Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77451) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Kérdeznék: böngészés közben édesanyám felfedezte, hogy neve, lakcíme, és privát mobilszáma szerepel az Infobel nemzetközi telefonkönyvben. És ennek nagyon nem örült.
Biztosan nem kértük az adatainak nyilvánossá tételét, ha a szerződéskötéskor megkérdezték volna, tutira titkosítást kérünk. :(((

Hány nap alatt tudják innen eltüntetni az adatait, ha az ügyfélszolgálaton laposra verem az asztalt? :W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#77452) St3ven válasza AxBattler (#77451) üzenetére


St3ven
addikt

Mármint az Infobelnél akarod verni az asztalt, ugye?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#77453) dptrsk válasza AxBattler (#77451) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha írtok az infobelnek szerintem hamar leszedik.
A telekomnak ehhez semmi köze.

(#77454) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Családi opción belül sms-t is ingyen küldök?

(#77455) dptrsk válasza -secret- (#77454) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem, csak hívás van benne.

(#77456) -secret- válasza dptrsk (#77455) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor jól gondoltam, mondjuk lényegtelen is úgy is iPhonesok vagyunk. Köszi.

(#77457) edk- válasza dptrsk (#77453) üzenetére


edk-
őstag

Van köze, mert tőlük kapta meg az adatokat az infobél. Valószínűleg az előfizető nem tiltotta ezt meg.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#77458) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Vidd el most és fizess jövőre!
0 Ft befizető, s utána két hónapig nulla forint :)

2016.11.15-től érvényes árlista

A Samsung Galaxy A5 2016 Ajándék Level U-val nem lesz rossz ajánlat... elfog menni belőle néhány darab ez fix :)

Indul a Telekomnál az ünnepi kampány :)

[link]

Otthoni

Mobil

Werk

[ Szerkesztve ]

(#77459) AxBattler válasza St3ven (#77452) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#77453) dptrsk

Fenéket nincs közük hozzá...

Telekom adatvédelmi tudnivalók
"Felhívjuk kedves ügyfeleink figyelmét, hogy amennyiben az adatainak a tudakozóban történő megjelenését választják, akkor az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi. C. törvény 146. §-a alapján az adatokat kötelesek vagyunk átadni a Magyar Telekom Nyrt-vel szerződött, tudakozó szolgáltatást nyújtó vállalkozásnak is, így az adatai a belga illetőségű Kapitol S.A. (székhely: 506 Chaussee de Saint-Job 1180 Bruxelles) által üzemeltett web alapú tudakozó szolgáltatás keretében a http://www.infobel.com/en/world linken is elérhetőek lesznek."

És mint írtam: biztosan nem kértük az adatainak nyilvánossá tételét, ha a szerződéskötéskor megkérdezték volna, tutira titkosítást kérünk. :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#77460) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#77458) üzenetére


Soulfly842
addikt

A Level U-ról egyébként készült egy Mobilaréna teszt is:

[link]

(#77461) dptrsk válasza AxBattler (#77459) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A szerződést, amit aláírtatok nézzétek meg, szerintem nem kértétek, hogy NE jelenjen meg.

(#77462) cris78


cris78
őstag

Ha az előfizetésre van hűség, de telefon nem lett vásárolva, akkor lehet telefont elhozni most?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#77463) Vangelis válasza cris78 (#77462) üzenetére


Vangelis
nagyúr

6 hónapnak kell talán eltelnie....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77464) Fifi válasza Soulfly842 (#77458) üzenetére


Fifi
őstag

"Indul a Telekomnál az ünnepi kampány :)"

Vártam a karácsonyi akcióra ... :W

KKV5 árlista alapján 2016.11.02. napján a Galaxy S7 még 59.800,-Ft volt mától meg 70.000,-Ft. Ezt hogy? :((( Vagy várhatóan ezt viszik majd le még karácsonyig?

