Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77801) dokee78


dokee78
félisten

Honlapon hol találom a rendelt készülék garancia és egyéb papírjait?

(#77802) dptrsk válasza dokee78 (#77801) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

belépsz a rendeléshez tartozó számmal, s a dokumentumok között lesz.

(#77804) dokee78 válasza dptrsk (#77802) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#77805) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Hűség lejárta után mennyi a hivatalos függetlenítés?
Ja, bocs, pár hozzászólással feljebb meg lett.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#77806) br4adam


br4adam
aktív tag

15 ezer

(#77807) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sajnos Huawei Mate 8 már nem kapható többet Telekom-nál! Jó árban adták nagyon, én 60.000Ft-ért vettem meg Move M díjcsomagban hűség meghosszabbítással.

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#77808) Mr.Csizmás válasza Tamás34 (#77807) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

info forrása? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77809) XeeN


XeeN
senior tag

"A SZOLGÁLTATÁS ÁTVÁLTÁSA TECHNIKAI HIBA MIATT NEM LEHETSÉGES." Kezdem unni...

(#77810) 313313 válasza XeeN (#77809) üzenetére


313313
addikt

Én garancia jegyet nem tudok letölteni...
- be se nagyon enged felületre
- ha be is enged nincs fent a dokumentum...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#77811) Beca1990 válasza Mr.Csizmás (#77808) üzenetére


Beca1990
senior tag

akkor az ügyintéző tegnap kamuzott...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#77812) Mr.Csizmás válasza Beca1990 (#77811) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

itt írták, hogy lesz még új készlet pár napon belül, az illető megbízható forrásból tudta.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77813) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

A Telekom Facebook oldalán lehet szavazni a pénteki felhozatalra.
Többek közt írjak azt is, hogy már nem lesz Mate 8

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#77814) embe válasza vizslakutya (#77813) üzenetére


embe
nagyúr

Ja. Visszaírtam az emailre válaszként - tudom gép küldte a kutya sem fogja elolvasni, de azért mégis :O - , hogy nem mindegy? Úgyis szar lesz a webes felületük, meg úgy az egész rendszerük.

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#77815) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok megpróbálom itt is,hátha valaki találkozott a problémával vagy tud megoldást,Nem tudok Webshopról rendelni se Laptopot se Tabletet,konkrétan laptopot szeretnék,de amikor belépek eltűnik a rendelési lehetőség,de csak Laptopnál és tabletnél,mobiloknál nem,több éves arany kártyás vagyok,a feltételeknek megfelelek,de se webshopból se üzletből se telefonon nem tudom megrendelni a HP Pavilion 15 + DLINK DWM-222 laptopot a drágábbikat,üzletből azért nem mert csak webshopról elérhető,szerintük,kértem bolti árlistát amit csak később néztem meg,azon meg rajta van,szóval nem értem,az ügyintézők csak annyit tudnak mondani hogy küldjek panaszlevelet,Szombaton küldtem,választ még nem kaptam,meg persze mindegyik hülyének néz,amíg nem szembesülnek ők is a problémával,tényleg nem lehet tenni semmit ? csak írogassam a leveleket ? másnak működik ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#77816) embe válasza MAGUS7 (#77815) üzenetére


embe
nagyúr

Ilyet akkor szokott nem ha nincs készleten?

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#77817) MAGUS7 válasza embe (#77816) üzenetére


MAGUS7
tag

Az összes Tabletnél/Laptopnál ez van,amikor üzletben próbálták megrendelni nekem,akkor mutatta az ügyintéző,belépve a fiókomban,hogy nála még fordítva is mutatta a díjcsomagokat,nálam ez a probléma nincs hogy fordítva lenne,csak a rendelés nem megy,és eléggé idegesítő hogy sehogy sem lehet megrendelni,meg ugye többnyire a webshopos akciók nem érvényesek az üzletben.

[ Szerkesztve ]

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#77818) embe válasza MAGUS7 (#77817) üzenetére


embe
nagyúr

Büszke lehet a telekom a rendszerére.

