Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113901) atosan válasza zsoltzsolt (#113900) üzenetére


atosan
addikt

Még semmi. Gondolom sok volt a visszaélés, ezért szigorítottak.

Maine coon

(#113902) MadMancs válasza atosan (#113901) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem kicsit, nagyon, tavaly szeptemberben.
Páromnak élő, fizetett előfizetés stb. Októberben akartunk 2 új előfizetést. Nem lehet. Senki nem.tudja miért, nem.lehet rendszer csak ennyit mondd. Akkor még olyan új volt senki nem.tudott semmit. Kiderült már akkor sem adnak ha az illető bejelentett lakcímére bejelentett másik előfizető sáros vagy sáros volt. Hiába vagyunk 260km re a címről ( albérlet, csak tartózkodási cím), anyós sáros ezért neki is beintenek. Idióta egy szabály de ez van.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#113903) atosan válasza MadMancs (#113902) üzenetére


atosan
addikt

Nálunk nem volt tartozás. Ma megkaptam a választ. A probléma megoldása, hogy csak boltban tudok vásárolni. Ennyi. Eddig úgy egészében meg voltam velük elégedve, de elmehetnek a ...

Maine coon

(#113904) dptrsk válasza atosan (#113903) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Telekom üzemeltette boltban is tudnak kedvezményt adni, mikor az új weboldal indult személyesen is megadták az online kedvezményt, ha webshopban sikertelen volt a rendelés. Szerintem ez most is járható út

(#113905) Vangelis


Vangelis
nagyúr

40 nap alatt még mindig nem sikerült megoldani az Apple watch kérdést...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#113906) atosan válasza dptrsk (#113904) üzenetére


atosan
addikt

Legutóbb mikor voltam, nem tudott mit kezdeni vele a srác, de ez is értékesítő függő, nem egyformán vannak képben. Köszi!

Maine coon

(#113907) Vangelis válasza Vangelis (#113905) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még mindig nekünk jönnek a számlák és a nevünkön van a kötbér minden.
Bánom, hogy nem tettünk feljelentést ..... de , hát első az emberség.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#113908) hangyász2 válasza Vangelis (#113907) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Én mondtam, hogy tegyél. Most sem késő.

(#113909) Vangelis válasza hangyász2 (#113908) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze csak ismerem az eladó srácot... de már így is szívni fog.

Nem igaz, hogy nem lehet megoldani...

Lesz ebből még baj. Jövőhéten bemegyünk és oda helybe hívjuk ki a rendőrséget.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#113910) Zeki válasza dptrsk (#113904) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam tavaly az online kedvezménnyel nem tudott versenyezni a boltban a csaj. Maradt az online.

(#113913) prozodus válasza Tibor300 (#113911) üzenetére


prozodus
őstag

Miert nem t-pontba viszed?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#113914) Gbr22


Gbr22
újonc

Sziasztok!
Az a problémám akadt, hogy nem tudom használni a telekom alkalmazást, azzal az indokkal, hogy "Rootolt eszköz".
Csakhogy az én eszközöm nem rootolt.
A Knox garancia jelzés 0-t mutat, és a Phone Info-ban is azt írja hogy nem rootolt.
Valami ötlet?

(#113916) kali válasza Gbr22 (#113914) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Akár az is okozhatja, ha valamilyen szélsőséges régióba tartozó firmware van a készüléken, vagy csak maga a régió lett olyanra módosítva, esetleg nagyon nem passzolnak össze az AP, CP és CSC értékek.

[ Szerkesztve ]

(#113917) glacious válasza kali (#113916) üzenetére


glacious
addikt

Anno a galaxy minimen volt olyam TMH firm, amit csak odinnal tudtam frissíteni, mert a kies azt írta, hogy nem eredeti.

(#113918) st3v3np3t3r válasza Gbr22 (#113914) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia, tegyél fel egy root checker appot, ha ez pozitív eredményt mutat akkor javaslom az impactor universal unroot appot, a venz v10b androidos tv boxról sikeresen törölte a root jogot...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#113919) Carline


Carline
őstag

Egy érdekes kiegészítés lett a telekom honlapján a 10 hó után felmondható szerződésű telefon/ tablet/ laptop vásárlásánál.
Segítünk!
Jelen termékünket akciós feltételekkel biztosítjuk, azonban havidíjas mobil előfizetéssel történő vásárlás esetén technikai okokból az online megrendelési felületen és az egyedi előfizetői szerződésen is 2 év hűség jelenik meg, de a szolgáltató a 10 hónap leteltét követő felmondás esetén semmilyen jogkövetkezményt (kötbért) nem alkalmaz. Otthoni előfizetéssel történő vásárlás illetve Telekom készülékkedvezmény igénybevétele esetén a hűségidő változatlanul 2 év.

