Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62801) dptrsk válasza stevve (#62799) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A számlán mindig szerepel, hogy mikor jár le a hűség, minden telefonszám alatt ott van vastag betűvel.
A főszámmal decemberben léphetsz le, amikor lejárt a hűség.
Ha a Fun mellé nincs készülék véve, akkor 5000 ft kötbér ellenében akármikor leléphetsz vagy 1 év után díjmentesen.
Ha a Fun 2 éves telovásárlàssal lett véve, akkor a főszám decemberberben mehet, a fun ilyenkor átvál nem társkártyára, s azt kell fizetni tovabb, míg le nem jàr a 2 év.Talán EcoSurfre vált, de lehet, hogy Move XSre is lehet váltani.

(#62802) Vangelis válasza jenei1994 (#62800) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Első perctől nem engedi :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#62803) A@ron válasza vwpolopg (#62788) üzenetére


A@ron
tag

Ez nettó hülyeség, 3 darab papírt is alá kell írnod és az ügyintéző köteles neked átadni a biztosításhoz kapcsolódó ÁSZF-et (az egyik papír arról szól hogy átvetted). Ha telefonon kötöd akkor meg ott a hangrögzítés ugyebár.

Verd az asztalt nyugodtan.

#62780 kali: 90-95%-ban a flottás csomagokra is a publikus árak érvényesek (a magasabbak, mivel nincs a csomagokban alapban net), tehát ha arany vagy platina szintű a szám, akkor az 590 ft-os 200 megás net mehet, és engedi is a rendszer. csak ezt kevés ügyintéző tudja/használja sajnos.

#62801 pietrasko: Igen, EcoSurfre vált, viszont az 5000 ft kötbért nem 1, hanem 2 év után engedjük el,

[ Szerkesztve ]

(#62804) Gedeon31 válasza A@ron (#62803) üzenetére


Gedeon31
addikt

tehát ha arany vagy platina szintű a szám, akkor az 590 ft-os 200 megás net mehet, és engedi is a rendszer

A Telekom alkalmazásban ,ha nincs arany vagy platina szintű a szám ,akkor is engedi megrendelni a netplusz arany és platina 200 MB csomagot 590 Ft-ért. :D

(#62805) A@ron válasza Gedeon31 (#62804) üzenetére


A@ron
tag

Akkor annyi. A lényeg, hogy a flottás csomagokkal is működik a dolog.

(#62806) stevve válasza dptrsk (#62801) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszönöm! :R

A számlán szerepel, igen, csak az online felületen nem sehol. Mondjuk mindegy, csak feltűnt.

(#62807) vwpolopg válasza A@ron (#62803) üzenetére


vwpolopg
őstag

Akkor ez tuti? A 3 papír gondolom az afszen kívül a szerződés 2 példánya... Mert ha az, akkor ezzel meg tudom fogni őket, hisz ha nincs aláírt példányuk, elég egyértelmű, hogy nekem nincs közöm a biztosításhoz...

(#62808) A@ron válasza vwpolopg (#62807) üzenetére


A@ron
tag

3 db papír:

- "Csatlakozási, belépési, és változásbejelentési nyilatkozat"
- még egy papír a feltételekről, ennek most fejből nem tudom a címét
- ÁSZF egy példánya ("Készülékbiztosítás - tájékoztató" címmel)

+

ha az elmúlt másfél hóban volt kötve, akkor "készülékbiztosítás- összefoglaló" címmel egy dokument hogy mit vettél át

milyen összegről, mekkora időszakról van egyébként szó? az elejéről lemaradtam.... de lehet hogy tudok akár közvetlenül is segíteni :) ha gondolod írj PÜ-t

[ Szerkesztve ]

(#62810) cris78 válasza #45553408 (#62809) üzenetére


cris78
őstag

Akkor most nem fogadom el és visszaraknak mozaik xs-be? Mert csak azt mondták, hogy leválthatok....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62811) dedike válasza stevve (#62806) üzenetére


dedike
addikt

Elvileg úgy tudhatod meg online, hogy próbálsz készüléket váltani, s ott kiírja, mikor teheted meg legközelebb.

