Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63951) Bogyó bá' válasza dellfanboy (#63950) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szerintem ugyanez még kevesebből megvan: lánc; első lánckerék; hátsó lánckerék

Mindösszesen: 47.350,- pénz.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63952) Lipton válasza dellfanboy (#63950) üzenetére


Lipton
őstag

Google-t én is ismerem, de a láncokat nem. Nem tudom milyen márkák/típusok vannak és valóban melyiket érdemes megvenni. Nagy a szórás...

Hivatalos HONDA szerviz Budapesten.

(#63953) KisTé válasza kcsa (#63948) üzenetére


KisTé
tag

Köszi, összenéztem, az Ebay-es ugyanúgy néz ki ! :)

(#63954) kcsa válasza KisTé (#63953) üzenetére


kcsa
veterán

De továbbra sem értem miért ebayes noname fékbetétet szeretnél venni, viszont úgy látom ezzel a problémával egyedül vagyok :)

(#63955) Ferdzsoo válasza Lipton (#63949) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Lol ezek betegek.
:U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#63956) Lipton válasza Ferdzsoo (#63955) üzenetére


Lipton
őstag

Megkaptam a komplett ajánlatot a szervizre és nagyon eszement árak vannak ilyen helyen... Tudtam, hogy sokba lesz, de hogy ennyire... Azért egy 24 ezres szerviz (olaj+szűrő, levegőszűrő, átvizsgálás) lánc szettel és fékbetéttel ne legyen már 270e Ft. + szelepállítás ha szükséges és gyertya sincs benne, kuplung olaj sem...
Kértem előre teljes ajánlatot mielőtt valaki megjegyezné. Lánc aktuális lehet, fékbetét ami lehet még húzza és a levegőszűrővel szoktak még szórakozni, hogy nem cserélik csak tisztítják.
Szerettem volna látni, mennyiben fáj ha rendesen minden benne van.

[ Szerkesztve ]

(#63957) FIREBLADE78 válasza Horvi (#63936) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Na ez jó,hogy nem csapkod. 150 felett úgy sem közlekednék húzamosabb ideig,mert nem egészséges supermoton közel csutkagázzal haladni. 160k körül vetted? 125k a replica ( checa,sbk,motogp) annyit megérhet?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63958) ALI_G


ALI_G
veterán

sziasztok,
lehet valahol bérelni normális motoros ruhát,sisakot, stb amivel pályázni is lehet?

(#63959) Horvi válasza FIREBLADE78 (#63957) üzenetére


Horvi
őstag

Amikor én vettem az euromotornál akkor asszem egy kicsit olcsóbb volt meg volt kedvezményem aztán a vége valahogy 130k körül jött ki.

Hello darkness, my old friend...

(#63960) Ferdzsoo válasza Lipton (#63956) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez a lehúzás. Itt ausztriában nem hinnétek el hogy mi folyik autó szervíz címen árügyileg. Viccek vicce. De ez amit írtál már kezdi közelíteni az itteni színvonalat...

Nekem a pécsi hivatalos (akkor még) Honda szervíz a 24 ezres nagyszervizet (igaz cbf600-ason de nehogy már ekkor különbség legyen a két motor között) csinálták, gyertyacserével!, első fékbetétcserével, karbiszinkronnal, szelephézag ellenőrzéssel, olaj plusz légszűrő cserével (ezeket a papír szarokat nem lehet pucolni ez faszság..) 58k.!
Nah ez reál. A láncszett valamivel később lett cserélve, mindennel együtt volt 40k.
Milyen 270 ezer? :Y És ez is honda márkaszervíz volt....

Megírnád melyik szervíz volt ez? Jöhet priviben is...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#63961) Something_ válasza ALI_G (#63958) üzenetére


Something_
őstag

Ennyire használhatatlan lett? Nem úgy volt, hogy helyrerakatod?

