Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63651) Horvi válasza sqpp (#63640) üzenetére


Horvi
őstag

Vagy besétálsz a boltba és felpróbálod :DD Amúgy én is ilyet használok és szeretem. Melegíti is a térded szóval az nagy pozitívum számomra ha már ilyen sz@r a térdem... :(

Hello darkness, my old friend...

(#63652) Bogyó bá' válasza FIREBLADE78 (#63648) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

250 Euro. ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63653) sqpp válasza tboldi (#63650) üzenetére


sqpp
őstag

Ennyi pénzért már tényleg csizmát veszek inkább :O

(#63654) sqpp válasza Horvi (#63651) üzenetére


sqpp
őstag

Beséltálnék én, ha nem 200 km-re lenne Pest :D

(#63655) FIREBLADE78 válasza #79335424 (#63649) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem érted a dolgokat. Hagyjuk is. Nem hülyéztem a haverod. Ezer bocsánat,hogy becézve írtam le a Jenő szót. Maradjunk abba,hogy szerinted minden cég kamut árul,ha nem 5x haszonnal dolgozik. Na viszlát.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63656) tboldi válasza sqpp (#63653) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én egy Sidi Mag-1-gyel szeretnék újrakezdeni, de az kimerítené a teljes büdzsédet. ;] :D
Szerintem, mire odajutok, hogy vizsgázzak (A2-ről A-ra), nem lesz még a kártérítésből semmi, úgyhogy azt a meglévő Forma Rookie-mban fogom megcsinálni. Sisakból van egy tavalyi Lidl-ösöm, és kesztyű is van egy régebbi. Térd- és gerincprotektort úgy tervezem, hogy veszek majd az AMTS-en, bár az itteni iskola tud adni kölcsön.

[ Szerkesztve ]

(#63657) #79335424 válasza FIREBLADE78 (#63655) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. Én azt írtam, hogy más Angliában egy internetes áruházat üzemeltetni és más itthon egy bolttal és saját árukészlettel rendelkező kereskedelmi vállalkozást. Ha irreálisan drága, akkor miért nem ment még csődbe? Szerintem jól csinálja, amit csinál, különben nem tartana ott, ahol most tart. Ezt nem családi háttérrel, hanem saját erejéből érte el. Boltot üzemeltet és nem jótékonysági intézményt.

(#63658) sqpp válasza tboldi (#63656) üzenetére


sqpp
őstag

Huu :D Én is kb annyiért akarok majd Fox-ot :) csak még nem most... mindent Fox-osra akarok majd :D

(#63659) Horvi válasza sqpp (#63658) üzenetére


Horvi
őstag

A márkahűség :P Te leszel majd a reklámarcuk :DD Bár pont én mondom...

Hello darkness, my old friend...

(#63660) kcsa válasza tboldi (#63656) üzenetére


kcsa
veterán

Család gondolom rém boldog, hogy a történtek után még A jogsira mennél :)

(#63661) FIREBLADE78 válasza #79335424 (#63657) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Így van. Mindenki annyiért adja amennyiért akarja. De nem vagyok a pénzem ellen. Ha nem számítana jelenleg a cash,itthon venném,így marad a kifutó termék.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63662) Bogyó bá' válasza FIREBLADE78 (#63655) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mondjuk azért ahhoz meg vastag bőr kell, hogy az ember egy külföldi webshop ingyenes itthoni próbafülkéjének használjon egy hazai kereskedést. :((( Én elmentem felpróbálni a Caberg Duke-ot a Motoroázishoz, és meg is vettem ott természetesen, miközben tudom, hogy a Vaterán egy figura 10 ezerrel olcsóbban kínálja.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63663) tboldi válasza kcsa (#63660) üzenetére


tboldi
nagyúr

Anyumnak nem őszinte a mosolya, de nem is akarja megtiltani, apum meg inkább örül, hogy nem hagyott bennem túl mély nyomot az eset. :))

(#63664) Lomha 8V válasza FIREBLADE78 (#63648) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jó, hogy nem adsz üzletvezetési tanácsokat az ország egyik legnagyobb motoros boltosának, aki amúgy talán az ország legjobb bőrdíszművese. De lehet, hogy öt országé. Vásárolj az angoloktól, ha az jobban fekszik, de ne mondd már meg mit, hogy csináljon egy Fokt Jenő, mert kevés vagy hozzá, mint mackósajtban a brummogás.

