Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63601) Troy. válasza Zeki (#63599) üzenetére


Troy.
addikt

(#63595) Troy. ?

.

(#63602) St3ven válasza Ice&Lime (#63600) üzenetére


St3ven
addikt

Ott van a linkelt oldalon az összehasonlító táblázat. :U

Nincs hátránya, ha jelzed, hogy nem akarsz többet fizetni. :N De dominósként csak a következő feltöltésig élnek a régi tarifák.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#63603) ForRedGlory válasza djculture (#63598) üzenetére


ForRedGlory
félisten

e-pack?

(#63604) Ice&Lime válasza St3ven (#63602) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Az új feltöltés sajnos esedékes lesz pár hónap múlva, ugyhogy mindenképpen kéne.

(#63605) Zeki válasza Ice&Lime (#63604) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most töltsd fel, és nem fogadod el. Írj nekik azon az oldalon, amit linkeltem.

(#63606) [P]laci válasza ForRedGlory (#63596) üzenetére


[P]laci
senior tag

Magánvélemény, de tényleg le kéne szoktatni az embereket erről...
Múltkor igaz nem ASAP, de azért fontos dologgal be kellett mennem egy Telekom üzletbe. Előttem 2-en fizettek számlát, 1 tartozást egyenlített ki, 1 telefont vásárolt és csak utána jöttem én azzal a problémával, hogy az online felület összekeverte kb a két előfizetésemet teljesen. :DDD lehet hogy én vagyok teljesen haladó szellemű, de az előttem levő dolgokat én simán online intéztem volna el. :) Ezért vártam én egy órát az üzletben gyakorlatilag teljesen feleslegesen. :K

(#63607) Zeki válasza [P]laci (#63606) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vannak akik a boltban töltetik fel a dominójukat.

(#63608) dptrsk válasza [P]laci (#63606) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A te problémád se T-pontba való... 1430on egyszerűbb bejelenteni s a hozzáértők 72 órán belül kivizsgálják s javítják...

[ Szerkesztve ]

(#63609) Ice&Lime válasza Zeki (#63605) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Bocs, de mi az hogy "Számlafizető/Domino felhasználó neve*"?

(#63610) [P]laci válasza dptrsk (#63608) üzenetére


[P]laci
senior tag

tisztelettel megjegyezném, hogy először telefonáltam és értelmes válasz hiányában mentem be az üzletbe (ismerőshöz tanácsért - nem akartam bunkó lenni, ezért vártam ki a sort is), majd újra telefonáltam és 2-3 hetet ígértek, meg hogy talán meg tudják csinálni...
btw a hozzáértőktől azt kaptam telefonban válaszként arra, hogy kinél érdeklődjek, hogy sikerült-e vmit intézni, hogy "majd nézegessem az online felületet 2-3 hét múlva"...

(#63611) Ákinard válasza Varszegig (#63597) üzenetére


Ákinard
aktív tag

mert nem fogok azzal az egy csekkel sorban állni 1 órát a postán, az utalás meg ingyen van.

Ez vagy Te.
Én meg 5 perc alatt elintézem a munkahelyem mellett lévő postán a csekkfeladást, ahová úgyis mennem kell, vagy levelet feladni (még létezik ilyen is!), vagy a cégnek intézni valamit.
Az utalás meg pénzbe kerül, ahogy a csoportos beszedés is, a csekk meg nem.

A T-t konkrétan neten fizetem, de a többit nem. A T-nél és az OTP-nél is azóta nem kérek papíralapú számlát amióta kedvezményt kapok érte. Ha nem kapok, saját káromra nem fogok spórolgatni a szolgáltatónak...

pietrasko

A te problémád se T-pontba való... 1430on egyszerűbb bejelenteni s a hozzáértők 72 órán belül kivizsgálják s javítják...

Jah, úgy ahogy a hozzáértő számlázási csoport 3 hónap alatt 4 telefonhívás után nagy nehezen jóváírta a pluszban befizetett 3030Ft-omat amit a szar weboldaluk hibája miatt 2x vontak le?

jakos73

Bocs, de mi az hogy "Számlafizető/Domino felhasználó neve*"?

