Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59340) Dany007 válasza -v- (#59338) üzenetére


Dany007
veterán

"Mondjuk érdkes ez is, leszervizeli 100-150k -ért és eladja 700k-ért... de jól néz amúgy ki."

Na ez az amit én se tudok eldönteni soha... Hogy most tényleg csak jóárban és korrektül el akarja adni az autót vagy épp már a f...sza tele van az állandó meghibásodásokkal és azért akarja eladni... Fogalmam sincs.

Mert ugye itt azt "szoktuk" beszélni, hogy egy ilyen autóra még 300-400k-t rá kell költeni majdhogynem egyből mikor megveszi az ember, plusz az átírás stb... Bezzeg ha találok egy ilyen autót, akkor az biztos kamu, tuti rejtett hibája van stb... :D Szal v.színűleg totál tanácstalan leszek ha eljön az idő.

Egyébként személy szerint én jobban örülnék egy ilyet kifogni, ahol ott vannak a számlák és tudja bizonyítani hogy igen minden alap dolog + szűrők + még fékbetétek(!) is cserélve lettek, nem pedig úgy van árulva - megjegyzem kb ugyanennyiért - , hogy kitűnő állapotban stb.. aztán tényleg kezdhetem 100-150k-val az alapdolgok cseréjét.

Egyébként tetszetős nekem is. Csak a belső kissé lelakott. Azért láttam már ennyi idősben sokkal szebb belsőt ugyanígy plusz kárpittal stb...

@phonecat:

Ez konkrétan nem st220.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.