Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145701) emre válasza Ciccuka (#145696) üzenetére


emre
veterán

40k-ért 18000-es :Y amikor 20k körül szinte bármilyen kocsi akku beszerezhető? Előbb kötöm rá a 20000-es xiaomi powerbankomat, de 14k körül volt Aldi/Lidl akkutöltő is bikázó funkcióval.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#145702) bul07 válasza powerwade (#145700) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam a 200Ft-os megy egy nagyba, már vagy 3éve nem volt ürítve, legutóbb mikkor volt 84e volt benne, de akkor volt 100-as is vagy 10-20e-ért

Most csak 200-as, nyáron fogom üríteni már alig tudom belegyömöszölni, szerintem 100e felett lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#145703) Real_Necro válasza powerwade (#145700) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha így tennék, gyakran kellene mobilt vennem... meg cégnek is. Ízlések és pofonok. Nálam az apró megy kocsimosásra, meg pizzafutárnak, vagy céges automatába.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#145704) gebro válasza lorcsi (#145694) üzenetére


gebro
aktív tag

Köszi a választ, megnézem. Néztem már hazai boltokban én is de ezt mondjuk nem láttam.

kenand: Köszi neked is a választ. Én is attól tartok, hogy közel sem tudják az odaírt mAh-t, ezért is gondoltam, hogy rákérdezek.

(#145705) AndrewBlase válasza gebro (#145693) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nézegettem én is ezeket, sőt, évek óta wish-list-ben van egy, de inkább itthonról vettem egyet 2,5×-es áron.

Megérkezett, feltöltöttem, kikötöttem az akksit, és csont nélkül indította a kocsit. :C

Miért mindig én???

(#145706) gs20


gs20
tag

Aldis zsebbikám van évek óta, marha jó cucc, szerintem fontosabb és többet ér, mint a pótkerék... (Nem azon van a hangsúly, hogy aldis, hanem, hogy mennyire hasznos.)

[ Szerkesztve ]

E=MZ²

(#145707) Skillet válasza zebede (#145064) üzenetére


Skillet
addikt

Bocs, kicsit sokára, de igen... Tapasztalat. Cégesen mindig szívtam vele, végül inkább behúztam a vezetéket. Hosszabb idő, de egyszer kell rendesen megcsinálni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#145708) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok tablettartókkal van valakinek tapasztalata? Navigációhoz kellene, teherautóba.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#145709) 6120 válasza powerwade (#145700) üzenetére


6120
tag

Én az évi egyszeri szivassal sem tudok mit kezdeni. Te hol váltod be az aprót akkor?
Bp Krisztina terén levő CBAban volt apró automata, de a többször nem működött, mint igen..

(#145710) Zola007 válasza 6120 (#145709) üzenetére


Zola007
veterán

piacon
zöldségesek mindig örülnek neki

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145711) beg


beg
veterán

A kínai kütyüsben tényleg vedd a hazait és hol váltjuk az aprót a téma? :U

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#145712) p.t.r válasza pocokxx (#145708) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nekem konkrétan ez a fajta van: [link] ...bár ez most épp "Out of Stock". Nekem bevált, elég sok irányban állítható, még a tablet vastagságához is lehet állítani a kis 4db körmöt. Hatalmas a tapadókorong, egyszer sem esett le. :)
Még annyit, hogy rázkódás azért kicsit előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#145713) Donki Hóte válasza p.t.r (#145712) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ennek lehet állítani a szárát hosszában? Vagyis a tapadókorongos rész és a tablet-tartó rész közötti fényes rúd hossza állítható valahogyan?

Az ilyen rövid szárú tartók sok esetben kicsik a feladathoz :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145714) p.t.r válasza Donki Hóte (#145713) üzenetére


p.t.r
aktív tag

A hossz nem állítható.

(#145715) Donki Hóte válasza p.t.r (#145714) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ilyen nekem is van :( Úgy oldottam meg a problémát, hogy elfűrészeltem a fényes rudat és beletoldottam egy megfelelő hosszúságúra vágott fém csövet. Ettől függetlenül, ha találnék állítható hosszúságú rúddal felszereltet, akkor olyat vennék.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145716) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi húsdaráló/robotgép 400W
XIAOMI Deerma DEM - JR01 1.8L Stainless Steel Meat Grinder Food Blender Electric Grinder
Ft19,419

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145717) Real_Necro válasza beg (#145711) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csak ha az aprót a postásnak/futárnak adjuk, aki hozza a kínai csomagjainkat. ;)
Tűkön ülök, zapals "kuponos" csomagom, 65 napja úton, magyar posta vámolja 26 napja, de talán következő héten már ide ér...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#145718) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Asus ZenFone Max (M1) Global Version 5.5 Inch HD+ 4000mAh Face Unlock Android 8.0 2GB 16GB Snapdragon 425 4G Smartphone - Black
Preorder US$74.99 banggood email only price - 22 ezer Ft
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_(m1)_zb555kl-9097.php
A proci és RAM elég harmatos, de ennyiért oké.