(#63662) bogyo112 Teljesen igaz.

[ Szerkesztve ]

(#63665) FIREBLADE78 válasza Bogyó bá' (#63662) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egy feketén áruló,vaterás eladót ne keverjünk már össze egy hivatalos,számlás bolttal. De nyugodtan jelents fel, priviben megadom az adataim ;] ;)
Azt te nem tudhatod,hogy ki a kevés. Befejeztem a témát,de látom még jön 1000 ember aki nyalja Fokt seggét. Talán kaptok %-ot vagy mi a rák? Hagy döntsem már el,hogy hol veszek meg az x terméket,kösz. Nem én kezdtem el beszólogatni,hogy kamu árut akarok megvenni,mert nem 100x-os árban van. Ja tudom mi a baj itt. Aki vissza mer " szólni" azt egyből letámadják,nem fogok elbújni,ne is reménykedj. :P :P :P

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63666) Bogyó bá' válasza FIREBLADE78 (#63665) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Engedéllyel rendelkező üzlet, számlaadással, de mindegy. Csak neki nem áll benne sok tízmilliója a készletben, és nem kell üzletet sem fenntartania belőle.

A Motoroázisban megvettem 10-zel drágábban (na jó, csak 8-cal, mert a vaterás eladó cégnél 2 ezer postaköltség is lett volna), de felpróbálhattam többféle típust, méretet, és a kiválasztott példányból egy bontatlant kaptam a raktárból, amibe - kérésemre - még a pinlockot is beszerelték. Ja, meg egy órát beszélgettünk a srácokkal, nem lett volna pofám másutt vásárolni ugyanazt.

(#63665) FIREBLADE78: én a Fokt-ot nem is ismerem, az ügyeskedő magyar mentalitással van gondom (felpróbálom, kiválasztom a legjobbat, aztán megveszem másutt olcsóbban), pedig az én pénztárcám is lapos... :(((

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#63667) FIREBLADE78 válasza Bogyó bá' (#63666) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hozzánk nap,mint nap hányan jönnek be megnézni a dolgokat és mégsem itt költik el a pénzüket. Biztosan pokolra fogok jutni eme gusztustalan cselekedetem végett :C :DD :DD :DD :DD
Hanyagoljuk a témát,mert szétoffoltuk a topikot

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63668) Archer válasza FIREBLADE78 (#63655) üzenetére


Archer
őstag

Nyilván ott veszi az ember a terméket, ahol olcsóbb, ezért nem igazán lehet valakit elítélni (hozzá teszem, nem minden az ár) én is sok mindent rendelek külföldről de ez a bemegyek a boltba, felpróbálom az ő árukészletüket, infókat gyűjtök, ne adj isten még barátságos kiszolgálást is kapok, aztán megrendelem külföldről, hát elég gerinctelen egy dolog. Kell a sok % kedvezmény, valamit valamiért, akkor vállalja a kockázatot is, hogy esetleg nem lesz jó. Gondolom a Fokt is tudna olyat, hogy berendeli a gyártól a készletkisöprött darabokat kétharmad áron, de attól még amit anno teljes áron vett, abban ugyanúgy bent áll egy rakás pénze.
Pont a napokban olvastam itt valamelyik témánál valami tuningmestertől, berendelt 5db processzort egy webshoptól, kicsit próbálgatta otthon őket, hogy mit bírnak aztán az internetes rendelés elállási jogával visszaküldte mind az 5-öt. Aztán még nagy büszkén ki is írja...

