Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58795) Soulfly842 válasza lugosi (#58793) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sikerült ismét nagy dolgot alkotniuk, tudásban több mint korrekt, a státuszszimbólum értéke erős lesz (ez az átlag tömegnek elég lesz).

Sokak, akiket érdekelnek a High-Tech dolgok szintén meg fogják venni.

Körülbelül két hete volt a kezemben (A Samsung területi képviselője adta ide pár percre, hogy megnézegessem)...

Egy S6 is volt nála, de igazából az teljesen érdektelenné vált (mint gyerek a cukorkaboltban). Egészen döbbenetes, minden szempontból tökéletes készülék.

Végre letisztult lett a felülete, nem az az agyonstrapált Touchwiz-es felület fogadott, hanem egy letisztult gyönyörű rendszer. Élmény volt használni.

Iphone 6-val, vagy Iphone 6 Plusz-val egyárban...? Ilyen tudással, ilyen design-val, ilyen stabil rendszerrel - az átlagos usert nem fogja meghatni, aki elvből nem vesz egy almát (vannak ilyenek is rengetegen). És egyébként is, sokan nem szeretik a leszabályozott kereteket (Értékesítési tapasztalat, nem kötekedési alapérv :P )

Aki azt mondja, hogy marad egy s4,s5, alphánál, egyszer fog egy ilyet a kezébe és szerintem gyorsan újraértelmezi mindezt... :)

Engem - úgy hogy az elmúlt időkben rengeteg csúcstelefont használtam - meggyőzött és lenyűgözött.

Ilyen jól sikerült, korszakalkotó Samu talán csak az S2 volt a maga idejében. De egy erős talán ott szerepel előtte.

A legnagyobb félelmem az volt, hogy az oldalra lenyúló kijelző zavarni fog a használatban, de ez a félelem szerencsére alaptalan volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.