Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78251) Zeki válasza T-tomzee (#78250) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szerintem mindig az utolsó érvényességi idő számít.

--
Megy a Maraton magában, mert már biztos elfogyott a 100 megás ajándék netem. Csak az a technikai net kellett alá.

(#78252) Fifi válasza Zeki (#78251) üzenetére


Fifi
őstag

Nálam is helyreállt a rend: mindkét dominos kártyánál már meg tudnám rendelni a Maratont. Csak egy kis időre volt szüksége a rendszernek. ☺

(#78253) gjo válasza embe (#78247) üzenetére


gjo
tag

Egyedi ajánlat? Én 15 évig voltam az ügyfelük, tudod mit ajánlottak nekem..😀 A nagy azt.. Na jó, tiltásom ellenére a sokadik marketinghivásnál már meg se hallgattam, felajánlottam, hogy a következőt továbbítom az nmhh-hoz, pedig nyilván akkor akartak ingyen telefont adni😀

[ Szerkesztve ]

(#78254) Zeki válasza Zeki (#78251) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tevedtem. Nem megy.

(#78255) dptrsk válasza yoogie (#78249) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen, ha jól tudom csak személyesen.

(#78256) Beca1990


Beca1990
senior tag

még nem szivárogtak ki mi lesz a hétvégén kalendáriumi akcióban?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#78257) beci válasza Beca1990 (#78256) üzenetére


beci
őstag

Mert lesz kalendárium?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#78258) Ateszpapa válasza yoogie (#78249) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha arany vagy platina kártyád van, akkor tudsz venni részletre.
Igy vettem én ott már több mindent, köztük a Gear S-t, tabot, telefont de még akció kamerát is. :)

(#78259) zolokas válasza MadMancs (#78151) üzenetére


zolokas
aktív tag

Milyen telefon ez? Lehet a antennája nem működik normálisan!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#78260) Fifi válasza Zeki (#78254) üzenetére


Fifi
őstag

Ez azt jelenti, hogy nálad is aktív a megrendelés gomb, de mégsem tudod megrendelni a maratont a technikai net mellett?

(#78261) kerxy válasza Ateszpapa (#78248) üzenetére


kerxy
senior tag

Idén már tuti nem lesz :(

(#78262) yoogie válasza Ateszpapa (#78258) üzenetére


yoogie
aktív tag

dptrsk

Ezt jó tudni, köszönöm. :)

esetleg erre valaki? :U

(#78263) Zeki válasza Fifi (#78260) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én már megrendeltem. Csak amint elfogyott a feltöltési bónusz net ÉS lekapcsolódott a korlátlan web és email, máris leállt a net. Hiába a Maraton 100MB.

[ Szerkesztve ]

(#78264) Fifi válasza kerxy (#78261) üzenetére


Fifi
őstag

Én sem bízok már semmi akcióban :( , így berendeltem a Galaxy S7 goldot dominóban az asszonynak karácsonyra.
Dominoval nincs hűség és ha minden igaz az akciók keretében a telefonhoz kapott SIM-mel kapok 1GB adatforgalmat, 990,-Ft lebeszélhetőséget, a bankkártyás vásárlás miatt meg 5000,-Ft-os kupont tartozékokra. Több mint a semmi, de azt reméltem, hogy ~150eFt körül hozzájutok majd hűség nélkül.

(#78265) Fifi válasza Zeki (#78263) üzenetére


Fifi
őstag

Szóval ahogy az oldalukon is írják, kell hozzá egy aktív internet szolgáltatás és a technikai net nem minősül annak. :U

(#78266) embe


embe
nagyúr

Tegnapi gőz leengedve.
Következő kérdésem.
Pár napja írtam a webes felületen levelet az ügyfélszolgálatnak. Erre válaszoltak az email címemre. Mint kiderült valszeg hülyeséget.
Szeretnék ismét rákérdezni hogy akkor most mi van. Ezt ismét a webes felületen tegyem meg, hivatkozva az előzményekre részletesen - vagy a kapott emailre válaszoljak?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#78267) debianos


debianos
aktív tag

Sziasztok! Volt egy elmaradt számlám, ma délelőtt fizettem be neten keresztül gyorsfizetéssel. Minden rendben megtörtént, most viszont akarnék egy készüléket megrendelni(jelenleg nincs az előfizetéshez, tehát elvileg működnie kell), de ha kiválasztom az előfizetésemet, akkor ezt írja: Sajnáljuk, de a szűrőfeltételeidnek megfelelő terméket nem találtunk az áruházunkban!
Javasoljuk, hogy módosítsd a szűrési feltételeket.

