Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96951) bull84ghia válasza Diokhan (#96950) üzenetére


bull84ghia
őstag

Leírta: sárgul a kiejlző széle,kopik a keret. Ezek a leggyakrabban előforduló hibák.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#96952) Noxy válasza Diokhan (#96950) üzenetére


Noxy
veterán

Kijelző, bekapcs..gomb, aksi problémák, kopások stb..

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#96953) Gsx-rr válasza Noxy (#96952) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nálam becsületesen leszolgálta a 2 évet az említett hibák nélkül.
Igaz kicsit szorul a némító gomb.
Hozta eddig is az elvárt minőséget és megbízhatóságot.
Épp ezért marad is fiókban ,tartalék telefonnak.

A fehér meg egyáltalán nem kopik!

[ Szerkesztve ]

(#96954) ny.erno


ny.erno
tag

Sziasztok.
DFU vagy Recovery módban szeretnék biztonsági mentést visszatenni a telóra, de frissíteni akarja. Nekem tökéletes az iOS 7 :D Valami ötlet, hogy hogyan tudnám elkerülni? Amint rámegyek, hogy visszaállítás, kéri, hogy engedélyezzem a frissítések ellenőrzését (mert az alapból le van tiltva), és ha nem engedélyezem, akkor nem léphetek tovább, ha tovább lépek, már dobja is ki, hogy el fogadom-e az iOS 8.1.2 adatvédelmi szabályzatát... Várom a jobbnál jobb ötleteket. Csak is DFU/recovery móddal történő biztonsági mentás érdekel.

(#96955) Diokhan válasza Noxy (#96952) üzenetére


Diokhan
addikt

Ettől azért bővebb beszámolóra lettem volna kivánicsi, és ez bull84ghia-nak is szól.
Szeretem, hogy mindenki fikáz mindent úgy, hogy egy héltig sem használta, csak esetleg fórumon olvas...
Én jelenleg is I5-öt használok, nem mondom, hogy nincs baja, mert van bőven, de pont ezek, amiket leírtatok, abszolut nem jellemző. Ha nektek kopik, venni kell rá tokot, kijelzőnek semmi baja...
bull84ghia pedig a stílusodon csiszolj kicsit, nem mindenki olyan iszonyat okos és tapasztalt, mint Te, épp ezért néha kérdéseket teszünk fel tudod...? Erre való ez a fórum...!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96956) Diokhan válasza Gsx-rr (#96953) üzenetére


Diokhan
addikt

Na tessék, ez már értékelhető válasz a kérdésemre, köszönöm szépen, erre voltam kiváncsi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96957) Noxy válasza Diokhan (#96955) üzenetére


Noxy
veterán

Az elmúlt 30 napban venni akartam egyet. (Nem magamnak) Mindegyik 6-ra váltás miatt lett eladó.

-1 Kijelzőn zöld keret.
-2 Uan onnan volt egy másik, de már el sem hozták mert azon is uez a hiba.
-3 Bekapcs..gomb hibás.
-4 Akku, bekapcs..gomb cserélve. Fasza jöhet. Kicsit kopott keret de nem érdekelt, mert úgy is tok lessz rajt.

Fehér A4 lapot fényképezve, egy fekete pötty, meg 2 nagyobb meg egy kisebb sötét folt jelent meg a képen.
Poros lehet az kamera védő üveg. Szervizben suvickolás, de semmi változás.
Az előző szervizben szerelés közben faszán összebaxták a lencsét. Na most ha az akku, bekapcs..gomb miatt nem kell szervizbe vinni, akkor a kamera sem sérül meg. Ettől függetlenül vigyázhattak volna jobban is.
Ennyi így hirtelen. Na mind1, lett helyette egy 5C.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#96958) szarka996


szarka996
tag

Egy JB-s 8.1.1 biztonsági mentést, rá tudok tenni egy szintúgy JB-s 8.1.2-es telóra?

(#96959) TheMarci válasza szarka996 (#96958) üzenetére


TheMarci
addikt

Amikor a bizt. mentést töltöd vissza a telóra, akkor úgy emlékszem, restoreolja a telót, így a JB elveszik.