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#77819) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Szisztok! Van bármilyen lehetőség a telekomnál jelenleg, hogy úgy nézzek TV-t mobilon, hogy annak az adatforgalmát ne vonja le a mobilnet keretemből? Mert ahigy nézem a TV GO nem opció, mivel az a saját keretemből vonja...

(#77820) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Lehet váltok Vodáról T-re, van lehetőségem Partner3 díjcsomagot kötni, van több verzióba is, van olyan hogy 2500 Ft, 1500Ft lebeszélhető, és jár hozzá 1GB net. Az lenne a kérdésem hogyha 1GB lemegy itt belassítják, vagy abszolút nem lesz net, illetve ha elhasználom, adott hónapba tudok még venni pl 1GB netet hozzá? Ha igen ez mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#77821) 313313 válasza vwpolopg (#77819) üzenetére


313313
addikt

Magenta 1 mellé bevitt előfizetéseknél biztos nem számol adatforgalmat a TV Go

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#77822) -secret- válasza B-L-A-C-K (#77820) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Úgy tudom mindegyik díjcsomagban csak lassul a net, +1 GB egyszeri pedig 1.690 ft.

(#77823) joelke HU


joelke HU
senior tag

Na ez nem lesz semmi. Ez is a béna telekom miatt... :W

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#77824) embe válasza joelke HU (#77823) üzenetére


embe
nagyúr

Éljen a demokáré!
Lásd aláírásom! :O

[ Szerkesztve ]

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#77825) dptrsk válasza B-L-A-C-K (#77820) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ezek a csomagok(Partner 3 vállalati kedvezménnyel) céges csomagok.
A céges kapcsolattartót kellene megkérdezni milyen feltételekkel kötötte a cég a keretszerződést.

(#77826) dptrsk válasza vwpolopg (#77819) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez a 2 lehetőséged van:

Korlátlan TV és film opció (havi) 9900 Ft /hó
Korlátlan TV és film opció (napi) 990 Ft / nap

A havi csomag Magenta1ben ingyenes.

(#77827) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló.
500megás netem van. Vagyis volt. Elfogyott. 8.-án van a forduló nap. Most aktiváltam a korlátlan böngészés és email opciót. Viszont rájöttem, nekem ez bőven elég. Nem nézek videókat ami miatt kellene az 500mega így szeretném helyette a 200megát . A kérdésem az, hogy ha most visszaállítom 200megára akkor az egyből le is netezhető és a hó végi számlában benne lesz az 500megás ára is meg a 200megás ára is? Mert Akkor inkább kivárom az 1-ét és akkor váltok vissza. Hogy éri meg jobban?

/\____/\

(#77828) vwpolopg válasza dptrsk (#77826) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez kell nekem, napijegy :) köszi ;)

(#77829) madle


madle
őstag

Vannak itt hardverapron hirdetve könnyen megjegyezhető tel. számok, Domino csomagban, 600Ft lebeszélhetőséggel. Olyan kérdésem lnne, hogy ez átírható saját nevemre minden akadály nélkül? Illetve a meglévő előfizetésemre be lehetne tenni számcserével?

(#77830) gboszi válasza madle (#77829) üzenetére


gboszi
senior tag

Én már többször vettem s azok mind "nem regisztraltak" voltak szoval nekem kellett bereggelni sajat nevre. A masodik kerdes passz, de szerintem ha mar turd a szam, azt csinalsz vele amit akarsz :)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#77831) madle válasza gboszi (#77830) üzenetére


madle
őstag

Azt nem értem, honnan halásznak össze ennyi frankó számot. Egyébként úgy van hirdetve, hogy aktívak a kártyák.