Jó szerencsét!

(#62812) torokbalazs


torokbalazs
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom ez off topic-e , de remélem tudtok segíteni. Sony Xperia Z2 vagy LG G3 telefont szeretnék vasárnap vásárolni, akkor jár le a hűségem. Egy probléma akad, nem elérhetők a készülékek. Kértem, hogy jelezze, ha érkezik , jött is egy e-mail tegnap ,de az oldalra nem is rakták, hogy jött készlet.
Szóval, leginkább az lenne a kérdésem, hogy elérhetők lesznek egyáltalán ezek a telefonok, vagy kezdjek el mást nézni :F
Előre is köszi a válaszokat!

(#62813) cris78 válasza torokbalazs (#62812) üzenetére


cris78
őstag

másik probléma, hogy vasárnap zárva minden :P

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62814) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Árváltozás:

[link]

[link]

[link]

[link]

(#62815) cris78 válasza Soulfly842 (#62814) üzenetére


cris78
őstag

1-jén árat emel, de az értesítést 1-je után kapom meg? Wtf?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62816) [P]laci válasza Soulfly842 (#62814) üzenetére


[P]laci
senior tag

szuper! jah, nem! :DDD

mikor lesz már olyan hír, amiben bejelentik, hogy minden díjcsomag havidíja 500 Ft-tal csökken? :U

(#62817) kali válasza A@ron (#62803) üzenetére


kali
legenda

látatlanban akkor sem lehetne biztosra eldöndeni, ha akár 99 kontra 1% lenne az arány, arról nem is beszélve, hogy a telekom alkalmazás sokszor olyan lehetőséget is bedob, amit elvileg nem lenne szabad adott előfizetés kapcsán, de ez legyen a szolgáltató problémája...

stevve; szia, a telekom alkamazás online is kiírja a hűséggel kapcsolatos dátumot, illetve ha az már lejárt, akkor azt is.

(#62818) stevve válasza kali (#62817) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszi, az alkalmazásból tudtam meg, így nem kellett bemennem vagy telefonálni. :R

(#62819) prozodus válasza club1 (#62798) üzenetére


prozodus
őstag

Az előfizetésed igen, de a számot nem, így egyáltalán nem biztos, h erre is érvényes lesz, ha nem foglalják külön bele :(
És akkor is ugye, külön kell majd kérni, és mennyi idő alatt fogják visszaadni? És mikor lép életbe a törvény?
Bakker, ez mekkora megoldás lenne a problémámra, ha nem pont az egyetlen megtartani óhajtott számomról volna szó...

Az 5000 meg akkor is pofátlanság, lopják meg az öreganyjukat. Főleg, h nem kérek új kártyát, csak más előfizetést. Ők akarják rámkényszeríteni az új kártyát. Egyszerűen csak lopni akarnak ebben is.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#62820) torokbalazs válasza cris78 (#62813) üzenetére


torokbalazs
csendes tag

Francba még az internetes felület is :)) :U

(#62821) csoki46


csoki46
aktív tag

Egy gyors kérdésem lenne. Neten rendeltem telefont a helyi T-mobile-ba venném át. A GLS oldalán az van feltüntetve, hogy átadták a telefont, viszont a T-től nem jött még visszajelzés erről. Megéri benéznem, vagy amíg ők nem írnak fölösleges?

(#62822) Zeki


Zeki
nagyúr

Jöttek a mélek hogy keresett termék megérkezett... rákattintok a készülék linkjére, erre rádob a telekom készülék oldalára. Közben a készülékek vagy nem is voltak, vagy máris (2 perc) alatt elfogytak.
:(

(#62823) szaniszlokar válasza Zeki (#62822) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Én is így jártam. Jött az e-mail, hogy van S4 mini, rögtön repültem is, hogy az asszonynak talán sikerül egyet szerezni, de nem volt sehol!

