Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146601) emre


emre
veterán

Ilyesmiből van ajánlott? Flood és spot kivitel is érdekelne.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#146602) Zola007


Zola007
veterán

2 ezer Ft körül vagy alatt vett valaki kintről kisméretű nyúl/csincsilla fekhelyet?
max 30x40cm méretűre gondolok

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146603) Real_Necro válasza Zola007 (#146602) üzenetére


Real_Necro
veterán

Faforgács/szalma?

Igaz, mikor nyulakat tenyésztettem még nem voltunk unióban, de nem volt igényük kispárnára. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146605) petipetya válasza petipetya (#129709) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megjött és tesztelve ez a körömcsipesz, amelyet kényelmes a lábra használni. Maga a cucc 12 cm, a nyele 7 cm hosszú és vastag csúszásmentes műanyag borítja, a borotvaéles pengék vágóhossza pedig 1.5 cm. Főként a nagylábujjak körömsarkát lehet vele könnyedén kigyilkolni, teljesen rendben van és felnőtt méretű cucc.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146606) snpetit


snpetit
aktív tag

Fajintos, adatszivárgás Gearbest-nél, még jó, hogy én is rendeltem ebben az időszakban tőlük...

[ Szerkesztve ]

(#146607) Zola007 válasza Real_Necro (#146603) üzenetére


Zola007
veterán

Ez nem akármilyen nyúl ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146608) Teplic


Teplic
tag

Alis 30-6$-os és 25-5$-ös kuponból csak 1-1db igényelhető?

(#146609) solor válasza Teplic (#146608) üzenetére


solor
tag

igen, irja is. 10-3-ból 2db.

(#146610) lappy válasza Zola007 (#146607) üzenetére


lappy
őstag

Vegyél akkor neki Cannabis indica fűvet ágynak :DD

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#146611) petipetya válasza MarioAna (#146574) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi az infókat. Közben rájöttem a csínjára: fontos a toll papírhoz viszonyított dőlésszöge, illetve a toll saját függőleges tengelye körüli szög eltalálása is. Ám ezek írás közben adják magukat, és a toll odafigyelés nélkül beáll a megfelelő pozícióba. Jelen állás szerint kedvelem a töltőtollat.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146612) hunterk43


hunterk43
csendes tag

Valaki tud jó kínai robotporszívót ajánlani?

Árban mondjuk 200-250 dollár körül gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#146613) ANOka válasza hunterk43 (#146612) üzenetére


ANOka
őstag

(#146614) Ghard válasza snpetit (#146606) üzenetére


Ghard
őstag

Webshopban nem szabad olyan jelszót megadni, amit máshol is használsz. Fizetni meg paypal-al kell. Így semmi adat nem kerül ki, ha feltörik ezeket az oldalakat :)

(#146615) anorche1 válasza petipetya (#146560) üzenetére


anorche1
őstag

Nem nyert, reggel voltam a postan, ahol azt mondtak, hogy nincs naluk a csomag, hanem a miskolci eloszto kozpontban van, es a mai napon (szombaton) fogja egy autos postas haznal kezbesiteni. Ez eddig nem tortent meg, es szerintem mar nem is fog.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#146616) petipetya válasza anorche1 (#146615) üzenetére


petipetya
nagyúr

Fene egy meg. Alapesetben meg kellett volna kapnod, de úgy látszik, hogy 15-e miatt (és úgy általában is) beintettek.

"nincs rá lezsóidő"

(#146617) bertokl válasza kamant (#146595) üzenetére


bertokl
tag

Lényeges, hogy fix- vagy ugrókódos-e a távirányító. Aliexpressen érdemes keresgélni, és a típusát is megadni, aztán az összes értékelést elolvasni.
Például egy Beninca to.go ugrókódosra így: [link]

Ha nem ugrókódos, a legolcsóbb is jó pl. ilyesmi. A leírásban szokták írni mihez jó.