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#145719) erdey_a válasza Dr.NX (#145718) üzenetére


erdey_a
őstag

nem bírok hozzá áfamentes szállítást választani... mit rontok el?

Vérboci

(#145720) Dr.NX válasza erdey_a (#145719) üzenetére


Dr.NX
addikt

A rendelés utolsó oldalán tudod kiválasztani (Priority Direct Mail vagy EU Priority Line). Hogyhogy nem tudod kiválasztani?

Elfogadom a sütiket.

(#145721) PainKiller13 válasza Dr.NX (#145718) üzenetére


PainKiller13
őstag

Kijelző is gyenge ekkora mérethez. Zenfone Max Plus volt 34k-ért kb 1 hónapja, az sokkal jobb vétel volt. Holnap jön meg :))

(#145722) erdey_a válasza Dr.NX (#145720) üzenetére


erdey_a
őstag

...hát mert nem a rendelés utolsó oldalán akartam. balfék vagyok kora reggel :W
bocsi és köszi

Vérboci

(#145723) htc07 válasza Atomgeszi (#145672) üzenetére


htc07
addikt

nekem az ugreen-tol van 3 meteres microusb: [link]

oke hogy harom meter, de en nem vettem eszre hogy lassabban toltene, QC2.0 is hibatlanul mukodik vele.

(#145724) Beni2360


Beni2360
félisten

Mini Digital LCD Thermometer Hygrometer Indoor Digital LCD Display Sensor
Talán valakit érdekel. - 537 Ft.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#145725) tlala válasza Beni2360 (#145724) üzenetére


tlala
addikt

Nem szeretnék ünneprontó lenni, de nekem 2 db van ebből, még a 0,99 USD-s korszakból.
Általában 4 féle adatot mutatnak, a páratartalom kb. 10 %-kal tér el rajtuk, a hőmérséklet csak 1-2 fokkal.

[ Szerkesztve ]

(#145726) DeFranco válasza Beni2360 (#145724) üzenetére


DeFranco
nagyúr

halkan jelzem mindenféle kritikai szándék nélkül (ami az ajánlást illeti) hogy nekem ezekkel nagyon rossz tapasztalatom van, pontatlan, semmit nem érő vacak. a hőmérsékletet jól méri a páratartalom viszont teljesen esetleges.

(ugyanakkor 5k-ig bezárólag még jó (tehát pontos) páratartalommérőt nem láttam. hozzátenném az nem pontos, hogy két pontatlan azonos értéket mutat még mielőtt...)

(#145727) Beni2360 válasza DeFranco (#145726) üzenetére


Beni2360
félisten

(#145725) tlala - neked is :R
Halkan megköszönöm és nem veszek 8.-nak egy ilyen beépíthető hőmérőt.
Úgyis van még 2 db amit még ki sem bontottam. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#145728) lumpy92


lumpy92
aktív tag

Sziasztok! Mit jelent az a nyomonkövetésnél, hogy "Kimenő küldemény beérkezése a kicserélőbe" ?
Ez volt 02.10-én.

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#145729) pulutodurumo válasza lumpy92 (#145728) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ezt ennél jobban nehéz lenne magyarra fordítani. :U

Azt jelenti, hogy a kimenő küldemény beérkezett a kicserélőbe.

Hogy mi az a kicserélő? Ahol a postások a te csomagodat kicserélik valaki máséra. Ja, nem. Ez az. Van ám minden országban akár több is.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#145730) lumpy92 válasza pulutodurumo (#145729) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Köszi! Tényleg nem tudtam mi az!

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#145731) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

"Légkürtöt" vett már valaki kintről?

Van valami bevált (=hangos, odab@szos hangú) darab, amit csak rá kell kötni a 12V-ra, oszt csókolom? Az se hátrány, ha "többszólamú". :DDD

Miért mindig én???

