Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63851) HSM válasza Something_ (#63850) üzenetére


HSM
félisten

Akár az is lehet. ;] :P

(#63852) FIREBLADE78 válasza Bogyó bá' (#63841) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ennyi pénzért utcai cipőt sem kapsz

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63853) -Mosquito- válasza Something_ (#63850) üzenetére


-Mosquito-
őstag

:D :D és kb 1 1/2 év és jöhet a gumicsere is.

Polimorf:

Na,végre! Kép/videó bármi?

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#63854) HSM válasza -Mosquito- (#63853) üzenetére


HSM
félisten

Minek javítsam meg, ami jól működik? :U
Bocs, de azért nem fogom, mert a net másik végéből Te látatlanban úgy ítéled meg, hogy az nem jó. Amíg nekem megfelel, nem látom okát, miért költenék rá.

(#63855) BoB válasza HSM (#63854) üzenetére


BoB
veterán

Az a gumi olyan kemény hogy sosem fog már elkopni :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63856) Lipton válasza BoB (#63855) üzenetére


Lipton
őstag

Ne izgulj, nincs es nem is kell
ABS sem, csak hosszabb lenne a fekut :) mondjuk biztos nagyobb adrenalin igy ;) a javitas benne csak hab a tortan. A motor leirasaban nekem az van, hogy javitott gumi max 130 es csere gyorsan. Nem tudom... Persze pont ennyi a max megengedett sebesseg de tenyleg van olyan aki ilyen motorokkal nem megy 130 fole? Ott meg csak a 2. forog (nalam).

[ Szerkesztve ]

(#63857) HSM válasza BoB (#63855) üzenetére


HSM
félisten

Szó szerint ezt mondta a gumis is tavaly szezon végén. :DD
Nem baj, nem ezzel fogok sebességi rekordokat döntögetni, de ésszel bőven használható. :)

(#63856) Lipton: Nem téged nyírt ki majdnem kétszer. Bocs, azóta szkeptikusabb vagyok. :R

Főleg a főváros környékén használom mostanság közlekedni, néha rövidebb túrák, nem igazán megyek vele tartósan 130-akat sem. :N Leginkább 100 alatt van használva. Nyilván nem ilyen gumival mennék világvégetúrázni, vagy autópályázni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#63858) Teasüti válasza Topiccsendőr (#63836) üzenetére


Teasüti
nagyúr

32 lemezes, kb három századonként a jellemző mérettartományban.
Igen, egy kontár. Nagy hantaboy mint kiderült. Az ő tanácsára kukáztam a kokszos dobot egy Shorty-ért. Szakszerű munkát azt nem csinált, de legalább fizettem is érte.
Mindegy. Örülök, hogy ennyivel megúsztam. Tanulni jó volt ez az öreg retek.

(#63859) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok.
Nem hirdetés alapon, hanem kérés alapon írnék ide. A 11 ker környékén lukas robogó külső gumi érdekelne egy darab. Ha van valakinek az dobhatna pm-et. Kutyusnak lenne játszani. Egy sört szívesen viszek érte :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#63860) Bogyó bá' válasza Rivaul (#63859) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szerintem bármelyik gumis ad ingyen.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63861) Rivaul válasza Bogyó bá' (#63860) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem tudom, annyira nem akarok odapofátlankodni sehova, az emberek sokszor ódzkodnak a hívatlan kéregetőktől. Az itteniek sokszor segítettek már ki ilyen olyan dolgokkal, és én is sokszor megtettem már ugyan ezt az elmúlt 10 év alatt. Ezért gondoltam hátha. Van egy kis kölyök amstaffom és sokan csinálnak neki gumis húzható játékot, mert szeretik az ilyesmit. Én viszont autós vagyok, így nincs ilyesmim se nekem se a környezetemnek :) A tanácsodat azért köszönöm, ha nincs senkinek aki felajánlaná akkor lehet még is megkérdezek egy közeli gumist.