Az aláhúzott rész csak most került oda, a vásárláskor nem volt ott bár erről semmi bizonyíték nincs. A szerződésben is mindenhol 24 hónapot írnak (mint arra fel is hívták a figyelmet)
A Telekom készülékkedvezmény minden vásárláskor automatikusan levonódik, azt nem lehet nem kérni.
Kérném az itt lévő Telekomos kollegákat, értelmezzék már a fentieket.
Azért vittem be egy dominó kártyát előfizusra, hogy kedvezményes készüléket vehessek 10 hó utáni felmondással. Ha ezt az akkori kiírásuknak megfelelően nem mondhatom fel akkor 14 napos elállással vissza fogom adni a készüléket és visszaállíttatom a dominó kártyát.
Érdekes ez az utólagos beírás, pláne úgy hogy a szerződésen mindenhol 24 hó szerepel.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#113920) hangyász2 válasza Carline (#113919) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ha otthonira vette, vagy erre:

"A Telekom készülékkedvezményt akkor veheted igénybe, ha új vagy meglévő* Telekomos szolgáltatásaidra egy időben vállalsz két év hűséget, mellyel egy hűségcsoportot alkotsz, így a szolgáltatásonként járó kedvezmények és az esetleges extra készülékkedvezmény összeadódnak, és ezzel egy összevont készülékkedvezmény összeg kerül megállapításra. A kedvezményt egyidejűleg egy, de akár több készülék kedvezményes megvásárlására is fordíthatod."

Ezek nem mobil-előfizetésre vonatkoznak.

Ettől még gáz, hogy utólag írták bele.

(#113921) Carline válasza hangyász2 (#113920) üzenetére


Carline
őstag

A készülékkedvezmény szónál az a gáz, hogy ugyanígy készülékkedvezményként szerepel az az összeg amivel csökkentve lett a Nove 5T listárához képest a fizetett ár.
Nem vittem be magentába a számot, nem lett hosszabítva sem a net, sem a tv szolgáltatás.
Pl a kötbérszerződésen ez szerepel:
Igénybevett készülékvásárlási kedvezmény összege (Ft): 80900
Hát ha ennyit ki kellene csengetni a 10.hó után ha felmondom az azért elég túlzás lenne.
Azért megvárnám egy Telekomos válaszát.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#113922) hangyász2 válasza Carline (#113921) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez Telekom készülékkedvezmény, és egy fogalom, ez a neve.

A mobilon költési szinthez tartozó készülékkedvezmény van, illetve extra készülékkedvezmény. Nézd meg a számládat.

De felhívom őket újra.

[ Szerkesztve ]

(#113923) Carline válasza hangyász2 (#113922) üzenetére


Carline
őstag

A számlán valóban költési szinthez tartozó készülékkedvezmény, illetve extra készülékkedvezmény szerepel, de az SZERZÕDÉS-KIEGÉSZÍTÉS KÉSZÜLÉK VÁSÁRLÁSI KEDVEZMÉNYRÕL (ez a dolog jogi része szvsz nem a számla) azon meg:
Egyedi elõfizetõi szerzõdésben az elõfizetésre vállalt költési szint (bruttó Ft): 1890
Készülékvásárlási kedvezmény összege (bruttó Ft): 14300
Készülék típus: Huawei Nova 5T DS 6+128GB, fekete
Eszköz listaár (bruttó Ft): 171286
Igénybevett készülékvásárlási kedvezmény összege (Ft): 80900
Eszköz kedvezményes vételára: 119900
Vásárlási számla száma: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Szerzõdés határozott idõtartama (hónap): 24

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#113924) hangyász2 válasza Carline (#113923) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Megkérdeztem telefonon, mert az a legegyszerűbb.
Tehát otthonira 2 év, illetve ha valaki mondjuk magentás, és egyszerre hosszabbít több mindenre a nagyobb kedvezményért, arra is 2 év. Mobilra 10 hónap.
Én elsőre is így gondoltam.

De ezt ettől még előre kellett volna egyébként jelezni, hiába tűnik értelemszerűnek pl. számomra.

