Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63451) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63450) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én sem értem, hogy mit kel ezen annyit vacilálni. Kívűlről rá kell húzni a szárra egy szép, krómozott rugót erősítésnek. Vagy, egy darab seprűnyéllel előfeszíteni a rugót. MZ -nél bevált. ;]

[ Szerkesztve ]

(#63452) FIREBLADE78 válasza #79335424 (#63451) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Bazdmeg,az mz az motor,abban van anyag :D Nem úgy,mint a szutyukikban :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63453) mm89 válasza HSM (#63446) üzenetére


mm89
őstag

Az sv 650 et nem 2007 ig gyártották?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#63454) Topiccsendőr válasza Teasüti (#63448) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Bele fog torni a kibaszott bicskad. Meg az elejen figyelmeztetlek. Ne etesd! Ejfel utan plane ne!

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#63455) HSM válasza mm89 (#63453) üzenetére


HSM
félisten

Én úgy tudom, 2010-ig gyártották. [link]
Az enyém 2008-as gyártású. 2007-ben kapott amúgy a típus egy motorikus ráncfelvarrást, akkor kapta pl. a dupla gyertyás gyújtást, és ha nem tévedek, attól kezdve EURO3-as.

[ Szerkesztve ]

(#63456) Teasüti válasza HSM (#63455) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hmm, full idommal már nem is olyan csúnya. A fejidom magában olyan, mint egy sáska. Vhogy nincs egyben a formaterv.

(#63457) HSM válasza Teasüti (#63456) üzenetére


HSM
félisten

Az az érdekes, elsőre nekem se tetszett. Nagyon más, mint a szokásos. De aztán nagyon megkedveltem. :B
Mondjuk az ekeidom alul az ezres S-en nekem se jön be, szerencsére a 650-esen nincs. Mondjuk gondolom az ezresről sem nagy dolog leszedni. :))

(#63458) Topiccsendőr válasza HSM (#63446) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Tehat akkor elerkezett a bucsu ideje...
Kedves hsm. A szavazast ezennel lezarom. (Stohl Buci eppen a kezevel egy nagy T betut formal)
Sajnos a villabol...
Feszult csend, a vegletekig felcsigazott emberek a szajukba harapnak.
...
...
TEGED szavaztak ki.
(tapsvihar. Elismero. Es oromtaps is)
-Gyere fel ide a podiumra!
Akkor mondj egy par szot, az ittartozkodasod alatt mivel lettel gazdagabb... Tudod mit? Most ne, ugyis elmondod ha kell, ha nem. Addig nezzuk meg a kivetiton a legjobb pillanataidat.
Igen itt ellenkezel az abs rendszerrel felszerelt motorok ellen, ooo es ez, ez a kedvencem, itt esel pofara a robogoddal, es nezzuk a lassitast - szep foldeteres, es az elso kerek all, ez tisztan latszik a felvetelen is.
Lassuk a kovetkezo kepjockakat is!
Ooo igen, ez egy nagyon tipikus felvetel, egy fotelben ulsz viszkis pohar az egyik oldalon, a masikon egy szivar. Igen mintha elmelkednel valamin.
Es itt vege. Szaladj gyorsan oda a hiveidhez, mar varnak, nagyon lobogtatjak a transzparenseket, nezzunk nehanyat, nagyon csunya iras, aszondja:
"Baz megye nyomi MC"
Akkor latok meg olyat, hogy "hoki MC"
Illetve egy "en csak ugy itt vagyok" tablat.
Udvozold akkor a tieidet, es a jutalmadat ne feledd atvenni, a dij a "bulshit mellett minden korulmenyekben valo kulonlegesen nagy kitartas"
Koszonjuk megegyszer, es sok sikert!

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#63459) HSM válasza Topiccsendőr (#63458) üzenetére


HSM
félisten

Ezzel a hsz-eddel is csak magad minősítetted tovább. :U Ahogy az előzővel is. [link]
Hajrá, hajrá, csak így tovább. ;)

(#63460) mm89 válasza HSM (#63455) üzenetére


mm89
őstag

ITT 14et írnak. :F
Ettől függetlenül a 2008 as motorod nem 3,5 éves. Nem ér 1 misi körül. A 8 éves gumi szar, csere. A fékbetéteket cseréld ki. A villát újítsd fel vagy cseréld, vagy fogyj le. Kb ennyi.
Nem akartam belefolyni a diskurzusba, folytassátok nyugodtan :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#63461) Topiccsendőr válasza HSM (#63459) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem menni akartal?
Ah, tul egyszeru lett volna. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#63462) fattyu válasza HSM (#63459) üzenetére


fattyu
veterán

Te tényleg azt hiszed hogy csak ő agresszív és túlreagál téged és nem tud értelmesen fórumozni?
Elárulom nem. Iszonyatosan irritáló lény vagy. Ha ki lehetne szavazni a topikból embereket már rég nem lennél itt.

nehogy azt hidd hogy bárkinek is volt BÁRMI szimpatikus abból amit itt elkövettél.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#63463) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Van valaki citadellán innen a fórumról?

