Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146401) Fredo78 válasza Vertigo18 (#146399) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Azért írtam hogy erős a fénye mert nálam vaksötétben van használva azaz ahhoz képest jó fényt ad. :)

(#146402) Ghard válasza Fredo78 (#146397) üzenetére


Ghard
őstag

Olcsó? Inkább drága :D
$30-ért már honor band 4 is van, vagy 1f6882 kuponnal a XIAOMI Hey+ $34.99.
Hong Kong Goldway meg 8 éves bolt és megbízható.

(#146403) Sub-S


Sub-S
senior tag

Nem találtam megfelelő témát de talán picit ide is kapcsolódik. :)
A különféle bubis vagy egyéb műanyag borítékok/csomagolások amikben érkeznek a rendelések szelektíven gyűjthetőek?
Ha igen akkor le kellene szedni róla a ragasztott papír címkéket vagy nem?

(#146404) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Leforditana nekem valaki?
Koszonom.
Dear Béla Molnár,

We are writing to inform you that we have refunded 22.06 USD for order 000000. Your order has resulted in a refund for not received,refund. Please allow 48 hours for your refund to be processed back to your original payment method. If it is for credit card payment, it may take up to 7-14 days to show in your account.

The PayPal transaction ID: 00000000

If you have any questions on this issue, please do not hesitate to contact us.

Many thanks,

Customer Service Team

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#146405) finest válasza beci (#146404) üzenetére


finest
őstag

Refoundolnak 22,06 USD-t neked 48 órán belül,mert nem kaptad meg az árut. Ha bankkártyás vásárlás volt 7-14 nap is lehet, mire megjelenik a számládon.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#146406) kenand válasza A214 (#146391) üzenetére


kenand
veterán

nekem 4-ből 1 halott cellával jött (kicseréltem)

(#146407) beci válasza finest (#146405) üzenetére


beci
őstag

Koszonom. :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#146408) fateless válasza Sub-S (#146403) üzenetére


fateless
veterán

Ez engem is érdekelne

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#146409) tobias40 válasza A214 (#146391) üzenetére


tobias40
veterán

Sajnos közben felment az ára 5,99-re és 2 db-nál is fentebb megy a szállítási költség nem 0-ra.. :(

(#146410) A214 válasza Sub-S (#146403) üzenetére


A214
aktív tag

Szerintem kivágod ollóval a címkét aztán a többi mehet a műanyagos szelektivbe. Én a cim, tel számot nem hagyom rajta.
Vagy még mit elmélkedjünk ezen?

(#146411) A214 válasza tobias40 (#146409) üzenetére


A214
aktív tag

Flash sale ár volt ,már vége az akciónak. [link] ott virit az ár felett FLASH SALE

[ Szerkesztve ]

(#146412) tobias40 válasza A214 (#146411) üzenetére


tobias40
veterán

Igen,láttam!
Ennyiért se vészes,kipróbálok 2-t .. :)

Kb mekkora teljesítménynek felel meg?

[ Szerkesztve ]

(#146413) vargalex válasza tobias40 (#146409) üzenetére


vargalex
félisten

Van $0 szállítás: a Belgium Post és a Netherlands Post unregistered is az, csak alapból a Sweden-t ajánlja fel $0.73-ért. A Netherlands registered (X) pedig továbbra is csak $0.03 (mondjuk nem tudom, hogy mi a különbség a Netherlands registered-hez képest, ami $1.31). Ráadásul, mivel nem flash sale, így pontokat is tudsz használni, amivel olcsóbban jöhetsz ki.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#146414) A214 válasza tobias40 (#146412) üzenetére


A214
aktív tag

Ja, bocs .

Teljesitményt nem tudok mondani.

(#146415) tobias40 válasza vargalex (#146413) üzenetére


tobias40
veterán

Igazad van a pontokat el is felejtettem! :R

Meg is rendeltem a 2-t 8$-ért.. :C

[ Szerkesztve ]

(#146416) Fredo78 válasza Ghard (#146402) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Köszi megnézem ezt a két másik versenyzőt mint Mi band 3 alternatívát
Lámpa: én 4db/19 dollárért vettem gearbesten

(#146417) Papa-Georgo válasza Ance (#146367) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Hát nem tudom... nekem mondjuk feltépi a padlót is olyan teljesítménye van és simán átmegyek vele ~150nm-n egy töltéssel... lehet már régi és meghalt benne az akku, akkor viszont nem releváns az összehasonlításod. Bár ha teljesítményben van különbség a kettő között alapból akkor sem. Az Ergorapido egy sorozat amibe kb. 8 féle porszívó legalább tartozik.... a Roidmi F8 nyilván egy konkrét darab. Szóval anélkül, hogy bármi érdekem fűződne hozzá, a kinyilatkoztatásod ebben a formájában nem állja meg a helyét. Mondjuk én sem próbáltam a Roidmi F8-at...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#146418) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó!

keresek olyan töltőmegoldást, hogy egyszerre 8-12 eszközt tudjak microUSB-n tölteni.

