Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38557) Sragi válasza Gabe123 (#38556) üzenetére


Sragi
őstag

Tele van ez az egész rendszer anomáliával! Sőt mondok jobbat! Szar az oldaluk is amióta megújult.Ráadásul az apró betűs üzletszabályzatuk is tele van disznóságokkal.Én is G2 rendeltem csütörtökön XS egy összegben.Nem is próbáltam variálni mert nem nagyon érdemes.
OFF: De a legjobb az egészben ,hogy baszott felhívni az ügyintéző ,hogy jóvá hagyják a rendelést.Másnap írom nekik a mail-t hogy mi van.Erre fél óra múlva írnak,hogy nem tudtak elérni.Hát el tudom képzelni hányszor próbálták meg...Erre felhívom őket 10 perc alatt el lett intézve a dolog.Kérdem én nem akarják ,hogy náluk költsem a pénzem??? Na de jön a csattanó! Barátnőmnek is rendeltünk még ugyan úgy csütörtökön.Azóta se hívták...Tegnap írt mail-t nem válaszoltak neki.Erre ma felhívtam őket ,hogy mi a hányás van.Erre azt mondja csaj ,hogy már folyamatban van.Aztán érdekes módon rögtön hívták a barátnőmet,hogy legkésőbb szombat délig hívják...Oké tudom én,hogy ezer millióan rendeltek tőlük meg karácsony.De könyörgöm mind2 esetben én szóljak rájuk,hogy hé srácok rendeltem tőletek de mivel nem hívtatok így nem lesz jóvá hagyva.Vicc ami itt folyik.Sajnos még Tré mobil a legjobb a 3 fos szolgáltató közül.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.