Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78701) mirci18 válasza glaci (#78699) üzenetére


mirci18
addikt

Jártam már én is így.

De a kedvencem akkor is az a húzás a telekomtól hogy ha veszel extra netet azt le is kell mondanod mert ha nem következő hónapban újra levonja az aktuális hónap összegét.

De jártam már úgy is az extra nettel hogy lemondtam pár nappal hóforduló előtt és hiába nem használtam az extra net egy részét el elvette a Telekom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#78702) #16695808 válasza mirci18 (#78701) üzenetére


#16695808
törölt tag

azt szeretném kérdezni, hogy a korlátlan böngészés opció hogyan jelenik majd meg a számlában? Plusz egy sor 1890ft? Vagy kiirják hogy pl: 7gb adatforgalom ennyil lenne de minuszolja 0ft-ra az opció miatt?

(#78703) Keem1 válasza #16695808 (#78702) üzenetére


Keem1
addikt

Előbbi. Lesz egy külön tétel az adatopcióra.

(#78704) glaci válasza #16695808 (#78702) üzenetére


glaci
őstag

Ahogyan az elöttem szóló is írta, csak az opció jelenik meg egy plusz tételként a számládon.
Az, hogy mennyi volt a tényleges adatforgalom nem jelenik meg a számlán sehol.
(És az adatforgalom mérők (app és weboldal) sem jelzik.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#78705) dptrsk válasza mirci18 (#78701) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudtommal a turbo opciók nem újulnak meg, legalábbis nekem nem újult meg, s független volt a lejárata a sima adatkerettől.

A netpluszok pedig nem eseti, hanem állandó adatbővítők, amik arra lettek kitalálva, hogy rendszeresen kibővítsék a havi kereted, fordulónapja havidijasként a rendes keret fordulónapja, de megrendeléskor/lemondáskor részarányosan fizeted.

(#78706) fornettisuti


fornettisuti
veterán

udv, rendeltem egy tv- a napokban, hetfon lesz a kiszallitas a helyi t partner uzletbe. utanvetes a dolog, de a mobil appban lett egy befizetesre varo szamla aminek osszege a tv ara. webes feluleten a rendeleseknel is az utanvet szerepel. ez most miert vagy hogy?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#78707) -secret- válasza fornettisuti (#78706) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gondolom ha kifizeted átvételkor akkor el fog tűnni a netes felületről.

(#78708) Mr.Csizmás válasza -secret- (#78707) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Igen, pontosan. Gondolom a partneruzlet miatt van elore kiszamlazva.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78709) Rage47


Rage47
veterán

Behalt a Telekom oldala, pedig most akartunk telefont venni apumnak. Miért nem készülnek fel, ha meghirdetik az arany hetet? :S

(#78710) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ha előző hónapban lett vásárolva plusz adat, amely a mai napon megújítottak, de arra nincs szükség, akkor azt vissza lehet mondani? Legalább részlegesen.

(#78711) dptrsk válasza mustang08 (#78710) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

NetPlusz?
akkor, ha lemondod részarányosan lesz számlázva, hó 1-lemondás között.

(#78712) mustang08 válasza dptrsk (#78711) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sajnos nem. Két darab turbo 3 GB és egy adatnégyszerező opció van bekapcsolva.

(#78713) w333


w333
félisten

Sziasztok ... az előbb rendeltem Dominoban egy Galaxy A5 2016 és a megrendelés alatt nem látom a Samsung Bluetooh fülhallgatót csak a telefont és a Dominó kártyát, ez miért van ? választ előre is köszi ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#78714) vatafakk


vatafakk
aktív tag

nincs valakinek elfekvőben telekomos tartozékkuponja? nem ingyen természetesen.

(#78715) Hege1234


Hege1234
addikt

adott egy mamafon nem tud mms-t fogadni de állandóan +5030 -as számról küldözgetnek
hogy tudom kikapcsolni az mms-t ?
menüben nincs ilyen mivel azt se tudja hogy létezik mms...
van erre valami spec sms kód ami letiltja ?

köszi!

(#78716) cikcakk válasza Hege1234 (#78715) üzenetére


cikcakk
csendes tag

1430-ra -MMS

(#78717) Hege1234 válasza cikcakk (#78716) üzenetére


Hege1234
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

(#78718) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasztok!

