Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62851) csoki46


csoki46
aktív tag

Üdv!
Neten rendeltem használt telefont, meg is jött, minden rendben. A T-nél azt mondta az ügyintéző, hogy neten tudom majd letölteni a papírokat, ezt merre kellene keresnem?

Számlát megtaláltam a rendelések között. Azt honnan tudom meg, hogy meddig van rá gari? Egy alcatel telefonról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#62852) Ateszpapa válasza Vangelis (#62850) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Miket rendeltél?
Enyém elvileg kedden jön. Eddig nem törölték a rendelést. :)

(#62853) prozodus


prozodus
őstag

Tehát ha én a dominónál az újra nemet mondok, akkor maradnak nekem a régi percdíjak???

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#62854) Ateszpapa válasza csoki46 (#62851) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Valamihez csak szavatosság jár, ami a számlán szerepel. Nem mindenhez jár külön gari, de a dokumentumok között keresd. Ot 995 rendeltél?

[ Szerkesztve ]

(#62855) Varszegig válasza prozodus (#62853) üzenetére


Varszegig
veterán

A következő feltöltésig.

(#62856) prozodus válasza Varszegig (#62855) üzenetére


prozodus
őstag

Juhhhúúúú, de ha jól értem, akkor a feltöltés új szerződésnek minősül, és így csak a máj1 előtti utolsó feltöltésekre vonatkozik?
De akkor is nyerek fél évet. Bár az egész nem jó smire, de akkor is :))

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#62857) Vangelis válasza Ateszpapa (#62852) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Telókat.

Neked mit küldenek?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62858) Mahrenburg válasza Ateszpapa (#62854) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Bocsánat, nem válaszként akartam küldeni, hanem újként, csak félrekatt... :B

Hello!

A 2 év hűségidőt meghaladó ideje meglévő Net&Roll (M) havidíjas előfizetés esetén is lehet kérni, hogy maradjon a július elsejétől esedékes emelés előtti havidíj, vagy csak a hűségidő alatt lehetséges?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#62859) Ateszpapa válasza Vangelis (#62857) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Egy teló, tablet, wifi router.

(#62860) csoki46 válasza Ateszpapa (#62854) üzenetére


csoki46
aktív tag

Idol 2 mini s-t, akkor a számlán keresem :)

(#62861) csoki46 válasza Ateszpapa (#62854) üzenetére


csoki46
aktív tag

Meg is van:

- Elfogadom, hogy a Magyar Telekom Nyrt. a készülékre és tartozékaira jótállást nem vállal. A Magyar Telekom Nyrt. a készülékre és a hozzá adott tartozékra a vonatkozó jogszabályoknak megfelelõen 12
hónap szavatosságot biztosít.

[ Szerkesztve ]

(#62862) lugosi válasza csoki46 (#62861) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jótállás esetén a kereskedőnek kell bizonyítania, hogy a hiba a vásárláskor nem volt meg a termékben.

(#62863) zzola válasza csoki46 (#62861) üzenetére


zzola
félisten

– A jótállás azt jelenti, hogy a kereskedő, gyártó garantálja, hogy bizonyos időtartamon belül a termék kifogástalanul fog működni, és ez alól a felelősség alól csak akkor mentesül, ha bizonyítani tudja, hogy a vevő rendeltetésellenesen használta a terméket.
Jótállás csak bizonyos, jogszabályban meghatározott áruk és szolgáltatások körére vonatkozik. A jótállás azért kedvezőbb a vásárlónak, mint a szavatosság, mert reklamáció esetén nem kell bizonyítania, hogy vétlen a termék meghibásodásában. Magyarországon kötelező jótállást kell adni minden a rendeletben meghatározott tarts fogyasztási cikkre, mégpedig egy évig. A gyártók, kereskedők önként adhatnak jótállás olyan termékre, melyre nem vonatkozik a kötelező jótállás, vagy meghosszabbíthatják az egy évet 2-3 vagy akár 5 évre is (például autók).

– Szavatossággal az eladó azért vállal felelősséget, hogy az eladáskor hibátlan terméket adott át a vevőnek, tehát nincs olyan rejtett hibája, amely csak később fog kiderülni. Szavatosság keretében nem a kereskedőnek, hanem a vevőnek kell bizonyítania, hogy ő vétlen a meghibásodásban, az már eladáskor benne volt az áruban, de az átadáskor, a szerződés teljesítésekor még nem lehetett észlelni azt. Magyarországon a jogszabályok a fogyasztónak előnyös első fél évet iktattak a szavatosságba (ami amúgy 2 évig tart, tartós fogyasztási cikk esetében háromig), s így az első fél évben a kereskedőnek kell bizonyítania.
Akkor válik jelentőssé a szavatosság, ha a jótállási idő már letelt, hiszen a rejtett hiba későbbi jelentkezésekor a szavatosság még él.

