Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77701) Maist


Maist
senior tag

Nézegetem a domino maraton adatopciót, látom írják már, hogy "domino díjcsomagok mellé" aktiválható.
Ez azt jelentené, hogy nem szükséges rendelkezzek semmiféle egyéb internet csomaggal, hogy be tudjam kapcsolni? Másik kérdés, ami felmerült bennem: Ha megrendelem, és két hónap múlva elfogy, akkor megrendelhetem újra ugyanezt a csomagot (1GB)?
A díjcsomagban foglalt adatmennyiség fogyását meg lehet valahol nézni? Telekom alkalmazás mutatja esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#77702) kovacsmi_74 válasza #16695808 (#77688) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Korábbi hozzászólásokat olvasva mindenkinél más megy vagy nem megy. Speciális dolgozói tarifám van és netplusz mellé van ez bekapcsolva, így nem tudom publikus csomaggal hogy működik. Nálam is régebbi telefonomon ami nem ment, a mostanival pl. igen. Egy próbát szerintem megér, én is úgy kezdtem, és azóta ki sem kapcsoltam. Ha azt nézzük kb. 1GB-os csomag ára, bőven ki lehet használni. Az, amikor órákig tölt be egy oldalt, már nem hiányzik. Arról nem is beszélve, hogy pl. visszalépéskor is gyakorlatilag újra betölti az előző oldalt, ami vinné az adatkeretet. Így meg nem érdekes. Nálam megy amúgy a legkedveltebb (?) oldal. Arra kell figyelni, hogy lemondáskor teljes hónapot számláznak.

[ Szerkesztve ]

(#77703) #16695808 válasza kovacsmi_74 (#77702) üzenetére


#16695808
törölt tag

Köszi, nekem is flottás benne foglalt 100mb-al ami kb azonnal elfogy. Akkor kiprobälom :)

(#77704) embe válasza -secret- (#77698) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem a telós ügyfélszolgálatos mondta nemrég: "nem kell vele foglalkozni, mert hülyeséget mutat" .....khmmmm.... 2016...Jó reggelt!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#77705) -secret- válasza embe (#77704) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:U

(#77706) [P]laci válasza St3ven (#77694) üzenetére


[P]laci
senior tag

persze hogy blöffölt vmit... bement egy partner üzletbe emberünk és nem akart az ott dolgozó lustája dolgozni és beblöffölt vmi hülyeséget neki...

(#77707) hacki87


hacki87
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van egy 2015. novemberi v decemberi kisker árlistája? én csak a 2016ost találtam meg a telekom oldalán.

(#77708) joelke HU válasza Maist (#77701) üzenetére


joelke HU
senior tag

Elméletileg így kellene működnie. Gyakorlatilag amikor megjelent akkor akik megrendelték azoknál furcsa dolgokat művelt. Csak meglevő netnél ment. Minimum napinettel, csak éppen minden nap először a napinetet használta a rendszer. Azaz folyamatosan vonta a 195 Ft-ot a 10 mega netért és annak elfogyása után volt aktív a maraton. Ja és sehol nem volt követhető, hogy még mennyi van vissza az 1 gigából. De azóta lehet valamit varázsoltak vele a telekomosok. Tény vele egy próbát. De készülj fel a fenti esetleges kényelmetlenségekre.

Motorola G51

(#77709) St3ven válasza joelke HU (#77708) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem azóta annyi varázslat történt, hogy még 1 bitet sem használtam el belőle (a NapiNet miatt), de már nem mutatja aktívnak az online ügyfélszolgálati felületen. :W

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#77710) joelke HU válasza St3ven (#77709) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ez ám a jó hír. Komolyan ritka egy trehány banda ez a telekom. Jól kitalálták ezt. Nem hívtad őket, hogy most akkor mi van? Buktad a 2000 Ft-ot. Legalább azt írnák jóvá, ha már a szolgáltatás használhatatlan.

Motorola G51

(#77711) St3ven válasza joelke HU (#77710) üzenetére


St3ven
addikt

Írásban tettem panaszt, képernyőképekkel illusztrálva. Két hete hallgatás, pedig azóta még egyszer rájuk írtam, hogy mi a helyzet. A két NapiNet jóváírását kértem.