Valaki használ még olyan telekomos paletta csomagot amelyben a mobilnál 100 perc ingyen lebeszélést tartalmaz? Az 1777- en ( Paletta egyenleg= 1-4-2 nyomógomb) ha leakarom kérdezni, hogy hány percem maradt még, egyből megszakad a vonal, egy jó másfél hete annyi változás volt, hogy a vonal megszakadás helyett egy angol nyelvű szöveg halható [paletta egyenleg angol szöveg]ahelyett, hogy megtudnám100 percből hány percem maradt még. November 27-én 1230-on jeleztem a hibát ahol fel is vették a hibajegyet. 1 hét múlva rá kérdeztem a 1230-on azt mondták, hogy még dolgoznak a hiba elhárításán, persze jelenleg is fenn áll a hiba, 3 hét kevés egy ilyen hiba kijavítására vagy csak sz..nak az egészre :F

(#78719) dptrsk válasza luciferk (#78718) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem október közepe óta !!! van folyamatban a kivizsgálás, hogy miért nem kaptam meg elektronikusan az első számlámat.(papíron se)

Úgyhogy türelem, eltarthat 3+ hétig.

(#78720) Bferibörs válasza dptrsk (#78719) üzenetére


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó topikba írom.

Telekom vadi új net kártya 30 Mbit/s sebességgel, 4G 1-2 pálcika térő jel, - 105 dB jelerősség ( ami ugye 0) a net sebességem 30-31 Mbit/s ennek ellenére tehát fullos. A gondom az, hogy a -105 dB jelerősség miatt valszeg a telóm állandóan tornyot keres , merül mint állat.

Valakinek ötlete, hogy mit lehet ezzel kezdeni ?

( 3G-re átváltás nem jön be mivel a sebesség 14-15 Mbit/s és használhatatlan egy sima weboldalt percek alatt tölt be, ott 95 dB a jelerősség 3-4 pálcika)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#78721) Bferibörs válasza dptrsk (#78719) üzenetére


Bferibörs
addikt

majd kapsz egy 250 Ft-os csekket ügyintézési költségként :D én 2x kaptam a Telekom hibázása miatt. :W

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#78722) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mikor szokták postázni a T-s csekkeket?

Várom már elseje óta, azon rajt van lebontásba a hívásidő meg minden más ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#78723) 313313 válasza Bferibörs (#78720) üzenetére


313313
addikt

Azért vannak akik a fél karjujat odaadnák 14-15 Megás vezetékes netért...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#78724) 4Grider válasza -secret- (#78722) üzenetére


4Grider
nagyúr

November vége óta a budaörsi logisztikai központban halomban állnak a levelek. Én november 28.-án feladott 4 db számlalevélből a mai napig csak 3 db-ot kaptam meg...

(#78725) kory24 válasza 313313 (#78723) üzenetére


kory24
őstag

3G nem is a sebesség a baj, hanem a válaszidő sokkal nagyobb mint 4g vagy ADSL esetén

(#78726) -secret- válasza 4Grider (#78724) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

17.000ft lett kettőnk számlája amikor ilyen 5-5, 6-6 szokott lenni és már nagyon szeretném látni, hogy miért mert hónap felénél már családi opcióba is kerültünk ami ugye = ingyen telefonálással kettőnk között barátnőmmel...addig be se fizetem úgy döntöttem amíg meg nem jön.

(#78727) Zeki válasza Bferibörs (#78720) üzenetére


Zeki
nagyúr

Átrakod 3G-re, és lesz egy lassabb neted, de talán nem merül annyira, vagy akkubankot veszel hozzá. Esetleg elköltözöl. :)

(#78728) Bferibörs válasza 313313 (#78723) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen sajnos tudom, de régen a 3G 10 Mbit/s sebességű csomagom "hasított" használható volt még nagyon vidéken is , aztán az első kártya csere óta ( 4G bevezetése környékén) meghalt, most meg használhatatlan a 15 Mbit/s is , hogy miért van gőzöm sincs. ( 3x küldtem a telómat szervizbe ez miatt, mindháromszor vissza jött, hogy hibátlan )

a gondom ezzel az, hogy "sok pénzért " szenvedhet vele az ember, a szolgáltató meg széttárja karjait , kereshetjük a térségnek megfelelő szolgáltatót, hogy némi net is legyen :W ( sajnos a tapasztalatom az , hogy egyik szarabb mint a másik,mindhármat próbáltam.

(#78727) CineDOG1

próbáltam mint írtam- csak dühít , hogy ilyen, elég sok pénzért, max. sűrűbben töltöm a telót, vagy szolgáltatót váltok ami nem sokkal jobb jelerősségben de jobb.

Elköltözni? hova Diósd belterülete (munkahely) Budaörs belterülete (lakás) a térképük szerint fullos lefedettség .

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#78729) dptrsk válasza -secret- (#78726) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem elektronikus számlázás van, de egy próbát megér, ha belépsz a fő számmal a telekom.hu oldalra a számla részleteket lenyitva nem tudod letölteni a számlát?