Az előfizető és a számlafizető neve nem feltétlenül ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#63612) Ice&Lime válasza Ákinard (#63611) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Tehát akkor az előfizető nevéhez és a Számlafizető/Domino felhasználó nevéhez ugyan azt lehet írni, ha az nem különbözik. Köszi.

(#63613) djculture válasza Ice&Lime (#63609) üzenetére


djculture
félisten

Dominót lehet átiratni egy másik "felhasználó" nevére igy nem biztos hogy a számlafizető és a felhasználó neve egyezik.

(#63614) Troy. válasza St3ven (#63602) üzenetére


Troy.
addikt

Dominósként csak a következőig? Ez komoly? Egy linket tudnál adni? Köszi.

.

(#63615) Teko001 válasza Troy. (#63614) üzenetére


Teko001
őstag

Itt a jogszabály, ha azt a linket kérted.

15. § (7) "Amennyiben a felek eltérően nem állapodnak meg, az előre fizetett szolgáltatások esetében az előfizetői egyenlegfeltöltés új határozott idejű szerződés ráutaló magatartással történő megkötésének minősül."

(#63616) Varszegig válasza Ákinard (#63611) üzenetére


Varszegig
veterán

Nekem ingyér van az utalás, postára meg csak akkor megyek, ha kergetnek:) Többe van az én időm annál:)

(#63617) vidaila


vidaila
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni a telekom honlapjáról egy használt Lumia 930-as.

Valaki vásárolt már használt telót a szolgáltatótól? Milyen minőségű így a telefon, mennyire megbízható? Egyáltalán honnan származik a készülék?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#63618) Zeki válasza vidaila (#63617) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van ami rossz, van ami szuper jó bontatlan. De mivel online veszed, 2 héten belül visszaküldheted, és pénz vissza.

(#63619) vidaila válasza Zeki (#63618) üzenetére


vidaila
aktív tag

Nem házhoz rendeltem, hanem Telekom üzletbe. Ilyenkor is él a 2 hetes visszaküldés? Illetve meg lehet olyat játszani, hogy fizetés előtt kinyittatom az üzletben a dobozt, és ha elég rossz állapotú, akkor nem veszem át?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#63620) South Velen válasza vidaila (#63617) üzenetére


South Velen
addikt

Online vásárlás esetén lehetőség van 14 napon belül elállni, ezek általában ezek a visszaküldött termékek. Persze van olyan, amit azért vittek vissza, mert hibás, de általában csak nem tetszett az ügyfélnek a telefon/meggondolta magát. Én mondjuk a Lumia 930-ast hanyagolnám mert nincs is túl jó áron és volt problémás használt 930 már a topikban és mert WP.

[ Szerkesztve ]

(#63621) vidaila válasza South Velen (#63620) üzenetére


vidaila
aktív tag

A "pont mert WP" az nem gond, mert azért veszem meg mert pont WP :) Na mindegy, 2 hét talán elég lesz kitapasztalni, hogy problémás e.
Illetve kell e félnem ilyen esetben attól, hogy a telefont később (akármikor) letiltják? Lévén, hogy használt teló.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#63622) South Velen válasza vidaila (#63621) üzenetére


South Velen
addikt

Az elég nagy blama lenne a T-nek ha letiltaná a saját maga által hazsnáltként árult telefont. :U :DDD

Másrészt ha egyáltalán előfizuval lettek kiadva anno, akkor elállásnál szétválasztják az előfizut és a telefont (és általában az előfizut törlik is), így ennek 0% esélye van.

erre azért nézz rá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#63623) vidaila


vidaila
aktív tag

Akkor próba cseresznye. Majd írok még az ügyben, hogy milyen készüléket fogok ki :D

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#63624) South Velen válasza vidaila (#63623) üzenetére


South Velen
addikt

Várjuk. :R

(#63625) kezdő válasza Soulfly842 (#61461) üzenetére


kezdő
senior tag

Látom nem rég másnál is felmerült az a kérdés, hogy lehetséges-e, hogy Like 300 díjcsomagnál még mindig nem engedélyezett az LTE/4G használata?

