Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146501) DeFranco válasza petipetya (#146498) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kívülre írtad a tehenet.a tehén a bőrén belül van ;]

@ANOka: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#146502) vince válasza DeFranco (#146501) üzenetére


vince
őstag

unortodox tehén, na! :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#146503) Donki Hóte válasza Gézengúz (#146487) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Óvatosan vásárolnék ettől az eladótól, 2019. március 7-én nyitotta a boltot.

Tudom, hogy mindenkinek el kell valahol kezdenie a dolgot, de én azért megvárnám, hogy az első párezer üzlete meglegyen, aztán rendelnék tőle.

Az utóbbi időben elég sok bolt tűnt el a nyitás után pár héten belül, a megrendelt árukat nem szállították ki, a pénzt meg csak nehezen lehetett tőlük visszaszerezni :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146504) petipetya válasza petipetya (#146419) üzenetére


petipetya
nagyúr

6 órás belső zsebbe akasztás után, ahol a tinta a hegytől visszafelé folyt: nagy E-betűvel kezdve a mondatot, csak az E gerincének felső része maradt tinta nélkül, utána viszont gyönyörűen írt. Mivel a 30 évvel ezelőtti használathoz hasonlóan táskában, vízszintesen hordom, ez az extrém eset nem befolyásolja az írás minőségét.

Viszont csak papíron teszteltem, így kifordított tehénbőrön nem tudom milyen lenne az íráskép.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146505) grizlisandor válasza mirci18 (#146483) üzenetére


grizlisandor
addikt

(#146506) szimi57 válasza fradi81 (#146473) üzenetére


szimi57
őstag

Hú ez nagyon csecse. Linket kérhetnék?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#146507) fradi81 válasza szimi57 (#146506) üzenetére


fradi81
veterán

innen jött

moto g72, Ninebot d28e

(#146508) ReFleXx válasza petipetya (#146486) üzenetére


ReFleXx
addikt

nekem is megjött multheten ez a tarca, fasza meg minden, csak lehetne egy olyan 4 milimeterrel szelesebb, igy bankjegyek egy kicsit kilognak belole.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#146509) bul07


bul07
nagyúr

Szilikonos(átlátszó) kétoldalú ragasztó csík

1cm/300cm
US $0.85 [link]
US $0.92, ehhez 1db matrica jár ajándékba [link]

Ennél
[link]
1.5cm/300cm US $1.19
2cm/300cm US $1.59

Amúgy valaki vett már olyan pákát amibe be van építve az ón adagoló
Ha igen milyen jól működik, mennyire strapabíró az adagoló rendszere?
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#146510) MarioAna válasza petipetya (#146504) üzenetére


MarioAna
senior tag

Többi kínai töltőtollhoz (pl. Jinhao X450, Wing Sung 6359, Hero 616 stb) képest vajon hasonló minőség? Elvileg ez a Xiaomi egy re-branded Kaco (még a logó is megmaradt).

Egy WS 6359-et használok az utóbbi 2 évben napi szinten, jó lenne valami újdonság :D.

(#146511) powerwade


powerwade
senior tag

Mi az aktuális best buy bluetoothos / vezeték nélküli agybadugós fülhallgató ? Közepes hangerőn egy 8 órás munkanapot birjon mondjuk :)

(#146512) Bobbysolo válasza powerwade (#146511) üzenetére


Bobbysolo
tag

Ezt többen ajánlották már itt, akciós, kupon is van.

(#146513) -secret- válasza Bobbysolo (#146512) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

BASEUS kuponok az oldalon:
1 USD kedvezmény 10 USD felett: BASEUS1
3 USD kedvezmény 25 USD felett: BASEUS3

(#146514) 6120


6120
tag

75centis gurulós bőröndöt keresek. Látott mostanában valaki akcióban?
Tescóban lehet még a múltkoriból?

(#146515) numera007 válasza bul07 (#146509) üzenetére


numera007
tag

Ónadagolóból nekem még régi DDR-s volt. Ahogy nézem ez egy hasonló koppintás. Hát nem volt egy precíziós szerkezet. "Taknyolni" jó volt.