Mod: közben látom megelőztek. A tököm sem tudja, ki az a Fokt Jenő meg a boltban sem voltam még csak erről a mentalitásról jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#63669) FIREBLADE78 válasza Archer (#63668) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Más fórumtárs is tett így,őt miért nem basztattátok,mi? Ki dicsekedett ember?! Itt tanácsolták,hogy mindenképp próbáljam fel a bukósisakot mielőtt interneten rendelek!!!! Látom,hogy itt csak a kemény mag ( 10 ember) írhat véleményt,kérdezhet bármit a többiek ugatása nélkül. Vicc ami itt megy, szánalmasak vagytok.

Tisztelt Topikgazda,töröld az összes hozzászólásom ami ma történt,mert úgyis én vagyok a rossz és szemét ember,köszi :)

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63670) Archer válasza FIREBLADE78 (#63669) üzenetére


Archer
őstag

Neked nem megy az értő olvasás. Ki mondta, hogy te dicsekedtél? Visszaolvastam, olyat is ki mondott, hogy kínai gagyikat címkéznek Sharknak?
Felőlem azt írsz ide, amit akarsz, ez egy szabad fórum elvileg, csak arra reagáltam, hogy hűű milyen egy bolt, hogy X Ft-ért árul valamit. Őszintén szólva én még azon csodálkozom, hogy van egyáltalán ebben az országban bármilyen (komolyabb, minőségibb, márkásabb) motoros cuccal foglalkozó bolt.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#63671) tboldi


tboldi
nagyúr

Kicsit továbbgondolva: az gáz, ha jelenleg pénz nélkül nézegetek, esetleg fel is próbálok dolgokat, hogy tapasztalatot gyűjtsek, és majd később, amikor lesz miből, megrendelem a netről, máshonnan a megfelelő cuccokat?

[ Szerkesztve ]

(#63672) FIREBLADE78 válasza tboldi (#63671) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Van pénzem 300 ezres bukóra is,de nem akarok most ilyenekre költeni illetve felesleges is,nem vagyok versenyző,az sem véd jobban,mint egy 100k-s bukó. Ne állíts hülyeséget,hogy nincs pénzem.
Tegyük fel,hogy mész kocsit venni vagy legyen motor. Kipróbálod x-nél,de y jobb árat tud adni neked. Kinél veszed meg? Na ennyit erről.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63673) mindkilla válasza FIREBLADE78 (#63672) üzenetére


mindkilla
tag

magáról beszélt : D

(#63674) BoB válasza FIREBLADE78 (#63672) üzenetére


BoB
veterán

Ha így ugrasz erre, akkor az azt jelenti hogy tényleg nincs pénzed :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63675) Archer válasza FIREBLADE78 (#63672) üzenetére


Archer
őstag

Mondom, hogy nem megy az értő olvasás. Szerinted itt mindenki az ellenséged...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#63676) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Jogos. Mérgemben nem olvastam el rendesen :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#63677) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Nem akarnék vitába szálni senkivel, csak arra reagálnék, hogy elmegyek felpróbálni és megveszem máshol.

Tehát ha kocsit akarok venni, azt kell megvennem amelyiket kipróbáltam?
Ha valamit akarok venni, és utánaolvasok egy honlapon, akkor már pofátlanság nem náluk megvenni mert a honlapot ő üzemelteti?
Francia krémest csak franciországban vehetek?
Ha valahol valamit felpróbáok, máshol nem vehetem meg?
Elmegyek a tecsóba, és megkóstolom a kométa sajtot a tündérarcú eladó hölgy segítségével és köteles vagyok ott venni?
Az összes kérdésre a válasz: NEM!

