Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145451) ivana válasza Dzsolo (#145450) üzenetére


ivana
Ármester

Aukey? Nekem tőlük van töltőm egy ideje, nem melegszik, nem hangos és tényleg kitolja a 2.4A-t. Igaz ez nem quickcharge verzió.

(#145452) ggeleven válasza Dzsolo (#145450) üzenetére


ggeleven
őstag

Milyen töltő ez pontosan? Tipikusan ezeknél az eszközöknél, amik szinte minden 0-24-ben áram alatt vannak nem szabad pár dollárt spórolni. Ébredtem már ágyon kigyulladó telefonra éjszaka közepén és hidd el nem akarod átélni. :(
A sokat linkelt és megbízható tesztoldalon nem találtam ilyen gyártmányút.
Itt nézz szét.

Minimum egy gocomma, BlitzWolf 1 port, BlitzWolf 2 port (több ilyet használok) vagy ugreent javasolnék!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#145453) desigo


desigo
senior tag

Oricon kívül milyen márkákat szabad még rendelni ha USB HUBot szeretnék venni jó minőségben?

Ezekből érdemes választani vagy tudtok mást ajánlani?
Wavlink High Speed 7 Port USB 3.0 Hub
7 Ports USB 3.0 Hub
Vagy legyen Orico : ORICO 9 Ports USB2.0 HUB

(#145454) szabifotos válasza Dzsolo (#145450) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én ilyeneket használok. Gocomma QC 3.0 Még eddig nem volt vele gondom. Redmi 3S-t töltök vele. A topikjában írták, hogy ártott az akksinak, de én ezt sem tapasztaltam. Annó még 2 dollárért vettem jópárat, de már nem szokott lenni annyiért. KÉP

[ Szerkesztve ]

(#145455) csako


csako
veterán

Zapals december elsején rendelt apróság árát paypal reklamációval visszakaptam :K

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#145456) -secret- válasza csako (#145455) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem is ma érkezett meg az utalás.

(#145457) Real_Necro válasza -secret- (#145456) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem meg 2 hete ül rajta a posta... lassú ez a vámkezelés, közben lejárt a 60 napom így nyitottam időben ügyet neki.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#145458) nightzone válasza csako (#145455) üzenetére


nightzone
aktív tag

Nekem 02.22-vel jár le a 2 hónapja rendelt kuponos 64GB-os pendrive rendelés ami még mindíg processing, Mivel nem kellet fizetni érte így paypalnál sem tudok ezügyben lépni. Zapals-nak írtam már de persze semmi válasz..

(#145459) kenand válasza nightzone (#145458) üzenetére


kenand
veterán

Zapals nagyon felejtős cég 3 rendelésem van (fizettem értők) 2.5 hónapja ami processing, nem válaszolnak, de még a Paypal dispute sem zavarja őket-.. akármilyen jónat tűnik onnan bármilyen ajánlat én többet nem vásárolok onnan...

(#145460) johniee válasza desigo (#145453) üzenetére


johniee
senior tag

Ez a Wavlink nagyon jó, egyik ismerősnek ilyen van...nekem pedig ez az Ugreen:) [link] hivatalosan már nem árulják

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#145461) rushty válasza kenand (#145459) üzenetére


rushty
senior tag

Ezt a közérdekű infót az összefoglalóba is be lehetne tenni.

(#145462) kenand válasza rushty (#145461) üzenetére


kenand
veterán

Nekem nincs jogom hozzá... és sajnos nem én vagyok az egyetlen aki így járt...

(#145463) fear2 válasza kenand (#145459) üzenetére


fear2
tag

13 rendelésem van onnan, (az utolsó 11-hóban, a múlt héten érkezett meg), eddig minden levelemre válaszoltak, 2 termék nem érkezett meg, Paypallal visszautaltattam az árát.
Lehet nekem szerencsém volt.
Bár szerintem már nem olyan jók az áraik/termékeik.

(#145464) beg válasza rushty (#145461) üzenetére


beg
veterán

Nincs olyan része, hogy boltok amiket nagy ívben kerülj el. Legyen? De akkor kellene több helyről származó tapasztalat és több bolt. Össze is tudja írni bárki egy logout blogba és be tudjuk linkelni az összefoglalóba.
Egy vagy két rossz tapasztalat miatt nem kellene rárakni a virtuális műanyag lakatot.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#145465) Donki Hóte válasza beg (#145464) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ne kerülendő boltokat írj, hanem azt, hogy bolt, amelynél sűrűn fordul elő probléma.