(amúgy durva a reg időd :Y )

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#63862) dellfanboy válasza Rivaul (#63859) üzenetére


dellfanboy
senior tag

van robogos topic asszem kulon, itt nem vagyok benne biztos hogy2nel tobb embernek van robesza..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#63863) polimorf válasza -Mosquito- (#63853) üzenetére


polimorf
tag

Nem készitettem semmit, most csak barátkozás volt, de szerintem hamar összehaverkodunk, mert nagyon tetszik, hogy előzésnél nem kell matekoznom, hogy beférek vagy sem. :D
Még azért pár dolgot be kell állitanom magamhoz, de jó lesz ez már látom. :K

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#63864) FIREBLADE78 válasza Rivaul (#63859) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mekkora az az állat,hogy gumival játszik? :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63865) HSM válasza Lipton (#63856) üzenetére


HSM
félisten

Nekem azt írja amúgy a kézikönyv a javításról, hogy belülről javítható (pipa, úgy történt), max 130-as tempó, hogy ne melegedhessen úgy fel az abroncs, amitől megsérülhetne (pipa, nem megyek tartósan 130 felett), illetve, hogy cserés a gumi, ha az oldalfalba megy vagy 6mm-nél nagyobb a lyuk (ez is pipa, tök középen és 3-4mm közötti lyuk).
A gumis is kb. pont ezeket mondta. :)

(#63866) dugynok válasza Rivaul (#63861) üzenetére


dugynok
senior tag

Ment privi

[ Szerkesztve ]

(#63867) Rivaul válasza FIREBLADE78 (#63864) üzenetére


Rivaul
addikt

Egy amerikai staffordshire terrier. Igazabol felnottek a kocsi gumival jatszanak de o meg kicsi, es nem is igazan akarom hogy arra szokjon mert leragja az autorol utana :D (megtortent eset) Nehez neki mit talalni mert a kosarlabda 12! Perc alatt vegzi cafatokba... :DDD

Ketten is irtak, nagyon koszonom nekik :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#63868) SirKero


SirKero
őstag

Sisakot vennék. Amit szeretnék: felnyitható állrész , napszemüveg , valamint a normál szemüvegnek kialakítva hely a bélésben. Maximum 50 ezret szánnék rá.
Szemüveges kollégák véleménye előnyben :P

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#63869) Geresics válasza SirKero (#63868) üzenetére


Geresics
addikt

A Lidl-ben most akciós a felnyitható, van benne napszemüveg, és szemüveg is befér alá! Asszony kapott egyet, egész vállalható. Persze kérdés, hogy milyen motoron fogod használni, mert a turbulens szélzaj azért hallható benne. Mondjuk van hozzá fül-párna is!
Nekem MT Flux van, ez tavaly ősszel 35eFt volt, és a Sharp teszten 4 csillagot ért el! Mivel nem vagyok szemüveges, ezért nem tudom, hogy az mennyire volna kényelmetlen benne...
Nekem ezekkel van személyes tapasztalatom, olyanról meg nyilván nem beszélek, amit nem tapasztaltam! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#63870) SirKero válasza Geresics (#63869) üzenetére


SirKero
őstag

Valami olyasmi mint a tiéd nekem is megfelelne ( pld. ez ) de a szemüveg szárának a helye fontos mert a mostanit is azért kell lecserélnem. Hosszabb távon a fülem hozzá préseli a szemüveg szárához és ez egy idő múlva rettentően kényelmetlen. Honda Transalpon használom.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#63871) Bogyó bá' válasza SirKero (#63868) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Egy Caberg Duke-ot vettem pár hete, a tapasztalataim vegyesek (5 csillagos törésteszt, alapból jár hozzá a pinlock, előkészített helye van a BT-s kihangosítónak, stb.) Pár óra hordás után már kényelmes, viszont brutálisan hangos benne a menetszél. A "hivatalos", bolti ára 54k HUF, de Vaterán, zsír újonnan, számlával-garival 43-ért is beszerezhető, ha tudod a neked megfelelő méretet. A szemüvegnek "spéci" helye nincs, de egész jól el lehet rendezkedni benne, én már megszoktam, nem zavar. Ha rövid időre megállok, akkor nem veszem le a sisakot, így napi egy-két alkalommal van csak macera a szemüveg szárával ( de az sem nyom). A pinlock egy áldás, imádom. :K Csak ne volna olyan qrva hangos 100 fölött... :O

szerk: fizunap után be fogok próbálkozni egy komolyabb, Alpine motoros füldugóval, azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63872) kcsa válasza Bogyó bá' (#63871) üzenetére


kcsa
veterán

Oké, most már bevallhatom, Alpine füldugóm nekem is van :D

(#63873) Bogyó bá' válasza kcsa (#63872) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