(#78730) -secret- válasza dptrsk (#78729) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lesem. :R

(#78731) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Jaaa megvan.

Azt írja lejárt a számla 16-án de befizettem most. Valami hátrányom származhat ebből?

Partnerüzletbe voltam bekapcsoltatni a családi opciót és most nézem az átírás díját számlázták ami 4.500ft. Nem tudok reklamálni ez ügyben mert ugye Magentásoknál ingyen van minden ilyen hülyeség.

(#78732) dptrsk válasza -secret- (#78731) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem a postai késések miatt kicsit tágabb a valós befizetési határidő(a rendszer az alap határidőt írja).
Na meg ugye 1-2 nap késésért még nem harap a telekom(legalábbis az eddigi tapasztalatok szerint).

Az átírási díj sajnos jogos, ha nem vagy magentás.
Ha magentás vagy, akkor 1430on reklamálj s következő számlában jóváírják

(#78733) dptrsk válasza Bferibörs (#78728) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha mobilnetes SIM, tehát nem hang előfizetés mellé tartozó net csomag, akkor javaslom használj céleszközt, aminek jobbak az antennái.

MiFi, USB stick, esetleg 4G router.

Sajnos a telefonok térerő képességét sok minden befolyásolhatja, közeli vezeték nélküli hálózatok, a telefonon futó (háttér)alkalmazások, amik esetleg használják a erőforrásokat, s ezért a rendszer levesz a mobilantennának szánt energia mennyiségből, s eco módban üzemel.

Az NMHH mérőautó se véletlenül tesztel "kipucolt" telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#78734) vizslakutya válasza -secret- (#78730) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Ha van Telekom fiókod ott megvan a részletes számla,ha nincs ,akkor csinálj egy fiókot,kb 5 perc és már látod is.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#78735) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

A mobil előfizetésemet hozzá akartam kapcsolni telekom fiókomhoz, de sajnos elfelejtettem a jelszavát. Így kértem egy újat. Ideiglenes jelszóval hozzá is kapcsoltam. Csak most korlátozott a hozzáférés. Azt írták küldenek egy SMS-t amire válaszolni kell és akkor teljes körű lesz a fiókom, de az az SMS mikor jön? 1 napja várok rá.

(#78736) -secret- válasza vizslakutya (#78734) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vanvanvan már megvan.

S erre valaki?

"Partnerüzletbe voltam bekapcsoltatni a családi opciót és most nézem az átírás díját számlázták ami 4.500ft. Nem tudok reklamálni ez ügyben mert ugye Magentásoknál ingyen van minden ilyen hülyeség."

Ja látom Topikgazda megválaszolta, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#78737) dptrsk válasza #65388800 (#78735) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

2-3 nap elvileg.

(#78738) -secret- válasza dptrsk (#78732) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ohh pipa, le is vonják a jövő havi számlából. Köszönöm! :R

(#78739) Bferibörs válasza dptrsk (#78733) üzenetére


Bferibörs
addikt

mifi lesz a vége megint (vagy telenor nekik erősebb a jelerősségük nálam) ,- használtam csak unalmas volt, hogy 2 cuccot hordozzak magammal minden nap, az bírja napi 10 órát a 4 G-t.

azért vicces , hogy 4 telefonból 3 használhatatlan mobil internetre -illetve használható fél napig :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#78740) #65388800 válasza dptrsk (#78737) üzenetére


#65388800
törölt tag

ehh köszi. :D Azt hittem kicsit gyorsabb lesz. Csak meg akartam nézni milyen papírokat kaptam telefonhoz. Most vettem hétvégén egy újat és a hölgy nem adott semmit azt mondta minden a fiókban lesz fent. Samsung telefonokhoz szoktak adni egy szürke garanciapapírt, de az nem volt a dobozban. Az is fent lesz a fiókban?

A másik meg eddig csekken fizettem be a számlát. Az korlátozott hozzáféréssel meg tudtam nézni, hogy aktiválták az e-pack-et. Most akkor ezt csak mobil alkalmazással vagy bankban tudom befizetni? Mert akkor annyira az nem jó nekem.
Next S Aranytárskártya díjcsomagom van.

Telenornál van e-pack-em, de ott vasútállomáson Relay vagy bármilyen inmedio üzletben be tudom fizetni ami kb minden nagyobb üzletben van.

[ Szerkesztve ]

(#78741) dptrsk válasza Bferibörs (#78739) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kérdés, hogy mobilinternet, valójában mi célt szolgál a 21. században:

a, folyamatos internetelérést biztosít abban az intervallumban, amíg nincs wifi közelben.
b, egész napos mobilinternet kapcsolatot tart fent.

