Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78351) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Köszi!
Ráadásul olyan jó a megújúlt telefonos ügyfélszolgálatuk hogy konkrétan bontja a vonalat a rendszerük...ez mióta ilyen jó? :C

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#78352) Vangelis válasza norberto_th (#78349) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sokszor előfordul :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#78353) ANDROID??? válasza norberto_th (#78351) üzenetére


ANDROID???
addikt

Egy kalap sportszelet lett a telefonos, azért előtte sem volt sokkal jobb..
1414? ..mert, hogy azt mondta az ü.f.szolg-tos, hogy ezt hívjam legközelebb.. ;)

(#78354) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Nemrég volt hasonló téma, de én most szembesültem vele... számhordozással távoztam a T-től, elvileg ma 20-24 óra között áll át az új szolgáltatótól kapott sim az ideiglenes számról a régire.
Az imént kaptam egy emailt a T-től, "Előfizetés leválasztása a Telekom fiókról" tárgyal.
Valóban leválasztott, azonban még nem fizettem ki a novemberi számlámat (mivel az elmúlt napokban 404 hibát dobott, ha fizetni akartam). Plusz érdekesség, hogy apám számláját is én kezelem, az is eltűnt a fiókomból.
Hogy tudom ezek után a számlát befizetni?

Köszi előre is!

(#78355) dptrsk válasza kerxy (#78354) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Személyesen a befizetőpontokon.
Ha volt díjnet, akkor ott is.
1430on elkérni a számlaadatokat, s utalással.

(#78356) norberto_th válasza ANDROID??? (#78353) üzenetére


norberto_th
aktív tag

1430-at szoktam hívni, vagy már nem ezt kell? :)

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#78357) -secret- válasza norberto_th (#78356) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1414-es közös lett elvileg. 1430 hívása előtt bemondja a hang.

(#78358) gjo válasza Keem1 (#78327) üzenetére


gjo
tag

Ezeknek egyébként mi értelme van? Még ingyen se értem, nem hogy pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#78359) olloczky


olloczky
senior tag

Sziasztok

A huawei e3372 modemmel kapcsolatban megint. Mit kell és hol beállítani a pin kódon kívül? Az elérhető hálózatoknál kilistáz minden szolgáltatót 2g-től LTE-ig. Egy helyen találtam APN beállítási lehetőséget, de ott kér Hozzáférési számot felhasználó nevet és jelszót. Amik nem tudom hogy micsodák

üdv

szerk.: az alapértelmezett profil a Telekom HU NET, ahol a részleteknél nincs is beírva semmiféle felh.név vagy jelszó a hozzáférési szám pedig *99#.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#78360) dptrsk válasza olloczky (#78359) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem kell semkit átállítani.

(#78361) 4Grider válasza olloczky (#78359) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hozzáférési számot leírtad, hogy *99#. Gyakorlatilag ezt hívja fel a modem. Felhasználói név és jelszó nincs a hazai szolgáltatóknál, ergo üresen kell hagyni azokat a mezőket. (Ahogy a Telekom HU Net profilodban láttad.) De tudtommal a Telekomnál az apn-t nem érdemes állítani, az internet (vagy internet.telekom) APN-t használja minden adatkártyás. Modemen maximum azt célszerű csak állítani, hogy milyen generációs hálózatot használj (csak 4G, 4G/3G/2G automatikus, csak 3G, stb.).
Miért álltál egyáltalán neki állítgatni?

(#78362) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Láttam neten, hogy a Next csomagokhoz megduplázzák az internetet. Ez mikortól lesz elérhető? Lehet erről tudni?

YNWA

(#78363) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Neten rendelt telefonhoz kaptam simet, de az enyém alapból jó méret így igazából nem kell, nem muszáj beaktiválnom és használnom ugye?

(#78364) 4Grider válasza vwpolopg (#78363) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én beaktiváltatnám, ha az új kártya nano. De csak akkor. Mert a nano kártya minden telefonban használható (adapterrel), a többi nem.

(#78365) balint82 válasza BoC1ka (#78362) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintem hónapok óta megduplázták már, már ha erre gondolsz:

NEXT S: 500mb ---> 1 gb
NEXT M: 500mb ---> 1 gb
NEXT XL: 3gb ---> 6 gb

Google Pixel 4a

(#78366) vwpolopg válasza 4Grider (#78364) üzenetére


vwpolopg
őstag

De a régi is nano :) Ezért sem értem miért kaptam új nanot :D

(#78367) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

üzleti készletet valahol lehet lekérdezni? :U Mate 8-at vennék mindenképp, online már kifogyott, de nem egy dolognál (fényképezőgép, telefon) előferdült már, hogy fizikailag volt készleten üzletben, és meg is lehetett venni simán...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78368) BoC1ka válasza balint82 (#78365) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Azt hittem 1 rol 2 re...hat ez lofasz :)

YNWA

(#78369) olloczky


olloczky
senior tag

Na működik a stick. Az előző hozzászólásomnál nem írtam, de akkor már újratelepítettem a win 7et. És most is csak az egyik USB porton működik :F mindegy, a lényeg, hogy megy köszönöm a segítséget

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#78370) Keem1 válasza gjo (#78358) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem az okostelefonos idők előttről van egy fiókom, mert csak ez ment a telón.
Már nem használom, át van irányítva gmailre.