Értem én, hogy céges költségek, és alkalmazottak, és adó, meg árukészlet. De hogy is van ez? Van bőr a képemen feléróbálni és nem náluk megvenni? Van bőr a képén a munkaadónak meghatározni, hogy mennyire taksálja az én munkámat?
Mindenhol és mindenkor versenyhelyzet van. Ezt minden munkavállaló, munkaadó és cégvezető tudja. Ha valaki abban a szerencsés helyzetben van, hogy amit meglát és kitalál, megveheti az első adandó boltban, tegye azt, örülök, ha vannak még ilyebek. De amig én döntöm el mire és mennyi pénzt adok ki....
Mindenkinek állt a lehetőség, hogy webshopos boltot nyisson raktárkészlet nélkül, vagy raklátkészlettel, szenélyesen meglátogatható dolgot.

Kíváncsi vagyok hény embernek lesz bőr a képén AMTS-en ruhákat próbálgatni majd.máshol megvenni.

(#63678) BoB válasza AndrewTdi (#63677) üzenetére


BoB
veterán

Sőt. Hány embernek lesz a képén bőr motort tesztvezetni, majd utánna nem megvenni, vagy hásznaltan venni magánszemélytől :DDD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#63679) AndrewTdi válasza BoB (#63678) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Való igaz, ezt kifelejtettem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63680) Archer válasza AndrewTdi (#63677) üzenetére


Archer
őstag

Nem akarnék tovább offolni de még egy gondolatot hozzáfűznék. Bemegyek a butikba, felpróbálok három pólót, az eladó készséges, segít, de egyik sem tetszik vagy nem jó méretre, megköszönöm, kimegyek. A másik: bemegyek a boltba, de már az ajtóban tudom, hogy én itt nem fogok semmit venni, mert kinéztem az interneten az X cuccot, amiről tudom, hogy itt tartanak belőle raktáron, áll benne a pénzük, hogy lehessen próbálni is, ne csak a katalógust nézegetni. Felpróbálom, az eladó itt is segít ahogy tud, esetleg még jó is a méret, én visszarakom a polcra, megköszönöm, hazamegyek és megrendelem a neten mert ott olcsóbb. Ismétlem, azon van a hangsúly, eleve úgy megyek be, hogy én ott nem is akarok semmit venni.
Azért nem éppen az a kategória, hogy kinézem hahun az ezüst meg a zöld Passatot, aztán megnézés után a zöldet veszem meg, mert annak kevésbé lóg a bele.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#63681) AndrewTdi válasza Archer (#63680) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Na helyes! A passat jó választás! Nincs több kérdés! :)

(Bár megjegyzem, hogy az eladó így is úgy is megkapja a fizetését)

[ Szerkesztve ]

(#63682) .mf válasza sqpp (#63647) üzenetére


.mf
veterán

Csizma: arra nem árt költeni, és még inkább, jópárat végigpróbálni. Én legutóbb Sidi, Forma, TCX, Berik, Mugen fél kínálatot végigpróbáltam, és a szimpatikusok közül TCX két modelljén kívül egyik sem passzolt jól a lábamra (csak azok TCX-ek meg elég drágák voltak). Aztán még a moto.hu-ba benéztem egy Gaernét kipróbálni, és jött is velem; pedig 50k-s árával olcsóbb is volt, mint a többi (a legjobban tetsző TCX 107 vagy 109k lett volna). S a Gaerne sem egy noname, igaz inkább crossban népszerű. A csizma elég korrekt darab volt, s (sajnos) már bizonyított is.

Amikor tavaly ütköztem és estem vele, kb. 100-140 közötti tempóval, lehet, hogy a bal lábfejemmel elkaptam még valamit, mert az a rész és pár lábujjam eléggé fájt, sötétlilás-fekete lett, de ezt leszámítva semmi törés, se ficam. Ja és a csizma is elég jó állapotban megúszta, csak a bal kicsit kopottas.
Térdvédőből egy sima 10k-s feltépőzárazható külső keményműanyag 1-csuklós, a balt elég rendesen megdarálta az aszfalt (bal térdre, lábra, kézre, vállra érkeztem kb), az a vékony lábam miatt egy idő után elfordult rajtam, így a bal térdem is egy kicsit bibis lett, a leérkezés ütődésétől is (másfél-kétszeresére volt dagadva, sárga-zöld-lila-fekete foltok), meg sebes is lett.

