Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63602) FIREBLADE78 válasza Topiccsendőr (#63587) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ne általánosíts,amúgy sem ismerem a redtube akármit,meghagyom neked ;] ;) Csak tudod sokan azért kérdeznek itt,mert azt gondolják : nem vágják át a másikat. Gugli meg minden mocskot kiad.
Illetve nyugodtan oszthatsz,úgy is tudod vissza fele is kapsz,nem fogok sírni,mint egyesek :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63603) TBone


TBone
tag

cbr600f-re 525-ös méretű (did) lánc a gyári előírás. ennek ellenére lehet rá 530-asat tenni? ha jól tudom ez valamivel szélesebb, de erősebb. egészen konkrétan: 525zvmx helyett 530zvmx-et rá lehet-e tenni, és ezzel élettartam növekedést elérni, ugyanis kb 4-5ezer forint a különbség. egy szerelő ismerős ajánlotta, hogy érdemes egy 130+ lóerős láncot rádobni, azzal bírja majd a legtovább.

(#63604) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Az egyik sisakomban a belső vékony huzatból hiányzik egy darab (szivacsos rész az ép). Lehet ilyen huzatot venni külön, vagy csak egész bélést? :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#63605) Xaels


Xaels
félisten

Ma körbementem tekertem kicsit több mint 100-at budapesten. Egyszer nem volt baj az indítással, igaz múltkor kis WD40-et fújtam a kapcsolóba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#63606) Topiccsendőr válasza FIREBLADE78 (#63602) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Amiert te osztogatsz, az azert van, mert en nem vagyok hajlando helyetted megkeresni az informaciot. Mivel nem vagyok lexikon, nekem is ugyanannyi munkamba kerul, mint neked. Ugyanugy gugliznom kell. Eppenseggel te sirsz, mert nem akarsz munkat feccolni bele, forumra beirod, es varod a csodat. Bar nem a redtube elott ezek szerint. Valszeg az uvegben eppen a hajomakettet rakod ossze addig. Nekem mindegy :)
Persze vannak itt nagyon elozekeny topictarsak, akik megkeresik az infot.
Amiert en "osztogatlak" a majusi idojarasert ide irtal be a forumra, hogy milyen lesz, tobbek kozt...
Majd kesobb elmondtam, h mik lehetnek a bajai a motorodnak, annak ellenere, h osztogatsz, majd kesobb megint. (persze neked nem tetszo valasz eseten a szerelom nem ezt mondta lemezt tetted fel) Szerintem en egy baromi rendes alak vagyok, es te nem vagy az oszinteseghez szokva. Becsuld meg :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#63607) FIREBLADE78 válasza Topiccsendőr (#63606) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hozzá vagyok szokva. Lásd gyúrós topik. Ott megy az osztás ezerrel. Nem tudom miért állandóan guglit hozod fel. Ott rengeteg fals infó van. Motoromnak semmi baja. Már megcsinálta a csóka. Kormány sem csapkod.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63608) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hétvégén esetleg valaki a szlovákiai motor kiállításra? 6 euro a beugró... hátha jobb lesz, mint a BP-i. :U

Lesz pl. Triumph is.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63609) randras


randras
veterán

Helló,

hogy keressek, ha váznyúlványt akarok venni (angolul hogy van)?

:R

(#63610) Teasüti válasza randras (#63609) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És magyarul mit jelent? Kapaszkodó? Csomagtartó?

(#63611) BoB válasza randras (#63609) üzenetére


BoB
veterán

motorcycle subframe

Pl.: GSX-R subframe

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63612) randras válasza BoB (#63611) üzenetére


randras
veterán

:R

Teasüti: Fogalmam sincs. :D

(#63613) #79335424 válasza Teasüti (#63610) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ülésvas. :) Az ülés alatti vázrész sok motoron csavarozva van a fő vázelemre.

(#63614) Czimby válasza randras (#63609) üzenetére


Czimby
addikt

Segédváz vagy Subframe mint előtte is írták.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63615) Czimby válasza TBone (#63603) üzenetére


Czimby
addikt

HA találsz megfelelő méretű lánckereket is hozzá lehetséges, de nem látok rá esélyt.

