Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) 313313 válasza Zeki (#63900) üzenetére


313313
addikt

Azt azért tedd hozzá, hogy amikor Dominoba drágább volt, mint Edigitálba, akkor a Move s előfizetésben 2 év hűségre drágább volt a telefon, mint kártyásan...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#63902) kali válasza zoli62 (#63899) üzenetére


kali
legenda

ilyen téren nem függ össze a hálózati korlátozás és szolgáltatós kontra gyártói firmware verzió.
az iphone szoftverébe nem nyúlhatnak bele - csak a hálózati adatokat frissíthetik -, de attól még függők adott telefonok, ellenben szinte minden xperia független egy ideje (z3, z3c, z2, z1c...stb.), de szolgáltatós rendszer van rajtuk.

(#63903) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem a héten jött egy Sony Xperia S ... csodálkozva láttam, hogy az is gyári független.

Pedig ez már tényleg jó pár éves model.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#63904) zoli62 válasza kali (#63902) üzenetére


zoli62
addikt

Igen, én is a Sonyról hallottam ezt. Valamilyen olyan hasonló exkluzív szerződésük van a T-Mobile-lal, mint az Apple-nak. Ugyanis szerintem ez nem a véletlen műve csak.

(#63905) zoli62 válasza Vangelis (#63903) üzenetére


zoli62
addikt

Xperia-k kicsit mindig macerásabbak, mint a Samsungok, legalábbis én ezt tapasztaltam, olvastam több helyen.

(#63906) dedike válasza Schizoka (#63888) üzenetére


dedike
addikt

Független is, esetleg? ;]

Jó szerencsét!

(#63907) Vangelis válasza Schizoka (#63888) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én ki sem bontottam....

De lehet, hogy független.. habár kétlem. De ki tudja,.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#63908) 313313 válasza Vangelis (#63907) üzenetére


313313
addikt

Találkoztam már nem egy Xperia S-el, ami T-mobile függő volt.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#63909) dashed


dashed
senior tag

Sracok miota ad a NetPlusz S bovito 230mb-ot 200mb helyett?

Vagy ez csak valami bug? Esetleg en maradtam le valamirol? :B

[ Szerkesztve ]

(#63910) dptrsk válasza dashed (#63909) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Van 30 MB a csomagodban, ehhez vettél 200MB bővítést
30+200=230

Nem 200 MB-RA, hanem 200MB-TAL

[ Szerkesztve ]

(#63911) dashed válasza dptrsk (#63910) üzenetére


dashed
senior tag

Nezd meg megegyszer.
260mb az osszes felhasznalhato. Ma elment 30 ami realis es meg van 230mb.

(#63912) vwpolopg válasza dashed (#63909) üzenetére


vwpolopg
őstag

Bug, nekem is ez volt, majd elmulik ( vagy nem) , keresd vissza, vagy este belinkelem.

(#63913) Joker88


Joker88
őstag

a kövi hónap elején jár le a hűségidőm..
most megnézegettem akínálatot, hogy már 8 éve vagyok náluk mint előfizető, mit adnak olcsóbban,meg mennyivel.. hát megdöbbentem.. 1-2.000 Ft-ot engednének a Dominos, illetve az új előfizetéssel elhozható készülékek árából.. nevetésges . :o

In loving memory of Garrett Lockhart

(#63914) vwpolopg válasza dashed (#63911) üzenetére


vwpolopg
őstag

tessék. olvasd végig. Azóta fejlemény, hogy megvolt a hónapfordulóm de nem tűnt el a plusz netem.

(#63915) dashed válasza vwpolopg (#63914) üzenetére


dashed
senior tag

Koszi. Gondoltam, hogy valami bug lesz. Annyira nem erdekel ez a + 30mb csak furcsa volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#63916) kali válasza zoli62 (#63904) üzenetére


kali
legenda

nem tudom, mert nem minden sony független az újabb típusok közül sem - az olcsóbb kategóriások között van függő -, de ilyen a huawei is, meg a fene tudja még hány gyártós készülék, hogy bizonyos típusaikon van hálózati korlát, de nem mindegyiken.
az apple más téren eszközöl megkötéseket - elég rugalmatlan, de rá is faragott most, bár nem szolgáltatóval szemben.

(#63917) Ice&Lime válasza dptrsk (#63881) üzenetére


Ice&Lime
veterán

A sajat uzletukben volt feltoltve.

