Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87067) air


air
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok valami infót arról, hogy neten rendelt Dominó kártyát várhatóan mennyi idő alatt szállítják ki?
05.26-án rendeltem, de még mindig "Jóváhagyásra vár" állapotban van.
Múlt héten írtam emailt az ügyfélszolgálatnak, de csak egy semmitmondó választ kaptam, miszerint technikai okok miatt néhány napot csúsznak a kiszállítások.
Ma egy órát álltam Pécsett az Árkádban, de nem kerültem sorra.
A 1430-as számon pedig képtelenség humán operátorhoz jutni, mert mindenképpen meg kell adni azt a telefonszámot vagy MT azonosítót, amivel kapcsolatban ügyet akarok intézni. Új SIM rendelése okán egyik sincs. :(
De a weblap szerint a 1430-on is lehetne rendelni, de ez sem igaz. Nincs olyan menüpont, ahol ne kérné a fenti adatokat. Vagy tényleg én vagyok ennyire béna, de kb. 8-10 hívás során sem sikerült megtalálnom.
De valószínűleg hiába tudnék beszélni emberrel, biztos vagyok benne, hogy nem tudna segíteni.
Mit lehet tenni? Hogyan lehet egy nyamvadt SIM kártyához jutni? Esküszöm nem vagyok terrorista, és nem 500 darabot akarok venni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.