(#62864) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Örömmel értesültem az NMHH hatósági szerződéséről, de nekem azért van egy kérdésem:
aki május 1. és május 15. között korlátozott időre (1 év) egyedi kedvezményt kapott a Telekomtól, az is élhet az elutasitás lehetőségével? Erről sehol nem találtam infókat.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#62865) TeebyKay válasza szabogabor10 (#62864) üzenetére


TeebyKay
őstag

nem, aki május 1 után elfogadott egy kedvezményt, az már az új szerződés szabályai szerint tette azt, szóval 1 év után kénytelen lesz az emelt árakhoz alkalmazkodni.

(#62866) szabogabor10 válasza TeebyKay (#62865) üzenetére


szabogabor10
veterán

De fasza..akkor az NMHH most a szemfülesebb emberekkel nagyon csúnyán kicseszett...egyszer menne valami normálisan. :W
Nem tudom, mi az f@szért nem indítottak rögtön május elején már vizsgálatot... :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#62867) csoki46 válasza zzola (#62863) üzenetére


csoki46
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek! :C

(#62868) zzola válasza csoki46 (#62867) üzenetére


zzola
félisten

Miért örülsz? A szavatosság a rosszabb, ott neked kell bizonyítani...:(

(#62869) attiati válasza #45553408 (#62839) üzenetére


attiati
veterán

És pontosan mit is kell tennem ahhoz, ha nem akarom elfogadni az új tarifákat?
És azzal meddig járok jól?

Ha éppen ma váltottam mobilnet csomagot a domino kártyámhoz, akkor bukta az egész előny?
:R

[ Szerkesztve ]

(#62870) vwpolopg


vwpolopg
őstag

És ha én a Netplusz L-nél nem akarom elfogadni az emelést? Akkor gondolom nem tudok mit tenni...

(#62871) prozodus


prozodus
őstag

Ha a díjcsomagom nem található meg a díjváltozásban, az vajon mit jelent???

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#62872) n@p@lm válasza Ateszpapa (#62859) üzenetére


n@p@lm
őstag

melyik tabletet csípted meg?

(#62873) Lehiñito válasza zzola (#62868) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Én egy év szavatossággal vettem a használt s4-et. Felhívtam a samsungot, közölték h ők már erre nem vállalnak garit, intézzem a T-vel. T pontban zokszó nélkül küldték volna ingyenesen javítani, de inkább elálltam a vásárlástól.

(#62874) Soulfly842 válasza prozodus (#62871) üzenetére


Soulfly842
addikt

Értelemszerűen:

Azt, hogy a díjcsomagod nem változik.

(#62875) zzola válasza Lehiñito (#62873) üzenetére


zzola
félisten

Értem, de ettől még úgy van, ahogy idéztem...

(#62876) A@ron válasza vwpolopg (#62870) üzenetére


A@ron
tag

Dehogynem. Jelzed, hogy nem fogadod el (írásban, vagy szem. ügyfélszolgálaton) és megoldják.

(#62877) vwpolopg válasza A@ron (#62876) üzenetére


vwpolopg
őstag

Azt mondták mivel ez egy adatopció nagyon szívesen meg tudják szüntetni :D Mást nem lehet :D

(#62878) attiati válasza attiati (#62869) üzenetére


attiati
veterán

felhivtam a 1430at, jeleztem, hogy nem kivanom elfogadni az aszf modositast.
igy a rogzites pillanataban ervenyes tarifak mennek tovabb a regi dijakkal (domino: netplusz XL es surf dijcsomag), amig nem valtoztatok dijcsomagot, vagy amig a tmobil nem valtoztat hivatalosan.

elvileg fel fognak hivni az ugyfelszolgalattol

gondolom sokat nem nyerunk, 2-3 honap mulva ugyis valtoztat a tmobil (?)

[ Szerkesztve ]

(#62879) zachary


zachary
tag

Van mostanában valami nagyobb kaliberű 4G bővítés ami miatt lekapcsolták vidéken? Olyan létezik, hogy kivette a T az LTE-t a csomagomból?