[ Szerkesztve ]

(#113925) Carline válasza hangyász2 (#113924) üzenetére


Carline
őstag

Köszönöm, azért a többi topikban lévő ezzel kapcsolatos screenshotokat lementettem, hogy megmaradjon 10 hónap eltele után is, ha netalán a Telekom elfelejtené ezeket. :R
Sajnos nekem ez nem tűnt egyértelműnek pláne a végett hogy nem tartott volna nekik egy .pdf-et odanyomni a sok kiegészítő meg melléklet mellé a fiókomban, hogy ez a konstrukció a 10. hó után felmondható. Mert így csak az a felső reklámcsík bizonyítja ezt a 24 hó helyetti 10 havi felmondást. Semmi más.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#113926) st3v3np3t3r válasza Carline (#113919) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia. Csak az előfizu 1 év,ha hozol ki készüléket is,akkor 2év. Régóta így van.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#113927) hangyász2 válasza st3v3np3t3r (#113926) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ez most tök másról szól. 10 hónapos készülék-kedvezményes hűségről a koronavírus miatt.

[link]

Carline

Igen, semmi más, meg pár hangfelvétel. Telekomos rendszer...

[ Szerkesztve ]

(#113928) Zeki válasza hangyász2 (#113927) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igazság szerint inkább a távoktatás meg home office miatt. :)

(#113929) st3v3np3t3r válasza hangyász2 (#113927) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ja hogy van ilyen kedvezmény?! nekem ez most új :DDD bocsi

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#113930) hangyász2 válasza Zeki (#113928) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Hát az is a koronavírus miatt van szerintem.

st3v3np3t3r

Lemaradtál egy 39000 forintos Huawei Nova 5t akcióról.

[ Szerkesztve ]

(#113931) stefi68 válasza kali (#113916) üzenetére


stefi68
addikt

(#113916) kali és (#113918) st3v3np3t3r
Gbr22 helyett válaszolok, mert ismerem a körülményeket...
Szóval egy Euronicsnél vásárolt Galaxy A5 2017-ről van szó, semmi mókolás, root, régió módosítás stb. nem volt rajta. Eredeti gyári rendszer, XEH CSC-vel.
Elmondása szerint nem mostani a probléma, tehát már korábban sem működött a Telekom alkalmazás rootolásra hivatkozva.
Eddig áthidaló megoldásként az app 7.8-as régi verzióját használta, ami most frissítést kér és nem hajlandó működni már.
Kipróbáltunk visszafelé számtalan verziót a Telekom Alkalmazásból, de mindegyikkel ua. a helyzet. Visszamentünk egészen a 9.51.0-ig, amely már nem jelez root-ot, viszont frissítést kér, így az sem hajlandó működni :W
Szóval most itt tartunk...
Mint írtam, download módban a telefon nem jelez knox ugrást, ahogy a Phone Info (Samsung) sem.
De mint írtátok megnéztem a Root Checker-rel is, továbbá az Impactor Universal Unroot sem tudja root mentesíteni arra hivatkozva, hogy nem rootolt.
A következő lépés a FR lesz, bár ezt nem szeretné a gazdája (egyelőre).
Ha az sem jön be, akkor javasoltam neki viccesen, hogy rootoljuk, majd Magisk hide és hide Magisk Manager, ahogy én is használom probléma nélkül... :D

De azért még várunk ötleteket... :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#113932) Bibby


Bibby
addikt

Ha már ez a 10 hónap a téma: az előleggel mi van ha felmondom? Visszaadják amit nem használtam fel?

Ελευθερια η θανατος

(#113933) st3v3np3t3r válasza hangyász2 (#113930) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Huawei? Nem is baj... A P20 Pro volt az első és utolsó Huawei telefonom, év végén cserélem is le :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#113934) Predator2 válasza hangyász2 (#113924) üzenetére


Predator2
addikt

Helló

Csak, hogy tuti biztosra menjek.

Évek óta van egy otthoni internet előfizetésem a Telekomtól, amihez a kedvezményes ár miatt van egy alap telefon csomag kapcsolva, de ez egyáltalán nincs kihasználva.

Most jött ez a Nova T5 akció, gondoltam belevágok, 10 hónapot kibírok. Ezek alapján én felmondhatom 10 hónap múlva vagy sem? [link] A készüléket egy összegben fizettem.
Ha nem akkor mit tehetek, hogy ebből a legolcsóbban kilépjek? Még benne vagyok a 14 napban, a telefon minimálisan volt csak használva (5 perc) ha kell visszaküldöm nekik.