(#146516) fecus


fecus
őstag

Ilyen sorjátlanítót használ valaki?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#146517) patomi válasza Bobbysolo (#146512) üzenetére


patomi
őstag

Én karácsony előtt vettem, gondoltam meglepem párom. S06, S16 is van. Egy f@s konkrétan. Se magas, se mély. Egy pár ezres drótos jobban szól. Én személy szerint nem ajánlom a fenti kettőt.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#146518) patomi válasza fecus (#146516) üzenetére


patomi
őstag

Ha nem speciális helyre kell ez jobb: [link]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#146519) fecus válasza patomi (#146518) üzenetére


fecus
őstag

Köszi. Ilyet még nem is láttam. :Y

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#146520) pulutodurumo válasza patomi (#146517) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az én S06-om teljesen jó. Bármikor vennék mégegyet ha kéne.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#146521) patomi válasza pulutodurumo (#146520) üzenetére


patomi
őstag

Nem hibás, csak szárul szól(szerintünk). Még az ebayról kukázott sony vezetékes fülessel hasonlítottuk össze, mert azt használja(van fehér,fekete is). Ahhoz képest sajnos elég "gagyi" a hangja. Pedig az olcsóbb volt ezeknél. Nyilván itthon ennyiért semmi nincs, de én azt gondolom, hogy pénzkidobás. :R

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#146522) pulutodurumo válasza patomi (#146521) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Szerintem valami nem kerek a tiétekkel. Két fejes, és egy vödör fülhallgató van otthon (eléggé különböző darabok). Merem állítani hogy az enyémnek teljesen jó hangja van.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#146523) tillatrilla válasza powerwade (#146511) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!
Én melóhelyre egy ilyen fülest vettem,a gyári zene appal nem valami szépen szól,de a feltelepített Bits MP3 lejátszóval( van benne egy frankó EQ ) nagyon jó zenét hallgatni rajta. Az aksi idő elég kevés volt,így raktam bele egy 250mAh-es aksit utólag. 2-3 munkanapot kibír.
A füles innen: [link]

Üdv: Attila

(#146524) Zola007


Zola007
veterán

mitől van Aliexpress weboldalon, hogy időnként automatán görgeti tovább a keresési találatokat, nem kell lépkedni 1. > 2. > 3. stb oldalra, ha elérem a találati lista aktuális alját.
azt hittem az egyik chrome kiegészítőm okozza, de nem
ötlet?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146525) fradi81 válasza tillatrilla (#146523) üzenetére


fradi81
veterán

Ez egy merev műanyag, hogy marad ez a fülben?

moto g72, Ninebot d28e

(#146526) tillatrilla válasza fradi81 (#146525) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Nem szorul bele az biztos. Nem olyan passzentos,mint az agybadugós fülesek,ezért a mélyek sem olyan nyomósak,ellenben nem zsibbasztó a viselete órákon keresztül sem. Lehetne vele trükközni,hogy megmelegíteni óvatosan a szárát,és hajtani rajta,de nekem megfelel.

Üdv: Attila

(#146527) tcsaba007 válasza atee_13 (#146491) üzenetére


tcsaba007
tag

Ajánlom figyelmedbe az Amlogic topikot.

(#146528) fujifilm1 válasza patomi (#146517) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Az eredeti Baseus Encok S06 nagyon szépen szól pont elég a basszus. és elég sokáig bírja egy töltéssel
Lehet hogy neked valami hamisított jött ? Anno az enyém huszonvalahány dollár volt.
ja és kényelmes hordani nem fájdul meg a te tőle a fülem.
A MIEZU EP 51 talán egy kicsit szebben szól , de nagy böszme a fülben.
Pár óra múlva megfájdult tőle a fülem mert nyomta.

Az S06 nem gagyog kínai Ki-bekapcsoláskor meg egyéb idegesítő dolgot sem csinál, mint sok Bluetooth kínai csoda.
ez is 1 £-os szempont.

[ Szerkesztve ]

(#146529) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Valaki vett már CR2032 ( gombelem) töltőt? Kerékpár lámpába jó lenne ha nem mindig újat kellene venni, ez működik is normálisan?

(#146530) varmi2 válasza EXIEZ (#146529) üzenetére


varmi2
nagyúr

Szerintem a sima cr2032 az alkáli elem, és nem tölthető Lehet létezik ilyen aksi nem vitatom, de a cr2032 elem nem tölthető.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#146531) Zola007 válasza EXIEZ (#146529) üzenetére


Zola007
veterán

Inkább vegyél egy rendes lámpát.

