Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62751) Zeki válasza alexander12 (#62750) üzenetére


Zeki
nagyúr

Domino Surf havi 890Ft, ezért kapsz 150 mega netet, ha elfogy, akkor jön a napinet, ami 10 mega/195Ft/1nap. Nincs lassítás meg ilyenek.

(#62752) Soulfly842 válasza alexander12 (#62750) üzenetére


Soulfly842
addikt

Akkor van lassítás, ha kiegészítő netet is kértek.

A legkisebb: netplusz S (+200 MB)
690 Ft.

(#62753) alexander12 válasza Zeki (#62751) üzenetére


alexander12
aktív tag

Köszi. De a dominóra váltásnak nincs külön díja, vagy nem kell feltölteni, vagy valami? :)

kíváncsi, OP8T

(#62754) Zeki válasza alexander12 (#62753) üzenetére


Zeki
nagyúr

De van, 2700Ft azt hiszem. Annyi lesz a lebeszélhető is talán.

(#62755) djculture


djculture
félisten

lesz áremelés: [link]

(#62756) M.A.Z. válasza delig (#62614) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Na, megjött a Nexus 7 3G 32GB (fél kilenckor). Azóta mennek fel egymás után az ota-s frissítések, 4.2.1-ről indulva. 2013. márciusi gyártású. Már 5.1.1-nél tartok, most tölt a rendszer wipe után. A csomagról: a doboz lezáró matricája át volt vágva, de egy újjal le volt ragasztva. A gép fóliája fent volt és az összes tartozék is bontatlan volt. Első indítás sokáig tartott, mintha még nem lett volna bekapcsolva vagy ki lett volna nullázva. Készülékház érintetlen, gyári, a bal oldali keretrész közepénél egy icipicit be lehet nyomni, de nem zavaró számomra.

(#62757) csoki46 válasza M.A.Z. (#62756) üzenetére


csoki46
aktív tag

Ha szabad tudni, mikor rendelted és mennyibe került? :)

(#62758) Teko001 válasza M.A.Z. (#62756) üzenetére


Teko001
őstag

"a bal oldali keretrész közepénél egy icipicit be lehet nyomni"

Az leginkább feature sajnos, az összes ilyen volt, így tervezték.

(#62759) Zeki válasza csoki46 (#62757) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#62760) Vangelis válasza Zeki (#62759) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én egy mini-t rendeltem.. remélem nem lesz ótvar :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62762) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#62761) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Nem írtam, hanem amikor mentem be mert rendeltem az S4-hez tokot, akkor mondtam a problémámat.
Oda hívott egy nagyon csinos fiatal nőt, ő megnézte ott helyben a mobilján, és tényleg járt volna a kedvezmény.

Mondta, hogy engedélyezi, és 8 ezer vissza térítést kapok a következő számlán.

Úgyhogy köszi, sikeresen rendeződött a dolog. Nagyon kedvesek a Mammutban a második emeleti T-pontban.

:R

(#62763) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#62761) üzenetére


Soulfly842
addikt

Mondjuk az elég rossz, hogy tévesen írták ki az "üzletekben árat" :(

Ugyanazt az árat kell biztosítaniuk ott is!

Csatolok egy üzletekben adott fesztivál tartozékkedvezményes árlistát:

Nyugodtan megvehetitek üzletben is. Ugyanazt az árat kell biztosítaniuk a T-pontokban! Csak ott a nagy értékűek arany-, ill platinakártyásoknak részletre is megvásárolhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#62764) zoli62 válasza djculture (#62755) üzenetére


zoli62
addikt

Ez nem sok jót jelent a hatósági vizsgálatra kimenetelére nézve, azaz sok hűhó semmiért.

(#62765) delig válasza M.A.Z. (#62756) üzenetére


delig
tag

Hmm, az elég korrekt, hogy 2 év után is megkapja a támogatást, tudom Nexus. Kellemes lehet az 5.1-es Lolli. Sebességre, használhatóságra milyen? Remek hír, hogy nem kókányolt állapotban, hanem csak dobozbontottan érkezett. Erre is csak szavatosság érvényes igaz?
Köszi, hogy válaszoltál :)

(#62766) Teko001 válasza delig (#62765) üzenetére


Teko001
őstag

3 év, mert ez a 2012-es változat lesz. Egyébként a gyári rendszer laggol, de vannak XDA-s ROM-ok, ami jobbak. Valószínűleg a következő verziót már ez se kapja meg.

[ Szerkesztve ]

(#62767) delig válasza Teko001 (#62766) üzenetére


delig
tag

Ja igen, 3, rosszul emlékeztem. :)
Sztem még várok az első tablet beszerzésével

(#62768) glaci válasza St3ven (#62741) üzenetére


glaci
őstag

Én is ettől félek! :(

Bíztam benne, hogy talán egy Telekomos dolgozó megmondja a tutit, de ilyenkor, amikor a kollégáikkal van a gond, nem nagyon reagálnak ...

