Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62702) repvez


repvez
addikt

Üdv! olyanról szeretnék infót szerezni, hogy a napokban megelégeltem, hogy nem lehet telefonálni a lakhelyemen és bementem a tmobilhoz, hogy mit tehetek az ügy érdekében, ott azt tanácsolták, hogy jelentsem be és általában ilyen esetekben egy jelerősitő antennát szoktak kihelyezni.
Pár napra rá hivtak is, hogy akkor hova kéne jönniük majd ez ugyben.
A kérdésem csak az lenne, hogy ez milyen készülék vagy mekkora lefedettséget biztosit?
Mert én azt hittem, hogy feltesznek egy külső antennát meg egy kis dobozkát és egy wifi antennához hasonlóval meg továbbszórják egy kis területen és igy mindenki aki ezen a részen belül van használhatja a szolgáltatást.DE a telefonban viszont meg kellet addnom, hogy hány készülékre és melyik telefonszámra akarom igényelni a jel erősitést és hogy valami dokkoló egységet hoznak.

Namármost akkor igy hogyan lesz mobil a mobil? a jelszint erősödésével a mobilnet is javulni fog vagy csak a GSM-re lesz hatással?

(#62703) kali válasza #45553408 (#62699) üzenetére


kali
legenda

szia,

olyannal lehet csak, ami a 800, 1800 és a 2600 MHz feekvenciát is tudja, mert a legtöbb helyen csak egy adott a háromból, de helyszín függvényében más és más.
főváros és nagyobb városok esetén az 1800 MHz a jellemző, vidéken a 800 MHz, a határ menti városokban pedig a 2600 MHz.
vannak/lehetnek persze átfedésék, illetve elvétve összevont 1800 és 2600 MHz is.

[ Szerkesztve ]

(#62704) lugosi válasza dptrsk (#62679) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne beszéljünk már 30%-os késedelmi kamatról.

(#62705) djculture válasza repvez (#62702) üzenetére


djculture
félisten

Én még csak 4g-s singnal boostert láttam egyik komámnak az van (t-mobile), de gondolom az is hasonló lehet cell fi singnal booster néven nyomul. Van egy beltéri egysége meg egy ami az ablakhoz kell telepiteni. Nagy lefedettségi területet nem kell ezektől várni.

[ Szerkesztve ]

(#62706) btz válasza #45553408 (#62699) üzenetére


btz
addikt

Olyanal is ki tudod használni teljes értékűen nagyvárosok esetén. Vidéken nem.

ⓑⓣⓩ

(#62708) club1 válasza #45553408 (#62699) üzenetére


club1
veterán

A földrajzi lefedettség kb. 80%-át a 800 MHz-es cellák adják...

(#62709) dptrsk válasza lugosi (#62704) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igazad van, a Telekom 13%-os késedelmi kamatot alkalmaz.

(#62710) repvez válasza djculture (#62705) üzenetére


repvez
addikt

igen én is valami ilyesmire gondoltam,de ehhez sztem nem szügséges megadni , hogy milyen tipusu a telefon és azoknak mi a telefonszáma.
Mert azt mondták, hogy 3 készülékre ingyenes a kiépités.
DE ha egy jelerősitő lenne ami mondjuk egy 10 méteres körbe szétszórja az erősitett jelet akkor azon belül bárki tudná használni aki a Tmobil hálózatát használja, én legalább is igy gondolom.

Elvileg 20 napot mondtak, hogy a max idő enyni a kiépitésre,remélem azért nem lesz macera a használata , mert akkor csak csöbörből vödörbe eset lesz, eddig nem tudtam telefonálni ezután meg csak ugy használhatom mintha vezetékesem lenne.

(#62711) cris78


cris78
őstag

Valaki rendelt alcatel evo 7hd tab-ot? Nyilatkozna róla. Köszi!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62712) pepe091 válasza cris78 (#62711) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ő vett egyet. :)

(#62713) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Ha lesz áremelés és érinti az előfizetésem is amire aláírtam 2évet azt akkor nem mondhatom föl kötbér nélkül vagy válthatok kisebb csomagra?