(#63464) Grillo válasza AndrewTdi (#63463) üzenetére


Grillo
senior tag

Lehet, hogy rajtunk kívül mindenki :DDD

(#63465) #79335424 válasza AndrewTdi (#63463) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az még létezik? Te jó ég! Még MZ -m volt, amikor elkezdtük. Csak, akkor még nem a Citadella volt a találkahely.

(#63466) FIREBLADE78 válasza AndrewTdi (#63463) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mi van ott? :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63467) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63466) üzenetére


#79335424
törölt tag

Önszerveződő összeröffenés minden hónap első szombatján. Legalább 25 éve.

(#63468) FIREBLADE78 válasza #79335424 (#63467) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jaa,akk ez olyan,mint nálunk a rakpart

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63469) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, ilyen lett az itthon, 13,8k -ért készített, nyeregtáska. Szerintem baba. :)
Mindezek mellett, szomorúan konstatáltam, hogy elhagytam egy idom rögzítő csavart. :(((


Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63470) zeon.hu válasza V.Stryker (#63469) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem ennyiért nagyon best buy és jól is néz ki.

#?*@&!

(#63471) polimorf


polimorf
tag

Üdv mindenkinek!
Örömmel tudatom a garázsban áll, MEG VAN A PÁN!!! Nem birtam ki és már ma rászereltem a dobozomat. :-)
Íme pár fotó róla : [link]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#63472) emre válasza polimorf (#63471) üzenetére


emre
veterán

Gratulálok!
Nagyon fasza!

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63473) Bogyó bá' válasza polimorf (#63471) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Gratulálok hozzá, sok százezer balesetmentes kilométert kívánok! :R

"Széles utat, gumi fákat;
olcsó benzint, szűk p*nákat"

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63474) Lipton válasza HSM (#63374) üzenetére


Lipton
őstag

"Hát nézd, a kresz szabályait ilyen téren maradéktalanul betartva mindig igyekszem a körülményeknek megfelelő, biztonságos sebességet választani."

Ez mit jelent pontosan? Motorral a kresz es maradektalan egy mondatban vicces :)

(#63475) V.Stryker válasza polimorf (#63471) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Gratulálok! Szép szerkezet. Bevallom, én is nézegettem párat. :)
Remélem mielőbb élőben is megnézhetem. :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63476) -Mosquito- válasza V.Stryker (#63469) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Pofás a cucc! Fel/le szállásnál figyelj majd, nehogy beleakadjon a lábad és ilyenkor nix/korlátozott a sorok közötti előremenetel!

Polimorf:

Garatula, aztán vigyázzni egymásra ám! :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#63477) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63468) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Nálunk a rakpart."
Ez Szeged lenne?

(#63478) runner 125 válasza polimorf (#63471) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szép darab, egyben van. Grat hozzá.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#63479) baboss válasza polimorf (#63471) üzenetére


baboss
őstag

Gratulálok, végre teljesült az álmod. :R
Nagyon szép és tetszik az egész motor, a hátsó doboz sokat dob rajta.
Most már biztos, hogy ha közösen túrázunk akkor tuti, hogy mindig rám kell majd várni, mert le leszek maradva. :U
Hol van a rendszám ?

(#63480) polimorf válasza baboss (#63479) üzenetére


polimorf
tag

Nem fogok ezzel se száguldozni szóval nem kell rád várni. A rendszámot kedden kapom kézhez.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#63481) FIREBLADE78 válasza #79335424 (#63477) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Aha

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63482) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63481) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kicsi ez az ország. :)

(#63483) Xaels válasza polimorf (#63471) üzenetére


Xaels
félisten

Gratulálok. Majd jól megnézzük valamikor. ;)

Ma beszéltem kárpitossal. Sajnos műtik ezért április előtt nem tud munkát vállalni, de én meg áprilisra már nem tudom leadni a szabadság kérelmem így marad utána. Addig mást fogok tudni rendbe kapni legalább. Viszont felmerült az ötlet, mivel nyáron párommal is elgurulnánk néha ide-oda meg havert is vinném túrákra ha úgy alakul, akkor már nem szerelgetném állandóan az ülést mert agybajt kapok tőle és átszabatnám az egészet, hogy kényelmesebb legyen meg jobban is nézzen ki. Tudtok esetleg ügyes megfizethető mesterembert? Az öreg aki csinálta a lábtartóimat ügyes, csak elég türelmetlen már mert egészségügyileg nincs a toppon és nem akarnám zaklatni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#63484) FIREBLADE78 válasza #79335424 (#63482) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Miért is?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63485) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63484) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt is ismerem. Párszor már eltévedtem a rakpart - lapos - Boci bermuda háromszögben és csak másnapra sikerült kikeverednem. :)

[ Szerkesztve ]

(#63486) zeon.hu válasza Xaels (#63483) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hosszabb túrákhoz nem biztos, hogy jó, de én vettem annak idején egy tapadókorongos ülést.
Asszony volt kb 48 kg, neki megfelelt :)
Festést is kíméli, szerelni se kell, biztosan áll a helyén.

#?*@&!