(#63918) gyuribácsi88

Lehet azt tudni hogy kapható e lesz még nálunk a Honor 6? Mert az újabb készlet várható-ról már "ez a termék nem rendelhető"-re lett változtatva, ilyenkor van még esély hogy lesz, vagy felejtős?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#63919) kali válasza gyuribácsi88 (#63918) üzenetére


kali
legenda

volt már rá példa, hogy utána is került raktárra készülék bizonyos darabszámban, de ez ritka, sokkal valószínűbb, miszerint nem lesz már.

(#63920) South Velen válasza vwpolopg (#63912) üzenetére


South Velen
addikt

Most engem is elért ez a bug hálistennek. Pont jókor mert elfogyott volna már a keretem és a vihar megint nincs netünk otthon úgyhogy most van mit szórni. :C

(#63921) Mercutio_ válasza pepe091 (#63513) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már nem él a link :( eszerint elkéstem a nyilatkozattal???

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63922) szabogabor10 válasza Mercutio_ (#63921) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mostmár igen. 15-ig kellett nyilatkozni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#63923) Soulfly842 válasza dashed (#63909) üzenetére


Soulfly842
addikt

"Kedves Ügyfelünk! A rendszereinkben történő fejlesztés miatt ideiglenesen több adatforgalmi egyenleget biztosítunk. Ez átmeneti időszak, idővel a szolgáltatás vissza fog állni a szerződés szerint vállalt adatmennyiségre. A fejlesztés miatt kapott extra egyenlegért Önnek nem kell fizetnie."

:)

Lényegében annyiról szól a fáma, hogy az alapinternet logikáján változtattak ezért sokan az alap díjcsomagjukba foglalt internetet duplán kapják meg.

De ez csak egy egyszeri dolog :)

Azok az ügyfelek érintettek, akik Xplay díjcsomaggal és adatbővítő opcióval (NetPlusz) is rendelkeznek, s a lezárásáig megkapják a régi működés és az új működés szerinti egyenleget is. Ennek értelmében a díjcsomagban foglalt adatmennyiség duplán kerül az egyenlegre, ezen felül pedig a havidíjas bővítő egyenleg is hozzáadódik.

(#63924) r3dsnake válasza Soulfly842 (#63923) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kis csomagoknal plusz 30megaval baromira ki van segitve mindenki. :)

(#63925) b.daniel válasza r3dsnake (#63924) üzenetére


b.daniel
senior tag

Komolyan nem értem miert kell ebbe is belekötni:D fizetsz valamiért, 1 hónapig díjmentesen a dupláját kapod. Most az hogy ki mire fizet amugy már az ő dolga...

(#63926) Mercutio_ válasza szabogabor10 (#63922) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig én nem elsején kaptam meg a számlát :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63927) Sofian válasza r3dsnake (#63924) üzenetére


Sofian
őstag

Én csak a felét kaptam meg pluszba az alap netemnek (200mega).. már a rendszerhibákban sem bízhat az ember.. :D

(#63928) Soulfly842 válasza r3dsnake (#63924) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem az volt a kérdés, hogy ki van-e segítve valaki, avagy sem. A kérdésre válaszoltam és az okokra. Felesleges mindenre fröccseni. ;]

Azért mert a kontextust nem értetted meg, avagy nem akarod - ne forgasd ki a választ.

Sofian

Ez nem rednszerhiba, ezt előtte is tudták, hogy így lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#63929) dptrsk válasza Mercutio_ (#63926) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én júli 8 kaptam az SMS-t Dominosként, tehát még én (is) nyilatkozhatnék.

(#63930) Mercutio_ válasza dptrsk (#63929) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én elofizus vagyok (lejárt hűséggel) és SMS-t nem is kaptam :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#63931) dptrsk válasza Mercutio_ (#63930) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

előfizus nem is kap SMS-t, mert neki jön a havi számla, aminek a végén szerepel.
Dominos azért kap SMS-t, mert nem jön neki havi szinten levél, amiből tájékozódhat.

(#63932) r3dsnake válasza b.daniel (#63925) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor is baromság. Ha a rendszerben történő átalakítás miatt (és ezzel az esetleges kiesést kompenzálva) akarnak plusz adatforgalmat biztosítani, elég röhejesen hangzik a 30 mega duplázása. :D (Véletlenül sem a bővítőé... :U )

Az hol van visszaadva, hogy most is mobilnetről netezek, mert a Telekom kábelnet megint szar?