Tabletekhez kellene, hogy ne kelljen mindig a saját töltőjükkel kínlódni.

Valami jó minőség kéne azért.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#146419) petipetya válasza petipetya (#144512) üzenetére


petipetya
nagyúr

Xiaomi BRIO Fountain Pen

2 fekete patron és egy tinta felszívó is volt hozzá a műanyag tolltartóban. Egy hagyományos tollhoz képest vastagon fog, és nagyon szépen lehet vele írni, habár a fotón éppen a kivétel látható, amely erősíti ezt a szabályt.

A hagyományos Xiaomi toll esetén a belsőzsebbe akasztva a gravitáció a hegyhez vezeti a tintát, a töltőtollnál pedig éppen ellenkezőleg. Így nem tudom, hogy ilyen hordás esetén mennyire lehet vele azonnal írni.

A legfontosabb, hogy kompatibilis a hagyományos töltőtoll patronnal: a fekete a sajátja, a kék pedig idehaza írószer boltban vásárolt legolcsóbb márka.

"nincs rá lezsóidő"

(#146420) Grillo válasza petipetya (#146419) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem is tegnap jött meg. Igen minőségi darab, jó kis súlya van, egy 10k-s Parkerhez képest ég és föld, az szinte full műanyag.
Amúgy nekem kellemes műanyag tokban érkezett, és KACO márkanévvel, ami a gugli alapján minőségi tollakat gyárt Kínában.
5k-ért tényleg bestbuy.

(#146421) Graphics válasza Graphics (#146418) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt az Orico cuccot találtam, de jó lenne valami EU raktáras megoldás.

Szerk.: Link pótolva

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#146422) i-sti válasza Graphics (#146421) üzenetére


i-sti
senior tag

Melyiket is?

Novum Forum Siculorum

(#146423) johniee válasza Graphics (#146418) üzenetére


johniee
senior tag

[link] például

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#146424) lkristóf válasza Graphics (#146421) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szükséges a 10 port? Ki lenne egyszerre használva mind?

(#146425) Graphics válasza lkristóf (#146424) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem feltétlen, de most pl 12db tabletet kell tölteni a saját töltőjével, kicsit macerás. :D

@johniee: Nem bírom megnyitni a linked még kimásolva sem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#146426) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ilyen porszívót vett már valaki? vajon megéri a pénzét?
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#146427) Timyyy válasza janakbacsi (#146426) üzenetére


Timyyy
őstag

Olyat éri csak meg szvsz ezekből, aminek a fejében lévő kefe forog (motorikusan).

(#146428) kovisoft válasza Graphics (#146425) üzenetére


kovisoft
őstag

(#146429) i-sti válasza Graphics (#146421) üzenetére


i-sti
senior tag

Spek alapján jónak tűnik

5V2.4A írnak minden portra és külön hűtőventilátor.
Amiben nem vagyok egészen biztos, hogy felraksz 2 drága alma tabletet egyik felére mi a garancia, hogy az nem borítja fel?

Novum Forum Siculorum

(#146430) kcsa válasza i-sti (#146429) üzenetére


kcsa
veterán

Szegény emberek, akiknek nincs 12 tabletjük, csak kettő, azok rakják a közepére ;] :P

(#146431) Graphics válasza i-sti (#146429) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áh, olyan nem kerül rá :D de lehet marad egy olcsóbb cucc, mert tároló lenne hozzá fából.

Csak olcsóbb Lenovo tabletek lesznek benne, iskolai közintézmény.

