphics válasza pulutodurumo (#145634) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Érdekes amúgy, hogy benchmark programban szarul teljesít, de olvasásra meg brutál jó, a 2GB-os állományt pár másodperc alatt másolta, szóval a program nem akarja jól kezelni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#145636) pulutodurumo válasza Graphics (#145635) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Sztem' a vezérlő chip gagyi, ha csak egy olvasást kell végigvinni azt még bírja, ha sok feladatot kap akkor kezdi feladni. Csak hangosan gondolkodom...

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#145637) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

MantisTek GM2 egér f3e3a0 kuponkóddal most 8.99$ ha esetleg valaki egy belépőszintű gamer egeret keres.

(#145638) MittuDomain_ válasza -=Jam=- (#145637) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tetszene, de a képek alapján nem egyértelmű, balkezesnek is használható-e (aka szimmetrikus)? Van egy "designed for right-handers" része, de talán (?) csak a balra tett oldalsó gombok miatt.
A google sem segített eddig...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#145639) citkar válasza MittuDomain_ (#145638) üzenetére


citkar
addikt

Ott egy retek nagy kép a linken, hogy : Designed for right-handers.

(#145640) w.miki


w.miki
veterán

304 Stainless Steel Toilet Spray Gun - Silver Spray Gun [Gearbest]
Ára: USD 6,99

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145641) DJ. Ru$y válasza MittuDomain_ (#145638) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Felülnézeti képeken látszik, hogy nem szimmetrikus a ház kiképzése, ergo ez only jobb kéz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#145642) MittuDomain_ válasza citkar (#145639) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Igen, ezt a feliratott láttam (lásd az eredeti hsz-em, ahol ezt leírtam), de nekem képek alapján a két oldalsó gombon kívül én nem látok asszimetriát. Pont ezért kérdeztem rá tőletek, akik ajánlájk, ill. itt a fórumon talán van ilyen valakinek...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#145643) Salex1 válasza w.miki (#145640) üzenetére


Salex1
senior tag

Nem nagy akció. Ebay-en olcsóbb

(#145644) Zozzant válasza Salex1 (#145643) üzenetére


Zozzant
addikt

Ez mire jó? Szaros vízzel fröcskölni????:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#145645) DJ. Ru$y válasza MittuDomain_ (#145642) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egy jól lehelyezett kör megmutatja szépen az eltéréseket. (a kör középpontja az egér középvonalán helyezkedik el)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#145646) citkar válasza MittuDomain_ (#145642) üzenetére


citkar
addikt

Ahogy írták feljebb, látszik a linken szereplő képeken is, jobb oldalon, bizonyos helyen jobban kiöblösödik, nem szimmetrikus.

(#145648) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap megjött a 8 driveres Convoy S2. 20 napot futott, gyorsan ideért. Van 6-os is, ez a 8-as azért érezhetően erősebb :K

(#145649) MittuDomain_ válasza DJ. Ru$y (#145645) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Akkor kihagyom, hála a segítségért! :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#145650) HornedReaper válasza tboy93 (#145648) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Utólag kiderülhet, milyen driveres van az embernek anélkül hogy nagyon szét kéne pani? Van 2, de franc tudja már melyik milyen :DDD

Keress kínai shopokhoz kuponokért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.