Nekem kettő ilyen van, a Wish és a Zapals.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145466) DeFranco válasza kenand (#145459) üzenetére


DeFranco
nagyúr

már egyszer kérdeztem, hogy milyen rendelések nem jöttek meg, mert ha valami okoskuponos barbatrökkös rendelés akkor csodálkozni sem kellene, meg kutyázni sem a boltot.

a kínaiak között is b kategóriás a zapals de amit eddig rendeltem onnan az rendben megjött, simán rendelnék bármikor újra.

(#145467) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Kinéztem Alin két hajvágó ollót, egy sima precízt, és egy ritkítót. Ezeket simán megrendelhetem vagy van rá valami korlátozás, mivel "vágóeszköz"? :R

(#145468) -secret- válasza motoflug (#145467) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megrendelheted.

(#145469) rushty válasza DeFranco (#145466) üzenetére


rushty
senior tag

tavalyi évről olyan 10 "ingyen csak postadij töredékéért" baromsagok, azaz rendes rendelés, ugyanolyan mint a többi. És meg se reklamáltam. Az hogy hol tűnik el lehet itthoni, helyi probléma is, ha megtetszik valakinek ez a fajta csomag, fluktuacio (bár ugyanaz a postás legtöbbször én azt se tudom hogy néz ki, nem csengetett nekem sose).

[ Szerkesztve ]

(#145470) macilaci78 válasza beg (#145464) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szavazás? Egy szavazat/reg, nem is feltétlenül anonim szavazattal. Gyakorlatilag egy Hardverapróhoz hasonló értékelési rendszer a különféle boltokhoz.
Esetleg egy külön off topik a tapasztalatok megosztásával.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145471) beg válasza macilaci78 (#145470) üzenetére


beg
veterán

Szavazzuk meg a szavazást? :) Bármit lehet amit a PH! játékszabályok engednek.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#145472) synar válasza beg (#145471) üzenetére


synar
őstag

+1 a szavazásra :)

(#145473) DeFranco válasza beg (#145471) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem a keresőt használni tudni alap elvárás. ha valakinek jó vagy rossz tapasztalata van egy bolttal az szépen a boltot rendesen megnevezve (kényszeresek hashtagelhetnek is) leírja ide, aki kíváncsi hogy az adott boltról milyen vélemények vannak, az meg szépen bepötyögi a keresőbe hogy zabangbexbay és kidobja neki az okosságot.

erről ne kelljen már összefoglalót írni ahhoz szavazóboxot aztán senki nem olvassa el az összefoglalót tegyük ki a kiskockába, de aki olvasáskárosult az nem fog tundi róla, csináljunk podcastot, de gondoljunk az általános iskolában némítva a pad alatt fórumozókra és táncoljuk is el aztán csináljunk belőle animgifet. nyema.

tipikusan kereshető információ, többe kerül szintetizálni az infót mint rákeresni.

(#145474) beg válasza DeFranco (#145473) üzenetére


beg
veterán

A fejemben valahol nekem is ez volt a koncepció, de nem akartam ma is a rossz zsarut játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#145475) Vertigo18 válasza DeFranco (#145473) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jó, de azt meg te is tudod, hogy általában a negatív tapasztalatok azok, amik hangoztatva vannak. Azt senki sem írja be, hogy "50 csomagból 50 megérkezett", de azt annál többször hallani, hogy "elveszett egy csomagom"...

Szerintem is jó ötlet egy szavazás! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#145476) macilaci78 válasza DeFranco (#145473) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elvárásoktól függetlenül sokaknak nem megy a kereső használata.
Elvárásoktól függetlenül most is gyakran olvasni, hogy az a szar nem jött meg, de hogy micsoda és honnan, mennyi idő alatt és hogy reagált erre a vevő és az eladó, az már nem derül ki.
Elvárásoktól függetlenül ilyen és ehhez hasonló értelmetlen hsz-ekkel lenne teleoffolva a topik, ne adj Isten floodolva.

Mindent egybe vetve egy külön offtopikot hoznék létre a boltok méltatására, összefoglalóba betenni egy útmutatót tanácsokkal a tekintetben, hogy a hozzászólás a legnagyobb hasznossággal bírjon. Ugyanígy az összefoglalóba egy szavazó modul, ha pedig ez nem anonim, akkor az adott júzer kommentjeire rákeresve is legyűjthető a sirámok miben léte. Elejét kell venni a véleményt torzító fals kritikáknak.