[ Szerkesztve ]

(#63962) emre válasza Bogyó bá' (#63944) üzenetére


emre
veterán

Én igaz hazafiként majd külföldre megyek felpróbálni,és itthon vásárolok. :DDD

Akkor már én is linkelek egyet, ne csak offoljak szanaszéjjel..... :)

Nagyvas CBR1000 árak

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63963) emre válasza emre (#63962) üzenetére


emre
veterán

jól el is bbbb@sztam a motortipust :W

emmár jó

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63964) ALI_G válasza Something_ (#63961) üzenetére


ALI_G
veterán

Nem nekem lenne. Van egy kollega usabol, kint versenyez amator szinten es szeretne itt is edzeni amig nalunk dolgozik. Motort lehet berelni euroringen. Ruha kellene neki.

Enyem meg lett javitva meg tavaly, de kesztyu az gallyra ment :(

(#63965) Archer válasza Lipton (#63956) üzenetére


Archer
őstag

Ez melyik szerviz volt? Legközelebb én is oda viszem a motort :DDD Mi van ha esetleg még meg is kell valamiért bontani a blokkot, ráterhelik a házra munkadíjat? Vicc ez az ajánlat. Mi 100k egy lánccserén? 50k a láncszett, a maradék 50 meg az egy óra munkadíja.
Láncban AFAM, Regina, DID, RK, kb. ezeket lehet kapni, szerintem nagy különbségek nincsenek ha az erősebb kiviteleket nézi az ember.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#63966) Lipton válasza Archer (#63965) üzenetére


Lipton
őstag

98+AFA a lanc csak... A csere pluszban jon hozza...

(#63967) Teasüti válasza Archer (#63965) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Na az fasza. És még én sokallom az 50£/óra szervizköltséget. :))

(#63968) Archer válasza Lipton (#63966) üzenetére


Archer
őstag

Itt van, hogy kb. mennyi a gyári, Honda matricás szett (bruttó, valamivel több az ÁFA kompenzáció miatt, legalább ebben elsők vagyunk). Persze lehet találni a neten 330€ nettóért is, csak számomra rejtély, hogy egy ilyen csóró országban miért úgy akar valaki ügyfelet szerezni, hogy a fellelhető legdrágább árat adja valamire.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#63969) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv! 2013.11. hó elején volt a balesetem. M1-be kerültem utolsó papír szerint amit a GS eladása után kaptam 2015. novemberében. Ez él még jól gondolom? Ezt nem tudom megmondani a kalkulátornak. Nem mind1, hogy ~18k vagy ~12K/ év. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#63970) Lipton válasza Kolondrum (#63969) üzenetére


Lipton
őstag

Bonus/Malus osztály meghatározása mindig megfigyelési időszakonként történik.
A megfigyelési időszak mindig előző év július 1-től a tárgyév június 30-ig tart és ez a megfigyelési időszak határozza meg gépjármű tárgyév végi Bonus/Malus besorolását.
Amennyiben a megfigyelési időszak alatt nem történt káresemény és a szerződés folyamatos volt, a besorolás 1 osztállyal javul.
Amennyiben ezen időszak alatt káresemény történt a besorolás 2 osztállyal romlik.
Gépjármű eladása esetén a Bónusz fokozatot 2 évig - akár más biztosítónál is - érvényesíteni lehet hasonló kategóriájú gépjármű felelősségbiztosítási szerződésére.
forrás

(#63971) Kolondrum válasza Lipton (#63970) üzenetére


Kolondrum
félisten

Köszi!

(#63972) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Még mindig bukó téma. Subi s2 csak 303 juro,jó bukó? Sok infót nem találok.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63973) BoB válasza FIREBLADE78 (#63972) üzenetére


BoB
veterán

Én is nézegetem a bukókat mert csak le kellene már cserélni a 9 éveset amit még mindig használok :DDD

Próbáltam egy csomót, ami hirtelen megtetszett és nagyon kényelmesnek találtam a fejemen, az a HJC RPHA-ST.

X-lite-okon nem tetszenek a szellőzők, azok megoldásai. Na meg főleg mióta kint lakok, nem nagyon bízok az olasz márkákban :D

De csak kellene egy szélcsatorna. Gondolkozok hogy betervezek nyárra egy túrát Németországba arra környékre ahol van.

(azért akarok mert most csupasz motort veszek és nem mindegy milyen a szélben...)

