Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146151) tindisco válasza pn4hvq (#146149) üzenetére


tindisco
csendes tag

Köszi, de a GB számlán a termék eredeti ára, majd a szállítási és biztosítási költség van először feltüntetve és utána írja a pont levonásnak megfelelő összeget. Ezt követi a Grandtotal, azaz az az összeg, amelyet ténylegesen kifizettem érte. A nyomtatványon meg külön van a szállítási költség.

[ Szerkesztve ]

(#146152) bazsimano válasza tindisco (#146151) üzenetére


bazsimano
őstag

azt nem kell elkuldeni!
csinalsz egy printscreent a orderes reszrol. csatolod a paypal vagy a bankod fizeteset es ennyi.
nem kell semmi mast kuldeni.

kigyi: biztos jo napja volt az illetonek...vagy utalja a munkajat :D :C :C :C :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#146153) kigyi_23 válasza bazsimano (#146152) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én is küldtem 140 euróról :D erre kihozták vámmentesen :D Valaki benézte a számokat :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#146154) tindisco válasza bazsimano (#146152) üzenetére


tindisco
csendes tag

OK, köszi :K

(#146155) Zola007


Zola007
veterán

Elküldi a kínai az 1W-os LED izzót ragasztóba csomagolva
De olyan ragasztót használt a okos, ami az 1 hónapos út során beleoldotta magát az izzógömb anyagába :W

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146156) pulutodurumo válasza Zola007 (#146155) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Most mér'? Befogod az esztergába, felpolírozod, és kész is. Nálatok tán nincs eszterga????

;] :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#146157) Ixion77 válasza Zola007 (#146155) üzenetére


Ixion77
őstag

Reklamáld meg, és még el is magyarázza hogy ez direkt ilyen design. :) Kínaiak.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#146158) DJGABI válasza pulutodurumo (#146156) üzenetére


DJGABI
addikt

eszterga? pff, zsmirgli oszt jó napot :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#146159) fecus


fecus
őstag

Ilyen autóillatosítót használ valaki? Tapasztalat?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#146160) DeFranco válasza DJGABI (#146158) üzenetére


DeFranco
nagyúr

wondersponge :P

[ Szerkesztve ]

(#146161) Zoli-bácsi válasza fecus (#146159) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ez mitől Xiaomi? :D Ja, hogy így el lehet adni 10x-es áron. :W Alin 1$ körül mennek ezek, nekem épp úton van belőle.

(#146162) Skillet válasza fecus (#146159) üzenetére


Skillet
addikt

Ez nem a termék linkje. Nem tudom megnézni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#146163) petipetya válasza Skillet (#146162) üzenetére


petipetya
nagyúr

link

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146164) beg válasza Zoli-bácsi (#146161) üzenetére


beg
veterán

Az 1 dollárosnak vagy alapból semmi szaga sincs, vagy 5 nap alatt semleges lesz. Ha nem hiszed, olvasd el az 1 dolláros vevőértékeléseit.
A xiaomi 10x drágább, de minimum 10x tovább is bírja, de inkább tovább.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#146165) Zoli-bácsi válasza beg (#146164) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Amit én rendeltem, ott kb. 3000 értékelés volt, 4.9-es átlaggal. Nem olvastam 5napos használhatóságról.

De persze, ha egy zacskó szarra ragasztanának Xiaomi matricát, sokan azt is megvennék.

(#146166) Ghard válasza Zoli-bácsi (#146165) üzenetére


Ghard
őstag

(#146167) Zola007 válasza Zoli-bácsi (#146165) üzenetére


Zola007
veterán

Xiaomi Mi Rabbit cukorkatartó [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#146168) Zoli-bácsi válasza Zola007 (#146167) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

(#146169) Zoli-bácsi válasza Ghard (#146166) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

(#146170) mzso


mzso
veterán

Helló!

Olyannal találkozott már valaki, hogy USB speaker?
Rákeresvén csak ilyen bluetoothos mizériákat találok. Pedig egy sima USB-s jóval egyszerűbb kütyü lenne... Nem kell antenna, bluetooth, akku.

(#146171) Jarod1 válasza mzso (#146170) üzenetére


Jarod1
addikt

Van több is, nekem alma alakú volt, de 500 mA t megrángatja az Usbn ha totál hangerőn van.

(#146172) Rimuru válasza mzso (#146170) üzenetére


Rimuru
veterán

Mi a cel? USB-s hangfal, Genius SP-HF 1250, MO-n is fillerekert van, ide lyen jellegubol millio talahato alin is.
Esetleg joval egyszerubb, [link]

Vigyázat, csalok!

