Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113502) kchris78 válasza adika4444 (#113498) üzenetére


kchris78
veterán

én próbáltam végiggondolni és 2 út van:
influenza: esélyesebb elkapni de ha elkapha az ember nincs akkora gáz...
korona: most még itthon kisebb esély de ha elkapja az ember 1-3% a mortalitás.. Én ha ki kell próbálni inkább az elsőre szavazok... Persze lehet vigéckedni itthon amíg be nem robban itthon is a dolog (mindenhol exponenciális a felfutása a dolognak, már most jobb lenne mindenféle intézkedést meghozni).

(#113503) kchris78


kchris78
veterán

de hogy ON is legyen:
Van valami hír hogy lesz e esetleg végre végre Apple Watch LTE támogatás? Lassan 1 éve van hogy bejött az eSIM ami már infrastruktúrálisan akár támogathatná ez IS...

(#113504) Caranita válasza kchris78 (#113503) üzenetére


Caranita
aktív tag

lesz, április végén

(#113505) Cyberbeni válasza Caranita (#113504) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ez az infó honnan jött?

Most, hogy kevesebbet lehet költeni az utazásra, lehet szórni a pénzt új hardverre :DDD

(#113506) szabogabor10 válasza Caranita (#113504) üzenetére


szabogabor10
veterán

Remélem ezt megalapozott infókra alapozod. :D
(én is várom már)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#113507) Caranita válasza Cyberbeni (#113505) üzenetére


Caranita
aktív tag

Uncsitesótól az info, Applenél dolgozik:DD

(#113508) szabogabor10 válasza Caranita (#113507) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pezsgőt bontok ha tényleg lesz eSIM támogatás, az tuti. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#113509) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tegnap előtt bekapcsoltam a 990ft korlátlan netet egy napra, de még most is azt írja hogy aktív, és nem tudom újra aktiválni

Miért?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#113510) dptrsk válasza enginev3.0 (#113509) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1414 mit mondott rá?
domino/havidíjas?

(#113511) enginev3.0 válasza dptrsk (#113510) üzenetére


enginev3.0
félisten

Havidíjas

Alkalmazásban sikerült, a weboldalon volt beragadva :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#113512) glacious


glacious
addikt

Tegnap átvettem rendelt telefont, de a rendelések között még szállítás alatti a státusz, nem kaptam róla számlát, de a hűségkedvezmény miatti kötbér kiírás és a az eddigi előfizetésem megszűnéséről van dokumentum a Telekom fiókban. Ez megoldódik magától, vagy érdemes visszamenni az üzletbe, esetleg elég a 1414?

(#113513) ubyegon2 válasza glacious (#113512) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezzel nyugodtan várj jó pár napot, egy hónapja jött nekem is a teló és rá egy hétre már minden dokumentum fenn volt a weboldalon. Maga a kiszállítás szervezése volt kicsit kaotikus, mert minden különösebb értesítés helyett csak azt láttam a weboldalon bejelentkezve, hogy előző nap a futár nem tudta átadni a telefont. Előtte a főszámomról egyeztettünk, hogy kapok értesítést kiszállítás előtt, tudom módosítani is a szállítás napját. Sajna egy Domino számot átváltottam előfizetésre a készülékvásárlással egyidőben, ez a Domino kártya nem is volt már készülékben.

Kitalálható melyik számra küldözgettek SMS-t. ;]

(#113514) bexinho23 válasza kovacsmi_74 (#113482) üzenetére


bexinho23
őstag

Nem, de köszönöm a tippet, megpróbálom hétvégén. Sajnos nincs kéznél a telefon.

(#113515) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Ma kaptam mailt az évenként esedékes domino adategyeztetésről. A Telekomnál még mindig úgy van, hogy az egyeztetés napjától indul újra az egy év (tehát pl. mától), vagy már megoldották, hogy a korábbi egyeztetés dátumától (nálam május 6)?

(#113516) Top cat válasza tomy86 (#113515) üzenetére


Top cat
őstag

Attól amikor csinálod az egyeztetést. Ez így logikus. :)

(#113517) tomy86 válasza Top cat (#113516) üzenetére


tomy86
addikt

Köszönöm. A Telenornál pl. nem így van ha jól emlékszem. Ha már logika, akkor meg minek küldözgetnek értesítést két hónappal korábban? (költői kérdés) Az egész adategyeztetés értelmetlen, úgyhogy a logikát nem is keresem :)

(#113518) Top cat válasza tomy86 (#113517) üzenetére


Top cat
őstag

Azért küldik ki korábban, hogy el ne felejtsd.
Szerintem is értelmetlen az egész eggyeztetősdi, de hát ez van. :D

(#113520) kchris78 válasza szabogabor10 (#113508) üzenetére


kchris78
veterán

én többet is... alig egy éve vettem meg az S4-et DE LTE támogatással pont emiatt... Szívok is mert ugye az nem magyar piacra szánt mert itthon nincs LTE, és emiatt nincs még (?) EKG az órán de ha lesz mobil rajta akkor halleluja...