Várnom kellene még, hogy lekönyveljék? Mennyi idő szokott ez lenni gyorsfizetésnél? Bízom benne, hogy még ma le tudom adni a rendelést és hétfőn készhez a készüléket. :R

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#78268) Zeki válasza Fifi (#78265) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most meg van netem. Na ezt nem èrtem.

(#78269) Fifi válasza Zeki (#78268) üzenetére


Fifi
őstag

:F

(#78270) anadroid válasza debianos (#78267) üzenetére


anadroid
senior tag

A könyvelés legkorábban hétfőn foglalkozik vele. Hétfő déltájban telefonálj rájuk!

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#78271) debianos válasza anadroid (#78270) üzenetére


debianos
aktív tag

Köszönöm. De ugye jól gondolom, hogy tudnom kell kihozni telefont? Next M, egy év múlva jár le(inkább kb. 10 hónap), de az előző telefon törlesztése már májusban lejárt.

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#78272) dptrsk válasza debianos (#78271) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a telefont 21 hónapnál régebben vetted, akkor kéne tudnod kihozni most újat, ha befizetted a számlát.

Részletre lehet, hogy csak személyesen tudsz venni, mert az elmaradás miatt, lehet hogy elvesztetted a kiemeltségi szintedet, ha sokáig volt elmaradásod.

(#78273) MadMancs válasza zolokas (#78259) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia. Samsung Galaxy Grand Prime. Telóhiba lenne? Na de SIM alapból tiltja a belföldi roamingot. Telekom szerint is. Meg roaming szerződés sincs Telekom és Telenor között.

Sim csere amúgy megvolt, amúgy is csereltetni akartam NFC sim re mobiltárca miatt. Probléma időnként előjön ugyanúgy. De csak otthon.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#78274) btudos válasza debianos (#78271) üzenetére


btudos
veterán

A legutóbbi készülékváltástól számítva ha nem telt el 21 hónap, akkor nem fogsz tudni új készüléket vásárolni ugyanahhoz a számhoz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#78275) 313313 válasza 313313 (#78117) üzenetére


313313
addikt

A november 21-én vásárolt készülékem mellé még mindig nem töltötték fel a garanciajegyet.
Ma bementem hivatalos T Pontba, ahol átvettem a készüléket, ők nem is tudnak garijegyet nyomtatni(ha nincs bent a rendszerbe) meg kell várni még feltöltik...
Aztán kérdezte miért kell az neken, ha van számlám....(Mintha nem lennének kötelesek garijegyet adni törvény szerint...) Továbbá közölte (próbálkozott meghatni) hogy netes rendelésnél amúgy se jár garanciajegy a telefon mellé, arra ott a számla, ő is így vett telefont...
Elálltam a vásárlástól, mire visszakérdez, hogy csak ezért? Pofám leszakad... Aztán mikor töltötte ki a nyomtatványt, meg kellett indokolni miért állok el. Ezt mióta kell, úgy todom ezt meg se kérdezhetik... Aztán indoknak beírta: nem kaptam garanciajegyert.
Kiváncsian várom az okosok mit írnak majd rá emailba, de az tuti nem hagyom annyiban...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#78276) debianos válasza dptrsk (#78272) üzenetére


debianos
aktív tag

Több, mint 26 hónapja volt, akkor elvileg működni fog a dolog.

btudos, köszi, de elvileg az rendben akkor.

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#78277) St3ven válasza 313313 (#78275) üzenetére


St3ven
addikt

Jól tetted.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#78278) anadroid válasza 313313 (#78275) üzenetére


anadroid
senior tag

Benyúlnak a fiókba, előveszik a vésztartalék garanciajegytömböt, letépnek egyet, és a képernyőn látható adatok alapján kitöltik, és lepecsételik. Nekem így pótolták egy javítás előtt, mert az eredeti nekem sem volt a fiókomban.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#78279) 313313 válasza anadroid (#78278) üzenetére


313313
addikt

Ez az opció nem volt, várjam meg még küldik...
De eladó szerint elég a számla is...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#78280) Vangelis válasza 313313 (#78279) üzenetére


Vangelis
nagyúr

tényleg elég a számla.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#78281) HofiZoli válasza Vangelis (#78280) üzenetére


HofiZoli
senior tag

nem mindig. s7edge-met vittem samsung store-ba, azzal kezdték garijegy.. mondtam nem kell. de igen.. kurva nagy patália, le kellett töltenem, kinyomtatni és akkor fogadták el.. szóval nem baj ha van garijegy.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#78282) Vangelis válasza HofiZoli (#78281) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem baj, ha van de nem kötelezhetnek rá.
vagy számla vagy garjegy vagy persze mindkettő.