(#145732) DeFranco válasza AndrewBlase (#145731) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem akarsz ilyet sehány kerekű gépjárműbere szerelni, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#145733) macilaci78 válasza DeFranco (#145732) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én abban reménykedek, hogy tényleg csak ráköti a 12 V-ra kapcsoló nélkül. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145734) Doki16 válasza AndrewBlase (#145731) üzenetére


Doki16
addikt

Egy ilyet esetleg még felszerelhetnél majd mellé. [link]

Bocsi, nem hagyhattam ki :D ;]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#145735) mazsi válasza Dr.NX (#145718) üzenetére


mazsi
senior tag

Nem rossz fogás, de nagyságrenddel jobb vétel a 3/32 GB-os verzió 99 dodóért - ha már olcsó, és használható telefont keres valaki.

Asus ZenFone Max (M1) Global Version 5.5 Inch HD+ 4000mAh Face Unlock Andriod 8.0 3GB 32GB Snapdragon 430 4G Smartphone - Black

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#145736) DeFranco válasza Doki16 (#145734) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egyedül ezen indokolt egy ilyen kürt, kedves kuzin... [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#145737) Doki16 válasza DeFranco (#145736) üzenetére


Doki16
addikt

Még azért ebben is jól mutat. [link]
Ő is egy kiváló ügynök :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#145738) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Sziasztok, konyhai mérlegből van valami bevált darab? :R

(#145739) Donki Hóte válasza AndrewBlase (#145731) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Esetleg egy ilyen :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145740) beg válasza Donki Hóte (#145739) üzenetére


beg
veterán

A "vett már valaki kintről" kérdés melyik része gerjeszti benned a decathlon link ellenálhatatlan megosztási vágyát?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#145741) AndrewBlase válasza DeFranco (#145732) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Persze hogy nem, csak régen írtam már ide. :U

Egyéb iránt nem a kamionokon látható rettenetekre gondoltam, hanem ilyesmikre:
[link], [link]

Ezért is raktam idézőjelbe a légkürtőt.

Macilaci78: Minek rá kapcsoló? Direktbe kötni, oszt csá, hadd szóljon folyamatosan. ;] :Y

Donki Hóte: Igen, és menet közben letekerem az ablakot, majd kezemet kidugva kecsesen rányomok a szelepre. :((

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#145742) Donki Hóte válasza beg (#145740) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kérek engedélyt a hibámat belátni és egy javítódolgozatot beadni. :R

#145741 AndrewBlase: Igen, ez legalább visszatart egy kicsit az ilyen eszköz használatától :K

(Amiket linkeltél, azok 130 dB hangszinten szólnak, az pont elég ahhoz, hogy egy melletted haladó biciklis beugorjon az árokba :( )

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145743) TheMiller válasza Prinz Eugen (#145738) üzenetére


TheMiller
tag

Pont az előbb linkeltem egyet a Bestbuy topicba: Berghoff NEO - Itthonról, 4K alatt rendes minőség. :)

[ Szerkesztve ]

The World is Yours

(#145744) Benhill


Benhill
senior tag

Hali.

Banggood hogy megy a refund?

Nem találom, oldalon. Paypalon lett utalva 12 ezer, és nagyon durcás vagyok, mert semmi köze az érkezett csomagnak ahhoz amit rendeltem.

(#145745) kenand válasza Benhill (#145744) üzenetére


kenand
veterán

Írsz a Banggoodnak, ha nem oldódik meg, írsz a Paypalnak, ha úgy sem, eszkalálod és a Paypal majd dönt...

(#145746) Dr.NX válasza mazsi (#145735) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez tényleg jobb ár/érték arányban! Nekem ezt nem ennyiért dobta, amikor rákerestem, azért a 2GB-osat tettem be ide.

Elfogadom a sütiket.

(#145747) AndrewBlase válasza Donki Hóte (#145742) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ami(lyene)ket linkeltem, idehaza is megvehető, és felszerelhető. Egy webshopban láttam 139 dB-eset is. Nem linkelem.

Mindazonáltal nem a biciklis/gyalogos ijesztgetése lenne a célom eme hanggerjesztő készülékkel. (Az ő figyelemfelhívásukra tökéletesen megfelel a gyári duda is)

Miért mindig én???

(#145748) betyarr


betyarr
veterán

chrome alatt nálatok is szét van csúszva a banggood oldala?még rá sem tudok kattintani a sign in linkre se :Y

(#145749) Prinz Eugen válasza TheMiller (#145743) üzenetére


Prinz Eugen
tag

Köszi, azért mielőtt lecsapnék rá várok picit, hátha valakik rendeltek ilyesmit kintről, és kisegítenek :R

(#145750) DJ. Ru$y válasza betyarr (#145748) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ctrl + F5, sütik törlése?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.