Do You Dream?

(#96960) sanyi0627 válasza Noxy (#96949) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Köszi.
Igazából az most nem fér bele...
Az 5c nem rossz,de pont a csomagolása nem tetszik.

De az aksit cserélik ingyen,nem?
Meg a bekapcs gombot?

Mindegyik ilyen hibás konkrétan?

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#96961) szarka996 válasza TigerCat (#96948) üzenetére


szarka996
tag

Húzd le a NC-t, és az alján a szerkesztés gomb alatt ott van egy aláhúzott "időjárási" szócska hivatkozásként. Nem tudom miért, de miután megnyitottam, nekem visszakerült az időjárás a helyére.

(#96962) bull84ghia válasza Diokhan (#96955) üzenetére


bull84ghia
őstag

Már ne is haragudj de nem kell ahhoz okosnak lenni hogy elolvass rendesen 1 hszt.
Én még kicsit pontosítottam is ;)
.

Stig96: Sztem JB-nél jobb a tiszta lap mert ha összekeveredik valami a biztonsági mentés és az új JB közt annak úgy is restore lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#96963) szarka996 válasza TheMarci (#96959) üzenetére


szarka996
tag

Az lényegtelen, csak hogy a nem JB-s alkalmazásokat, és beállításokat át tudom-e vinni úgy is, hogy most egy JB-s telóról csinálok biztonsági mentést?

(#96964) Diokhan válasza Noxy (#96957) üzenetére


Diokhan
addikt

Igy már kicsit jobban érthető! Köszönöm a részletezést!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96965) TheMarci válasza szarka996 (#96963) üzenetére


TheMarci
addikt

Igen, menni fog.

Do You Dream?

(#96966) Diokhan válasza bull84ghia (#96962) üzenetére


Diokhan
addikt

Én el olvastam rendesen, sőt, részletesebb kifejtést kértem... Akkor most ki nem olvasta és értelmezte rendesen kinek a HSZ-ét...? De légyszives ne válaszolj, mert nem akarok vitatkozni... Kösz!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96967) szarka996 válasza TheMarci (#96965) üzenetére


szarka996
tag

Köszi a gyors választ. :R

(#96968) atees


atees
őstag

Sziasztok! Használ vki kínai okosórát iphonehoz? Ha igen milyet? Működik az sms megjelenítés az óran? Köszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#96969) Ragnar95 válasza szarka996 (#96958) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen
Wifin aktiválod a telót, majd Jb-eled és csak utána indítod el az iTunest, így megkérdezi majd, h vissza szeretnél-e rakni backupot, kiválasztod, h igen és kész is.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96970) StLui válasza Diokhan (#96966) üzenetére


StLui
veterán

Kb: aki leírta a hibákat pár szóban az nem tetszett, aki dicsérte ugyanannyi vagy kevesebb szóban az tetszett neked, mert kerested az önigazolást az i5-höz. És leoltod azt aki megpróbálkozott még egyszer rávilágítani a problémákra :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#96971) 206 cc


206 cc
senior tag

Nem teljesen idevaló,de akciós az egyik legjobb szótárprogi....az alkalmazás topikban linkeltem is.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#96972) bull84ghia válasza atees (#96968) üzenetére


bull84ghia
őstag

Egy ismerősönek droidal is elég furán működik, van hogy megjön az értesítés van hogy nem. Sztem túl sokat ne várj. Inkább a pebble vagy az iwatch, bár utóbbi drágább is.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#96973) catroot


catroot
veterán

Vállalt már be valaki tokot innen?

Eléggé gondolkodom, hogy innen választok.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire strapabíróak ezek a tokok? Lehet kicsit hülye kérdés.

Tulajdonképpen attól tartok, hogyha leejteném a telefont, akkor a tok is sérülne (pl. jobban, mint egy polikarbonát darab).

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#96974) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Sziasztok

Iphone 5S-en szeretném a gyári e-mail kliensen beállítani a gmail fiókomat, de csak megjönnek a leveleim, küldeni nem tudok. Mit rontok el?