(#77832) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Nálam csak annyi történt, hogy az új készülékhez kapott nano SIM-hez más telefonszámát regisztrálták. Holnap ügyfélszolgálat, de addig se banki, se céges bejelentkezés (SMS azonosítás miatt).... :W

(#77833) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Meg igényeltem Online, a Családi opciót ahol kártyánként 190Ft-ot kell fizetni és ingyen beszélgethetünk egymás közt, maximum 5 Telekomos számot lehet bevonni. Azt írták, hogy majd jelentkeznek, vagy küldik az Sms-t ami egyben az aktiválást is jelzi. Ennek már vagy 3 napja. Van valakinek tapasztalata ez ügyben, hogy kb. mennyi időt kell erre várni?

Köszönöm!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#77834) Soulfly842 válasza Beca1990 (#77811) üzenetére


Soulfly842
addikt

Köszi szépen. Azt hiszem, hogy egy kicsit erős így egy ilyen prekoncepció (főleg annak tükrében, hogy már személyesen is találkoztunk és több ügyedben segítettem (még azt is felkínálva ez esetben, hogy elrakok neked egy ilyen készüléket). Az egy dolog, h. egy logisztikai hírlevélben hogy szerepel az adható információkban (s hogy hogyan változik egy státusz egyik napról a másikra (előzmények nélkül, mivel a kifutó státusz most kivételesen kimaradt)).

Azt amit írok semmiképpen ne vedd magadra, régen érlelődik bennem a gondolat - nem te vagy ebben a detonátor.
Lehetőségeimhez mérten mindig a legjobb tudásom szerint segítettem puszta szórakozásból a munkámról, a munkáról, munkaidőn, s bárminemű honoráláson kívül - feszegetve a határokat (lásd pl Domino Most 0day infóban (onnan, hogy tájékoztatás volt hivatalosan adható a fél interneten az én hszemet posztolták - egy korrekt személyt leszámítva - a megkérdezésem nélkül (telekom oldalán kb. egy héttel később jelent meg). Talán túl erős a szélmalomharc; sok energiámat emészti fel, hogy mindig tökéletes odafigyeléssel odafigyeljek, hogy mit lehet és mit nem (több éven keresztül egyszer sem hibáztam szerencsére), de ilyen voltam mindig, vívódtam önmagammal és segítettem, ha tudtam. Lehet, hogy kis hal vagyok a világhálóhoz és azért van az ügyfészolgálat, hogy a válaszokat, az igényeket, a konkrét szolgáltatások részletes átláthatósága mellett még jobban testre tudja szabni - így, vagy úgy. Remélem, hogy sok válaszomban azért megütöttem, egy mércét, egy szintet(törekedtem rá, s örültem annak, hogy sok fórumozó sűrűn visszautalt rá, vagy hogy a válaszom alapján láttam, hogy ők is könnyebben válaszoltak másoknak. De talán eljött az ideje annak is, hogy a munkám elég legyen önmagában is, s ott próbáljak meg napról-napra még magasabb szintet megütni.

Talán 1430 fórumtárs is okkal szált ki a válaszadó mechanizmus szürke gépezetéből hosszú-hosszú idő után. Veszélyes az minden szempontból, ha nem szabjuk meg a határt munka és a saját kis világunk között, ha azt lessük, hogy íródott-e még egy kérdés, ami megválaszolatlanul maradt. Keserédes odafigyelés, ami soha nem ér véget, vagy mégis.

Összességében meg kell köszönnöm mindent, sok olyan kérdés merült fel itt, ami elgondolkodtatott, s amin keresztül nap-nap után szélesebb lett a horizont. Érdekes volt sokszor látni, hogy 'hightech' szempontból élesebb szemüvegen át, hogy is fest a telekommunikáció világában a Telekom, mint olyan. Általatok én is gazdagabb lettem, de illékony mezsgyék között megmarad azt hiszem mostantól a józan ész döntése.