(#146173) Degeczi válasza mzso (#146170) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Létező termék, de csak nagyon korlátolt felhasználási körrel, mert roppant kicsi a teljesítmény, amit az USB portból ki lehet nyerni.

Akkut néha pont ezért tesznek bele, mert azt szép lassan, folyamatosan tudja tölteni, és aztán amikor szükség van rá, jóval nagyobb energiát tud leadni, mint magában az USB port, így jót tesz a hangerőnek és a hangminőségnek is.

De ha megoldható, sokkal jobb a konnektorról üzemelő megoldás.

(#146174) mzso válasza Jarod1 (#146171) üzenetére


mzso
veterán

Az nem baj. Tudsz linket? Vagy egy képet mutatni róla hogy néz ki?

Csak USB csatlakozó van rajta, vagy Jack is? (Nagy nehezen találtam ilyet is, olyat is. Alma alakút nem)

(#146175) mzso válasza Rimuru (#146172) üzenetére


mzso
veterán

Mondjuk én olcsóbbra gondoltam.
Annyi lenne a cél, hogy be tudjam dugni hirtelen hangot csinálni, ha nagy ritkán kell mert más is van itt. (Amúgy fejhallgatózok.)

(#146176) dugesz77 válasza mzso (#146170) üzenetére


dugesz77
őstag

Én egy ilyen erősítős panelt dekóder raktam fel egy kiszuperált kis hangdobozra. 3W mono + füles kimenet viszont sd+usb-ről is lehet zenélni róla. Egész hallgatható bigyó lett belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#146177) Jarod1 válasza mzso (#146174) üzenetére


Jarod1
addikt

Nem tudok, külön volt a jack, usbn csak a tápot kapta.

(#146178) wwenigma válasza Zola007 (#146155) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez pontosan milyen funkcionális problémát okoz azon kívül hogy 2cm-rol nézve és jól megvilágítva észrevehető minimális felületi hártya? Bár ha előtte víztiszta volt akkor megértem. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#146179) Wajk válasza wwenigma (#146178) üzenetére


Wajk
addikt

ha a mintázat "olvadt bele", akkor ok, de ha jól értettem a hsz-t a komplett ragasztócsík olvadt bele, ami hő hatására azért okozhat nekívánatos mellékhatásokat. ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#146180) Gaborka30 válasza w.miki (#146125) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Ezzel a porszívóval van esetleg valakinek tapasztalata?
[link]

Vagy esetleg ennek is van topicja? :D

(#146181) dugesz77 válasza Gaborka30 (#146180) üzenetére


dugesz77
őstag

Még nagyon friss azért nem találni róla infót. 9000 Pa szívóerő az már nem olyan rossz. Egyet rendeltem én is ennyiért most a kuponnal(12blitzw -12%) és az áfamentes szállítással megérheti. Egyedül az alkatrész utánpótlás lehet kérdéses.

(#146182) tobias40


tobias40
veterán

Van értelme párásítót keresni kintről vagy maradjak az itthoni beszerzésénél?
Ha igen akkor linket is adnátok hozzá?

(#146183) Gaborka30 válasza dugesz77 (#146181) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Ha megjön megosztod a tapasztalatokat? A BlitzWolf azért már nem rossz márka... És ennyi pénzért egy ilyen porszívó igencsak jó vétel lenne.. Főleg hogy úgy is porszívót kell vennem...

(#146184) Real_Necro válasza tobias40 (#146182) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyet használunk cégnél. Súlya és mérete miatt szerintem kintről sem úszod meg olcsóbban.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146185) Breki válasza Gaborka30 (#146183) üzenetére


Breki
veterán

Ezt is érdemes megnézni

[link]

Most újra akciós. Én már a másodikon gondolkozom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#146186) tobias40 válasza Real_Necro (#146184) üzenetére


tobias40
veterán

Egy 20nm-es teraszt jól lehűt vagy kell belőle 2 db. ekkora teraszhoz?

(#146187) Real_Necro válasza tobias40 (#146186) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk a dohányzóba van kirakva, viszonylag kis területet fed le, bár az intenzitása ugye állítható, de ha nagy fokozaton megy, akkor egyrészt elázik, aki közel van hozzá, másrészt gyorsan kifogy a tartály.
Egyébként ormótlan nagy, én kettőt biztosan nem raknék 20nm-re, de érdemes letesztelni.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146188) Degeczi válasza mzso (#146175) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akkor a kis Genius SP-HF160 célszerű választás, a méretéhez képest meglepően jó, és fillérekért kapható itthon is.