Minden ellenállás hasztalan.

(#62824) South Velen válasza Zeki (#62822) üzenetére


South Velen
addikt

Használt cuccokról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#62825) Zeki válasza South Velen (#62824) üzenetére


Zeki
nagyúr

jaja.

(#62826) South Velen válasza Zeki (#62825) üzenetére


South Velen
addikt

Akkor szerintem csak valami szokásos technikai hiba lehetett, állítgatták a rendszert. Ha fel is kerül egy használt cucc, és valaki elviszi egy ideig még kattintható a linkje, csak aztán tűnik el. Azért érdemes résen lenni..

[ Szerkesztve ]

(#62827) cris78


cris78
őstag

Na hívtam őket. Kértem mivel nem tajekoztattak róla, hogy maradhat minden a régi, állítsák vissza az eredeti állapotot. (mozaik xs és régi atk net&roll xs). Hát azt nem lehet, mert májusban én a váltást kértem és a kedvezményt. Mondom de akkor nem volt róla szó, hogy minden maradhat a régiben. Tehát akkor valaszthattam, hogy vagy többet fizetek (ami mondjuk kedvezménnyel is többet fizetek az atk-ra) vagy adnak kedvezményt. Most várom a válaszukat...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62828) Varszegig válasza cris78 (#62827) üzenetére


Varszegig
veterán

Sajnos ezt már cseszheted, mert akkor belementél egy alkuba. Aki még nem tette, az július 1-15 között kérheti, hogy minden maradjon, ahogy van. Mivel a júliusi számla augusztus elején jön ki, így még időben vannak.

(#62829) TeebyKay válasza Varszegig (#62828) üzenetére


TeebyKay
őstag

Van valahol egy összefoglaló a várható emelésekről? Nem tudom megéri-e egyáltalán csomagot váltani, ha azzal sokkal rosszabbul jönnék majd ki.

(#62830) [P]laci válasza TeebyKay (#62829) üzenetére


[P]laci
senior tag

(#62831) TeebyKay válasza [P]laci (#62830) üzenetére


TeebyKay
őstag

Ha most kötök csomagot arra már mindenképp vonatkozni fognak az emelések? Mi az a dátum ami előtti szerződésekre még nem érvényes?

Ebben a táblázatban nincs benne a domino surf. Abban nem lesz változás?

[ Szerkesztve ]

(#62832) Varszegig válasza TeebyKay (#62831) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha most váltasz, arra már az új árak érvényesek.

(#62833) lovace


lovace
aktív tag

Nekem nem teljesen tiszta ez a "minden maradjon a régiben" dolog.
Tehát ha én azt szeretném, hogy ne emelkedjen a havidíjam, akkor elég felhívnom a 1430-at és ők mindenféle kötekedés nélkül ezt el kell, hogy fogadják? ősszel lesz 2 éves az előfizetésem és ez idő alatt is emelték már néhányszor a díjakat. Igazán örülnék neki, ha ez a mostani újbóli emelés elkerülhető lenne.

(#62835) vwpolopg válasza A@ron (#62808) üzenetére


vwpolopg
őstag

Akkor este nmhh, fogyvéd, homár, köszi :)

(#62836) albiosz


albiosz
senior tag

Sziasztok!

Most mondja az asszony, hogy kb. 10-e körül készült el a mostani számlája, a fizetési határidő már letelt. Most fizette be... Minden mást én fizetek, sosem késtem egy napot se, mert nem szeretem. Mire számíthat? Kamat, egyebek? Állítása szerint korábban már volt többnapos csúszása és nem volt semmi probléma belőle. Ez viszont furcsa lenne, mert akkor minek van a határidő?