(#62714) Vangelis válasza cris78 (#62711) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én már megint rendelgettem....

Picsába.. ószeres lettem.

ez már beteges :D

Holnap is jön cucc ..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62715) kali válasza korcsillio (#62713) üzenetére


kali
legenda

szia,

az a kérdés, hogy telefont is vásároltál a hűséges előfizetéshez, vagy sem?
mert annak a kötbére egy külön fizetős téma a felmondáskor, mivel azt a kedvezményt nem érinti az emelés.
díjcsomagot lehet módosítani lefelé, azt jellemzően szokták engedni, vagy kedvezményt adnak a meglévőből.

[ Szerkesztve ]

(#62716) Ace owner


Ace owner
addikt

Üdv!

Jelenleg Telenornál vagyok 2 éve, de szeretnék váltani T-re mert náluk az Iphone 5C most egész jó árban van és a 3999ft-os előfizu is szimpatikus. Részletfizetésre venném. A kérdés a következő lenne. Lehetséges-e hogy online rendelés mellett megtartsam a jelenlegi 20-as számomat? Nem nagy fáradtság ha nem csak érdekel.
Továbbá az érdekelne még hogy ha már jó pár éve Telekomtól van a tv, telefon és internet akkor lehetséges hogy kapnánk kedvezményt ha annak a nevére venném akién ezek vannak? Akkor tulajdonképpen minden egy helyen lenne, nem tudom hogy van-e valami arany meg platina kártyánk, ezekhez nem értek egyáltalán..
Jelenleg azthiszem 60k körül lenne az I5C egyébként.

Köszönöm! :R

Galaxy Fold 4

(#62717) South Velen válasza Vangelis (#62714) üzenetére


South Velen
addikt

Dettó. :D

Neked eddig elküldték jóváhagyásra? Nekem egyből szállításra vár volt az állapot eddig, de most Jóváhagyás alatt. A rendeléseim közt se látni..

[ Szerkesztve ]

(#62719) Vangelis válasza South Velen (#62717) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze..... sokszor.

Mi jót vettél?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62720) South Velen válasza Vangelis (#62719) üzenetére


South Velen
addikt

iPad airt 50ért és z1 compactot 40ért... utóbbin gondolkodom megérte -e..

Te?

(#62721) kali válasza Ace owner (#62716) üzenetére


kali
legenda

szia,

a számhordozás menete; link
amennyiben arany vagy platina kiemeltségű az otthoni szolgáltatásos előfizetés, úgy bonyolítható társkártyás díjcsomagúra az új előfizetés, ha találsz olyan megfelelőt, ami jobbnak tűnik a felhasználói szokások alapján a normálnál.

bodrik11; ajándék készülékre nem hiszem, hogy lett megállapítva kötbér, de a szerződésen ellenőrizheted.

(#62722) Teko001 válasza repvez (#62710) üzenetére


Teko001
őstag

Ezek általában csak előre megadott eszközöket engednek fel. Szerintem ha több készülékes, akkor te is ezt kapod, és nem a bölcsős megoldást. Ez a megoldás viszont nem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

(#62723) cris78 válasza Vangelis (#62714) üzenetére


cris78
őstag

A Samu xcovert te vetted meg előlem? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62724) korcsillio válasza kali (#62715) üzenetére


korcsillio
őstag

Akkor a készülékre van ködbér az ok,de lefelé(akár feltöltősre)is módosíthatom az előfizetést?!

(#62725) Blackmirror válasza korcsillio (#62724) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Feltöltősre nem.

iPhone X@R, iPad Pro

(#62726) Blackmirror válasza cris78 (#62723) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Már megint szajréztok? :DDD
stipistopi minden ;]

Szerk.: bocsánat rég dupláztam így, elnézést, topicgazda v mod törölheti :B

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#62727) Vangelis válasza cris78 (#62723) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem én vettem meg mind a 3 darabot. :B

De tényleg nem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62728) Ace owner válasza kali (#62721) üzenetére


Ace owner
addikt

Tehát készülékkedvezményt nem lehet kapni. :(

Move M Társkártya és Music XS csomag között nem látok komoly eltérést, utóbbihoz van spotify is. Vagy jól látom hogy utóbbi csak főiskolások és egyetemisták számára elérhető? Nincsen telefonválasztásnál megfelelően feltüntetve..