De egyetértek veled, ha mindenki úgy és arra használná a fórumot, ahogy és amire való, működne. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145477) DeFranco válasza Vertigo18 (#145475) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem itt most az a releváns hogy mi nem érkezett meg. ha sok nem érkezett meg akkor az a bolt gyanús (persze nem mindegy, hogy valami rendes rendelést nem adtak fel vagy valami elárazott vagy haxxolt cuccot tartottak vissza.)

el lehet homokozni a szavazással de teljesen fals lesz az eredmény, két hónap múlva a kutya sem fog foglalkozni vele

(#145478) kenand válasza beg (#145464) üzenetére


kenand
veterán

7-8 helyről szoktam rendelni, de olyat mint a Zapals, hogy egyáltalán nem válaszolnak a vásárló kérdésére, még egyik helyen sem tapasztaltam. Sőt a Paypal disute-ot indítva sem reagáltak. 2018 decemberig az első 3 rendelésemet elküldték, köv. 3-at egyáltalán nem. Ha rákeresek nem én vagyok az egyetlen...
Nem is az a baj, hogy nem érkezett meg, fel sem adták......

[ Szerkesztve ]

(#145479) DeFranco válasza macilaci78 (#145476) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igazad van. kellene egy külön offtopik.

meg egy útelágazás offtopik is ahol három topikgazda minősítené hogy az adott hsz-t a

- külföldi rendelés,
- a paypal,
- az ebay,
- a külföldi ruha rendelés,
- a bestbuy
- a lostbuy
- a szállítási kérdések és válaszok,
- az obdkárosultak topicja és jogi segítségnyújtás
- vámtarifálás és aktuális közösségi vámhatárok
- a hogyan reklamáljak chinglishül
- vagy az jobban jársz az ikeával/lidilvel

írhat a hozzászóló, meg persze az útelágazás reklamáló topic.

[ Szerkesztve ]

(#145480) Donki Hóte válasza DeFranco (#145466) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt azért be kell látnod, hogy te kivételesen szerencsés vagy a zapals-os rendelésekkel kapcsolatban.

Ha beütöd a keresőbe a zapals szót, akkor láthatod, hogy a vélemények túlnyomó többsége negatív (még akkor is, ha kivesszük a nyeremények kiszállításával kapcsolatos nem teljesen jogos méltatlankodásokat), a pozitív vélemények elég ritkák (amelyek között ráadásul a te hozzászólásaid vannak többségben). Szerintem lottóznod kellene, mert eléggé szerencsés alkat vagy.

Nekem már 1 éve is rossz volt a tapasztalatom a zapalsról. :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145481) DeFranco válasza Donki Hóte (#145480) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én nem védem a zapals-t ha figyelmesen megnézed a hsz-em és helyes sorrendben olvasod össze a betűket akkor rájössz hogy nekem sincs róluk túl jó véleményem, a kritikát sem ezzel kapcsolatban fogalmaztam meg hanem azzal hogy megint plenáris ülést akarnak szervezni egy triviális dologra.

(amivel persze szívjon más mert gondolom azt senki nem vállalná felelősséggel hogy hosszabb távon megalapozott és alátámasztott információk alapján karban is tartja a listát, csak írja ki a házmester a lépcsőházba hogy a kovácsék tartoznak a közös kölcséggel)

(#145482) Mr.Csizmás válasza Donki Hóte (#145480) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem megjött az összes cucc, igaz a kezdeti időkben, amikor még nem volt olyan ismert. #zapals

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#145483) Donki Hóte válasza DeFranco (#145481) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A betűket csakis olyan sorrendben tudom olvasni, ahogyan te leírtad őket.

Te pedig abban a sorrendben írtad a betűket, hogy "amit eddig rendeltem onnan az rendben megjött, simán rendelnék bármikor újra."

Ezt nehéz úgy értelmezni, hogy nincs túl jó véleményed róluk.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145484) DeFranco válasza Donki Hóte (#145483) üzenetére


DeFranco
nagyúr

dabzs.

nem kommentálnám. :U

(#145485) krisz74 válasza KamuMazsola (#145381) üzenetére


krisz74
tag

Az a helyzet, hogy a sisakba raknám, nem rá.

(#145486) Donki Hóte válasza DeFranco (#145484) üzenetére


Donki Hóte
veterán

hrmdgriothx

Én sem kommentálnám :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145487) Dr.NX válasza krisz74 (#145485) üzenetére


Dr.NX
addikt

A sisakba ne tedd! Próbáld meg elképzelni, hogy mi lesz a gyerek fejével, ha elesik és beveri a fejét. Ugye?