:P Tényleg, használod is? Mennyire akadályozza a headset használatát? Hallod tőle a GPS-t, telefont? :F

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63874) kcsa válasza Bogyó bá' (#63873) üzenetére


kcsa
veterán

Szoktam használni. Zene és beszédhang (gondolom így GPS) is hallható benne. Nem motorosat vettem egyébként, hanem worksafe-et, a hasonló frekvenciagörbe és fél ár miatt. Konkrétan motor hangját alig hallani, a szélzaj is töredékére csökken.

(#63875) SirKero válasza Bogyó bá' (#63871) üzenetére


SirKero
őstag

Köszi megsasolom valahol élőben :R
Én ezt a fajtát vettem [link] de többet vártam tőle mivel motorozáshoz is ajánlják :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#63876) canniball válasza Bogyó bá' (#63871) üzenetére


canniball
nagyúr

Valamelyik oldalon láttam egy reklám bannert, ami arról szólt hogy az AMTS-en akciós lesz (ha esetleg ott járnál).
Vagy ahogy kcsa kolléga mondja ott a Worksafe ami ugyanaz csak egy szűrővel (az erősebbel) és szütyő helyett műanyag dobozban, nekem is az van.

SirKero!
Javaslom az Euromotort, ott tudod próbálgatni; amikor ott jártam a szín- és méretválaszték is bőséges volt.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#63877) Bogyó bá' válasza canniball (#63876) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

AMTS-re biztosan nem megyek, viszont ezeket az Alpine-okat (motoros és worksafe is) árulják a helyi gyógyszertárban. Tényleg, ezekből egyetlen, "univerzális" méret létezik?

(#63880) canniball: Köszi mindkettőtöknek! Fülesből nekem is a középső méret a jó.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63878) kcsa válasza Bogyó bá' (#63877) üzenetére


kcsa
veterán

Csak egy méret van. Nekem pl. in-ear fülesekhez a legnagyobb gumiharang szokott kelleni, de ez úgy jó, ahogy van.

(#63879) AndrewTdi válasza canniball (#63876) üzenetére


AndrewTdi
addikt

de ha már próbálgatni kezded, nehogy megvedd máshol!!! ;] :DDD

(#63880) canniball válasza Bogyó bá' (#63877) üzenetére


canniball
nagyúr

Igen, csak a szűrő más/cserélhető. Nem tudom "mekkora füled" van, nekem az agybadugós füles három mérete közül a középső jó; illetve a WS füldugó is megfelel (ha ez segít).

AndrewTdi!
Én ott is vettem meg. :P
Btw korábban egy másik sisakot is és utólag egyáltalán nem bántam meg, mivel amikor a nyaknál kirepedt a (mű?)bőr és bevittem szó nélkül, azonnal cserélték gariban. Ha vaterázok/külföldről rendelem akkor ennél "kicsit" bonyolultabb lett volna a megoldás, már ha lett volna egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#63881) SirKero válasza canniball (#63876) üzenetére


SirKero
őstag

SirKero!
Javaslom az Euromotort, ott tudod próbálgatni; amikor ott jártam a szín- és méretválaszték is bőséges volt.
:R :R

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#63882) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Új aksit kell vennem, ha jól értelmezem az adatokat akkor 12v 10A-eset (AH10) kell vennem ?

[ Szerkesztve ]

(#63883) Lomha 8V válasza SirKero (#63881) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Tavaly vettem egy Lidl-s sisakot városi kódorgáshoz, a zajosságán kívül nincs vele baj (ami városban nem játszik, ugye). Jómagam több napszemüveget is hordtam alatta, vékony fémszárral, azokkal nem volt probléma.

