Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23324) Tökmindegy válasza bitpork (#23320) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Egyesületet létrehozni nem nagy dolog.Ha jól tudom különösebb költség vonzata sincs ,egy bankszámlaszámot kell nyitni,de megkérdezem ügyvéd barátom. Az más kérdés,hogy mekkora súlya lehetne ,bár ha komoly tömeg áll mögötte akkor már szóba állnak vele az illetékesek is.
Az a baj,hogy amit evvel a rendszám mizériával kiokoskodtak az egy folyamatos pénzforrás,hiszen gondoljunk bele mennyi autó cserél gazdát ,ezáltal megyét is . És kell a pénz nekik mint ahogy Csonti is hirdeti ,nagyon kell:)
Persze ezt egy sima egyszerű személyre adott rendszámmal máris megoldhatnák,de az csak egyszeri pénzbevétel .
Bár nem értem,hogy ha az államnak az kell ,vagy az jobb ,hogy megyénként területileg legyenek rendszámok akkor miért velünk fizettetik meg? Adják ingyé és lexarom,én jól elvagyok azzal ami az autómon van éppen.Lelki szemeim előtt megjelenik egy utópisztikus kép,,hogy az autós társadalom belázad oszt rendszám nélküli járművek lepik el az utakat:) Nincs annyi sün ,hogy mindenkit megbüntessen:)

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.