Még a bőrkabát alatt volt egy Forcefield mell+hátvért. Lehet, hogy anélkül is egy nagyobbat kaptam volna, mert a hátam egy kicsit még fájt utána.

Naja, a jó cuccnak megkérik az árát, de néha elég sok múlhat rajtuk.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#63683) Horvi válasza AndrewTdi (#63677) üzenetére


Horvi
őstag

De a tündérarcú eladó hölgyet igazán elvihetnéd :DD

De hogy ne csak off legyen. Hogyan érdemes tisztítani/ápolni a bőr?ülést? Valakinek van valami tapasztalata a méhviasszal ilyen téren?

Illetve egy másik kérdés, hogy ilyen időben a 72-75 fokos vízhőmérséklet az reális lehet? Egy Z750-ről van szó 2007-s.

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#63684) AndrewTdi válasza Horvi (#63683) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Simán reális. 7-10 fokban 70-110 között még a 70et sem érte el nálam a 1000es. De ne izgulj. Nyáron a városban, pici dugónál lesz az 90-100 is. 100nál kapcsol a hűtőventi.

(#63685) KoVee84 válasza AndrewTdi (#63684) üzenetére


KoVee84
senior tag

102-nél pontosabban ;)

(#63686) #79335424 válasza Horvi (#63683) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pont együtt sörözünk Jenővel. Jót mosolygott a story -n. A tündérarcú szöszi hölgyet pedig véletlenül tényleg Tündének hívják, de meglepne, ha el tudná vinni bárki. Mutattam neki a hsz. -ed és azért jól esett neki a megjegyzés. Konkrétan azt mondta, hogy feldobtad a napját. Nőből van. :D

[ Szerkesztve ]

(#63687) Horvi válasza AndrewTdi (#63684) üzenetére


Horvi
őstag

Már most is volt 95 ma a dugóban araszolgatva.

(#63686) Somatom Ezt jó hallani. :)) Megvan a napi jó cselekedet. :DD

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#63688) zeon.hu válasza #79335424 (#63686) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az egészből annyit értek, hogy "sör"... :)

#?*@&!

(#63689) AndrewTdi válasza Horvi (#63687) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Jaja, pesten, dugóban araszolgatva nekem is felment. Ez így normális.

(#63690) Horvi válasza AndrewTdi (#63689) üzenetére


Horvi
őstag

Nha akkor no para. :DD Köszi.

Hello darkness, my old friend...

(#63691) tboldi válasza FIREBLADE78 (#63672) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jópofa, hogy így magadra vetted, de sebaj. :D

Alapvetően egyetértek minden betűjével, amit Bogyó írt, de úgy érzem, az én esetemben kissé más értelmet nyer(het) a dolog. Ezért kérdezem én, hogy kinek mi a véleménye, ha ezt a szituációt "átültetjük" rám. Per pillanat lóg a levegőben minden pénzem, értékem, és addig nem tudok egyről a kettőre lépni, amíg nem fizet a MABISZ, ki tudja, mikor. Addig csak marad a gondolkodás, tervezgetés, információgyűjtés, stb... :)

[ Szerkesztve ]

(#63692) #79335424 válasza zeon.hu (#63688) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mit nem értesz ezen? Akikről szó volt, azok a legközelebbi barátaim, akikkel napi szinten találkozom. Jenő a klubtársam, Tünde pedig a presim barátnője. Szerda esténként nyílt nap van a klubházban, ezért épp együtt voltunk és adódott a jó story, hogy közvetlenül olvashatták a róluk szóló hsz. -eket.