Köszönöm a türelmeteket.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#113935) atosan válasza Predator2 (#113934) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Az én értelmezésem szerint 10 hónap múlva felmondhatod, mivel mobil előfizetésre vetted, nem pedig az otthonira.

Maine coon

(#113936) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
Domino 5 feltöltőkártyás csomagomnál nem működik a 10 GB net. Hogy tudom aktiválni?

(#113937) prozodus válasza timelord1987 (#113936) üzenetére


prozodus
őstag

Technikai netet bekapcsoltattad?!

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#113938) timelord1987 válasza prozodus (#113937) üzenetére


timelord1987
őstag

Hol tudom bekapcsoltatni?

(#113939) UHHH válasza timelord1987 (#113938) üzenetére


UHHH
senior tag

Ha semmilyen interneted nincs a domino sim-eden:
Felhívod vandát a 1414-en, és mondod neki hogy internet dominó hiba. Aztán a humannak mondod: technikai internetet kapcsolják be. Ennyi! Én is mindig megszívom az új domino sim-ekkel, már tudom, hogy ez a teendő, ha netezni akarok!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#113940) atees válasza hangyász2 (#113924) üzenetére


atees
őstag

Mi van akkor, ha én megvettem az egyik tabletet erre a 10 hóra, szépen látszik is a 10*4000 Ft, de az 1890 Ft-os havidíj a magenta miatt meg az epack miatt lement 900 pár forintra. Ez bekavarhat?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#113941) hangyász2 válasza atees (#113940) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem, viszont a 945 Ft elírás. Számíts rá, hogy 1323 lesz. Nekem már javították.

(#113942) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Az lehetséges, hogy a webshopban (nem belépve) másak a listaárak, mint az értékesítőknél? Konkrét példa: online felületen a H20 pro listaára 147000, ebből jönnek a kedvezmények. Boltban meg 200000-et mondott az eladó listaárnak, amiből jönnek a kedvezmények. Sajnos nem hoztam onnan árlistát. Tudna valaki nekem linkelni egyet?
Előre is köszi! :R

Maine coon

(#113943) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Informálódtam kicsit a 1414-en...
Ha volt már akkor bocsi.
A Telekom jelenleg annyi könnyítést ad, hogy akinek van lejárt számla és/vagy tartozása függetlenül, hogy otthoni vagy mobil, aminek a fizetési határidő utáni lejárta közelít a 30 naphoz, azok kérhetnek további +30nap halasztást, a szokványos 5000Ft helyett most díjmentesen egyszeri alkalommal.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#113944) hangyász2 válasza atosan (#113942) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Parancsolj:

[link]

(#113945) blackmajesty válasza atosan (#113942) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ugyanannyi a listaára a készüléknek üzletben és webshopon is.

Itt van az alap árlista, ez a listaárakat tartalmazza.

Üzletből nem tudsz hozni már évek óta árlistát, mert nincs nyomtatató árlistájuk.

(#113946) atosan válasza hangyász2 (#113944) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm szépen!
Neked is blackmajesty
Akkor nem tudom milyen árlistát nézett a srác. Otthoni előfizetésre kedvezménnyel 7500-at mondott az adott telefonra havi törlesztőnek. Kérnem kellett volna, hogy mutassa meg az árlistáját. Hála nektek, majd most én mutatok neki.

Maine coon

(#113947) atees válasza hangyász2 (#113941) üzenetére


atees
őstag

Az sem rossz, de az 1323 nem csak a magenta kedvezmény és akkor ahhoz még az e-pack jön hozzá és úgy lett 945? Mindegy 1323 is simán jó 6gb netért!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#113948) btudos válasza atees (#113947) üzenetére


btudos
veterán

Nem, az e-packes árból jön le a Magenta kedvezmény.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#113949) blackmajesty válasza atees (#113947) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Az e-pack kedvezmény mindig a hang csomag árából jön le, sosem a net csomagéból. Mivel a 0 perc + 3GB csomagban 0Ft a hang, így ehhez a csomaghoz nincsen e-pack kedvezmény. Ahogy a 0 perc + 10GB net csomaghoz sincsen e-pack kedvezmény.

(#113950) hangyász2 válasza atees (#113947) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem. Véletlenül a Magenta 30 %-os kedvezmény helyett a többmobilos 50 %-os állították be neked is, de az csak korlátlan netre jár. Meg is tudod nézni az előfizetéseknél, ha lenyitod.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.