(#63487) baboss válasza polimorf (#63480) üzenetére


baboss
őstag

Mikor tervezünk valami karikát ?
Mi lett a kártérítéses ügy vége, említetted, hogy lehet fizetni kell valamilyen összeget a törött lábúja miatt.

[ Szerkesztve ]

(#63488) Xaels válasza zeon.hu (#63486) üzenetére


Xaels
félisten

Már mondtad, de nem tudom, hogy beszéltük, de a sárvédőm az nem fémből van így ez kiesik meg jobb ez a háttámlás megoldás mert nehezebb elhagyni :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#63489) -Mosquito- válasza Xaels (#63483) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Egy ismi csináltatott Érden,kérdezd meg. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#63490) tboldi válasza polimorf (#63471) üzenetére


tboldi
nagyúr

Gratula!

(#63491) Xaels válasza -Mosquito- (#63489) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, de rosszul fogalmaztam, nem a kárpitost akarom lecserélni. Már lebeszéltem vele meg ugye az Eliminatorra is nagyon szép munkát kaptam tőle. Magát a csövet és a vázat akarom átszabni, hogy olyan igazi chopperes feelingje legyen :B

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#63492) polimorf válasza baboss (#63487) üzenetére


polimorf
tag

Jelenleg feljelentett, igy még messze nincs vége (sajnos). Várom, hogy mi lesz. :F

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#63493) baboss válasza polimorf (#63492) üzenetére


baboss
őstag

Remélem nem lesz semmi komoly, utólag elég nehéz bizonyítani, hogy a balesetben törte el, mert a helyszíni orvosi ellátásnál nem volt nyoma papíron a sérülésnek, vagy említés, hogy fáj a lába, ha jól emlékszem rá.

[ Szerkesztve ]

(#63494) polimorf válasza baboss (#63493) üzenetére


polimorf
tag

Hosszú és bonyolult az ügy majd egyszer elmesélem ha érdekel.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#63495) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Beduin trafipax:

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63496) BoB


BoB
veterán

Adás-vétel-el kapcsolatban:

Hogyaszondják' az ismerősök hogy nem jó holmi letöltött és kinyomtatott minta, hanem venni kell formanyomtatványt ami indigós.

Igaz lehet ez? Csak azért mert mivel ugye nem otthon vagyok és véletlenül összeakadtam egy magyar motorral ami kint van és pont jó lenne, nem tudok bemenni a postára venni egyet :D

Valamint ha idekint rendőr megállít, mit fog szólni a magyar nyelvű adás-vételihez? :))
Ebből lehetnek gondok?

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63497) HSM válasza mm89 (#63460) üzenetére


HSM
félisten

Hát nem tudom, 2008-as vagy fiatalabb SV650S-ekre rákeresve 4db van, legolcsóbb 950 000ft HAHU-n, aztán egy majdnem kerek 1misiért, és kettő 1,1misiért.
A 2008 a gyártási év, nagyon nem ugyanaz egy 2008-ban gyártott és 2008-ban forgalomba helyezett motor, mint gy 2008-ban gyártott, és csak 2012-ben forgalomba helyezett, ami 4 évet szalonban töltött, megfelelő körülmények között, nem pedig az utcán.

L0 még tuti volt, azaz 2010-es gyártású, az a fehér színű kék csíkkal, azt Angliában úgy tudom a mai napig kapni. :) De hogy gyártják, vagy csak készlet, azt passzolom.

(#63462) fattyu: Azért mert kettőtöket irritálom, még nem biztos, hogy mindenki kiszavazna. :P

(#63498) .mf válasza Topiccsendőr (#63458) üzenetére


.mf
veterán

lol Tomi, látom nagyon kiverte már a biztosítékod, bár nem csodálom.

AndrewTdi: voltam, bár persze gyalog. Igaz nem csak én, voltak ott mások is, akik még baleset utáni rehabot töltik.

Somatom: ez most annyiban volt más, hogy szezonindító, rendőrös felvezetéssel, városban erre-arra, Andretti végállomással.
Bár a rendőri felvezetés most sajnos nem ért sokat -- pár kanyarral a Cita után egy taxi kifordult a motoros-oszlopba, fellökött egy nagyrobogós srácot, kórházban van, belső sérülések, légmell... Nem az übert kellett volna betiltani, hanem a f@szfej taxisokat, motoron és bringán is elég sok majdnem-balesetem volt miattuk.
A Cita amúgy már ritkább, sokáig a Nyugati volt a szokásos gyülekezőhely, pár éve a Fröccs.

Polimorf: grat! :C

HSM: "Azért mert kettőtöket irritálom, még nem biztos, hogy mindenki kiszavazna. :P"

Ne fogadj rá ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#63499) #25954560 válasza Topiccsendőr (#63458) üzenetére


#25954560
törölt tag

nyah ez a topik is kitermel magabol azert egy-ket hozzaszolast :D

(#63500) polimorf


polimorf
tag

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat :R

Tavaszig még lesz mit csinálgatnom rajta mire a saját izlésemre faragom, de napi szinten rajta leszek :D

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.