Válaszod előre is köszönöm! :R

Bye, Fifi

(#77465) Soulfly842 válasza Fifi (#77464) üzenetére


Soulfly842
addikt

Erről értelemszerűen nem tudok nyilatkozni. December 1-től feltehetőleg lesz még árváltozás, ahogy hónap első munkanapjával eddig is volt mindig.

(#77466) Soulfly842 válasza AxBattler (#77459) üzenetére


Soulfly842
addikt

Alapértelmezés szerint a tudakozói megjelenés aktív, ha csak másként nem rendelkeztél.

1, Kérni a titkosítást
2, Ezen a felületen van lehetőség arra is, hogy a megjelenést töröltesd külön.

(#77467) MaxxDamage válasza AxBattler (#77451) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Külön a "kapcsolat" résznél, kiválasztod, hogy belépsz mint felhasználó, átdob az ország kiválasztó lapra, majd kitöltöd , név, tel.szám, ir.szám. és megtalál és tudod te magad is törölni a neved a rendszerből! (én is most tettem meg) majd kapsz egy mailt a törlés megerősítéséről, azt accept és meg is van.

Ez a végső "eredmény" (öröm és boldogság)

Amúgy én mikor kötöttem a szerződést (nem is sima holmi előfizetés...) , külön kértem a titkosítást is egyben, így nem értem, hogy a picskuba vagyok egy ilyen oldalon regisztrálva... !?!? :F

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77468) Fifi válasza Soulfly842 (#77465) üzenetére


Fifi
őstag

Erre volt már példa amúgy, hogy egy telefon drágul? :Y
Minden készülék olcsóbb lett, csak pont a kiszemelt Galaxy S7 és az edge ára emelkedett. :(

(#77470) KZP válasza Fifi (#77468) üzenetére


KZP
őstag

Igen, az S7 Edge eddig nagyon jó áron volt, némelyik csomagban még olcsóbb is volt, mint a sima S7.

(#77471) Soulfly842 válasza #50751744 (#77469) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szolgáltató függő volt a készülék.

(#77472) AxBattler válasza Soulfly842 (#77466) üzenetére


AxBattler
félisten

Mint írtam: szerződéskötéskor meg sem kérdezték.

(#77467) luimapeiz
Köszi! De ha a Telekom rendszerében nem állítom titkosra, akkor megint meg fog jelenni?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#77473) MaxxDamage válasza AxBattler (#77472) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez egy jó kérdés, én töröltem, majd pár nap múlva ránézek megint.
T pontba bemennék tisztázni, korrigálni a dolgot, vagy előtte Telefonos Ügyfélszolgálaton rákérdeznék.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77474) Mr.Csizmás válasza Soulfly842 (#77458) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amúgy az hogy van, hogy 6 éve meglévő előfizetés hosszabbítással ugyanannyi, mint új előfizetésre? :U

Huawei cuccok árazása vicc, 2 év rablánccal move xs, s, pár forint különbséggel dominós ár... :W

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77475) Sofian válasza Mr.Csizmás (#77474) üzenetére


Sofian
őstag

Vannak néha egyedi ajánlatok... csak várni kell 1-2 évet hűség lejárat után.. és keresni fognak.. :D

(#77476) dedike válasza Mr.Csizmás (#77474) üzenetére


dedike
addikt

Üdvözöljük Önt a Telekomnál... :C

Így van már egy jó ideje sajnos. Annyi előnyöd van az utcáról beesővel szemben, hogy megfelelő előélet mellett nem kell előleget fizetned... :(((

Jó szerencsét!

(#77477) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Az megvan, hogy a Like S adatforgalmát megemelték 2 GB-ra? :Y

(#77478) #TOTTI válasza vatafakk (#77477) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem is most jött SMS, kár, hogy nem az használom adatforgalomra, de korrekt.