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#62769) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok!

Olvasgattam a lenyílót előfizetéses csomag miatt.
A feleségemnek néznék onnan olcsó csomagot, amihez lehet kedvenc számot legalább hármat adni.
Létezik ilyen itt, és mi áron?

Telenortól számhordozást eszközölnék.

Köszönöm előre is.
:R

Ui; jut eszembe.

Van olyan topik lakó itt, ki Soproni? És megtenne egy bazi nagy szívességet nekem? :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#62770) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Megint nem tudnak csomagot kiadni :D

Hihetetlen :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62771) M.A.Z. válasza delig (#62765) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Sebességre nagyon jó, előtte egy Wayteq xTab-79qci-t használtam (amit hónapok óta nem kapcsoltam be, annyira szörnyű volt használni...), hozzá képest ez egy megváltás. Azonnal reagál mindenre, alkalmazásváltás, betöltés és egyáltalán nem látom laggolni se.

(#62772) kali válasza glaci (#62738) üzenetére


kali
legenda

szia,

pedig ha a leírást megnézed, akkor ott láthatod, hogy mozaik xs díjcsomaghoz nem igényelhető; link

- Like S
- Move XS,S,M, M Aranytárskártya
- Next S, M, L, XL, XL Aranytárskártya, L Társkártya, XL Társkártya
- Music XS, S, M
- Ikon 200/400/600, Ikon 200/400/600 LTE
- Mozaik L, XL, XXL
- MédiaMánia M, L, XL

a fentiek szerint az sem igaz persze, hogy csak a move díjcsomagokhoz kérhető.

[ Szerkesztve ]

(#62773) Soulfly842 válasza kali (#62772) üzenetére


Soulfly842
addikt

De igazat mondott, hiszen csak a move-ra váltással tudja igénybe venni. :) (mozaikra már nem lehet váltani)

[ Szerkesztve ]

(#62774) kali válasza Soulfly842 (#62773) üzenetére


kali
legenda

nem, mert van még más olyan díjcsomag is, ami szerepel a listán és válthat még rá.

ellenben megnéztem a lezárt és a hatályos díjszabást is, abban viszont az szerepel, hogy;

A DuoNet opció SIM kártyával az összes belföldi adatforgalmat tartalmazó hangdíjcsomagokhoz (kivéve mix típusú díjcsomagok) és a Net&Roll adatdíjcsomagokhoz egyaránt igényelhető.

forrás; link

megint a szokásos anomália...

[ Szerkesztve ]

(#62775) Ace owner válasza pepe091 (#62734) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem, nem lehet megkérdeztem ma őket.

Galaxy Fold 4

(#62776) kali válasza Ace owner (#62775) üzenetére


kali
legenda

így lehet;

A Music XS díjcsomag új előfizetésként (akár számhordozással) vagy Dominóról számlás előfizetésre való áttérés esetén vagy Like/ Like 50/ Like 300/Like S díjcsomagról Music XS díjcsomagra történő váltással igényelhető azok részére, akik érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal, vagy amennyiben 18. életévüket már betöltötték, érvényes középiskolai diákigazolvánnyal rendelkeznek.

forrás; link

[ Szerkesztve ]

(#62777) Soulfly842 válasza kali (#62774) üzenetére


Soulfly842
addikt

A mozaik lezárt díjcsomag, akinek van használhatja, de váltani nem lehet mozaik csomagra hivatalosan.

Az ezekre való váltás nem preferált, nem támogatott.

Visszaváltani se fogják közvetlenül, maximum 30 napos kivizsgálással.

[ Szerkesztve ]

(#62778) kali válasza Soulfly842 (#62777) üzenetére


kali
legenda

az tiszta sor, de például a next bármelyikére is válthatott volna, arról nem is beszélve, hogy m és felette a voip is alapban adott.

(#62779) repvez


repvez
addikt

Mondjuk ez a csomagváltás eléggé kaotikus náluk.
Én is bementem , hogy a 100mb-os netet , hogyan lehetne megnövelni , mert más kollégák ugyan azért az árért 200mb-ot használnak

Aztán azt mondja, hogy nekem sehogy mert nekem flottás dijcsomagom van és az épp elég kedvezmény, hogy akciósan kapjam még a netet is hozzá.Jelzem a kollégák is ugyan abban a csomagban vannak.

Aztán hazamenve feltettem a Tmobilos appot és ott érdekes modon felajánlotta az olcsobb ,de több netet is.
Eddig 100mb ért fizettem 1090ft-ot, most a 200ért 590ft-ot.