Eddig egy Sony Xperia Z LTE képes telefont használtam microSIM-el, sose talált LTE hálózatot.
Nem rég váltottam Samsung Galaxy Alpha-ra, szintén T-Mobilos LTE képes, kértem hozzám új nanoSIM-et, de azzal se látok HSPA+ ikonnál többet.
Lefedettség nem lehet gond, teszteltem nagy/kicsi városban, vidéken, mindenhol.
E/3G/H+ ikonok váltogatják csak egymást.

Most előtúrtam innen a Like 300 díjszabást, ez van benne:
A Like 300 díjcsomaggal az LTE1800 hálózat nem vehető igénybe.

Az árak még a régiek benne, szóval megjelenés óta nem lett frissítve, azt hittem ezen a kitételen már rég túlléptünk.

Eddig bizakodtam egy készülék/SIM kártya hibában, de nagyon úgy néz ki, hogy ezek mélg mindig a kőkorszakban élnek.

Láttam, hogy néha valaki rákérdezett erre itt a topicban, akkor csodálkozó, hibára gyanakodó kommentek érkeztek.
Ezek az egyének tudnak valami biztosat vagy csak feltételezik, hogy minden csomagnál engedélyezett már az LTE?

(#63626) kali válasza Beca1990 (#63584) üzenetére


kali
legenda

alapban a 1430, de azért javasoltam korábban a "hivatali munkaidőt", mert akkor direkt illetékes is elérhető.

(#63627) club1 válasza kezdő (#63625) üzenetére


club1
veterán

Speciel én megértem őket, tutira nem dolgoznék ui. egy lezárt tarifacsomag profiljának állítgatásán, max. akkor, ha az nekem, mint szolgáltatónak megéri...

(#63628) kali válasza club1 (#63627) üzenetére


kali
legenda

pont ezt néztem közben én is más forrásokban, lezárt díjcsomag, így kapcsolódó változ(tat)ás már nem feltétlenül lesz, az aktuális like s pedig már 4g/lte képes díjcsomag.

(#63629) kezdő válasza club1 (#63627) üzenetére


kezdő
senior tag

Nekem megérné, adott egy előfizető aki aláírt 2 évet + 2-re hosszabbított szóval alsó hangon 4 évre az ügyfelem, promozom ezerrel a 4G fejlesztésemet, de huszonéves célközönségnek nem teszem elérhetővé, hisz talán még megtetszene neki, gyorsabban el tudná használni a 300MB-ot és ne adj isten előfizetne plusz adat csomagra ha megtetszik neki a 4G szolgáltatás színvonala.

(#63630) dptrsk válasza kezdő (#63629) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ott van a Like S átválthat rá a huszonéves, akit érdekel az új technológia, s akkor tud venni nagyobb netcsomagot is...

(#63631) Sofian válasza Varszegig (#63616) üzenetére


Sofian
őstag

Még utalni sem kell.. ingyen kifizetheted egy sima bankkártyával a gép előtt csücsülve..

(#63632) kezdő válasza dptrsk (#63630) üzenetére


kezdő
senior tag

És a hülyének is megéri havi 100 óra ingyen hívást becserélni havi 300 percre :B

Amúgy ok, nincs 4G,felfogtam.
Azért kérdeztem, mert ha visszaolvastok akkor mindig az aktuális Like-os kérdező volt "hülyének" nézve, mondván x ideje minden díjcsomag, még a Dominosok is 4G képesek.

(#63633) [P]laci válasza kezdő (#63632) üzenetére


[P]laci
senior tag

nem értem a problémádat több okból sem... :)
- ha nem elég a H+ tempó, akkor vegyél megfelelő netbővítőt és így lesz több adatkereted is és 4G is,
- ha elég a H+ tempó, akkor meg nem értem miért hiányzik a 4G felirat, ha pedig H+ hálón elhasználod a kereted, akkor akarva akaratlanul is egy bővítővel bele tudsz csúszni egy 4G csomagba,
- értem én, hogy a szolgáltató rossz meg gonosz, de ha te nem akarsz egy lezárt csomagból átállni egy épp aktuális csomagjukra, akkor ők miért legyenek pusztán jófejségből kedvesek veled? sajnos nem így működik a világ... te az ő kárukra nem váltottál, ők a te károdra nem adnak alapból 4G-t, szóval 1-1.