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63974) FIREBLADE78 válasza BoB (#63973) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szép ez hjc. Lehet megkéne várni motorshowt és felpróbálni 100-at úgy,hogy tudom nem náluk veszem meg ;] ;] ;] ;] Csak fosok,hogy méret nem marad semmiből addig tökölök.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63975) AndrewTdi válasza BoB (#63973) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nekem a Z1000-en a N104 Absolute abszolut jól teljesít szélzajilag még 120nál is.

#63974) FIREBLADE78: Ha nem marad méret, megrendeled kintről. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63976) FIREBLADE78 válasza AndrewTdi (#63975) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Attól fosok kint nem lesz,itthon nem veszek semmit,orbánt nem gazdagítom ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63977) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Február 2-án matrica nélkül mentem, Zsámbék - BP - Zsámbék, 4 kamerát érintettem. Idáig még nem jött semmi, mennyi az az idő amíg még küldhetnek büntetést ?

[ Szerkesztve ]

(#63978) Teasüti válasza Topiccsendőr (#63934) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Akkor a vez. láncot nem piszkáljuk.
Eszembe jutott még vmi. Annak milyen jelei vannak, ha a hengerfej tömítettsége elégtelen? Mert ezek a kontárok már vagy háromszor szedték le, de egyszer sem álltak sorba pénzért új tömítésre.
Gondolom itt is elszökhet a nyomás.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#63979) V.Stryker válasza baboss (#63977) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

asszem 60 nap

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63980) fattyu válasza BoB (#63973) üzenetére


fattyu
veterán

rpha-10+t használok nagyon elégedetten.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#63981) StoneBridge válasza fattyu (#63980) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Az tényleg egy nagyon faxa bukó, és baromi jó színekben is van. Ha nem lett volna az AGV brutál jó árban, akkor tuti most azt venném.
Meg most jött ki a 11-es RPHA is, de úgy látom az inkább "ráncfelvarrás" jellegű dolog.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#63982) Topiccsendőr válasza Teasüti (#63978) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A hutofolyadekon lathatod, olyan mintha vizkoves lenne, illetve fogy a hutofolyadek.
De ennyi nyomas ott nem tud elmenni. Ez valszeg henger gyurunel megy el. Egyebkent valszeg vasperselyes, szoval alakhiba kihonolasa, esetleg eggyel nagyobbra furas, plusszos dugattyuk, uj gyuruszett, uj hengerfejtomites, es van egy uj motorod... Legalabbis ami a kompotot illeti.
Szoval ez nem egy akkora nagy hiba, csak ossze kell vadaszni mennyibe kerulnek az alkatreszek. Kivancsi vagyok.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#63983) dellfanboy válasza BoB (#63973) üzenetére


dellfanboy
senior tag

nem vagyok Jorge szimpatizans, de a speed machine elegge bejon. :K nem is emlekszek mikor volt ilyenbe Jorge

viszont hetvegen startol a Moto GP!!!! pontosabban a photo shoot 2 ora mulva.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#63984) Topiccsendőr válasza Teasüti (#63978) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ja igen.
Es ellenorizni kellene a szelep tomitettseget.
Mielott nekiallnank a hengernek.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#63985) FIREBLADE78 válasza StoneBridge (#63981) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Már kint van és olcsóbb,mint a 10+ :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63986) sqpp


sqpp
őstag

Kontak lencse kell szemüveg helyett :(

Nagyon reméltem, hogy befér majd a sisakom mögé, de hát na... Vagy használok szimpla sisakot, ami Supermoto-hoz szerintem okádék, vagy lencse... De akkor inkább szenvedek és lencsézek :C

(#63987) fattyu válasza sqpp (#63986) üzenetére


fattyu
veterán

miért szenvedés a lencse? én alapvetően nyáron azt hordok. napszemüveg és a bukósisak miatt. mondjuk pont mmost megyek kontaktológushoz 1napos eldobhatós tanácsért. az jobb lenne. motorozós napon bedobom reggel este meg ki.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#63988) sqpp válasza fattyu (#63987) üzenetére


sqpp
őstag

Annyiból már vehetnél sötétedőt, nekem is olyan sima szemüvegem van. Azért is lett volna jó ha befér alá, mert ebben is van UV védelem, plusz a szemüvegben is a sisakhoz, de így mindenképpen kontaklencse kell..