Galaxy Fold 4

(#62729) szabogabor10 válasza Ace owner (#62728) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, csak nekik elérhető.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#62730) kali válasza Ace owner (#62728) üzenetére


kali
legenda

azt direktben az otthoni szolgáltatások miatt nem.
úgy értettem, hogy azonos díjcsomag esetén nem mindegy, hogy például 3990 ft a move m aranytárskártya, és azonos move m 5490 ft nem társkártyás módozatban.
a díjcsomag leírását érdemes nézni; link, ott vastaggal kiemelve írják, hogy főiskolások és egyetemisták számára.

[ Szerkesztve ]

(#62731) Ace owner válasza kali (#62730) üzenetére


Ace owner
addikt

Igen így érthető mostmár, valószínűleg akkor a családira lesz véve a mobil is. :R Még valami, akkor a 4000ft-ot lehet teljesen lebeszélni nem pedig az 5500-at, jól sejtem?

Galaxy Fold 4

(#62732) kali válasza Ace owner (#62731) üzenetére


kali
legenda

mindig adott havi díj forgalmazható le - esetleg ha nem e-pack, akkor az a + néhány százas nem.

(#62733) Ace owner válasza kali (#62732) üzenetére


Ace owner
addikt

Értem kösz mégegyszer, akkor jövőhéttől átállok. :R

Galaxy Fold 4

(#62734) pepe091 válasza kali (#62730) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

2014 decemberétől középiskolás diákkal is igénybe lehet venni, akár nappali akár esti képzés esetén is.

(#62735) kali válasza pepe091 (#62734) üzenetére


kali
legenda

18 éves kor felett igen.

(#62736) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha számhordozással átmennék telekomhoz vajon akkor is 150e ft-ot le kéne tennem HTC ONE M9-re Move M tarifacsomaggal? Mert ha új előfizetést csinálok akkor az elbírálás alatt az jött ki tegnap, hogy 150e ft-ot kéne fizetnem :S Részletre venném a készüléket.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#62737) polonic válasza cyber86 (#62736) üzenetére


polonic
félisten

a számhordozás semmit nem változtat ezen, szerintem

(#62738) glaci


glaci
őstag

Sziasztok!

Tegnapelőtt voltam a helyi T-Mobile ügyfélszolgálaton.
Vásároltam egy DuoNet SIM kártyát a Mozaik XS előfizetésemhez.
Pontosabban csak vásároltam volna, mert közölte az ügyintéző, hogy ehhez nem lehet és azt mondta, hogy csak Move csomaghoz kérhető.
Ezen nagyon csodálkoztam, mert úgy emlékeztem, hogy az ÁSzF szerint bármely internet elérést is tartalmazó díjcsomaghoz igényelhető.
Így aztán átváltott Move S -be és megkaptam a DuoNet SIM kártyát, de valahogy mégis átverve érzem magam.
Most kb. ugyanazért a havidijért kevesebb szolgáltatást kapok.
Ugrott pl. a havi 30 SMS -em és a VoIP sem működik. (Ezt pár percel utána már meg is tapasztaltam, amikor az apósék hívtak az UPC -s vezetékes számomon és nem tudtam felvenni az utcán (pontosabban felvette az UPC Phone APP, de totál süket volt a "vonal"), aztán hívhattam vissza őket mobilról magyarázkodni ...)
Hazamentem, megnéztem és jól emlékeztem! Az szerepel az ASzF -ben, hogy bármely NET -et taralmazó djcsomaghoz igényelhető!
Most akkor engem miért csaptak be?
Ha panaszt teszek visszakaphatom a régi csomagomat?
(A k. anyukájukat!)
Bocs, de nagyon ideg vagyok!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#62739) cyber86 válasza polonic (#62737) üzenetére


cyber86
őstag

És ha meglévő előfizetéshez csatlakozok akkor már talán?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#62740) Zeki válasza glaci (#62738) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hívd fel a 1430-at!