Elfogadom a sütiket.

(#145488) bul07


bul07
nagyúr

rosegal.com

Portable Mini Tape Measure Keychain for Daily Using 1PC
[link]
ZDHF13
$0.29

Alin 0.5$-tól lehet kapni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#145489) rushty válasza Dr.NX (#145487) üzenetére


rushty
senior tag

Még ha stabilizátor lenne benne akkor is követhetetlen lenne a felvétel?

(#145490) Degeczi válasza Dr.NX (#145487) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pláne hogy pár éve sok helyen lehetett olvasni, h Schumacher sérülését is jó eséllyel a fejkamerája okozta, annak rögzítése miatt törhetett el a sisakja...

(#145491) zolikaDB válasza Donki Hóte (#145465) üzenetére


zolikaDB
veterán

Zapals-szal annak idejen en is haboruztam jo darabig... Azota semmit nem veszek onnan.

[ Szerkesztve ]

(#145492) Ance


Ance
őstag

Nem támogatnám a szavazást. Egész decemberig több évnyi pozitívat mondtam volna a Banggood - Gearbest párosra, az utóbbi idők alapján csupa olyat művelnek, hogy csak nézek. Aztán lehet helyrejön minden és megint pozitív lesz. Szóval nehéz velük mindig elégedettnek lenni. Akkor most mire szavazzak? :)

(#145493) macilaci78 válasza Donki Hóte (#145483) üzenetére


macilaci78
nagyúr

amit eddig rendeltem onnan az rendben megjött - ez rám is igaz azzal a kiegészítéssel, hogy én eddig onnan nem rendeltem. ;]
A taps meg gondolom, ahhoz szólt, hogy a kínaiak között is b kategóriás a zapals.... Kommentelni meg azért nem akarta, mert szimplán nem szán arra időt, hogy a korábbi írásaidból kiragadott betűket kronológiai sorrendben egymás után rakva olyat írjon le, amit állításod szerint te írtál le. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#145494) oszy válasza robi191 (#145402) üzenetére


oszy
veterán

Kb. 3 perc volt megtalálni! De eBay-es topikban ilyet... :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#145495) krisz74 válasza Degeczi (#145490) üzenetére


krisz74
tag

De az pont a sisakon volt. Itt hiába esne el, akkor sem érné el a kamera a fejét. Olyan helyre terveztem. Pont ezért kéne minél kisebb, de használható kamera.
Mindenesetre azt hiszem, lebeszéltetek róla.:)
De köszönöm a segítséget!

(#145496) Degeczi válasza krisz74 (#145495) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Neki a sisakon volt, de azt mondják, a kameratartó ráfogatása (valszeg átmenő csavarral megfúrva) gyengítette a sisakot, az ezért szétrepedt az ütéstől

[ Szerkesztve ]

(#145497) sambenez válasza Degeczi (#145496) üzenetére


sambenez
addikt

A gyári rögzítés nem csavaros egyik akciókameránál sem. Ezért nem kell sufni megoldást használni.

(#145498) kenand válasza Ance (#145492) üzenetére


kenand
veterán

Sajna a 2 "naggyal" is lehet háborúzni (pl. nem ismerték el, hogy az egér nem BT-s (annak hirdették, de sima stixes vezeték nélküli volt). Az én hibám mire elővettem lejárt a Paypal védettségem, legközelebb azonnal megnézem majd...,. De azért valami választ adnak ha írok....
Egy aksi hibás solar lámpa után viszont 3 hónap múlva is visszaadtak 5 USD-t....

(#145499) krisz74 válasza Degeczi (#145496) üzenetére


krisz74
tag

Más megoldás lenne a felfogatás, nem fúrnám át a sisakot, hisz nem állandó használatra tervezném. Itt csak egy kb dobókocka méretű kameráról van szó, meg egy kvázi törhetetlen kapusfejvédőről, meg U8-as gyerekek jégkorongozásáról, ahol sem olyan erőhatások, sem olyan veszélyes helyzetek nem fordulnak elő, ami a már említett Schumacheri szerencsétlenségnél előfordult. nagy rajongója voltam egyébként, nagyon sajnálom, ami vele történt.

(#145500) spiky03 válasza spiky03 (#145444) üzenetére


spiky03
veterán

Senkinek nincs semmi infója?:U

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.