(#62837) zzola


zzola
félisten

Hol lehet nyilatkozni, hogy nem fogadom el a július 1-től az áremelést?
A hírek szerint:

"Az értesítést a számlás (postpaid) előfizetők a 2015. július 1-je után kézhez vett első számlájukon találják meg, míg a Domino (prepaid) előfizetők SMS-ben kapják meg, a kiegészítő tájékoztatás pedig a szolgáltató honlapján érhető el a www.telekom.hu/dijvaltozasok címen."

Telekom szerint:
"A 2015. május 1-jei számlával egyidejűleg egy kétoldalú szerződésmódosítási ajánlattal kerestük meg előfizetőinket.
Az előfizetők lehetőségeit illetően a részletes, díjemelésre vonatkozó ajánlatunkat a következők szerint pontosítjuk,
egészítjük ki. Felhívjuk figyelmét, hogy díjcsomagjának elnevezéséről számlájából, továbbá bármely ügyfélszolgálati
csatornánkon (online a www.telekom.hu oldalon, a Telekom mobilalkalmazásban, telefonon a 1430-as számon, személyesen
a Telekom Üzletekben) tájékozódhat. Tájékoztatjuk továbbá, hogy amennyiben Ön a kétoldalú szerződésmódosításra
vonatkozó szolgáltatói ajánlatra az ajánlat kézhezvételét követően 15 napon belül úgy nyilatkozik, hogy
azt nem fogadja el, az előfizetői szerződése változatlan feltételekkel hatályban marad. "

Ezek szerint már nem lehet nyilatkozni, mert a május 1-én kelt számla már rég kijött és letelt a 15 nap...

(#62838) dptrsk válasza albiosz (#62836) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

a határidő után pár napig nem számít a késés, mivel van egy türelmi idő, amit a Telekom alkalmaz.
Ha kapott felszólító SMS-t, akkor az 750 forint lesz + esetleg a késedelmi kamat, ami évi 13%, pár napra ilyen 10-20 forint.

[ Szerkesztve ]

(#62840) cris78 válasza #45553408 (#62839) üzenetére


cris78
őstag

Több infó?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62841) Sanyaman válasza Zeki (#62822) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Ne is mondd, múltkori söprésnél lecsúsztam a szifonról és egy tv-ről is, kénytelen voltam egy lumiával vigasztalódni. :O :O :O Erre bejövök most a fűnyírásból, ahol nincs nálam telefon és ott figyelt az értesítő mail, persze már b@szhattam... :W

(#62842) ablack


ablack
senior tag

Üdv,

Ezek a Telekomos hordozható routerek vajon kártyafüggetlenek?

T-MOBILE HOTSPOT 5776
ZTE MF63

[ Szerkesztve ]

(#62843) [P]laci


[P]laci
senior tag

Ha vkit érdekel van még használt vállalható cucc:
SONY XPERIA M2 HÁLÓZAT FÜGGETLEN HASZNÁLT (fehér) :DDD

(#62844) Beca1990 válasza [P]laci (#62843) üzenetére


Beca1990
senior tag

én küldtem vissza! :D

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#62845) [P]laci válasza Beca1990 (#62844) üzenetére


[P]laci
senior tag

hogy hogy? :P

(#62846) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Szükségem lenne egy napig internetre küldöldön. A 10MB nem elég, valamivel több kéne. A Travel&talk pluszt néztem, de nem egészen értem, hogy ezt hogy tudnám igénybe venni. Nem telefonálnék, csak internet.
FUN Aranytárskártya díjcsomagom van, ha ez valamit számít.
Köszi a segítséget.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#62847) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem a samsung xcover 2 kellett volna csak valaki elvitte. :(

(#62848) cris78 válasza Ateszpapa (#62847) üzenetére


cris78
őstag

A V az jó, csak nem Valaki :)

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62849) Ateszpapa válasza cris78 (#62848) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Vangelis? :D :(
Ha mégsem kell neki én átvenném tőle. ;)

(#62850) Vangelis válasza Ateszpapa (#62849) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt nem én vettem meg.

De még ma is rendeltem pár dolgot.... remélem faxa lesz mind,.

Amik ma jöttek is hibátlanok!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.