[ Szerkesztve ]

(#63933) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Sajnos ellopták nővérem telefonját, melyhez egy beváltható pontokkal rendelkező előfizetés kapcsolódik. A szolgáltatás szüneteltetése előtt szeretném ezeket beváltani. Domino egyenleg feltöltésre be tudom telefonon vagy interneten váltani a kapcsolat pontjainkat?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#63934) sérpkcalap


sérpkcalap
újonc

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Next S (meg amúgy az összes Next) díjcsomag kötbére azzal arányosan növekszik-e, hogy hány hónapot töltöttem el benne? Tehát, ha mondjuk 2 év hűséggel vállaltam, akkor fél év után 6 * 3000 forint lenne, viszont másfél év után 18 * 3000? :F

(#63935) szabogabor10 válasza sérpkcalap (#63934) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, így működik.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#63936) kali válasza r3dsnake (#63932) üzenetére


kali
legenda

reklamálj a megfelelő helyen és módon, ez nem a kábeles téma, meg biztos nem a mobilos szekciótól fogsz bármilyen kártalanítást kapni a kábeles szolgáltatás problémája miatt.
megszokott, hogy néhány embernek semmi sem jó, de még megy is van magyarázva...
a díjcsomagot érinti a módosítás, akinek abban 30 MB van, annak annyi, ő választotta azt.
majd ha a bővítőt fogja érinteni - ha lesz olyan -, akkor azt...

[ Szerkesztve ]

(#63942) St3ven válasza betyarr (#59981) üzenetére


St3ven
addikt

Így lehetséges: [link]

"A márkaváltást kizárólag személyesen, üzleteinkben kérheti a Blue mobile, illetve MOL mobile előfizető."

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#63943) Dark Archon válasza Mech90 (#59167) üzenetére


Dark Archon
addikt

Sziasztok!

Na, most én pont így jártam, csak használt Sony készülékkel. Az e-mailen kapott garjegyen se pecsét, se aláírás. A szöveg szerint meg az eredeti garjegy kell. Sejtésem szerint egy kinyomtatott papírral engem jó eséllyel elhajtanak a francba. Hogy van ez mostanság?

A telefon IMEI száma mondjuk legalább egyezik a dobozzal, de egy ilyen garjegyet én is tudok csinálni otthon. Ezen is egyébként 12 hónap szerepel a hirdetésben szereplő 2 évvel szemben, de találtam egy ilyen szöveget a Telekom honlapján:

"A következő márkájú mobiltelefon készülékek esetében vállalja a gyártó a termék vásárlását követő 12 hónap után további 12 hónapra a kiegészítő/korlátozott jótállást: Alcatel, a 2015.01.01 elött vásárolt Blackberry, CAT, Emporia, HTC, Huawei, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sony és ZTE. "

Választ előre is köszi,

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#63944) kali válasza Dark Archon (#63943) üzenetére


kali
legenda

szia,

amit elektronikusan készítenek el és továbbítanak/töltenek fel, az nyilván nincs lebélyegezve és aláírva, mert kinyomtatva az sem lenne eredeti, ellenben ha utólag kerül rá a szolgáltató illetékese által a hitelesítés adott formában, az úgy már okés.
nem hajtanak el, hiszen a rendszerben amúgy is tudják ellenőrizni a dolgot, ha meg külsős szerviz nem fogadja el úgy, akkor a szolgáltatónál lehet eszközölni a fent leírtakat - ez persze csak akkor igaz garantáltan, ha te vagy az az ügyfél, akivel a szolgáltató a készülék, és/vagy az ahhoz kapcsolódó előfizetés kapcsán szerződésben áll, amennyiben kéz alól vetted a telefont, úgy az eredeti tulajdonossal kell/érdemes intéztetni.
a jótállási jegyen alapban a vonatkozó hazai jogszabályban meghatározott egy év kötelező jótállás szerepel, amellett a kapcsolódó további pont/kiegészítés, ha a gyártó további (korlátozott) jótállást ad.
az eredeti így néz ki;

tjj

[ Szerkesztve ]

(#63945) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Van jelenleg a Telekomnál olyan készülék, amit mondjuk előfizetéssel megveszek, de ennek ellenére független? Régebben tudtommal volt 1-2 ilyen mobil...

:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#63946) br4adam válasza csaabz (#63945) üzenetére


br4adam
aktív tag

Sonyk, Huaweiek és HTCk szoktak lenni függetlenek, de már egy ideje a Telekom online felületén is fel van tüntetve.

(#63947) pepe091 válasza csaabz (#63945) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#63948) csaabz válasza pepe091 (#63947) üzenetére


csaabz
őstag

Köszi!

Érdekes, hogy például a Huawei P7-et meg lehet venni függetlenül, de a P8-at nem.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#63949) Schizoka válasza dedike (#63906) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Sajnos ezt nem tudom megnézni mert nincs csak t-s kártya itthon.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.