(#63884) canniball válasza Ferdzsoo (#63809) üzenetére


canniball
nagyúr

Közben próbáltam guglizni én is, rajtuk kívül még két helyet találtam ahol írják a zselét is de csak az egyiknél voltak árak; az sem sokkal olcsóbb cserébe Sellyén van. Úgy tűnik e téren tényleg nem fenyeget a bőség zavara...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#63885) vlevi válasza Lomha 8V (#63883) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt nem tudom többszáz km-ről eldönteni, hogy mennyire helytálló ez a totalbikeos írás, de itt van :

[link]

Ez a része "tetszik" :

"Sem a plexi, sem a beépített napszemüveg sem torzít feltűnően, a kettő együtt viszont tökéletesen hozza, amit hat sör és négy Unicum Szilva tud, vagyis kellemetlenül szédülősre csavarja a teret. "

(#63886) Lomha 8V válasza vlevi (#63885) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jelezném, hogy a cikk ALDI-s sisakról szól, amit még életemben nem láttam. Az enyém LIDL-s, így csak arról tudok nyilatkozni. Több ismerősömnek is van és mindenki elvan vele. A "normál" bukóm egy Givi 50.4 Sniper, annál alig rosszabb (pedig az zárt), pedig árban igen nagy az eltérés.

(#63887) FIREBLADE78 válasza AndrewTdi (#63879) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:D :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63888) KisTé


KisTé
tag

Valaki tudna segíteni!
97'-es Honda CBR 400RR Fireblade-re kellene első és hátsó fékbetét!
Aki tud valami jót linkeljen már, ha nincsen magyar akkor külföldről is érdekel!
Köszi!

(#63889) Lomha 8V válasza KisTé (#63888) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ez szerintem belpiacos dögség, ahhoz külföldről lesz cucc. Én innen szoktam rendelni, ki is kerestem a motorodat (amennyiben NC29) és azt linkelem egyből:

CBR 400 RR - NC29

(#63890) Topiccsendőr válasza KisTé (#63888) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sztm a honda be tudja szerezni. Telefonald fel oket.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#63891) kcsa válasza KisTé (#63888) üzenetére


kcsa
veterán

Ha Lomha 8V linkje korrekt, akkor az EBC cikkszám alapján itthon is megrendelheted (ebcbrakes.hu)

(#63892) Lomha 8V válasza kcsa (#63891) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ezt meg én köszönöm, nem tudtam erről. :R

(#63893) PoLizei válasza baboss (#63882) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Igen, valószínűleg azt jelenti az AH10 felirat, hogy 10Ah-s (azaz tíz amperórás) akku kell bele. Vagy legalábbis akörüli. Az SV-mben 8Ah-s szolgál. Ez azt jelenti, hogy 1 órán át 8 ampert képes leadni, mire lemerül - névlegesen. Az indídóáramát adják meg amperben, minél nagyobb, annál jobb. Fontos még a mérete, hogy beférjen, és hogy a vezetékeknek megfelelő oldalon legyenek a pólusok (jobb vagy bal +, ha a kivezetések feléd vannak).

P*L****

(#63894) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Telen kivettem az fz6-bol az aksit es ahogy felhajtottam a tankot feljebb huzodott vszinuleg a tank szellozo cso (bal oldali). Nem vettem eszre es szerintem lanc elnyiszalta mivel nem huztam vissza most igy most csak kb fele akkora es nem is er le a foldig csak kb a blokk kozepenel van a vege. Lehet ebbol problema? Kosz

[ Szerkesztve ]

(#63895) baboss válasza PoLizei (#63893) üzenetére


baboss
őstag

Köszi.
Végül vettem egy ilyet. Remélem jót választottam minőségben.

A polaritása fordított, de fordítva raktam be, a vezeték még pont elért az aksiig.

A régit már hiába töltöttem 1 napig, a motort el se indította, ki is kukáztam.

[ Szerkesztve ]

(#63896) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Azt tudja valaki pontosan, hogy a sisakok belsejében a héjon sima hungarocel van vagy valami különleges "hab"?

(#63897) kcsa válasza AndrewTdi (#63896) üzenetére


kcsa
veterán

Caberg szintig biztosan simán hungarocell.

(#63898) bigdady válasza kcsa (#63897) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem 5 csillagos caberg van. Mi a gond vele?

(#63899) kcsa válasza bigdady (#63898) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem is. Neked mi a gondod a kijelentésemmel? :D

(#63900) dellfanboy válasza kcsa (#63897) üzenetére


dellfanboy
senior tag

[e cikk szerint minden bukoban hungarocell van]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.