(#113521) tomy86 válasza #40993792 (#113519) üzenetére


tomy86
addikt

"Nem az egyeztetés dátumától számít az egy év, hanem a szerződéskötés időpontjától."
Az egyik kártyát júliusban, a másikat szeptemberben vettem (mindkettő több, mint tíz éves) és az adategyeztetés időpontja mindkettőnél május 6 (a legutóbbi egyeztetés ideje).
"minek küldözgetnek értesítést két hónappal korábban?
A te érdekedben, segítség céljából"
A hangsúly a két hónapon volt. Elég lenne két héttel hamarabb, de nincs jelentősége.
Köszönöm a választ mindkettőtöknek.

[ Szerkesztve ]

(#113522) szemesi69 válasza glacious (#113512) üzenetére


szemesi69
addikt

Tegnap rendeltem telefont, még nincs itt, de minden dokumentum, már a fiókomban van, számla, gari jegy, szerződés stb. Elvileg ma jön a telefon is, üzletben való átvételre rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#113523) prozodus válasza tomy86 (#113521) üzenetére


prozodus
őstag

Sztem ebben ez a ceg a legnormalisabb: bmikor adatot egyeztethetsz. En pl mar az osszes altalam kezelt kartyat osszerendeztem 1 idopontra. A szomszedot meg nem lehetett, mert ott csak az eredetihez kepest lehet, egy adott idoszakban, oszt probald meg eszben tartani. De majd odarendezem ezeket is, es megiscsak egyutt lesznek, mert itt kegalabb ezt normalisan tehetem.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#113524) kchris78 válasza Caranita (#113507) üzenetére


kchris78
veterán

köszönjuk az infot BTW :). Reméljük bejön :D.

(#113525) glacious válasza szemesi69 (#113522) üzenetére


glacious
addikt

Ezért is furcsállom, hogy még szállítás alatt van a megrendelés.

(#113526) szemesi69 válasza glacious (#113525) üzenetére


szemesi69
addikt

Most néztem rá, eddig azt írta tegnap óta, hogy szerződés elkészült, most már szállítás alatt van. Elvileg ma 17 óráig kell a helyi üzletbe érkeznie a telefonnak, viszont minden szerződés, gari jegy már a fiókomban látható kb. 10 órától.

Szállítási információk
Rendelésed szállítás alatt van, ezért már nincs lehetőséged a szállítási cím és az átvevő módosítására, illetve a rendelés törlésére.
Szállítási cím
Nyilas GSM Kft. (Tesco): HU 7400 Kaposvár, Berzsenyi utca 13
Szállítás időpontja
2020. március 11. (szerda) 9:00 és 17:00 között

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#113528) ubyegon2 válasza #40993792 (#113519) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A forrás egy PH lapcsaládos cikk, sajnos a Telekom oldala az általad említett infókat nem sejti. Nekem is az egyeztetés napjához igazodik az érvényesség, 4 Domino SIM-mel is megcsináltam már.

Egyébként emiatt kezdik 2 hónappal a lejárat előtt küldözgetni az SMS-t:

Az adategyeztetés évente kötelező ügyfeleinknek, ezért esedékessége előtt négy SMS-értesítést küldünk az érintett hívószámra, illetve egy alkalommal hívásban is tájékoztatunk.

nem PH-s forrás

(#113529) Caranita válasza kchris78 (#113524) üzenetére


Caranita
aktív tag

Update: lehet hűteni a pezsgőt, április eleje lesz, nem a vége:))

és jövő héten lesz róla hír:))

(#113530) szabogabor10 válasza Caranita (#113529) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kirááááály. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#113531) anadroid válasza prozodus (#113523) üzenetére


anadroid
senior tag

A kevésbé normális cégektől el kell hordozni a számot. A kutya orrát is bele szokták ütni, ha olyat hagy maga után.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#113532) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek a tavalyi évhez hasonlóan várható majd a telekom mobil csomagok megújítása? Tavaly majusban lettek megújítva és elég jók lettek, számítanék rá hogy most esetleg a yt is bekerülne a korlátlanságba mint a vodkánál, esetleg több netet adnának, a hívás annyira nem lényeges.

Csak azért kerdezem mert jött egy érdekes mailom (valós) hogy Hűséged lejárt. Ami szerintem marhaság, hiszen az egyik májusban jár le, a másik június 6-án, előtt max felfelé módosíthatok, készüléket még nem vásárolok, majd ősszel, elvileg ettől még vásarolhatok majd ha megkötöm egy évre, csak kitolódik kettővel. Szóval nem értem miért ennyire egyértelműen írják ezt, ez nem megtévesztés?! Utánna majd rámeobnak egy kis kötbért :Y készüléktörlesztőm már nulla, egyben fizettem ki, lehet emiatt?

köszi. :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#113533) 4Grider válasza norbertoth (#113532) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az hiányozna még ennek a hálózatnak, hogy a yt is korlátlan legyen. Egyre több helyen megy le alfába, meg tűnik el a CA ott, ahol előtte volt.
Az új csomagok bejelentése kompetitív információ, sehol nem szokás segíteni a konkurenciát az előre beharangozással.