A szenvedés pedig az, hogy még sosem volt és kb a fél szemhéjadat fel kell emelni és úgy berakni... pfujj :D

(#63989) BoB válasza fattyu (#63987) üzenetére


BoB
veterán

Nekem szenvedés a lencse, folyamatosan érzem hogy a szemem van, elfordul a szememen ha nagyon oldalra nézek és a szélét látom, + pár óra után "homályosodik".

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63990) kcsa válasza BoB (#63989) üzenetére


kcsa
veterán

Plusz rendesen kiszárad a szemeden, ha nyáron felhajtod a plexit. (tudom, ne tedd, darázs, stb, de attól még tény)

(#63991) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Én sem bírom a kontakot. Fel sem tudom,tudták rakni. Illetve jól is áll a szemüveg :D
Szerintem berendelem a sharkot,abban van szemüvegnek hely kialakítva,carbon is,5 csillagos törés teszt. Pinlock nem érdekel. Nem motorozok esőben vagy hajnalban,hogy pàrásodjon. 100k best buy

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63992) sqpp válasza FIREBLADE78 (#63991) üzenetére


sqpp
őstag

Te ugye ugyan úgy krossz sisakot hordasz, ha jól emlékszem, te hogy oldottad meg ezt a problémát? Addig nekem sem gond, amíg nem rakok fel külön szemüveget, de utána már rohadtul feszül az MX szemüveg a rendesre és még kacsintani sem tudok.

(#63993) Grillo válasza sqpp (#63988) üzenetére


Grillo
senior tag

Arra figyelni kell, hogy a plexi lehet UV szűrős (az összes az?), és akkor nem ér semmit a sötétedős, lehajtott plexinél nem fog működni (nekem is olyan van, meg talán bogyo írta korábban).

(#63994) Bogyó bá' válasza Grillo (#63993) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Yes. :(((
Szóval muszáj a lehajtható napszemcsi a sisakba.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63995) FIREBLADE78 válasza sqpp (#63992) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mi a probléma a cross szemcsivel? Feszül a fejeden? :U Nekem az volt a bajom,hogy kb 90 km/h-ig bírom elviselni,mert letépi a fejem a szél illetve a legnagyobb gáz,hogy könnyezek. Valamiért nem bírja a szemem,volt anno lézeres műtétem lehet ez is közrejátszik. Nem mellesleg kurvára hangos,hosszútávon halál. Ezek a crosspályákra és városra vannak kitalálva.

Ja,hogy rendes dioptriás szemüveget akarsz használni krossz szemüveg alatt? Az úgy gáz,ha plexit buherálsz és enduro-túra bukót építesz,akkor már normális,hagyományos bukót vennék. Hülyén néznek ki azok a bukók,vagy hordasz krossz szemöveget hozzá vagy vegyél másik bukót.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63996) ath


ath
senior tag

Szerintem nem megfelelo lencset hasznaltok akiknek szarad. Arrol nem is beszelve, hogy nem lenne szabad latnod vagy erezned, ha forgatod a szemed. Lassan 10 eve lencsezek, a 30 naposat neha tulhordom, de akkor sincs vele problema. A berakassal sem kell nagyon tokolni, tukor nelkul is meg lehet oldani :)
A dolog nyitja a jo minoseg.

(#63997) FIREBLADE78 válasza ath (#63996) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Amikor ofotértben a nő próbálta berakni a lecsét azt hittem leszúrom késsel,egyiket nehezen bebírta,másikat kipislogtam,halál. Szúrta stb,soha. Nincs nagy gülü szemem,még nehezebb nekem. Olyan bukót kell venni ahol van kialakítva hely és nincs probléma.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63998) BoB válasza ath (#63996) üzenetére


BoB
veterán

Nem én találtam magamnak a lencsét, hanem optikus.

Mind a napi, mind a havi elfordult a szemgolyómon. És a napi kib@szott drága volt...

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63999) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Vki megy fel AMTS-re hétvégén Szegedről vagy környékéről? Kocsival :(((

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#64000) Lipton válasza FIREBLADE78 (#63999) üzenetére


Lipton
őstag

Amilyen tavaly volt mi kozelebbrol sem megyunk el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.