Egy lámpa, ami egy cr2032 elemről elmegy, 99% hogy csak dísznek jó kategória
ne csak a Kresz legyen kipipálva, mert az nem véd meg a balesettől.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146532) Ateszpapa válasza Zola007 (#146531) üzenetére


Ateszpapa
addikt

+1
:K

(#146533) .: JuSzT :. válasza powerwade (#146511) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Tronsmart S2 van, brutál jó, és ami külön jó hogy a kábel hossz is állítható.
Telefonálás is jó minőség.10 órát bír de van már S2 Plus is.
Nagyon kényelmes

(#146534) Wajk válasza -secret- (#146513) üzenetére


Wajk
addikt

Volt pár apróság amit rendelni akartam, kb. hét dolcsi volt. Mellé dobtam egy Baseus Dual Chargert 3.69ert, és megadtam a Baseus1 kódot mellé, ígyis lejött az 1 dollár a végösszegből, és a 3 dolcsis Ali kupon is. 👍

FYI: Szóval nem kell Baseusból 10 dollár értékben vásárolni, ha úgy jönne ki.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#146535) UberMutant válasza EXIEZ (#146529) üzenetére


UberMutant
őstag

az olight mágneses [link]töltője tölti, csak a cr 2032 akku kapacitása siralmas. kb 1/4-e egy elemnek.

(#146536) Czimby válasza Wajk (#146534) üzenetére


Czimby
addikt

A Baseus1 kódot hova kell beírni, nem találom, APP-ból vásárolnék. :F

Megtaláltam, de vagy az ali 3 dolcsi vagy a baseus1 féle 1 dolcsi a kettő nem megy egyszerre se APP-ból se WEB-es felületen.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#146537) powerwade


powerwade
senior tag

Kosz mindenkinek, a sok ajanlas utan berendeltem egy Baseus S06-ot :)

(#146538) petipetya válasza MarioAna (#146510) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs viszonyítási alapom, csak kérdésem. Vízszintesen tárolva is azt csinálja, hogy az első vonás üres, és csak a másodiktól ír. Ez így működik a töltőtollaknál?

"nincs rá lezsóidő"

(#146539) EXIEZ válasza UberMutant (#146535) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Koszi, ez volt a kerdes lenyege :K

(#146540) Grillo válasza petipetya (#146538) üzenetére


Grillo
senior tag

Szerintem ez a toll működési módjából ered, és ha nem folyik, akkor ez legyen a legnagyobb gondod.

(#146541) patomi válasza fujifilm1 (#146528) üzenetére


patomi
őstag

Itt vettem: [link], de mondom, van S16 is ugyan innen. Egyikre sem mondható, hogy minőségi a hangja. Dinamika kevés, magas és mély sem olyan mint kéne. Mind kettő eredeti dobozában érkezett és hiba sincs rajtuk, kifogástalanul működnek csupán a hangminőség ami nem olyan mint kéne legyen.
Szerk : A két darab volt $28.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#146542) petipetya


petipetya
nagyúr

12 nap alatt megjött a TechNet Alpha S3 egér is, amely minden tekintetben abszolút rendben van. A következő munkanapon elválik, hogy ez vagy az eddig használt, ám kisebb és gumírozott fogású Mouse Pro S2 marad az irodában.

Grillo: köszi a tollas infót, ennek tudatában már nem zavar a dolog.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146543) Imy


Imy
veterán

CR10 mellé egy egyszerűen beburkolható nyomtatót keresek, mit lenne érdemes nézni?

(#146544) Wajk válasza Czimby (#146536) üzenetére


Wajk
addikt

Én APPból rendeltem, előbb a Baseus1 kódot, majd utána az Alist választottam. Így -4$ lett ;)

A fizetés, utolsó panelen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#146545) fecus válasza MADcat (#145014) üzenetére


fecus
őstag

Keresővel találtam, hogy kerestél bluetooth kihangosítót kocsiba.
Megvetted az akkor ajánlott UGREEN-t? Ha használod már, mi a tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#146546) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

5 USD kedvezmény 25 USD vásárlás felett Aliexpressre! 1-et adott az előbb :C

[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#146547) gorje válasza HornedReaper (#146546) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi!

(#146548) sloja válasza HornedReaper (#146546) üzenetére


sloja
tag

:R

(#146549) MADcat válasza fecus (#146545) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

min 30 nap mire ideér :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#146550) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

8 USD kupon Alira 50 USD rendelés felett.. Sajnos itt már ÁFA-köteles lehet 1 termék Kínából :(
Vagy több termék a kosárba, összértékből lejön ;)
[link]

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.