(#63634) kezdő válasza [P]laci (#63633) üzenetére


kezdő
senior tag

Sok helyen járok ahol nincs 3G, de 4G már igen.
Nem érdekel a tempó, bőven elég lenne a 3G, de sok helyen már csak a 4G-re fekszenek rá.
A fentiekből kiindulva bőven elég a 300MB is, csak lenne hálózat amin használhatom.....

(#63635) szabogabor10 válasza kezdő (#63634) üzenetére


szabogabor10
veterán

Vehetsz hozzá NetPlusz L 1 GB-os bővítőt 1590-ért, és a nagyobb adatkeret mellett 150 Mbit/s sebességed és 4G-d is lesz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#63636) kezdő válasza szabogabor10 (#63635) üzenetére


kezdő
senior tag

Köszönöm, ez hasznos tudnivaló!

Alapból azért tettem fel a kérdést, mert régebbi reakciókból arra a következtetésre jutottam, hogy minden csomag LTE képes és nálam lehet a hiba.
A havi 1600 Ft nem nagy összeg, még megfontolom a dolgot.
Úgy látszik számomra tökéletes megoldás nem létezik, azaz azonos havidíj, azonos szolgáltatások + modernizált és számomra (!!!) 2015-ben elvárhatónak tekintett LTE képesség.

Köszönöm a hozzászólásokat! :R

(#63637) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok Xperia S-t vett valaki használtan?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#63638) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Végre Ausztriában is lehet a helyi T-Mobile LTE hálóját használni. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#63639) polonic válasza szabogabor10 (#63638) üzenetére


polonic
félisten

Roamingkor ez olyan mindegy. De legyen. Orulunk Vincent. :DD

(#63640) Chris.G


Chris.G
tag

Sziasztok!
Mennyibe kerül percenként, ha itthonról hívok fel egy osztrák mobiltelefont?

[ Szerkesztve ]

(#63641) lugosi válasza polonic (#63639) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ennyi erővel akármikor mindegy lehet.

(#63642) polonic válasza lugosi (#63641) üzenetére


polonic
félisten

Én kiállok az lte mellett, de én is azt mondom, hogy jelenleg a roamingnál teljesen felesleges.

(#63643) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Sziasztok!
Adott egy Galaxy S3 meg egy céges előfizetés. A beérkezett MMS-eket nem tudjuk letölteni. Mi lehet a gond? Elvileg az MMS hozzáférés be van állítva a legutolsó telekomos doksinak megfelelően (telekom H MMS, internet.telekom). Milyen buktatók lehetnek?

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#63644) r3dsnake válasza E.Kaufmann (#63643) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ki küld még MMS-t? :U

(#63645) E.Kaufmann válasza r3dsnake (#63644) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Sajnos a főnököm ismerőse :W

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#63646) foxymaci válasza r3dsnake (#63644) üzenetére


foxymaci
senior tag

Anyám nagyanyám a munkahelyem több ember is fura de még mindig elég sokan

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#63647) dptrsk válasza E.Kaufmann (#63643) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Adatkapcsolat engedélyezve van?
Az MMS szolgáltatást tartalmazza a flottás csomag?

(#63648) [P]laci válasza r3dsnake (#63644) üzenetére


[P]laci
senior tag

nekem jönnek bőszen a Telekom MMS-k is... :DDD (Cinema City reklám, Magisto, etc.)

(#63649) E.Kaufmann válasza dptrsk (#63647) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Másnak megy az MMS adott csomagon belül. Bekapcsoltam az adatkapcsolatot, de amúgy adott számhoz nincs mobilnet rendelve.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#63650) Daffni2 válasza E.Kaufmann (#63649) üzenetére


Daffni2
addikt

Mobilnet nélkül nem működik az MMS.

"Aki ad,az nyer"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.