Ha letöltöd azon se bélyegző semmi..., se sorszáma nincs a garancia levélnek...

Akár magadnak is csinálhatsz egyet!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#78283) hacki87 válasza Vangelis (#78282) üzenetére


hacki87
senior tag

G4et két különböző garijeggyel vittem szervizbe. De a telefon minden adata rajta van kitöltve vásárlás dátumával.

(#78284) Vangelis válasza hacki87 (#78283) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én tudom.
Nem is az a lényeg.

Én van amit számlával és van amit garancia jeggyel szervizeltettem és volt amit papírok nélkül. Soha nem volt gond.

De tény, hogy a telekomos garancia levél bármikor gyártható lenne.., mert csak egy sima lap.. mondjuk a számla is. A t-pontban úgyis megnézik a rendszerben is a telefont.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#78285) Bornie127


Bornie127
senior tag

A Mate 9-nél a várható kiszállítási időpont a beérkezést jelenti és utána adják még fel, vagy az már előreláthatólag az átvételi pontra történő megérkezés napját takarja?

(#78286) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Rendeltem egy samsung hangprojektort a Telekomtól, jobban mondva igénybejelentést. Ez az igénybejelentés mégis mit takar? Sokáig vacakolnak a kiszállítással? Először felhívnak, gondolom egyeztetés céljából és azt is gondolom hogy nem hetvégén fognak felhívni :U
Elég sok ünnepi terméknél ezt jelzi az oldal. Valaki tapasztalat?
Köszi!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#78287) Zeki válasza norberto_th (#78286) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hogy nincs nekik. De majd szólnak azonnal, ha lesz.

(#78288) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Jaaaa köszi.
Így aztán meg lehet hirdetni egy ünnepi akciót! :C

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#78289) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Az viszont érdekes hogy a 300k-s tv-re is ezt írja, de igazából mindenre! :DD

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#78290) 313313 válasza Vangelis (#78280) üzenetére


313313
addikt

Volt már, hogy gari jegyet kellett pótoltatni pénzért, mert anélkül nem vették át a készüléket javításra. Ez olyan 4 éve volt, akkor vásárláskor kézbe adták még a papírt. 2 évnen járt a készülék.
Amúgy meg jogszabály írja elő a garancia jegy kiállítását.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#78291) dedike válasza norberto_th (#78286) üzenetére


dedike
addikt

Engem mióta kitették a honlapra, azóta hívnak... :(((

Úgyhogy legyél türelmes.

Jó szerencsét!

(#78292) debianos válasza debianos (#78276) üzenetére


debianos
aktív tag

Na, most reggel már meg tudtam rendelni. :C

Köszönöm mindenkinek! :R

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#78293) Beca1990


Beca1990
senior tag

na úgy látom mégsem lesz kalendárium mint eddig...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#78294) troland26


troland26
őstag

Másnak is problémás a számlabefizetés webes felületen ? Nekem 2 napja 404 hibát dob fel ... :F

(#78295) Keem1 válasza troland26 (#78294) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem régebben volt, átálltam díjnetre, azóta nincs ilyen gond.

Akkor amúgy nekem is ezt a 404-es hibát dobta.
Próbáld meg az appból, az működni szokott.

[ Szerkesztve ]

(#78296) Zeki


Zeki
nagyúr

Valami van az OTP/K&H banknál, mert nem tudom feltölteni a Telekomos egyenlegem, nem jön meg a kódos sms a telómra. :(

(#78297) troland26 válasza Keem1 (#78295) üzenetére


troland26
őstag

Ahm be van regisztrálva a bankkártyám a webesre ...3 hónapig tök jól működött a dolog ...:(

(#78298) debianos válasza troland26 (#78294) üzenetére


debianos
aktív tag

Tegnap fizettem gyorsfizetéssel, minden rendben volt. :K

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#78299) Carline


Carline
őstag

Tegnap havi előfizetésről változtam dominó surf díjcsomagra.
Már csak 2000Ft volt a díj amit kellett fizetni. Abból egyből le is vonta a 890Ft időszaki díjat.

Ma beléptem a telekom alkalmazásba hogy vegyek netplussz xxl-t de a 3290Ft ár helyet ezt mutatta:

Miért a domino 5-höz tartozó árakat adja?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#78300) Fifi válasza troland26 (#78294) üzenetére


Fifi
őstag

Én a hónap első napján fizettem a weben bankkártyával a számlám, minden gördülékenyen ment. Másodikán pedig vettem egy készüléket és azt is bankkártyával fizettem a webshopban gond nélkül.

Bye, Fifi

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.