(ha beállítom kézzel az smtp-t, akkor a visszaellenőrzés végtelenségig tart. Ugyanezen beállítások iphone 6+-on tökéletesen működnek. Lehet hogy a gmailben nincs valami beállítva?)

[ Szerkesztve ]

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#96975) B-L-A-C-K válasza Tutivesztes (#96974) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fiók hozzáadásánál ha a Google-t választod ott csak egy név/email/jelszó/leírást kell megadnod és mennie kellene simán...

(#96976) Diokhan válasza StLui (#96970) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezt elég rosszul látod, olvasd át mégegyszer az elejétől...! Ha a negatív kritikát tapasztalatra alapozza akkor elhiszem, de amíg nem volt világos, hogy saját tapasztalat vagy pusztán fórumból vett információk alapján oszt le egy telefont, addig hagy döntsem el, hogy elfogadom, vagy nem! Amint világos volt, hogy saját tapasztalat, megköszöntem és elfogadtam! Valamint az alpári stílust szinten nem kedvelem(a másik hozzászóló ugye...), öreg vagyok mar ahhoz! Szóval ha el olvastad mégegyszer, szívesen várok az új konklúziódat!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96977) Tutivesztes válasza B-L-A-C-K (#96975) üzenetére


Tutivesztes
tag

De nem megy. Amikor küldenék azt írja hogy a levelek nem küldhetők el, az "smtp.gmail.com" kimenő szerverre való kapcsolódás sikertelen. A további kimenő levelezőszerverek a beállítások blah blah blah helyen konfigurálhatók be...Ez akkor mi? Már töröltem a fiókot és újra raktam, de semmi.

(most letöltöttem a gmail appot, azzal bezzeg megy. Mi a franc van ezzel? Természetesen a gyári klienst szeretném használni...)

[ Szerkesztve ]

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#96978) B-L-A-C-K válasza Tutivesztes (#96977) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor passz, ilyennel nem nagyon találkoztam...Én elég gyakran cserélgetem a telefonjaim, és mindig megadom azt a 2 google fiókomat ami van, de nem szokott gond lenni...

[ Szerkesztve ]

(#96979) madle válasza Tutivesztes (#96977) üzenetére


madle
őstag

Ott azthiszem kér a szerverhez valami jelszót, azt próbáld meg újra beírni, nekem az megoldotta a hibát mikor nem tudtam Gmaillel levele küldeni a Mac-ről Mail appal.

(#96980) Diokhan válasza Tutivesztes (#96974) üzenetére


Diokhan
addikt

Ahogy B-L-A-C-K is írta, ha megadod az adatokat és vissza ellenőrzés után mind a négy zöld pipa, akkor elvileg mennie kell az e-mail kuldesnek is! Viszont! Ha a Gmail webes felületen nem engedelyezed az IMAP/POP opciót, ami azt jelenti, hogy kulso klienssel is tudd maradéktalanul használni, az okozhat ilyen hibát!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96981) rayoliviero válasza Tutivesztes (#96977) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha SSL-t kikapcsolod?

(#96982) B-L-A-C-K válasza Diokhan (#96980) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is is érdekes hogy egy másik telóról ahogy írta i6+ ott meg gond nélkül megy...Azaz ha egyiken nem megy, a másikon se kellene elvileg, illetve ez fordítva is elmondható...

(#96983) Diokhan válasza B-L-A-C-K (#96982) üzenetére


Diokhan
addikt

Fogalmam sincs, mi lehet a hiba...😯

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96984) legiaap


legiaap
nagyúr

A Game Center nálatok is akad 8.1.2-nél?
Siralmas nagyon.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#96985) B-L-A-C-K válasza legiaap (#96984) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Konkrétan hol? Nem nagyon használom, de most beléptem, nem tapasztaltam semmit (i6).