De semmi gond, harminc nap a panaszkezelés határideje, aztán kedvezőtlen vagy semmilyen válasz esetén továbbítom a levelezést az NMHH-hoz, opcionálisan megfejelve egy Homárposzttal.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#77712) betyarr válasza St3ven (#77711) üzenetére


betyarr
veterán

hát,én már nagyon türelmetlenül várom az eredményt!nem is gondoltam volna,hogy így tesznek a panaszlevelekre...amúgy nekem van egy olyan gyanúm,hogy valami kitérő,sablon választ fogsz kapni :U

(#77713) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha vettem csütörtökön egy mobilt online, személyes átvétellel, de ha szeretnék élni a 14 napos elállással és másikat szeretnék választani (i7 ről i7 plus -ra), akkor van bármilyen büntetés, hogy pl. legközelebb bekérnek mobilelőleget?

Köszi előre is.

(#77714) Bazsee71 válasza betyarr (#77712) üzenetére


Bazsee71
őstag

Az szinte biztos. Nekem egy garanciális ügyintézés során a jótállás jegyemet vesztették el (használtan vettem a fényképezőgépet, nem tudtam pótoltatni), szerencsére lefotóztam leadás előtt, a szerviz pedig elfogadta, de a T magasról tett az egészre. Legutóbbi levelem kapcsán - amiben a sokadik himi-humizást megunva jeleztem, hogy felettestől várom a választ, de az összes mondatra, aminek a végén kérdőjel szerepel - már válaszra sem méltattak. Amikor eladtam a masinát, csak 15 ezret buktam nekik köszönhetően, mert ki vesz meg nyugodt szívvel egy olyan eszközt, amihez nincs jótállás jegy, de állítja, hogy a szerviz a fotót is elfogadja... :W

Szerk.:
erikviking: nincs, de üzletbe vidd vissza, és indoklás nélkül állj el a vásárlástól, más módon jön a mókuskerék. Nálunk egy frissen kicsomagolt készülék kijelzőjén éktelenkedett egy karc, az ügyfélszolgálatot felhívva pedig még a hölgy is azt javasolta, hogy ha nem akarjuk hetekig ügyezni, akkor csak simán vigyük vissza.

[ Szerkesztve ]

(#77715) St3ven válasza betyarr (#77712) üzenetére


St3ven
addikt

Volt még itt valaki, aki szintén megreklamálta a NapiNet aktiválást, arra a válaszra is kíváncsi leszek. Nem tudom, ki volt az, illetve neki most éppen aktívnak mutatja-e a Maratont.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#77716) Oroszlánom


Oroszlánom
tag

Sziasztok! Meg tudná Valaki mondani, hogyha a Telekomhoz/domino most / akarok átmenni és szeretném megtartani a bluemobilos számomat,akkor az hogyan lehetséges és mennyibe kerül? gondolom csak személyesen lehetséges.Köszönöm!!!!

(#77717) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Családi opcióban vagyunk barátnőmmel, telekom app mégis számlázza a hívásokhoz a közös hívásunkat pedig elvileg ingyen lenne. Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#77718) Keem1 válasza -secret- (#77717) üzenetére


Keem1
addikt

Normális. Majd a számlán fogják külön tételként levonni (-xy Ft).

(#77719) zeg74 válasza -secret- (#77717) üzenetére


zeg74
aktív tag

Igen normális náluk.
Majd jóváírják számlázás előtt.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#77720) joelke HU válasza Oroszlánom (#77716) üzenetére


joelke HU
senior tag

Személyesen kell márkaváltást kérni. Valszeg annyi lesz amennyi egy új sim a telekomnál lebeszélhetőséggel. Talán olyan 3 ezer körül. De kötni kell az ebet a karóhoz, mert könnyen elhajthatnak vele, ha olyan ügyintézőt fogsz ki, akinek nincs kedve órákig bíbelődni a dologgal.

Motorola G51

(#77721) gboszi válasza [P]laci (#77706) üzenetére


gboszi
senior tag

Csak nem akartam azzal szivni, hogy januárban megint megyek máshova, hogy most éppen hol nem emelnek árat...
Nem értem hogy miért blöffölt (hazudott volna) hisz neki pont az a dolga, hogy mindenkit beszippantson. Ez a nem akart dolgozni meg netto baromság, mert pláza péntek délután, pontosan addig kell (folyamatosan) dolgozni amig nyitva van. Szóval, nem akart dolgozni, hogy jöhessen a következő... :C

"If you're good at something, never do it for free!"

(#77722) -secret- válasza Keem1 (#77718) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszönöm! :R

(#77723) lugosi válasza gboszi (#77721) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Márkaváltás: sok vele a munka, és szerintem nincs rajta jutalék.
Előfizetés és készülék eladása: kevesebb munka, rutin, van rajta jutalék.
Szerintem sakkozd ki hogy miért jobb neki passzolni téged és ugrani a következő kuncsaftra.