(#77479) Keem1 válasza vatafakk (#77477) üzenetére


Keem1
addikt

(#77480) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Hűségidő lejárta előtt nem lehet valamennyi idővel alacsonyabb díjcsomagra váltani kötbérfizetés nélkül?

(#77481) btudos válasza pana0017 (#77480) üzenetére


btudos
veterán

Nem lehet.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#77482) FіkuszKukіsz válasza Soulfly842 (#77458) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ennek a karácsonyi akciónak mi a menete? Most akkor rendelni nem lehet? Beírtam a kért adatokat, de csak az igényt rögzítették. Semmi visszaigazoló email, sms. Eddig lehetett normálisan rendelni webshopon keresztül. Mikor lesz az igényből megrendelés?

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#77483) pana0017 válasza vatafakk (#77477) üzenetére


pana0017
senior tag

Én nem sajnálom senkitől, mert ez lenne az alap, de szerintem kicsit felháborító, hogy a Next S és Next M díjcsomaghoz 1 jár csak többszörös havidíj mellett...

(#77484) #TOTTI válasza pana0017 (#77483) üzenetére


#TOTTI
őstag

Viszont ott jár ingyen beszélgetés.

(#77485) Beca1990 válasza Mr.Csizmás (#77474) üzenetére


Beca1990
senior tag

ezért váltok énis dominora...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#77486) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ehh, "karácsonyi akció"-ban mindennek 10%-kal megemelkedett az ára hirtelen ... nesze neked paraszt, fizess részletre, ráérsz két hónappal később, de akkor fizesd is meg az "akciót" :)

Sőőt valami 20%-kal ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77487) foxymaci válasza SUPREME7 (#77486) üzenetére


foxymaci
senior tag

Gondolom olcsóbb lesz majd csak most azért lőtték meg hogy nagyobb legyen az árrés, a paraszt legalább azt hiszi nagyobb a kedvezmény.....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#77488) Vangelis válasza SUPREME7 (#77486) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De az alcatel nagyi teló 14e már csak :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#77489) SUPREME7 válasza Vangelis (#77488) üzenetére


SUPREME7
őstag

Harmadát éri is :D

(#77490) Mr.Csizmás válasza SUPREME7 (#77489) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

negyedét se :D

vmelyik kiárusításon vettem egyet...aztán odaadtam egy nyugdíjba vonuló öreg kollégának inkább :D

btw. a Huawei Watch 75-ért kellemes.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77491) trec12


trec12
addikt

A Dual SIM-esek kártyafüggetlenek ugye? A Honor 8 jó áron van, már a többi beszerzési lehetőséghez képest. Gondolom a BF-ben ez nem lesz már olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#77493) migabi24 válasza trec12 (#77491) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha black friday akcióba nem lesz benne akkor is itt a karácsonyi akció, én várnék biztos

(#77494) trec12 válasza migabi24 (#77493) üzenetére


trec12
addikt

Megvárom mindenképpen. :)

(#77495) agabe


agabe
addikt

Elofizu lejarata elott 1 nappal nem lehet semmilyen modon jelezni, hogy mit szeretnenk utana, csak akkor tudnak intezkedni, ha lejarat utan intezi az ember ?
Ma volt bent barinom egy t-pontban, es azt mondtak menjen vissza 1 nap mulva :F
Flottaba lep be ezert mindenkeppen szemelyesen kell inteznie, de nem gondoltam volna, hogy nem lehet elore 1-2 nappal sem :(((

[ Szerkesztve ]

(#77496) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok garival kapcsolatban lenne kérdésem ill. mesélnék egy érdekes sztorit!