Én úgy gondolom a mobiltelefonokban jelenleg az a válasz miatt van mobilinternet, nem pedig azért, mert egész nap nem vagy wifi közelében.

A te felhasználásodhoz jelenleg a mifi-t találták ki.
Szerintem jobb megoldás a mifi+telefon, mint a powerbank+telefon, már csak azért is, mert így hosszú távon a telefont kíméled.

Ha autót veszel, akkor se veszel terepre egy smartot. Habár a smarttal mindenhol kényelmesebb a parkolás, de nem arra lett kitalálva, hogy 99%ban terepen használd.

[ Szerkesztve ]

(#78742) dptrsk válasza #65388800 (#78740) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

telekom.hu, telekom app, dijnet, banki utalás, csoportos beszedés.

Ha jól tudom ezek a fizetési tranzakciók számítanak az e-packbe

(#78743) Bferibörs válasza dptrsk (#78741) üzenetére


Bferibörs
addikt

valahol jogos amit írsz ,de egy car kínai 40 ezres telefon az előző net karimmal simán ment 2 napot úgy, hogy kidobtam róla wifit laptopra- ( mondom az előző net karim! ) új telefon új kártya , na ezzel megholt a 2 napi használat azzal is meg a csili-vili sonymmal is ( a régi karim 3-4 jellel ment, dB-t sajnos akkor nem néztem).

lényegében azt a középutat keresem ahol még elfogadható ideig használható a m. internet ( az eddigi szokásaimhoz mérten), ha kell szolgáltató váltással és nem újabb kütyü hurcolásával.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#78744) vizslakutya válasza #65388800 (#78740) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Be tudod fizetni a Telekom alkalmazáson vagy a honlapon keresztül bankártyával is.

A garipapír meg a dokumentumok is fent lesznek a fiókban.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#78745) ChuckyCheese


ChuckyCheese
tag

Üdv!

Lenne egy kérdésem hozzátok. Mi történik akkor, ha azt mondja a Telekom, hogy a kiszállított rendelést - ami jelen esetben egy hosszabbított előfizetéshez megrendelt telefon, amit 0 forintért vehetek át - csak az előfizető veheti át.

Azt mondják, csak akkor veheti át más, ha mondjuk dominó kártyáról vagy egyéb termékekről van szó.
A másik fura dolog, hogy az Átvevő neve az enyém. Igaz az igazolvány szám meg a megrendelőé, aki jelen esetben az apám. Ezért a bakiért kezdtem el telefonálgatni nekik aggódva De mint kiderült feleslegesen, mert hiába van az én nevem ott, nem számít, akkor sem vehetem át..csak ő!
Az nem is lenne gond..csak hát éppen ő fuvaros és ezért akartam én ezt megtenni, mert jelen esetben én ráérek.
Mondták, hogy ők megpróbálják átírni az igazolvány számot, de nem tudták, és mint mondtam felesleges is lenne. Ez ok, mondjuk.
Utána megpróbálta az ügyintéző átiratni a szállítási címt valamelyik Pick Pack Pontra. Azt sem lehetett már.
Végül azt javasolta, hogy reggel mikor a GLS küldi az emailt, akkor hívjam fel a futárt és próbáljak valami megoldást találni.
Szerintetek vannak annyira rugalmasak, hogy odaadják nekem? Mégiscsak ugyanaz a cím, ugyanaz a családnév, stb.. Gondoltam, hátha józan paraszti ésszel megoldhatjuk ezt. Mert apám meg aztán mászkál egész nap ide oda, szerintem nem lenne könnyű pont találkozniuk. :(

Érdekes nap lesz holnap, már érzem.. :Y

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#78746) yoogie


yoogie
aktív tag

Az bizonyos, hogy arany vagy platina ügyfélként lehetséges részletre vásárolni tartozékot, de pl. TV-t is lehet így? :U

(#78747) #65388800 válasza vizslakutya (#78744) üzenetére


#65388800
törölt tag

Telekom alkalmazáson hogyan? Gondolom oda is bankkártya kell.

(#78748) vizslakutya válasza ChuckyCheese (#78745) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Jön a futár,odaadod neki a fater igazolványát,csak a szám kell neki,ha észreveszi ,adsz neki egy 5százast és kellemes karácsonyt kívánsz neki.
(reméljük rugalmas gyerek lesz)

(#78747) kalm007 Természetesen igen,nem mondod,hogy nincs kártyád ?

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#78749) #65388800 válasza vizslakutya (#78748) üzenetére


#65388800
törölt tag

nincs :DDD

(#78750) vizslakutya válasza #65388800 (#78749) üzenetére


vizslakutya
senior tag

passz :F

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.