(#113534) St3ven válasza #40993792 (#113519) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor mivel a Domino feltöltés új szerződésnek minősül, mindig onnan indul az egy év? :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#113535) glacious válasza #40993792 (#113527) üzenetére


glacious
addikt

A partnerüzletben azt mondták, hogy valami volt a rendszerrel, viszont a Telekom üzletben tudtak nekem addig is nyomtatni számlát, amíg meg nem oldódik.

(#113536) fil válasza St3ven (#113534) üzenetére


fil
őstag

Már miért lenne új szerződés? A szerződést egyszer kötötted, az a dátum a szerződéskötés, utána a feltöltésekkel csak fenntartod a szerződéses jogviszonyt. Szerintem...

(#113537) St3ven válasza fil (#113536) üzenetére


St3ven
addikt

A szolgáltatók viszont előszeretettel hivatkoznak az új szerződéskötés intézményére. Ugyan a másik T, de például itt:


Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#113538) kovacsmi_74 válasza St3ven (#113537) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

d, pont részletezi...

[link]

(#113539) St3ven válasza kovacsmi_74 (#113538) üzenetére


St3ven
addikt

Úgy, bizony!

"A határozott idejű szerződés lejáratát követően, valamint az Előfizető általi egyenlegfeltöltéssel a szerződés megszűnik. Az előre fizetett díjú előfizetői mobil rádiótelefon szolgáltatások esetében az Előfizető általi egyenlegfeltöltés új határozott idejű szerződés ráutaló magatartással történő megkötésének minősül. Az Előfizető általi egyenlegfel-töltéssel az előző határozott idejű szerződés megszűnik, azzal, hogy az Előfizető hívószáma változatlan marad. Ebben az esetben és az előre fizetett szolgáltatások egyenlegfeltöltéssel történő meghosszabbítása esetén a Szolgáltató az Előfizető által kifizetett, de az egyenlegfeltöltést megelőzően fel nem használt díjat az új Domino előfizetői szerződéshez kapcsolódó egyenlegen jóváírja."

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#113540) ubyegon2 válasza St3ven (#113539) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Húzzátok rendesen ezt a témát, de mi köze ennek az évenként kötelező adategyeztetéshez?

(#113541) St3ven válasza ubyegon2 (#113540) üzenetére


St3ven
addikt

Hogyhogy mi?

Az eredetileg is linkelt cikk szerint:
"Az idei adategyeztetés határideje minden kártyatulajdonos számára más és más, hiszen attól függ, ki mikor kötötte meg a szerződését. Az adategyeztetést a szerződéskötéstől számított fordulónapig kell elvégezni – fogalmaznak a hatóság közleményében."

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#113542) ubyegon2 válasza St3ven (#113541) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Adategyeztetés dátumát kizárólag adategyeztetéssel lehet meghosszabbítani. Ezen én nem tudok sokat csúrni-csavarni. Ha úgy gondolod, hogy egy feltöltéssel ezt kiváltod......gyakorlatilag ezzel totálisan értelmét veszítené az egész adategyeztetés intézménye és a jogalkotó szándéka is.

[ Szerkesztve ]

(#113543) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Mi történik akkor, amikor egy csomagot kivezetnek és nem váltottam időben. Megszűnik az előfizetés? Nem köt hűség egyébként.

Most láttam a telekom oldalán, egy 1890Ft-os csomagot, ha váltok hűséggel terhelt leszek 2 évig?

Ipad vásárlásán gondolkodom, de még nem döntöttem el. Elvileg érkezik az új pro, talán valamennyit csökken az ára régebbi modelleknek. A kedvezmények később is élnek vagy csak a módosítás alkalmával?

(#113544) enginev3.0 válasza bostone (#113543) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tudsz váltani hűség nélkül is
Ha választasz készüléket mellé, akkor lesz hűség, ha nem akkor 1 év hűség vagy hűség nélkül van lehetőséged váltani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#113545) sopruk


sopruk
aktív tag

Nálatok sem működik az app?
Ilyenkor 8 előtt szoktam bekapcsolni a Domino Day-t, de most így lehet lemaradok róla :-(

(#113547) nord_ válasza norbertoth (#113532) üzenetére


nord_
veterán

Egyrészt: van lehetőség lefelé is váltani egy bizonyos összeghatárig (előfizetésenként változó).
Másrészt: a két éves hűségidő lejárta előtt három hónappal meg lehet hosszabbítani a hűséget és új készüléket is vehetsz kedvezményesen.

(#113548) sopruk válasza #40993792 (#113546) üzenetére


sopruk
aktív tag

Régebbi verzió volt fenn, frissítettem és megjavult...

(#113550) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok!

Domino-s számomat vinném egy céges flottába. Azt mondták, ilyenkor havidíjasra kell változtatni.
Viszont ekkor a pár napos hordozási procedúra miatt vagy határozatlan idejű hűséget kötök (5000 Ft a belépési díj) vagy egy év hűséget, ekkor nincs belépési díj, viszont ez esetben a flottába behordozáskor (pár nap múlva) lesz egy 5000 Ft-os kötbér.
Tényleg muszáj ezt így is úgy is kifizetni csak egy Domino-s szám flottába hordozása miatt?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.