Ismerős vásárolt Telekomnál gyereknek egy Samsung A5 készüléket előfizetésre! Kb 2-3 hét után a készülék gondolt egyet és nem kapcsolt be, szeretem a kütyüket így megnézegettem mi lehet a bibi ( természetesen nem lett szétszedve gari miatt) addig jutottam,hogy indító hang van kép nincs! Mondtam neki mese nincs szervíz,de írassa rá mindenképp,hogy hibátlan állapotú ,mert a telemaxnál ki tudja hogy jön vissza! Át is vették a Telekomnál,rá is írták,hogy a készülék sértetlen állapotú! Várta az értesítést,hogy kész legyen a telefon és amikor megkapta ment is érte! Na innentől érdekes a dolog,merthogy a telefon kijelzője keresztbe volt repedve és közölték vele,hogy a Telemax megtagadta a javítást,mert hozzájuk már így érkezett ezért gari nuku! Részükről ez érthető is sztem. Viszont a Telekomnál is azt mondták nem az ő hibájuk nem javíttatják! Ismerős beszélt üzletvezetővel ill a Telekom központjával is levelezett de azt a választ kapta forduljon a fogyasztóvédelemhez vagy ahova akar ők nem cserélik a telefont! Első körben így át se vette a telefont,ment a huzavona majd végül elhozta! Plusz dolog,hogy biztosítás is lett kötve a telóra de önrészt sem nagyon akart fizetni,nem a pénz miatt hanem már csak elvből sem így először nem is ment a biztosítóhoz. Amikor a Telekom üfsz-től is elhajtották úgy volt vele inkább bukja az önerőt és megy a biztosítóhoz,újabb csavar,vitt magával minden papírt majd ott közölték vele nem fizetnek mivel nem ő okozta a kárt!? Ilyen létezik?
A lényeg,hogy fogyasztóvédelem lesz a dologból de nem értem,hogy nem látja be a Telekom,hogy ő fogja ezt a dolgot bukni? A nonszensz,hogy végig azzal érvelnek,hogy hiába van egy Telekomos papírja az ismerősömnek,hogy ők hibátlanul átvették ez nem jelent szerintük semmit és már akkor is repedt lehetett a kijelző,mert ez a papír nem bizonyítja az ellenkezőjét! De kérdem én amikor átveszik javításra nem kell megnézniük és ha van külsérelmi nyom akkor azonnal jelezniük,hogy ez bizony nem garis max pénzért javítják? Gondolom repedt kijelzővel be sem vehetnék garis javításra,pláne hogy valószínű a kijelzője volt hibás!? Szerintetek mi a manót lehet tenni ill. szerintetek erre mit mond a fogyasztóvédelem?

Köszönöm és elnézést a hosszú sorokért de ez szerintem vérlázító hozzáállás a T részéről!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#77497) kerxy válasza gretzky77 (#77496) üzenetére


kerxy
senior tag

Alap hiba volt a Thez vinni Samsung szerviz helyett...

(#77498) ANDROID??? válasza gretzky77 (#77496) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem először hallani ilyen esetről.. :U
Samu. szervizbe kellett volna vinni egyébként..
Mivel ráírták "sértetlen állapotú" az átvétel pillanatában, így nem fogadható el, hogy Telekom és TMX hátrál a felelősség alól. Biztosan így ügyködnek pl. Németországban (ahol pl P9L DUAL független és 3GB, nem mint itt), hogy itt miért kell a cégnek null kiadáson lovagolni nem egyértelmű. :F
Tuti menni fog még 1-2 kör egymásra mutogatás TMX/Telekom részről.

[ Szerkesztve ]

(#77499) gretzky77 válasza kerxy (#77497) üzenetére


gretzky77
veterán

Ok de mint egyszerű laikus vásárló oda vitte vissza amihez joga van ugye tehát ez most irreleváns! A lènyeg,hogy a T átvette sértetlenül amit le is írtak,hogy tud ebből mégis kihátrálni?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#77500) ANDROID??? válasza gretzky77 (#77499) üzenetére


ANDROID???
addikt

A fogy.véd. elküldi majd a békéltetőhöz, ezzel eltelik majd 2-3 hét, aztán történni fog valami, ált. pozitív a változás. Egyébként nem kellett volna hagynia magát, nem hogy átvenni..

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.