(#77724) glaci


glaci
őstag

Srácok, ill. valaki a Telekomtól!

Akkor most ez a BF akció ennyi volt és vége vagy lehet rá számítani, hogy a jövő hét végén is lesz még valami?

Igazából nagyon vártam, de csak egy óriási csalódás volt ez nekem.
Szerettem volna egy Samu S6 -ot vagy S7 -et venni jó áron, de nem hogy ezek, de még más értelmes sem volt.
Az S3 -am és az S4 -em is halódik már, jó lett volna frissíteni.

Még ezen a Honor7 -en gondolkodtam, de sajnos nem ismerem, így nem tudom hova pozicionálni.
Ráadásul (és ez a legnagyobb gondom) a Gear S nem működik más készülékkel, csak Samsunggal. (Pedig a dual active Cat6 -os 4G, a dual band AC WiFi és a tanulni is képes infra port még tetszene is.)

Szóval, érdemes még várni a jövő hét végét vagy nem lesz már semmi és vegyek gyorsan egy ilyen régi kifutó Honort, hogy ne maradjak egy évig "normális" telefon nélkül?

Köszönöm előre is az információt és a tanácsokat!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#77725) St3ven válasza gboszi (#77721) üzenetére


St3ven
addikt

Háromnegyed óra alatt 1 db SIM helyett (márkaváltás) el lehet adni három Samsungot két év hűséggel a legnagyobb tarifacsomagra. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#77726) gboszi válasza St3ven (#77725) üzenetére


gboszi
senior tag

Azért durva, (és sajnálatos) hogy szerintetek csak és kizárolag ez a verzió lehetséges, hogy egy profitorientált vérszomjas karierista vámpir hazudozik csak azért hogy jutalékhoz jusson...
Én akkor is köszönöm, hogy segitett, hogy ne vátsak arra, mert hamarosan emelni fogják.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#77727) 4Grider válasza gboszi (#77726) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pontosabban: Emelhetik. Vagy marad ingyenes. Vagy lesz belőle domino díjcsomag. Vagy bármi egyéb.

(#77728) tlac válasza gboszi (#77690) üzenetére


tlac
nagyúr

Konkrétan megmondta, hogy mennyibe fog kerülni utána...

mennyit mondott?

(#77729) 4Grider válasza tlac (#77728) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom 590 Ft-ot. És vagy annyi lesz, vagy nem.

(#77730) joelke HU válasza tlac (#77728) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ezt már kérdeztük tőle, de erre nem felelt. Állítólag konkrét számot kapott, de érdekes módon sekivel nem akarja megosztani a tökéletesen pontos értesülését. Lassan kezdem már azt hinni csak trollkodni jött ide.

Motorola G51

(#77731) St3ven válasza 4Grider (#77729) üzenetére


St3ven
addikt

Hát de annyiért azonnal márkaváltottam volna ott helyben, még ha jelenleg is annyiba kerülne ez az opció. :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#77732) gboszi válasza joelke HU (#77730) üzenetére


gboszi
senior tag

1. Segitsegert jottem, hogy hogyan tudok szamot valtani, segitettek, köszönöm.
2. Kaptam egy olyan valaszt egy Ts dolgozotol hogy megszunik dragabb lesz, higgyek neki ne valtsak, gondoltam segitek s megosztom.
3. Senki nem hiszi el, hogy igy lesz, sőt nekem se hogy ezt mondták, de én vagyok a troll. Az vigasztal hogy sokan kerestek privatban, akiknek leirtam mi tortent és eldönti, hogy vált-e vagy sem.

Ui.: 40 Ft-ot mondott.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#77733) Beca1990 válasza gboszi (#77732) üzenetére


Beca1990
senior tag

40 Ft havonta?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#77734) Vangelis válasza gboszi (#77732) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Annyi miatt nem hiszem, hogy bárki gondolkodna... ha tényleg havonta 40ft...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77735) glaci válasza Vangelis (#77734) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem 40 Ft -os percdíjra gondolt, nem havira. (Gondolom úgy értette, hogy vissza áll az eredeti percdíj.)

Bár szerintem ennek semmi értelme nem lenne, hiszen akkor mindenki húzna el a Tutiba.