Én mondjuk középre tenném :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#146432) macilaci78 válasza Timyyy (#146427) üzenetére


macilaci78
nagyúr

+1 :K És az sem mindegy, hogyan van meghajtva. A szíja megoldások nem valami tartósak. :N

Kefés porszívóért a velúr szőnyegek hálásak, de kemény burkolathoz felesleges, sőt, a kefe feleslegesen gyorsan telik meg mindennel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#146433) mazsi válasza Graphics (#146418) üzenetére


mazsi
senior tag

2-3 éve 80-100 eszköz töltésére kerestem megoldást. Egész durva megoldásokat találtam egészen a kézikocsira szerelt benzines áramfejlesztővel töltött 120 tabletes megoldásig, ami skálázható480 darabos szettig :)
A méret, és az ár mellett a töltőáramra is figyelj, mert megőszülsz mire feltöltődnek a rendezvényed másnapjára fél amperrel a cuccok. Én ilyenekkel szemeztem annak idején, de erősen visszaesett a kínálat.

Mi végül szereztünk bérelhető automatákat, mert sokkal jobb ha nem kell egy ember aki ezzel bajlódik, hanem mindenki beteszi a saját kis rekeszébe a vackát amikor akarja.

[ Szerkesztve ]

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#146434) macilaci78 válasza i-sti (#146429) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én mondjuk simán lefogatnám gyorskötözővel az egyik vájaton keresztül.
De a te félelmeidet tovább gondolva: mi a garancia arra, hogy valaki nem rántja le lábbal beleakadva a betápkábelbe? ;] Mi a garancia arra, hogy valami nem a sarkán egyensúlyozva rakja bele az eszközt? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#146435) oszy


oszy
veterán

Ergonómikus egeret kintről érdemes rendelni? Ha igen, milyet?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#146436) erdey_a


erdey_a
őstag

10000 mAh Baseus powerbank megéri 10.65 dollárért?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#146437) Mr.Csizmás válasza erdey_a (#146436) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#146438) mr_kickass válasza erdey_a (#146436) üzenetére


mr_kickass
tag

Linket adsz? Erdekelne engem is.

SZERK: Megtalaltam, appbol meg par centtel olcsobb, 8 USD felett 1 USD off kupon is van elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#146439) erdey_a válasza Mr.Csizmás (#146437) üzenetére


erdey_a
őstag

na csak mert akkor ez itt appból és a baseus1 kóddal 10.65-be kerül

Vérboci

(#146440) Mr.Csizmás válasza erdey_a (#146439) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez a hajóablakos 20k se rossz így 24.26 $-ért ua kóddal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#146441) erdey_a válasza Mr.Csizmás (#146440) üzenetére


erdey_a
őstag

arra mehet a baseus3 kód és akkor csak 22.26 usd

szerk: halmozzuk az élvezeteket. Store kuponnal még plusz 1 dodó lejön, így a 10ezres már csak 9.65 usd :Y

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#146442) erdey_a válasza erdey_a (#146441) üzenetére


erdey_a
őstag

na hát csak éppen megrendelni nem sikerül... azonnal closed-ra áll minden rendelés :(

Vérboci

(#146443) Druss válasza erdey_a (#146442) üzenetére


Druss
aktív tag

Szintén, az 5 $-os AliExpress kuponnal is ezt csinálta tegnap :((

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#146444) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

3 USD kupon 10 USD feletti vásárlásnál Aliexpress-en
Itt lehet igényelni, mindenkinek 2 darabot
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#146445) dugesz77 válasza HornedReaper (#146444) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi a kupon működik így 8,94$-ért meg tudtam venni. :R

[ Szerkesztve ]

(#146446) Ateszpapa válasza HornedReaper (#146444) üzenetére


Ateszpapa
addikt

:R

(#146447) Druss válasza HornedReaper (#146444) üzenetére


Druss
aktív tag

Ezzel a kuponnal sem engedi, már karácsonykor is ugyanezt csinálta! Ez az AliExpress kupon csak hülyítés :W

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#146448) erdey_a válasza Druss (#146447) üzenetére


erdey_a
őstag

nekem sem megy sehogy se. de 3 rendelésből kettőnél levonta a számláról a pénzt, az order meg closed... mehetek egyezkedni velük..

Vérboci

(#146449) Real_Necro válasza dugesz77 (#146445) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem 8,65ért hozza a feketét kínából. A 10k-s példánytól beszélünk ugye? Nem a hajóablakosról.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146450) Druss válasza erdey_a (#146448) üzenetére


Druss
aktív tag

Elvileg nem kell, automatikusan jön vissza a pénz.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.