Mivel az 530-as lánchoz, hozzá passzoló lánckerekek kellenek, 525-ös kerékre nem jó ötlet az 530-as lánc...

Egyébként 1000-as motorokon lecserélik az 530-at 525-re akik versenyeznek(súlycsökkentés), és ha a 200Le-t bírja az 525, akkor a 110-et is.

Vedd meg az 525ZVMX-et az az egyik legjobb amit tehetsz a motorodra, SUNSTAR vagy JT lánckerekekkel és ápold rendszeresen 30e KM-t minimum el kell mennie. Aki rendesen ápolja annál 40e Km is összejöhet.

Esetleg egy szerelőcserén is elgondolkodhatsz, mert aki ilyeneket mond :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63616) TBone válasza Czimby (#63615) üzenetére


TBone
tag

Köszi!! akkor maradok az 525zvmxnél. Taschner úr homályosított fel erről egy rövidke telefonbeszélgetés alkalmával, ő ajánlotta, hogy rá kell dobni egy 130 lóerős láncot azt jóvan :DDD méreteket mondjuk nem mondott, szóval benne van, hogy ő se ajánlotta volna az 530ra váltást. én csak a netes infók alapján szűrtem le azt, hogy az 530-asok erősebbek.

(#63617) BoB válasza TBone (#63616) üzenetére


BoB
veterán

A DID-et kell megkérdezni. Oldalukon láthatod, hogy az 525zvmx és az 530zvmx pont ugyanannyira tartós (wear resistance).

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63618) Czimby válasza TBone (#63616) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor te gondoltad rosszul a dolgot. :))
Egyébként volt olyan 118Le-s motor ami 75Le-ig ajánlott lánccal jött ki a gyárból és azok is bírták 30e Km-ig...

ZVMX és no para ;)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63619) TBone


TBone
tag

Köszi mindkettőtöknek :))

(#63620) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Voltam foktban bukót próbálni. Tiszta olcsóság van ebben az üzletben. Lehet azt hiszik Svájcban vannak. :)
Megvan a méret. Race-r pro vs speed r. Speed műanyag,pin lock,szemüveg. Race r karbon is van benne,nincs szemcsi,talán pin sem, könnyebb 200g-al,több szellőző,5 csillagos törés teszt. Ára ugyanannyi helmetcityn.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63621) Xaels válasza FIREBLADE78 (#63620) üzenetére


Xaels
félisten

Nem is az olcsó kínait cimkézik át...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#63622) dellfanboy válasza FIREBLADE78 (#63620) üzenetére


dellfanboy
senior tag

speed r-bol melyiket nezted? a regit vagy az r2 szeriat? van kulonbseg kozottuk?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#63623) FIREBLADE78 válasza dellfanboy (#63622) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

http://www.helmetcity.co.uk/shark-race-r-pro-replica-de-puniet-kwr/
Bocs,telóról vagyok
Fokt ezt 138k adja. Nem hinném,hogy átcimkézett kínai lenne

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63624) Genesistibi válasza FIREBLADE78 (#63623) üzenetére


Genesistibi
tag

"Replica"

[ez eredeti]

[ Szerkesztve ]

(#63625) FIREBLADE78 válasza Genesistibi (#63624) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Festés nem számít. Csak ebben és még egy szürkés színben van jó méret. Maga a bukó legyen a gyári,festés tőlem lehet kínai is

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63626) .mf válasza Genesistibi (#63624) üzenetére


.mf
veterán

Az eredeti De Puniet fején van. :P
Ezek mind replikák (amit linkeltél, az is), mivel a De Puniet (vagy akárki) által abban a versenyszezonban viselt sisakok festésének hű másolatai.