[ Szerkesztve ]

(#146618) Real_Necro válasza bertokl (#146617) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyébként itthon kb ugyanennyiért kapni ugrókódost.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146619) bertokl válasza Real_Necro (#146618) üzenetére


bertokl
tag

Nem az alit akartam ajánlani, inkább csak azért írtam, mert én megszívattam magam ezzel korábban, nem tudtam, hogy van olyan, hogy ugrókód. Olyan érzésem volt, hogy a kérdező sem tudja.

(#146620) Real_Necro válasza bertokl (#146619) üzenetére


Real_Necro
veterán

Riasztobolt.info-t tudom ajánlani. Ott vettem nem régen több kapunyitómat is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146621) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

(#146622) DeFranco válasza Zsoleszhun (#146621) üzenetére


DeFranco
nagyúr

rossz a link

(#146623) farkas-j válasza hunterk43 (#146612) üzenetére


farkas-j
őstag

Szerintem inkább itthon vegyél garanciával. Én pl ilyet vettem és nagyon szuper!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#146624) beg válasza Zsoleszhun (#146621) üzenetére


beg
veterán

Csoportonként csak egy valaki kapja meg, a többinek köszönik a részvételt. Ez még hozzá tartozik. App only.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#146625) mazsi válasza Zsoleszhun (#146621) üzenetére


mazsi
senior tag

Hogy működik ez a gáma? Jól látom hogy öt ember közül sorsol egy nyerőt? Vagy mi a menete?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#146626) Ixion77 válasza beg (#146624) üzenetére


Ixion77
őstag

Csak átfutottam a leírást, de ha jól értettem nem minden csoport kap egyet, hanem a megtelt csoportok közül sorsolnak egyet, amelyikből egyvalaki megkapja. A többiek pedig visszakapják a beinvesztált pontjaikat.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#146627) Donki Hóte válasza mazsi (#146625) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hogy működik :F Mint egy piramisjáték :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146628) atoszmester válasza Donki Hóte (#146627) üzenetére


atoszmester
tag

Sziasztok,

Nálatok működnek ezek a 30/6, 25/5 és további Alis kuponok?
Már vagy 5x próbáltam vásárolni ezekkel, mindig Closed lesz az order státusza, "természetesen" a pénzt meg levonja...

Próbáltam bankkártyával, other payments method-dal de sehogy se sikerül...

[ Szerkesztve ]

(#146629) tobias40 válasza atoszmester (#146628) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem a 25-s működött,nem régen..

Total Amount
Price Shipping Cost Adjust Price Discount Total Amount
US $ 25.23 US $ 0.00 US $ 0.00 US $ 25.23

Payment Received:
Total Received Payment Method Date Received
US $ 20.23 US $ 20.23 Credit Card 2019-03-16 08:23
US $ 5.00 US $ 5.00 AliExpress Coupon 2019-03-16 08:23

[ Szerkesztve ]

(#146630) kovisoft válasza atoszmester (#146628) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem sem működött, ugyanúgy azonnal order closed lett többször is. Végül kénytelen voltam kupon nélkül megvenni, amit akartam, és úgy rögtön sikerült a vásárlás.

(#146631) bertokl válasza atoszmester (#146628) üzenetére


bertokl
tag

5 alkalommal próbáltam sikertelenül, abból 3x le sem vonta a pénzt, 2x meg levonta, majd pár nap után visszautalta.

Aztán módosítottam a szállítási adatokat, hogy pontosan egyezzen account settingsnél lévő adatokkal, illetve megadtam a telefonszámomat is. Ékezetes karakter nem volt benne, de talán azt is érdemes kivenni.
Ezen kívül ugyanaz a kártyaadat volt megadva egy másik aliexpress fiókomban is. Ott az alipayben töröltem a kártyát.

Hogy melyiktől gyógyult meg nem tudom, de azóta 2 kupont is elfogadott. :)

[ Szerkesztve ]

(#146632) EXIEZ válasza bertokl (#146631) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ha más accounton van ugyanaz a kártya azért harap a rendszer.