(#78371) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

A Telekom alkalmazással sajnos nem kompatibilis a Nexus 5 (Nougat 7.1-en) készülékem a play store szerint.
Apk-ból simán fel tudtam tenni, és működik is!
Problémám, hogy hiába bekapcsolom be a számla értesítő funkciót, a program nem jelez semmit (pedig az app összes értesítése engedélyezve van)!
Ennek a funkciónak nem az a lényege, hogy figyelmeztessen, hogy ne felejtsem el befizetni a számlát?
Írtam már a fejlesztőknek, de kb 2 hete semmi válasz!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#78372) btudos válasza vwpolopg (#78366) üzenetére


btudos
veterán

Mert ha esetleg nem nano kartyad lenne, ne legyel bosszus hogy meg amiatt is szaladgalni kell. Szimpla kedvesseg. Ha szukseged van ra, beaktivaltatod, ha jo a regi, kidobhatod.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#78373) Beca1990 válasza Mr.Csizmás (#78367) üzenetére


Beca1990
senior tag

ez engem is érdekelne

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#78374) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Interneten keresztül szeretnénk megrendelni egy iPhone SE készüléket, de rossz árakat mutat bejelentkezve. Ha így adom le a netes rendelést, akkor személyes átvételnél le tudják zárni a rendelést a valós árakkal? Azért lenne fontos a netes rendelés, hogy ha valami gondja, baja van a készüléknek, akkor rögtön tudjuk cserélni.

Másik kérdés, hogy Music S díjcsomagban vagyok és elvileg ezt a díjcsomagot csak irodában tudják újrakötni nekem. Ezzel a díjcsomaggal le tudom sikeresen adni neten a rendelést úgy, hogy személyesen vesszük át a készüléket?

Kicsit érthetetlen a Telekom weboldala.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#78375) 4Grider válasza Aaron14 (#78374) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Music XS, S és M díjcsomagok 2016. június 30-án lezárásra kerültek, új szerződéskötés, vagy ezen díjcsomagokba váltás nem lehetséges.
Ha lezárták a díjcsomagot, hogyan tudnák neked újrakötni?

(#78376) MadMancs válasza BoC1ka (#78362) üzenetére


MadMancs
veterán

Valamikor tavasszal duplázták.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#78377) Aaron14 válasza 4Grider (#78375) üzenetére


Aaron14
őstag

1430-on kaptam az információt, hogy üzletben újra tudják. :))

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#78378) Keem1 válasza vacs (#78371) üzenetére


Keem1
addikt

Gondolom, főzött rom (Nexus 5-re már nincs gyári 7.0), ez lehet a gond, de végülis azt megoldottad.
Az értesítés nálam működik, így ismételten a főzött romra tudom fogni ezt is.

(#78379) 4Grider válasza Aaron14 (#78377) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az érdekes...

(#78380) debianos


debianos
aktív tag

Huawei e5577c MiFi-t használ valaki? Ma vettem át, eddig jól működik, gyorsan bekapcsol, Galaxy A5 2016 egyből megtalálja. Ténylegesen mennyit bír ez a cucc aktívan? Töltés közben vajon lehet használni (gondolom igen)?

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#78381) Andris837


Andris837
senior tag

Tegnap megszüntettem egy Domino-s számot. A kérdésem röviden, tömören annyi lenne, hogy ezt vissza lehet állítani valahogy?

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#78382) St3ven válasza Aaron14 (#78374) üzenetére


St3ven
addikt

Újrakötés alatt mit értesz? Hűséggel?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#78383) Aaron14 válasza St3ven (#78382) üzenetére


Aaron14
őstag

Igen.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#78384) Esqs válasza Andris837 (#78381) üzenetére


Esqs
tag

„Előfordulhat, hogy valaki óvatlansága miatt, de nem szándékosan hagyta veszni korábbi telefonszámát, és utólag szeretné visszakapni a már inaktív hívószámot. A Vodafone-nál erre nincs lehetőség, a T-Mobile és a Telenor esetében azonban van, de csak abban az esetben, ha az adott telefonszámot időközben nem adták ki másnak.” (Forrás: http://www.origo.hu/techbazis/20130131-a-vadonatuj-telefonszama-is-lehet-hasznalt.html)

Tehát igen. :) De mi az, hogy „megszüntetted” a számot? (Nem szűnik az meg. :) ) Bementél egy Telekom üzletbe, és felmondtad az előfizetői szerződésedet?

[ Szerkesztve ]

(#78385) anadroid válasza 4Grider (#78375) üzenetére


anadroid
senior tag

Ahogy az én Mozaik XS-emet másodszor és a Mobil Otthonomat harmadszor, minden esetben készülékvásárlással és új hűséggel.