Tomi, vazz ezek a szövegek :))
Szerintem kár vele foglalkozni, én már simán csak átgörgetem, mert eddig értelmeset és hasznosat még nem nagyon láttam tőle.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#63627) Bogyó bá' válasza .mf (#63626) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mi az, hogy "nem nagyon"?! Kicsit sem! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63628) dellfanboy válasza FIREBLADE78 (#63623) üzenetére


dellfanboy
senior tag

en egy szoval nem mondtam hogy kinai lenne. soot a fokt a hivatalos importor a sharknak MO-n..

azt kerdeztem, hogy a shark speed r es a shark speed r series2 kozott lattal-e sok kulonbseget vagy csak az az uj az s2-ben hogy van uj grafika...(nyilvan a weboldalon levo termekjellemzo fulet el lehet olvasni de en arra lettem volna kivancsi hogy a regi speed r es az uj speed r s2 kozott latsz-e annyi kulonbseget mint az aruk indokol... :U ha mar szemelyesen ott voltal a boltban

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#63629) FIREBLADE78 válasza dellfanboy (#63628) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ŐŐŐŐ fingom nincs mi az a s2 :U Ugye van speed -r pro és speed- r pro karbon. Karbon az gondolom tisztára az,"sima" pro az kevert. Csávó azt mondta,hogy a kifutó festések vannak leárazva 138k-ra. Kérdezni nem kérdeztem rá,hogy a legújabb pro és a kifutó festések között van e érdemi különbség,de szerintem csak a kinézet. Most már kezdek elbizonytalanodni. Szerintem 83k -ért nagyon jó árban van,attól hogy nem a legfrissebb festés.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63630) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63620) üzenetére


#79335424
törölt tag

A helmetcity -s biztos, hogy ugyanaz? Náluk is voltál és felpróbáltad?

(#63631) FIREBLADE78 válasza #79335424 (#63630) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem,mivel Angliáig nem mék el egy bukóért :D ;] Fórumtárs rendelt onnan jobb áron,mint Mo. és ezért akarnék tőlük rendelni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63632) dellfanboy válasza FIREBLADE78 (#63629) üzenetére


dellfanboy
senior tag

mostmar ertem, en ezen 1 tipus de 2 modell kozott vacilalok [link]

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#63633) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63631) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor már érted, hogy miért drágább itthon?

(#63634) sqpp


sqpp
őstag

A sisak megvan, ám még kellenek sajnos dolgok a tavaszi jogsira..

Lehetőleg használtan kellene a többi.. Sisaknál azért fontosnak tartottam, hogy új legyen.

Protektoringet néztem, mert olcsóbb mint a páncél. Ebből mit ajánlanátok?
Ugyanakkor kellene magas-szárú cipő vagy csizma.. Tudom a csizma jobban véd, de 3-4x annyiba is kerül.
Ezen kívül kesztyű és térdprotektor kellene..

Keretnek nem tudom igazából mit mondanák, ugyanis még nem tudom, hogy mikor indul a jogsi, gondolom 1 hónap azért még hátra van.. Szóval oylan 130e kb. De jobb lenne minél olcsóbban mindent.

(#63635) FIREBLADE78 válasza dellfanboy (#63632) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem nem nem. Race-r pro vs speed -r.
Soma nem értem
,fejtsd ki. Hamisítvány? Illetve a többi 100 másik modell,típus?
Biciklis felszereléseket is közel féláron vettem németből és az is eredetiek voltak.
De Race-r pro a befutó eddig.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63636) tboldi válasza sqpp (#63634) üzenetére


tboldi
nagyúr

Térdprotektor

Nálam bizonyított. Van újabb verzió is, de még nem láttam élőben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#63637) sqpp válasza tboldi (#63636) üzenetére


sqpp
őstag

hmm, méretet hogy kellene lemérni hozzá? még minden új, most lesz az első motorom.. :C

(#63638) tboldi válasza sqpp (#63637) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én anno próbálgatás nélkül, kalandvágyból berendeltem egy 2XL-eset (194 cm vagyok), és meglepődtem, hogy XL-eset küldtek, valszeg elnézték. Felpróbálás után viszont megnyugodtam, tökéletesen passzolt, szóval kivételesen örültem annak, hogy valaki hibázott. :D

[ Szerkesztve ]

(#63639) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, az elektronikához kicsit jobban értő emberekhez lenne egy kérdésem.
Nagyrobogó, 12V-os akku. Szeretnék egy 12V-os visszajelző lámpát a motorra, ami csak akkor világít, ha gyújtás is van. Hogyan lehet ezt megoldani? Relét vettem hozzá, de mi vezérelje?...Honnan -hova kössem rá a 12V-ot, hogy csak gyújtáskor kapcsoljon?...