Akkor ezt az üzletben miért nem lehet megtenni ha egy nyamvadt aplikáció meg tudja?

Ráadásul ott betett arany társkártya csoportba is, ha ezen keresztül vettem volna meg a telefont akkor nem 69k hanem csak 39k lett volna a telefon.

Az ilyenkor tud teleszaladni a hócipöm, hogy miért vannak az üzletekben ha nem lehet náluk semmit sem elintészni.

[ Szerkesztve ]

(#62780) kali válasza repvez (#62779) üzenetére


kali
legenda

én ugyan nem vagyok t-s illetékes, így nem látok bele a nem publikus flottás összetevőkbe, de a 200 MB 590 ft ellenében, az netplusz arany és platina opció, ami flottában kérdéses lehet, ahogy az aranytárskártyás vásárlás is.
az egy dolog, hogy a rendszer felkínálja, de lehetnek buktatók is, a szerződési feltételeket kell pontosan ismerni, amit flottája is válogathat.

[ Szerkesztve ]

(#62781) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Tegnap csak visszaküldtem a használt s4-et. Várható hogy visszarakják a használtak közé, akit esetleg érdekli majd nézzen rá a napokban, bár nem tudom mikor fog visszakerülni a rendszerbe.
Annyi baj van vele, hogy frissíteni kell a romot mert a legelső megrendelőnek megszakadhatott a frissítés és kies csatlakozást kér.
T megcsinálta volna szavatosság keretein belül , de közben sikerült egy jó akció alkalmából rendelnem független.

Csak gondoltam szólok, hátha valaki lát benne fantáziát.

[ Szerkesztve ]

(#62782) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem egy Sony M2-t a neten, de nem igazán jön be. Vissza szeretném küldeni 14 napon belül.
Viszont elég messze van a legközelebbi T-pont, azt mondták, hogy csak ott adhatom le, abban az üzletben nem.
Így olcsóbb, ha postán küldöm...
Küldött már valaki vissza közületek így? Hogy adják vissza a pénzt egyösszegű, utánvétes vásárlásnál?
Kipostázzák?
Milyen címre kell küldeni?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#62783) kali válasza Sanzaa (#62782) üzenetére


kali
legenda

szia,

itt a kapcsolódó nyomtatvány, rajta a szükséges infók; link
annyi, hogy a 8 és 30 nap helyett 14 napról kellene, hogy szóljon már egy ideje.

(#62784) Sanzaa válasza kali (#62783) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Hűű, ez gyors volt. Köszönöm szépen :)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#62785) Sanzaa válasza kali (#62783) üzenetére


Sanzaa
senior tag

Közben találtam egy ilyet is.
Ez is jó lehet? [link]
Vagy mindkettőt küldjem?

[ Szerkesztve ]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#62786) glaci válasza kali (#62774) üzenetére


glaci
őstag

Na ez az, látom Te is megtaláltad az üzletszabályzatban.
És ugye arról volt szó, hogy a weboldal legfeljebb hellyel - közzel tájékoztató jellegű és minden esetben az ÁSzF -ben leírtak számítanak a szentírás -nak.
Na, akkor most hogy is van ez?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#62787) kali válasza Sanzaa (#62785) üzenetére


kali
legenda

a 14 nap miatt ez az újabb az aktuális, csak azon nem szerepel minden információ olyan részletesen.
van még harmadik típusú is régebbről; link

glaci; igen, mert beugrott aztán egy korábbi anomália ilyen téren, aztán megnéztem a díjszabást is, ami az ászf melléklete, tehát az a mérvadó, nem pedig a honlapon az opciónál kiírtak, így arra hivatkozhatsz majd.

[ Szerkesztve ]

(#62788) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Na, megkaptam a válaszlevelet a panaszomra amit azért tettem mert a korábbi panaszra nem kaptam választ. Először is csatolták mellékletben az előző panaszra küldött levelet. Amiben nagyon sajnálják, törölték a biztosítást, jóváírták az összeget és ennyi, örüljek neki, mert a levél lényege, hogy semmi nem bizonyítja, hogy igazat mondok, mivel a t pontban értelemszerűen nem történik hangrögzítés...

A második panaszra reagálva pedig, részükről az egész le van zárva azzal, hogy ők elküldték postán, ezzel a dolog el van végezve, náluk ez le van könyvelve, ha nem érkezett meg hozzám az senkit nem érdekel kb.

Szóval ennyi, ezek után hiába is mennék a felügyeleti szervekhez, azzal, hogy ők elküldték bevédték a seggüket, szóval cseszhetem.