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#78386) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Párom vett nekem T-től telefont. Abba nano sim kell, viszont nekem most micro simem van, én is telekomos előfizető vagyok.
Tudok ingyen cseréltetni simet, attól függetlenül, hogy nem én vettem a készüléket?
Illetve, ha nem jönne be a telefon és elállunk a vásárlástól, vissza tudom cseréltetni, vagy akkor már használjam átalakítóval a simet?

Most olvastam, hogy a készülékkel együtt küldenek micro simet is. Ezt tudom aktiválni a saját számomra, vagy csak arra a számra amelyhez az előfizetés (rendelés) tartozik?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#78387) dptrsk válasza Bornie127 (#78386) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kicserélik ingyen, mondjátok, hogy Telekomtól vett készülékbe kell.
Visszacserélni ilyen indokkal nem feltétlen fogják ingyen, úgyhogy az adapteres megoldás lesz a nyerő.

(#78388) balint82


balint82
senior tag

Se Adventi Kalendárium, se Karácsonyi féláras kedvezmények :(

Google Pixel 4a

(#78389) Sofian válasza balint82 (#78388) üzenetére


Sofian
őstag

Se új értelmes publikus díjcsomagok... stb. stb. :((

(#78390) Vangelis válasza Sofian (#78389) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jó nekik így!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#78391) Exelsior24 válasza balint82 (#78388) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Azért ez teljesen nem igaz, mert direkt úgy voltam vele, hogy megvárom biztos lesznek valami jó kis karácsonyi akciók decemberben, erre nézem több telefonnak is feljebb vitték az árát 10.000 - 20.000-rel a novemberihez képest. Hát jobban jártam volna ha novemberben veszek telefont, ráadásul ki is volták a forgalomból amit kinéztem, pedig sokkal régebbi típusokat bezzeg még mindig árulnak. :((

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#78392) Sofian válasza Exelsior24 (#78391) üzenetére


Sofian
őstag

Nem véletlenül bólintottunk rá októberben az egyedi ajánlatra amit küldtek (P8 39 ezerért díjcsomagtól függetlenül). Igazam is lett.. ennél jobbat nem nagyon dobtak be idén év végére....

(#78393) balint82 válasza Exelsior24 (#78391) üzenetére


balint82
senior tag

Nem baj, ha ezt most nem értem , nem erről írtam én is? :F

Google Pixel 4a

(#78394) vacs válasza Keem1 (#78378) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Valóban custom rom van a Nexus 5-ön, ezek szerint az app még nem támogatja a Nougat-ot.
Köszi a válaszod! :K

(^)(>.<)(^)

(#78395) Exelsior24 válasza balint82 (#78393) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

A nem egészen-t, arra értettem, hogy feláras kedvezmények vannak, mert szépen felárazgattak a le helyett. Jah bocs félreolvastam, a féláras-t feláras-nak. :)

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#78396) debianos


debianos
aktív tag

Sziasztok! Tegnap rendeltem egy Domino 5-ös SIM-kártyát (is). Rendelésnél azt írta, hogy 12 hónapig havi 10 perc lebeszélhetőség, három hónapig havi 50mb net. Bekapcsolás után jött egy üzenet, hogy napi net aktiválva, majd jött rá egy hogy három hónapig havi 50 mb, majd azután még egy, melyben már +1GB felhasználható három hónapon keresztül. Telekom fiókba nem írja a keretet(nem tudom miért), akkor most vajon melyik él? Havi 50 mb + egyszeri 1GB, mely három hónapig felhasználható? Jól értem? :F

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#78397) balint82 válasza Exelsior24 (#78395) üzenetére


balint82
senior tag

:D

Google Pixel 4a

(#78398) dptrsk válasza vacs (#78394) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Támogatja a Nougatot.
N6p stock 7.0 rendszerrel rendesen működik.

(#78399) Zolapapa89


Zolapapa89
csendes tag

Helló!

Olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e valamit sejteni, hogy 01.31. után mi várható a domino most csomaggal kapcsolatban? Telenornál lejárt a hűségem már szeptemberben, és nem nagyon szeretnék hűsséget aláírni sehova. De nem nagyon tudom eldönteni hogy Voda (tuti) vagy Telekom(domino most) legtöbb ismerősöm Telekomos így ésszerű lenne a Telekom de ha megszünteik egy hónap múlva, vagy olyan időszaki díjat határoznak meg h ne érje már meg akkor nem sok értelmét látom. Ha ez számít vennék hozzá netet is max 500 megát általában olyan helyen vagyok, ahol van wifi.

Köszi
Zola

(#78400) slice14


slice14
veterán

Csak jelezném hogy Android 7.1.1 végleges verzióval nem kompatibilis a Telekom app. Újra húztam a telefont és nem töltötte vissza play-ről. Jó volna egy gyort update az appra.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.