(#62741) St3ven válasza glaci (#62738) üzenetére


St3ven
addikt

Ezért kezelek fenntartással mindent, amit az eredeti elképzeléseimen kívül hoz szóba az ügyintéző, amíg magam utána nem nézek az ÁSZF-ben és a Díjszabásban.

Emiatt jobb is ezeket telefonon a gép előtt ülve intézni, mert akkor ott van megnyitva az ÁSZF és a Díjszabás, crtl+F, aztán realtime lehet tisztázni a dolgokat, vagy szükség esetén felvilágosítani az ügyfélszolgálatot.

Talán egy próbát megér a 1430-on az ügy, hogy rakjanak vissza az eredeti csomagba, de ne lepődj meg, ha nem tudod keresztülvinni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#62742) csoki46


csoki46
aktív tag

Üdv!
T-mobile oldalról rendeltem használt telefont, személyes vidéki átvétellel, még tegnap éjszaka. A Telekom oldalán lévő átvételi időpont mennyire reális?Jövő keddre írja.

(#62743) Vangelis válasza csoki46 (#62742) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet ott lesz hamarabb is, ha nem törlik.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62744) csoki46 válasza Vangelis (#62743) üzenetére


csoki46
aktív tag

Eddig olyan levelet kaptam, hogy szállításra vár. Ezek után is törölhetik?

(#62745) Gedeon31 válasza csoki46 (#62744) üzenetére


Gedeon31
addikt

Törölhetik aztán egy hét múlva meg kiküldik a boltba ahogy én jártam. :D

(#62746) csoki46 válasza Gedeon31 (#62745) üzenetére


csoki46
aktív tag

Az se rossz..:D Legalább másodjára sikerült megszerezni?

(#62747) Gedeon31 válasza csoki46 (#62746) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem ,mert mikor törölték ,akkor újra megrendeltem és láss csodát már másnap a boltban volt a törölt rendelés meg egy hétre rá. Kettő nem kell belőle. Sajnos nem a Samsung tabletet küldték ,amit szintén elsőre töröltek,de mire újra megszerettem volna rendelni már nem volt belőle.

(#62748) alexander12


alexander12
aktív tag

Sziasztok. A lányomnak idáig fun s arany társkártyás csmagja van. Nincs rajta hűség. Ősszel egyetemista lesz, milyen atk s egyetemista csomagra tudunk váltani, hogy a száma is megmaradjon. Like s re nem lehet azt mondták. Először át kelleme váltani 30 napra dominósra utána újra vissza. Csak így tarthatja meg a számát???

kíváncsi, OP8T

(#62749) Teko001 válasza alexander12 (#62748) üzenetére


Teko001
őstag

Igen, vagy el kell hordozni, majd vissza (viszont ott is ragaszkodhat a másik szolgáltató 30 napos maradáshoz - állítólag a Voda nem ragaszkodik).

"A Like S díjcsomag Telekom üzletekben kizárólag számhordozás esetén, valamint Domino-ról előfizetésre váltás során kérhető."

Ami még egyetemistáknak szóló csomag a Fun S ATK, Like S mellett, az a Music XS. De ott is hasonló feltétel van:

"A Music XS díjcsomag új előfizetésként (akár számhordozással) igényelhető vagy Dominóról számlás előfizetésre való áttérés esetén vagy Like/ Like 50/ Like 300/Like S díjcsomagról Music XS díjcsomagra történő váltással, érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvány bemutatásával."

[ Szerkesztve ]

(#62750) alexander12 válasza Teko001 (#62749) üzenetére


alexander12
aktív tag

Ha domino surfe váltunk az mibe fáj összesen, mennyi internete lesz és az elfogy vagy belassít? És ott is 30 napig maradni kell ugye?

kíváncsi, OP8T

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.