(#146633) atoszmester válasza bertokl (#146631) üzenetére


atoszmester
tag

Köszönöm mindenkinek a választ!
Mindenesetre érdekes ez a kuponos sztori, nemcsak ezeket a kuponokat nem fogadja el, hanem azokat se amit 400 coin-ért vettem (30/4).

(#146634) Mexbacsi


Mexbacsi
tag

Sziasztok!

Van esetleg valamilyen kupon banggoodra? Tolatokamerat szeretnék venni 2 dbot. 19k a két darab.

(#146635) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Halihó!

Ali 10 usd - 3 usd kupon igényelhető még valahol ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#146636) finest


finest
őstag

32GB Gocomma USB3.0 penyó 5 USD: [link]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#146637) bul07 válasza finest (#146636) üzenetére


bul07
nagyúr

write rate: greater than 5Mb/s

Ezt jó tudni, mert ha valaki sokat másol beleőszül :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#146638) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Honorbuy megbízható oldal? Mi pad 4-et szeretnék rendelni, itt találtam olcsón EU szállítással. Köszi!

yo

(#146639) roti86 válasza kenny123 (#146638) üzenetére


roti86
őstag

Igen, Gsmarena is szokott onnan kapni tesztre telefonokat

(#146640) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Bevált napellenzőre tehető napszemüvegtartót ajánlanátok?
A legelső bírta évekig, az utóbbi 5db hetekig-hónapokig.

(#146641) Ghard válasza Ghard (#143751) üzenetére


Ghard
őstag

Blueendless tápja hamar megadta magát. Nem indult a merevlemez, utána megmértem a feszültséget. Nem egész 2V-ot ad le 12V helyett.
Hogy legyen pozitív példa is Gearbest-re: írtam nekik videóval együtt a hibáról, 2 nap alatt felajánlották a full refundot. Nem fenyegettem őket paypal case-el sem.
Kipróbáltam másik táppal, működik. Egy normális 12V 2A tápot meg tudok venni a visszatérítésből :)

(#146642) HornedReaper válasza meridaharcos (#146635) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Szia! Az már elfogyott, csak a többi van.. Pontosabban a linkjén most már másikat ad be a rendszer ;)

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#146643) sloja válasza Axe Miskolc (#146640) üzenetére


sloja
tag

Drágább [link], olcsóbb [link]

(#146644) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

18650-es akksikból milyet érdemes venni?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#146645) Ghard válasza t72killer (#146644) üzenetére


Ghard
őstag

Samsung INR18650 vagy a zöld NCR18650B. Előbbit bontott de új állapotban jófogáson is megtalálod.

(#146646) Dluinet válasza t72killer (#146644) üzenetére


Dluinet
nagyúr

attól függ, hogy mire használnád

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#146647) t72killer válasza Dluinet (#146646) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Powerbankot gondoltam építeni belőle. Tudom hülyeségnek hangzik, de szeretnék egy barkácsmelóhoz kellene, ahol a powerbank csak egy része a rendszernek.

#146645: valahogy sejtettem, h nem az ezerrel tolt icr-ek között kéne kutakodni:R. Viszont ezzel újabb galiba, hogy a powerbank házikó, amit kinéztem, 8.4V-os, ez csak icr-eket feltételez.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#146648) Donki Hóte válasza t72killer (#146647) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az adott powerbankba miért kell szerinted ICR akku?

A névleges feszültsége minden 18650 akkunak 4,2 volt, a valós feszültsége meg 3,9-4,2 volt. A powerbankoknak meg tök mindegy, hogy milyen névleges feszültségű akkukból állítja elő az 5 voltos kimeneti feszültséget.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146649) t72killer válasza Donki Hóte (#146648) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, amit az INR-eknél 3.7V-ként látok, akkor vmi más?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#146650) Dluinet válasza t72killer (#146649) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jofogas 35E

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.