(#146189) solti válasza dugesz77 (#146181) üzenetére


solti
senior tag

Nincs róla teszt, a blitzwolf a banggood saját márkája hát nem tudom... Rengeteg dolog azt mondja, hogy érdemes vele várni... De én is rendeltem egyet;)

(#146190) Breki válasza solti (#146189) üzenetére


Breki
veterán

van róla egy teszt illetve inkább bemutató, csak nem szabad ide linkelni

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#146191) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Megkértek, hogy segítsek Iphone-hoz megbízható autós töltőt és kábelt szerezni.

Tudtok ebben segíteni melyik a kipróbált, ami biztos jó?

BT nem feltétlen fontos, csak a megbízható töltés és jó ár.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#146192) dugesz77 válasza Breki (#146190) üzenetére


dugesz77
őstag

Azt a magyar nyelvűt "tesztet" én is megtaláltam de az olyan mélyenszántó/kiveséző ,hogy én is megírhattam volna :F

(#146193) Wajk válasza dugesz77 (#146192) üzenetére


Wajk
addikt

annyi köze van a teszthez, hogy a domainban megtalálható ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#146194) Dr.NX válasza Breki (#146190) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szabadni szabad, csak nem érdemes.

Elfogadom a sütiket.

(#146195) DrBubo77 válasza Breki (#146190) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ha nem a tiéd az oldal, akkor szabad linkelni.
A "teszt" objektivitása más kérdés.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#146196) tboy93 válasza Breki (#146191) üzenetére


tboy93
nagyúr

Banggood.com

Akármelyik BlitzWolf autós töltő jó lesz. Válaszd a neked tetszőt.

Kábelből ugreen, baseus amit vettem eddig szifonhoz anyóséknak, egyikkel sincs gond (vagyis nem lenne, ha nem tépnék szét őket :U )

(#146197) petipetya válasza DrBubo77 (#146195) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan. A rendeljkinai és más hasonló oldalakat azért kapják a terméket, hogy azok bemutatónak/tesztnek titulált reklámozásával növeljék az eladási rátát. Ettől függetlenül hasznosak is, mert sok cucc paramétereit, és a hozzájuk való kuponokat is biztosítanak. Az éremnek két oldala van.

Nekem például hasznos volt, hogy a már eleve kinézett Xiaomi Antelope sportcipőről a komplett magyar fordítást el tudtam olvasni a helloxiaomi-n.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#146198) mzso válasza Degeczi (#146188) üzenetére


mzso
veterán

Kösz a tippet. Mondjuk nekem jobb lenne valami ami egyben van, hogy gyorsan ne hányódjon meg pikk-pakk rá tudjam dugni a gépre.
Talán valami ilyen kialakítású:

(#146199) DeFranco válasza mzso (#146198) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[link]

usb soundbar

vagy veszel egy ilyet, ez tud bt-t is, jack bemenet is van rajta, esztétikus is és jobban is szól valamivel szerintem mint ez a fenti.

hp monitorohoz van hasonló soundbar a gyárban, nagyon végszükség esetére jó csak, ilyen bt hangszóróm meg van otthon, nem egy high fidelity de az árához képest egész szépen elputtyog. és akkor bentebb vagy mert ha laposról kell meghallgatni valamit akkor azt teljesen kábelmentesen is megteheted bt-n keresztül de az asztalon kábellel is megy fixre kötve.

[ Szerkesztve ]

(#146200) bul07 válasza petipetya (#146197) üzenetére


bul07
nagyúr

De akkor ne hívja tesztnek

Lefordítja a marketing szöveget, meg hozzá tesz annyit hogy rendben működik és ez a hatalmas teszt
Ez semmi sőt :(((

Egy nyamvadt töltőnél annyit nem tesz meg hogy egy műterheléssel rámérjen,(melegszik e, feszültség, stb)

Sőt azt is belel kellene írnia hogy fizetett hirdetés, ha ingyen kapja

Amúgy pont ezért nem hiszek az olyan teszteknek ahol ingyen adják a dolgokat, nem fog rosszat írni mert akkor következőleg nem fogja megkapni vagy nem az elsők között
De ez minden oldal esetén igaz
Inkább 10 vásárló véleménye mint egy megélhetési tesztelőjé

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.