(#96986) Diokhan válasza legiaap (#96984) üzenetére


Diokhan
addikt

Meg el sem indítottam soha :D mindig csak a játékkal együtt indul amikor kell! :D i5 ;) 😅

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96987) legiaap válasza B-L-A-C-K (#96985) üzenetére


legiaap
nagyúr

Belépsz és a saját game-ediet görgeted. Nagyon akad és lassú. Jó nem kevés játékom van de akkor is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#96988) kajmika0510


kajmika0510
tag

Sziasztok. Egy érdekes dologgal szembesültem az ímént. Feltettem a telefonom tölteni, és a következőt irta ki:
Istyleba vettem a töltőm még garancia is van rajta. A lightkábelen is rajta van minden apple california... sorozatszám. Véleményetek erről? Tölti a telefont rendesen, csak ezt irta ki. Mit jelenthet?

(#96989) B-L-A-C-K válasza kajmika0510 (#96988) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vidd vissza, nem lepne meg ha utángyártottat adtak volna neked el..

legiaap: Nekem iPhone 6 alatt nem akad.

[ Szerkesztve ]

(#96990) TigerCat válasza szarka996 (#96961) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi, de így sem megy. Ez van...
Hétvégén nyomok egy visszaállítást, talán megjavul.

Noxy:
i5 van nekem is, semmi gondom vele.
Az akku jól bírja, a kijelző tökéletes, egy karc, kopás semmi nincs rajta. Olyan, mint újkorában. Igaz, tokban tartom és vigyázok rá, kicsit több mint másfél év alatt pedig soha nem ejtettem le.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#96991) Tibee86 válasza Kommy (#96943) üzenetére


Tibee86
veterán

iOS8 óta nem az gyári már? Nem használom, mert vannak sokkal jobb app.-ok is a gyárinál.

i5 témához: Van azért igazság abban amit Noxy ír, nem véletlenül volt 2 visszahívás is. Kopás a feketére vonatkozik csak, a kijelző körbe elszíneződés meg 5s-nél is ugyanúgy van, szerencsére gariban cserélik szó nélkül. Nem azt mondom, hogy rossz telefon, de bőven megéri a felárat az 5s.

[ Szerkesztve ]

(#96992) Kommy válasza Tibee86 (#96991) üzenetére


Kommy
veterán

Nem is yahoo-tól jönnek az adatok egy ideje, hanem a Weather.com-tól.

(#96993) Kommy válasza TigerCat (#96990) üzenetére


Kommy
veterán

Amúgy nekem most van időjárás a notification centerben, és nem csináltam semmit érte.

(#96994) madgie válasza Tibee86 (#96991) üzenetére


madgie
titán

Főleg a mostani árak mellett, kegyetlenül lement az 5S ára, szvsz messze az a legjobb ár/érték arányú iPhone most.

Kommy: nekem meg nincs ott az időjárás, ha fejre állok sem. Mindegy, ott a Yahoo Weather.

[ Szerkesztve ]

(#96995) Tutivesztes válasza Diokhan (#96983) üzenetére


Tutivesztes
tag

Megoldottam, bár érthetetlen mi történt..2 iCloud fiók volt a maileknél, de mindkettő ugyanazzal a névvel, jelszóval. Nem tudom hogy és mikor került oda dupla, kiléptem mindkettőből, majd vissza, maradt egy, utána már mentek ki a levelek is. Nem értem de nem is kell, lényeg hogy működik:)

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#96996) BossBoss


BossBoss
őstag

Eltűnt a megvasarolt csengőhangom. A megvasaroltak kozt sincs és a telefonról is eltűnt. Mi a teendő? Vegyem meg újra? :S

(#96997) Diokhan válasza BossBoss (#96996) üzenetére


Diokhan
addikt

Elméletileg a legutóbbi frissítés ezt a hibát hivatott kiküszöbölni...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96998) Diokhan válasza Tibee86 (#96991) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem fekete van, sem kopás sem a bekapcsoló gomb hiba nem jelentkezett még hálisten :) viszont van sok más hibája :(

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#96999) Diokhan válasza TigerCat (#96990) üzenetére


Diokhan
addikt

Neked biztos külön gyártottak egy tökéletes darabot :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#97000) Diokhan válasza kajmika0510 (#96988) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem is ezt írja ki és én nem is vagyok benne biztos, hogy az enyém gyári! Szerintem vidd vissza!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.