Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18977) Tibee86 válasza Cilindrik (#18975) üzenetére


Tibee86
veterán

Ebben csak az a gáz szerintem, hogy ugye 2 évig kell fizetnem ezt az előfizetést. Most emelnek 400 ft-ot a havidíjon. Mondjuk 3 hónap múlva emelnek 1000 ft-ot, majd újabb 3 hónap múlva 2000 ft-ot, és nem tudok ellene semmit tenni, mert kedvezményesen vettem a telefont. Ha tényleg válthatok díjcsomagot, akkor azért egy fokkal jobb a helyzet, majd megnézem, hogy van e olyan, ami nekem jobb lenne. Bármilyen díjcsomagra válthatok?
Ami furcsa számomra, hogy mindenki aki előfizetéssel vesz telefont, kedvezménnyel jut a telefonhoz, tehát felbontani kb senki nem fogja tudni, akármeddig emelhetik a tarifákat, mivel megmagyarázzák azzal, hogy olcsóbban vettél telefont, fizess kötbért.

icecave: Én próbálom tanulmányozni a papírt amit adtak, de fogalmam sincs, hogy most csak az előfizetésre 2 év, vagy tarifahűségem is van. Felmondani én se akarom, mert domino nem kell, de egy olcsóbba szívesen átmennék.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.