[ Szerkesztve ]

(#77835) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#77834) üzenetére


Soulfly842
addikt

A fórumon aktív maradok bizonyos témákban, hírekben, de szabadidőmben marad a szabadidő, s csak ezért nem köszönök el végleg, hogy sziasztok(ott még 'összefuthatunk' :) ) Telekomhoz kapcsolódó kérdéseket Privátban is ignorálom, ne is küldjetek :) Köszönöm! (mert volt ebből is szép számmal ;) )

(#77836) Beca1990 válasza Soulfly842 (#77834) üzenetére


Beca1990
senior tag

ez az "ügyintéző" akire én gondoltam nem te voltál, hanem a chates "Tünde".

Bizony sokat segítettél nekem/nekünk minden témában, de az a hozzászólás nem rád irányult...

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#77837) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Megtörtént amitől féltem:
Lesz még egy BF nap a Telekomnál. (És persze aznap úgy tűnik, hogy lesz Samsung telefon, mire eredetileg vágytam.)
A kérdésem:
Ha ma átveszem a "kényszerből" és "tudatlanságból" megvásárolt Honor7 -ez a PickPack ponton, majd azzal a lendülettel tovább megyek a helyi Telekom partnerhez és leadom, hogy nem tetszik és elállok, akkor péntekig leveszik a hűséget, hogy tudjak vásárolni?
(Vagy buktam? Kérdeztem szombaton 2 alkalommal is, de senki nem válaszolt, hogy várható-e újabb BE nap, erre tessék ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#77838) Vangelis válasza glaci (#77837) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Esetleg át se vedd... mond le a megrendelést a 1430-on.

Akkor elvileg azonnal törlik... de, hogy tudsz-e venni... pénteken... jó kérdés....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77839) dptrsk válasza glaci (#77837) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha átveszed s visszadod tuti nem kerül le péntekig.
Partnernél azthiszem nem lehet visszaadni, csak T-Pontban/postán.

Telefonos lemondás esetleg játszik, de az se biztos, hogy lekerül péntekig.

Valószínűleg itt senki nem tudta, hogy 2 BF lesz.
a topik infok pont a 25eiről szoltak csak, aztán hirtelen lett 18 is, gondolom edigi miatt főként.

Kalendárium is szokott lenni, most még nincs róla info.

Egyébként a BF pont arról szól, hogy adott pillanatban dönts, hogy mi éri meg neked, s megvedd gyorsan.

(#77840) glaci válasza Vangelis (#77838) üzenetére


glaci
őstag

Szerinted (mint nagy Telekom Mágus) ez a teledobós lemondás működni fog? Nem szeretnék 2 szék között pofára esni ... :(

(#77839) dptrsk:
Ez nem gyors döntés volt, hanem kín keserves.
Már az első pillanatban csalódás volt, nem ezt vártam, nem erre számítottam.
Szombaton le is írtam Nektek és kértem tanácsot, mert mint akkor is írtam a meglevő telefonokkal már sok a gond és kellene helyettük valami, viszont a Gear S csak Samsung telefonnal működik. (Normálisan legalább is.)
Aztán nem érkezett semmi jó tanács vasárnap estig sem, viszont mint írtam, telefonra meg szükség lebme, így győzött a kényszer és a félelem, hogy telefon nélkül maradok.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#77841) SUPREME7 válasza glaci (#77840) üzenetére


SUPREME7
őstag

Egy embernek nem lehet két előfizetése? Vedd át, várd meg a pénteket, ha nincs jobb akció megtartod, ha van, megrendeled azt, ezt meg lemondod, és beviszed leadni a bontatlan telefont, kárt se csináltál, stb.

Sőt, pickpackponton is tartogatják pár munkanapot, szóval át se kell addig venned.

[ Szerkesztve ]

(#77842) Bornie127 válasza Soulfly842 (#77834) üzenetére


Bornie127
senior tag

Úgy gondolom, a fórumtársak nevében is kijelenthetem, hogy köszönjük szépen eddigi aktív munkádat, amelyet a szabadidőd terhére is végeztél. Köszönjük! :R

(#77843) Bornie127 válasza glaci (#77837) üzenetére


Bornie127
senior tag

Két éve nekünk három hét volt amire törölték a hűséget. Igaz, mi visszaküldtük a telefont, a három hét a beérkezéstől számolva.