[ Szerkesztve ]

(#63693) ath


ath
senior tag

őőő.. ahogy néztem, a helmetcity nem egy kifejezett webshop, ahol minden kizárólag rendelésen keresztül értékesített. nekik is van üzletük, ahol van készlet, amiben áll a pénz. de ha cégvezetőként kell a pénz, és nem készletben akarod tartani, akkor lemész beszerzési árhoz közel, vagy akár kissé bukóval is, de szabadulsz tőle. szórakoztatóelektronikai cuccokat árultunk régen, na ott aztán versenyezhettél avplanettel, edigitalal: a szürkeimporort a mi profitunknak is odavágott. szóval lehet nem a fokt a drága, hanem pusztán csak a helmetcity szabadul a készletétől.
egyébként én is simán felpróbálok pl cipőt, amit utána lerendelek máshonnan. a versenyhelyzet ezt diktálja, bele kell törődni.

(#63694) Archer válasza tboldi (#63691) üzenetére


Archer
őstag

Szerintem azért nincs értelme nagyon előre menni a próbálgatással, mert nem tudod, hogy mondjuk hónapok múlva (persze ne legyen annyi) ár/érték arányban mi lesz éppen a legjobb. Rengeteg szezonális, alkalomszerű akció van (mindig ráfogják valamire, most pl. a tavaszra), lehet, hogy ma Y termék a jó vétel, egy hét múlva meg teljesen más lesz. Persze ha te eldöntötted, hogy Sidi Mag-1-et akarsz -bármi áron-, akkor ilyen probléma nem áll fent. de ott pl. a Motorline elég piacképes áron adja, máshol sem olcsóbb sokkal, ha egyáltalán olcsóbb. Auner is pl. elég "jó" (így is drága a polgárnak) árban adja az AS cuccokat, németeknél sem olcsóbb sokkal, max nagyobb a színválaszték. Ott van ugye a Supertech (R), ami szintén brutál jó csizma, kinek az AS, kinek a Sidi jön be jobban.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#63695) tboldi válasza Archer (#63694) üzenetére


tboldi
nagyúr

Persze, tudom, hogy nagyon képlékeny a dolog, ezért is van többféle dzseki/sisak/csizma is a listán. De hiába van valami éppen akcióban, ha az nem passzol méretben/szabásban. Inkább a nekem legjobban tetszőt választom, az már csak plusz, ha olcsóbban megkaphatom. A webshop annyiból jobb, hogy ott mindent egy helyen letudok, ha már tudom, hogy miből melyik a jó (fc-motónál pl. mindent megtaláltam, ami most tetszik).

(#63696) zeon.hu válasza #79335424 (#63692) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mindent értettem, csak irigyeltelek a sörözés miatt :)

#?*@&!

(#63697) #79335424 válasza zeon.hu (#63696) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kell irigyelned. Én voltam a csapos és mint tudjuk, mindíg a csapos jár a legrosszabbul. Ez most is így volt, mert nem csak sörök voltak, hanem páleszek is és a csapost mindenki meghívja. Emiatt most egy kicsit gyengélkedem. Kemény meló a pultozás, de a másnapja még keményebb. :)

[ Szerkesztve ]

(#63698) zeon.hu válasza #79335424 (#63697) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Gyógyulgass, egyébként meg kutyaharapást szőrével :)

#?*@&!

(#63699) #79335424 válasza zeon.hu (#63698) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az nálam nem nyerő. Egy jó húslevessel, vagy tükörtojás+sonka kombóval szoktam gyógyulni.

(#63700) #16741888


#16741888
törölt tag

Sziasztok, ugy nez ki sikeresen lebeszeltem magamat a K1200 vonalrol... maradok a Hondanal, eleg sok tesztet olvastam rola, nagyjabol kepben vagyok erossegek-gyengesegekrol.

VFR 1200 hatso uleserol kedeznelek titeket nem nagyon irnak errol. Van valakinek ilyen? mennyire kenyelmes a hatso ules hosszutavon?

Koszi szepen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.