A 1430-on korábban azt mondta az ügyintéző, hogy semmilyen biztosításnál nem kell már aláírni a szerződést, hanem megjelenik a weboldalon a saját fiókban a dokumentumok közt. Ez tényleg igaz? Mert ha nem lenne igaz akkor ez lenne az egyetlen kapaszkodóm, hogy mutassák meg az általam aláírt (nem létező) másodpéldányt... Tényleg annyiból áll ma egy készülékbiztosítás kötése, hogy bemegyek a boltba, előadom mit akarok, szöszölnek a gépen, semmit nem kell aláírni és kész?

Szerk.: K*rva érdekes, hogy a dominós aktiválólevelemet sem sikerült két hét alatt elsőre kiküldeni, csak 2 hét után, a 2. telefonálást követően a következő levelet... de ugyanarra a címre apámék telekomos számláját sikerült időközben kézbesíteni...

(#62789) #41133696 válasza #41133696 (#62216) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ami azért nem rossz sebességben sem :)

(#62790) lugosi válasza vwpolopg (#62788) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne bosszankodj ezzel, passzold a hatósághoz, vitatkozzanak szakemberrel.
Az a baj, hogy a kisemberrel mindenki leáll szórakozni. Hadd szórakozzanak egy kicsit ővelük.

(#62791) Vangelis válasza vwpolopg (#62788) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Spórolnak a tértivevényes levélen.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62792) Sayuar válasza Vangelis (#62791) üzenetére


Sayuar
őstag

már ezen is.... :U

[ Szerkesztve ]

(#62793) prozodus válasza vwpolopg (#62788) üzenetére


prozodus
őstag

Menj el a Békéltető Testülethez, jók az ügyvédek. A UPC-t úgy helyre raktama segítségükkel, h jobban se kell :DD

************************************************************************************************************

Ma este felhívtam a trét, de minek... Csak felbosszantottak... Az egyik se magyarul nem tud, se smihez nem ért. A másik úgy tűnt, ismeri a dolgokat, de azzal meg lemehet a tréa p...-ba.

Van egy dominó, amit mivel minden díjcsomag tré, átvinnék máshova, de van még rajta pénz. Egyik ötletem az lett volna -más okból is-, h átváltok havidíjasra, de emiatt ugye -meg úgy egyáltalán- nem vagyok hajlandó aláírni hűságidőt. Aszongya a kiscsaj, h lehet hűségidő nélkül, de akkor ki kell fizetnem a sim-kártyát, ami 5000-be kerül. Eddig is tudtam, h idióták ezek, de már nincs szemernyi 2ség: ott lopnak meg, ahol tudnak, de h ennyire átlátszó hazug indokokkal...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#62794) Zeki válasza prozodus (#62793) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tényleg rohadt 5000Ft egy hűség nélküli előfizetéses sim kártya.
Nekem az a bajom, hogy több dominót kezelek, és nem tudom az egyenleget átvinni egyikről a másikra. Pedig egy már menne a kukába, csak még van rajta pénz.

(#62795) vgyuri válasza Zeki (#62794) üzenetére


vgyuri
őstag

A mostani törvény változásban van benne, hogy számhordozásnál (vagy megszüntetéskor?) vissza kell adniuk a feltöltött egyenleget?

(#62796) St3ven válasza vgyuri (#62795) üzenetére


St3ven
addikt

Megszüntetéskor, és az előfizető kérésére.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#62797) South Velen


South Velen
addikt

Megjött az Air, bontott, de fóliázott, új. Apple oldalán a sorozatszámot beírva (nincs apple id-m) kéri hogy lépjek be és adjam meg a vásárlás időpontját. Ezek szerint még nincs is aktiválva a termék, vagy csak csinálnom kell apple id-t és akkor derül ki? Nem nekem lesz a tab, szóval nem akarom a saját apple id-mhez kötni vagy ilyesmi. :D Nem tudom almánál hogy mennek a dolgok.. :)

[ Szerkesztve ]

(#62798) club1 válasza St3ven (#62796) üzenetére


club1
veterán

Számhordozáskor is megszüntetteted az előfizetésed a szolgáltatónál...

(#62799) stevve


stevve
nagyúr

Üdv,

Lenne egy kérdésem, ami miatt nem állnék sorban a szolgáltatónál.

Van egy havi díjas előfizum, mellé egy Fun S Aranytárskártya (ezt nem kellene külön írni?). Az előfizum hűségideje elvileg lejár decemberben, bár érthetetlen módon a hűségidőről online nem látok sehol tájékoztatást, a társkártya pedig tavaly decemberben jött hozzá.

A kérdésem, mikor válthatok leghamarabb szolgáltatót?

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#62800) jenei1994


jenei1994
addikt

Hiba történt a megrendelés során. Kérjük, ismételd meg a műveletet később!
Hua Ascend Y300/SL telefon, fekete DCS

HUAWEI ASCEND Y300 szeretnék rendelni de tegnap óta nem engedi,pedig van raktáron a készülék.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.