Más:
A BF akciós kérdésemre esetleg valaki?
Várható, hogy jövő héten is lesz esetleg valami? Netán értelmesebb, mint a mostani?
(Milyen teló az a Honor7? Nagyon ratyi?)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#77736) jamike válasza joelke HU (#77720) üzenetére


jamike
csendes tag

Nekem összesen 1490 ft volt amiből 1000ft lebeszélhető.És háromnegyed órájába került az ügyintézőnek.Mondta is hogy ezt egy kicsit bonyolultabb lepapírozni.

[ Szerkesztve ]

(#77737) dptrsk válasza gboszi (#77732) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem olyan szinten, mint egy bolti értékesítő, maximum 1 héttel a bevezetés előtt kap infot, hogy mik is lesznek.

(#77738) bkca válasza 4Grider (#77727) üzenetére


bkca
tag

Olyan jó lenne, ha bevezetnének egy egyszerűen csak Domino nevű díjcsomagot, és telekomos normál díjas vezetékes/mobil számokat mondjuk 15- (na jó, üsse kő, lehetne 18 is), nem telekomos belföldi normál díjas számokat meg mondjuk 18 (na jó, üsse kő, lehetne 21 is) ft/percért lehetne hívni. :D

[ Szerkesztve ]

(#77739) joelke HU válasza gboszi (#77732) üzenetére


joelke HU
senior tag

Király. És ezt sokadszori kérésre sikerült elárulnod. Gondolom fene nagy titok. Egyébként továbbra sem hiszem, hogy a tré a saját ellensége lenne. Ha változik is a dolog inkább havidíjas lesz, mintsem eltöröljék. De ahogy fentebb is írták akkor marad a voda tuti annak aki egy kicsit is élelmes, a többiek meg fizessenek csak akkor ha ehhez van kedvük. Te sem az én pénzemet költöd, szóval továbbra is mobilozz nyugodtan 33 Ft-ért ha már három hónapig nem akartál 9-ért vagy 19-ért.

Motorola G51

(#77740) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Most váltottam havi net csomagot NetPlusz XL -re és még van rá "Adat Négyszerező Promóció" ? -most nézem, 12GB felhasználható adatforgalmam van- :Y :C (2.828 Ft -ért nem is rossz !) :P
Sajnos kábeles netem behalt (ebéd után óta nincs...) és le is mondom, mert megyek vissza T-hez ilyen téren is... GelkaTech -el már tele a hócípőm!

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77741) Vangelis válasza MaxxDamage (#77740) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez hűségidős?... nincs kedvem átolvasni :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77742) MaxxDamage válasza Vangelis (#77741) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

2.8k -s ár az Céges előfizetéshez tartozik.- amúgy 4.490 Ft mint belépési díj , Havidíj meg 3.592 Ft normál esetben, normál előfizetés esetén
Hűséges? Fogalmam nincs, de 200MB -os csomagról váltottam most (ami 800MB volt) és azelőtt 1GB -os csomagom volt (ami 4GB volt) de asszem csak 2x vagy hányszor négyszereződik a megrendelés után.

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77743) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

T fejlesztett megint hálózatot? Végre van nálunk 4G.

(#77744) 4Grider válasza -secret- (#77743) üzenetére


4Grider
nagyúr

Még egyik szolgáltatónál sem fejeződött be a 4G hálózat fejlesztése.

(#77745) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Honor 7 még mindig BF áron megy, 40-50 díjcsomagtól függően 2 évre. Mate 8-at meg sikerült kifosztani, mindkét szín elfogyott. :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77746) lugosi válasza gboszi (#77726) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az a lényeg, hogy te úgy érezd, hogy jól döntöttél.
Egyébként teljesen biztosan amúgy is csak januárban derül ki. Szerintem innentől nincs is értelme többet beszélni róla.

(#77747) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Blue Mobile -> Domino márkaváltás, hétvégi személyes tapasztalat: a maglódi bevásárlóközpontban található partnerüzlet hozzá sem fogott, ügyintéző először azt sem tudta, hogy mi az a márkaváltás, majd a "központtal" történő egyeztetés után a legközelebbi t-pontba küldött (onnan ~20 km bármely irányba). Így a honlapon, a GyIK-ben, a márkaváltásnál található infó sem pontos, mert az üzletkereső az összes partnerüzletet is kidobja...

(#77748) Bazsee71 válasza Mr.Csizmás (#77745) üzenetére


Bazsee71
őstag

De már csak az ezüst, a fekete elfogyott.

(#77749) KZP válasza Mr.Csizmás (#77745) üzenetére


KZP
őstag

Látogass át a Mate 8 topikjába gyorsan. :K

(#77750) Mr.Csizmás válasza KZP (#77749) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

H8-at szeretnék, lehetőleg BF árazással :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.