(#77844) glaci válasza SUPREME7 (#77841) üzenetére


glaci
őstag

Nyilván lehet több előfizetés. A gond az, hogy ez főkártyára hűség hosszabbítás volt. (És ez felvet egy csomó problémát, ha kavarni akarok az előfizetésekkel.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#77845) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy Telekomnál vásárolt Note 4 ami szeptemberben meghibásodott,azóta többet volt szervizben mint használatban.
Első alkalommal szoftveres gond is volt a töltőcsatlakozó,aksi és alaplap mellé. Kicseréltek mindent legalábbis papíron ,kapott egy független szoftvert :F ,de a hiba nem oldódott meg. Home gomb megnyomása után 15-20mp is eltelt mire megjött a kép. Plusszban a kijelzőt rosszul rakták be,átlósan nézve két sarok bent-kettő kint a keretből.
Vissza a szervizbe,megint mókolták 3-4 napig,majd visszaadták úgy ,hogy normálisan volt benne a kijelző csak a keretet cseszték össze. Elismerték,semmi gond,az is újjul legalább,rendelnek hozzá. :D
Másnap reggelre a kijelző úgy fityegett benne mint a levált talp a cipőn.
Újra vissza,semmi gond,ragasztó-satu-újra vissza. Ez olyan jól sikerült,hogy vonalkódos lett a jobb felső sarok,sebaj kijelző csere. Ez is megtörtént,most a jobb oldal van felválva teljes hosszában. Itt jár a dolog.
Három szervizben is járt a Telemaxot is beleértve és ennyi jött össze.
A garanciafüzet már betelt. :DDD
Szerintetek a Telekomhoz érdemes bemenni,mint értékesítőhöz és kérni a cserét,vagy teljesen halott ügy?
Fogyasztóvédelmet kerülném ameddig lehet,bár már megérdemelnék a szervizek.
Mi a megoldás szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#77846) #78121280 válasza glaci (#77837) üzenetére


#78121280
törölt tag

Már November 18.-án jeleztem ,hogy lesz még BF és másik tag is jelezte. :(

(#77847) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Tudom T-be be kell menni és megkérdezni, de még odáig nem jutottam el, így megkérdezném hogy valaki esetleg nem tudja hogy új Partner3 díjcsomagban (3175FT-os bruttó előfizetéssel), milyen áron hozhatok ki készüléket vele? Konkrétan egy i7 32GB-os telefonra lennék kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#77848) Zeki válasza Soulfly842 (#77834) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm az eddigi munkádat, segítséged, infóidat! Anyagilag is spóroltál sokaknak (nekem is), az infóiddal!
Megértem hogy kiszállsz, idővel változik az ember is, az élet is.
Valóban nem lehetett könnyű úgy infókkal segíteni, hogy az az állásod ne veszélyeztesse.

THX!
:R

(#77849) dptrsk válasza B-L-A-C-K (#77847) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

ha van egyedi árlista a cégnek a Partner3 mellé, akkor az a mérvadó, ha nincs, akkor Move XS árával tudsz kihozni készüléket tudtommal.

(#77850) MittuDomain_ válasza GLOCK34 (#77845) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem 100% az infóm, de úgy tudom, 3 "sikertelen" javítás után jogosult vagy igényelni teljes új ugyanilyen, vagy azonos kategóriás készüléket, ahol a vásárláskori ár számít. (Kollégámnak 3 ilyen alkalom után küldtek újat - mást - miután megigényelte. Céges előfizu volt.) Nem számít, T, Voda, Speedshop... volt-e a vásárlás helye.
Azaz ha a Note4 anno 200e volt, de már csak 120, akkor is 200ig válogathatsz.

Szerintem nem kell effektíve fogyvéd-hez panasszal menni, csak csörögj rájuk és kérdezd meg telefonon, így van-e?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.