(#62880) Teko001 válasza zachary (#62879) üzenetére


Teko001
őstag

Karbantartás mindig előfordulhat. A másodikra: nem.

(#62881) Ateszpapa válasza n@p@lm (#62872) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Prestigio MP 2 Pro 7 WIFI. Elvileg kedden hozzák ki. :)

(#62882) n@p@lm válasza Ateszpapa (#62881) üzenetére


n@p@lm
őstag

:K

(#62883) Teko001 válasza CHIPman (#62846) üzenetére


Teko001
őstag

A Fun ha jól tudom dominosnak számít, ahhoz pedig elvileg nem vehető igénybe ez elvileg.

(#62884) A@ron válasza vwpolopg (#62877) üzenetére


A@ron
tag

ez nem így van.

(#62885) ForRedGlory válasza A@ron (#62884) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hanem hogy?

(#62886) A@ron válasza ForRedGlory (#62885) üzenetére


A@ron
tag

Úgy, ahogy a kolléga a #62878-as kommentben leírta:

"felhivtam a 1430at, jeleztem, hogy nem kivanom elfogadni az aszf modositast.
igy a rogzites pillanataban ervenyes tarifak mennek tovabb a regi dijakkal (domino: netplusz XL es surf dijcsomag), amig nem valtoztatok dijcsomagot, vagy amig a tmobil nem valtoztat hivatalosan."

(#62887) vwpolopg válasza A@ron (#62886) üzenetére


vwpolopg
őstag

bepróbáltam a 1430-at is, ugyanezt mondták, mivel ez csak egy adatopció az előfizetésemhez, nem kötelező használni, törlik ha azt kérem :(

(#62888) TeebyKay válasza A@ron (#62886) üzenetére


TeebyKay
őstag

de a domino surfnek amúgy se változik a díja nem? vagy csak én nem találtam meg?

(#62889) kali válasza TeebyKay (#62888) üzenetére


kali
legenda

a surf esetén nem, csak a kapcsolódó bővítős netplusz - adott esetben xl - adatopció drágul.

(#62890) A@ron válasza vwpolopg (#62887) üzenetére


A@ron
tag

PÜ ment

(#62891) #99546112


#99546112
törölt tag

Ha most én felhívom a trékomot, hogy nem kérek az áremelésükből, akkor nincs szerződésszegés, a régi árakkal marad az előfizetésem?! A next s-re úgy láttam nem vonatkozik, viszont ipaden a netre igen, kb 400ft-al kellene többet fizetnem, ami sztem ígyis sok, de nem panaszkodok mert van rajta 40% kedvezményem. De az is pénz. Hallottam már olyat is hogy akkor szerződés bontás és kötbér stb... Most akkor hogy is van ez?!

(#62892) Zeki válasza #99546112 (#62891) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, azt mondod nem értesz egyet az emeléssel, és nem emelnek. Ennyi. MOST ÍGY VAN.

(#62893) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszike!!

(#62894) TeebyKay válasza #99546112 (#62893) üzenetére


TeebyKay
őstag

maximum a szerződés lejárta után megszüntethetik azt.

(#62895) korcsillio válasza Zeki (#62892) üzenetére


korcsillio
őstag

Írtam nekeik az oldalukon levelet Az is elég?

(#62896) Firstaye


Firstaye
tag

Sziasztok!

Abban az esetben és lehet kérni, hogy a régi árak vonatkozzanak rám, ha az adott előfizetésen nincs hűség?

(#62897) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ma voltam bent t-pontban.
Elég annyit tenni, hogy jelezni kell az üzletben, hogy nem kívánod elfogadni az új feltételeket.
Van egy felületük ahol ezt regisztrálják. Vagyis beírják a telefonszámot és a rendszer rögzíti.

Aztán megy minden magától. Én papírt nem kértem róla. Megbízom bennük... mondjuk úgysem használom azt a számot :) De kértem, hogy rögzítsék.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62898) #99546112


#99546112
törölt tag

Vannak fenntartásaim, mert ha lejár a hűség jelen esetben idén, nehogy azt mondják új készüléknel hogy hohó, hiába hosszabbítanék készülékcserével nem engedik, valahol ez vissza fog ütni szerintem..

(#62899) Ateszpapa válasza Firstaye (#62896) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen

(#62900) Zeki


Zeki
nagyúr

De csúnya, be sem jön a telekom.hu
503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.