Másik kérdésem, hogy ha manuális kapcsolót is szeretnék beépíteni, azt a + vagy a - ágra érdemes tenni?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#63640) sqpp válasza tboldi (#63638) üzenetére


sqpp
őstag

én 190cm magas vagyok, szóval sztem akkor XL :D

(#63641) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63635) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. Más miatt vagyok érzékeny a témára. Fokt Jenő közeli, jó barátom és ismerem a cég hátterét.

(#63642) FIREBLADE78 válasza sqpp (#63637) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Írtam nekik anno . Azt hiszem a térd fölötti részen mérd le a combod és a vádlid,hogy mekkora és leírják melyik méret fog kelleni.
Attól még nem kapom féláron ;] illetve én is szolgáltató vagyok (igaz nem árú),itt olyan 200 %-os hasznok vannak,hogy csak na, egy nyamvadt lacoste cipőt amit aboltban árulnak 30k-rt,valójában 8k-rt veszi meg. Angliában is a nem akciós bukók 600 € körül mozognak,nem hinném hogy selejtet adnának el,akkor becsődölt volna már rég.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63643) Trub válasza Kloden (#63639) üzenetére


Trub
tag

Kösd a lámpát a gyújtásra. Minek oda a relé? Ha gyújtást kapcsolsz ég majd a lámpa is.

A kapcsolót mindegy hova rakod, de a + ágra szokták.

(#63644) tboldi válasza sqpp (#63640) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pár kép róla: [link] [link] [link]

És a balesetem után: [link]

Sok baja nem lett, leszámítva, hogy a balt elvágták.

(#63645) Kloden válasza Trub (#63643) üzenetére


Kloden
senior tag

Köszi, és a gyújtásra hogyan kéne?... Kicsit pontosabban légyszi. A gyújtáskapcsolóból kijön két vezeték, ennyi amit látok.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#63646) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63642) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nyilván. De a Shark sem ad mindent puszira (értsd: raktárkészletben álló tőke), van egy horror áfánk és azt a helyet is fenn kell tartani, ahova elmentél felpróbálni. Nem Jenő, hanem állam bácsi hiszi azt, hogy Svájcban vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#63647) sqpp válasza tboldi (#63644) üzenetére


sqpp
őstag

Eddig jó, viszont a lábbelid sem rossz :D az mennyi volt?

(#63648) FIREBLADE78 válasza #79335424 (#63646) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hi,

Thanks for the email.
The discounted helmets are old colours no longer available to order so once they are gone they are now more. There is no difference in the helmets.

I hope this helps.

Regards
Mrs Maria Holloway
www.helmetcity.co.uk

Ezt a választ kaptam tőlük. Ergo Jenőke cseppet nagyobb haszonnal dolgozik,mint ők. Persze ez függ a cég méretétől is. Nem bántom. Lehet kevesebb alkalmazott kéne eltartani. Most is feleslegesen faszbukozott ott kettő. A harmadikat lefoglaltam.

Kérdésem az volt,hogy mi a különbség az 500 eurós és 250 eurós bukó között.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63649) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63648) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Jenőke" 50 éves, a barátom és klubtársam. Úgyhogy ezt a témát itt fejezzük be, mert ha ebben a stílusban kommunikálsz, akkor sanszos, hogy összeakasztjuk a bajuszt!

(#63650) tboldi válasza sqpp (#63647) üzenetére


tboldi
nagyúr

TCX (Oxtar) Airtech, Gore-Texes túracsizma, 51k-re volt leértékelve a győri Aunerben. Erről csak balesetes képeket tudok mutatni: [link] [link]

A bokám törött benne, illetve a hús is lejött a sarkamról, ahogy húzták le a mentősök. Valószínűleg egy komolyabb csizmában kevesebbel is megúsztam volna, de az is valószínű, hogy ha utcai cipőben lettem volna, akkor most nem lenne lábfejem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.